Autorius Tema: 2017-11-05 Sekmadienis  (Skaityta 6703 kartus)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
2017-11-05 Sekmadienis
« Įrašytas: Lapkritis 01, 2017, 18:26 »
Sveikučiai, pabiručiai, kas planuojat pasirodyt? Žianu, kad šeštadienį Povkes bday, bet gal nebus taip, kad sekmadieni be sveikatos ir out. Jau kuris laikas Versetis su Huriu klausinėja, kada Spartaka. Tai va galim spartaka, jei norinčiu 5+. Simui, tas reikalas nelabai, bet jis gal paims vieną dėl komandos ;)
Kitas variantas būtų ER, bet ten maks keturiem žmogam, tai greičiausiai vienas ar du lieka ant ledo... Todėl netempkit iki sekmadienio ir pasipasakokit kas planuojat pasirodyt, ir ką norėtumet sužaist.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 02, 2017, 10:48 »
Hai, aš IN. Norėčiau dar šiais metais kuo daugiau žaidimų pamėgint bent po vieną kartą :D tad aš prie Spartako, jei pavyks surinkti.
Jei nesurinksim, prisitaikysiu prie betkokių norų - tiktų ir ER.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 02, 2017, 10:55 »
nu as siaip LABAI noriu pasirodyti ir TIKIUOS kad man pavyks bet su salyga kad ir Povkes gimtadienis ir dar tai kad pas mane sestadienis dirbamas negaliu tiksliai nieko nepasakyti, bet duosiu zinot kai tik bus kas aiskiau.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 02, 2017, 17:18 »
Me is in y Spartaka :)

Tomkiss

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 02, 2017, 18:12 »
Sveiki, gal ne visai i sia tema pataikiau, bet geresnes neradau :) Jei kas is klubo pamena, tai cia as, kur savanoriavau per Siauliu dienas dviese su drauge Justina. Tai vat, manau atejo metas pagaliau apsilankyt pas jus. Visai noreciau ismegint Puerto Rico arba Age of Empires III, jei butu norinciu, nes nelabai yra su kuo ismegint. Taip pat norejau pasiklaust, ar yra zaidusiu Caylus arba Trajan? Planuoju juos isigyt, bet nesu ant tiek anglakalbis, kad suprasciau pilnai taisykles. Taciau kalba eina, greiciausiai, apie kita savaite, nes sia tai kazint, ar pavyks uzsukt :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 02, 2017, 19:13 »
Tai pirma sveikinu pasijungus i foruma :) antra soulau ateiti bet kuriuo laiku kada renkames ir pasiorganizuoti palosti ka nors :) as mielai prisijungciau prie tavk isvardintu zaidimu :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 03, 2017, 09:13 »
Mane ypatingai Age Of Empires III domina, kadangi pliekdavau ant PC :D greičiausiai teks pamėgint kitą kartą, nes dabar kaip ir Spartaką jau nusimatėm.
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 03, 2017, 18:19 »
Mane prie Spartako, o jei labai ribotas max zaideju skaicius mariukai gal paimtum imperial settlers

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 03, 2017, 19:23 »
Pasiilgau palošti, tai man tinka bet kas. Žadu pasirodyti :) Galim spartaką, esant reikalui galiu atsinešti Imperial Setlerius.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 03, 2017, 20:09 »
Spartakas max 7

GedasB

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 04, 2017, 09:29 »
Panasu, kad ir as pasirodysiu. Ir jei yr vietos,  tai imam spartaka tada.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2017-11-05 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 04, 2017, 09:51 »
Aš planuoju būti, tik jau biškį susimaišiau. Ar bus kas nežais Spartako? ::)

Taip pat norejau pasiklaust, ar yra zaidusiu Caylus arba Trajan? Planuoju juos isigyt, bet nesu ant tiek anglakalbis, kad suprasciau pilnai taisykles.
Malonu, kad pagaliau parašei :) Dėl Trajan negaliu pasakyt nieko, nes žinau tik tiek, kad jis BGG tope 61-oj vietoj sėdi ir jį kūrė Stephan Feld :) O Caylus kažkada labai domėjaus, bet man jis pasirodė per sausas ir per kompleksiškas, kad nusipirkčiau. Nebent tau labai prie širdies kubelių stumdymas po lentą, tada gal ir tiks :) Šiaip išties užsukit kada prie progos, pažaisim ką nors panašaus ir matysi ar tau patiks.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.