Autorius Tema: 2017-12-10 Sekmadienis  (Skaityta 9950 kartus)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 11:26 »
Man ir tinka abu variantai. Settlerius tada nesiimsiu.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 11:29 »
Tai ar darom 7 scythe, ar visdelto yra?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 12:06 »
Nu jei atvirai tai as nieko nebesuprantu kas ka planuoja ir ka daro bo visi kazka organizioj ir nieko konkretaus tai matomai bus viskas prie vietos nes pas visus norai skirtingi.

P.s. maroom tai kada bloody inn ir cyclades pakartojimas? (Cia prie viso chaoso)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 12:13 »
Nu jei atvirai tai as nieko nebesuprantu kas ka planuoja ir ka daro bo visi kazka organizioj ir nieko konkretaus tai matomai bus viskas prie vietos nes pas visus norai skirtingi.
+1
Geriau, kad netektų prie vietos organizuotis, nes tada viskas pasibaigs, kad lošim 7 Wonders. Jei liekam aš, Tomas ir Karolis, tada aš, kaip sakiau, norėtau Quarriors ir dar ką nors netrunkančio 3 val. Dėl Scythe visi 100% nepasisakė, kad už, tai nžn (aš būčiau linkęs tokioj mėsmalėj nedalyvaut), plius gal ateis Martynas, jau bus 8 žmogai.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 12:18 »
As skyches mesmales nenoriu irgi man jis tiktu jei normalus skaicous ji lostu o ne puse klases..

Zodziuas isidedu quarriors ir toliau bus random..

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 12:22 »
Pasitarėm ir aš nusprendžiau, kad įsidėsiu Blood Rage + Asgard expą. Tai tikėtina, kad mūsų stalas loš Quarriors+BR, pagal situaciją. Karoli, tau tinka?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 12:40 »
Jei nėra visų palaiminimo ant skyčo tai manau tą variantą atšaukiam. Prie viso to chaoso galiu paimt cyclades, bet tada man tektų migruot is TtA. Organizuojam du stalus, pasiskirstom tik kas TtA, o kas BR ar tai Cyclades + quarriors. Bus mažiau chaoso :D Bloody Inn kią kartą, nes vis dar neskaičiau taisykles :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 15:22 »
Sumaisiau as cia jus su savo variantais. Ok tada darom taip.
Trough the ages:
Povke
As
Matas
Marius/Karolis.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 19:21 »
Change of plan. Neatvarysiu. Gerų geimų!
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 20:27 »
Change of plan again. Atvarysiu! :D
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 20:51 »
Tai man tinka blood rage, tiesa pasakius zaisciau betka isskyrus dixit

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gruodis 09, 2017, 21:39 »
Ok tai suprantu kad tada mes losiam blood rage + cyclades ir likusis laikas jau quarriorrs or stuff :) jei taip man tinka :)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2017-12-10 Sekmadienis
« Atsakymas #27 Įrašytas: Gruodis 11, 2017, 09:13 »
Well. Pliekėm Through the Ages... 6 valandas keturiese. Žaidimas iš karto pateko į mano wishlist pirmą vietą. Turbūt pirmas ir, galima sakyti, vienintelis žaidimas, kuriame galėjau pajusti panašų jausmą kai žaisdavau kompiuterinius strateginius žaidimus kaip Age Of Empires, Age of Mythology, Empire Earth ir t.t. Greičiausiai, tai labiausiai lėmė pakankamai kompleksiškas civilizacijos vystymas, resursų valdymas ir tai nebuvo vienitelė stiprybė šio žaidimo - jautėsi ir karo, ir karas tikrai priklausė nuo to, kaip savo civilizaciją išvystei. Žinoma, tai tik pirmas mano pasėdėjimas prie šio žaidimo, bet aš jau įsitikinęs, kad nei antras, nei trečias kartas mano susižavėjimo nepakeis :D.
O kalbant apie pačią partiją - pralaimėjau, tačiau tiesiog mėgavausi procesu, civilizacijos vystymu iki galo ir sekėsi, turbūt neblogai man, nes Pofke puolė ne mane :D - terorizavo vargšą Marių - pabaigoje jis (pirmą kartą daiskardo istorijoje toks įvykis) pasidavė (resign), o Pofke siuto, kad nebegalėjo išmušti jam paskutinių dantų, lyg anie būtų buvę auksiniai :D. Jis, žinoma, tada atsigręžė į mano pusę, padraskė kiek galėjo mano armijėlę. Gintarui, supratau iš jo murmėjimų, kad nelabai gerai susiklostė reikalai jo civilizacijoje taip pat. Kas laimėjo, manau, nereikia rašyti :D
Prie gretimo stalo žudėsi vikingai. O po to buvo nagrinėjamas T.I.M.E. Stories.

Akimirkos
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku