Autorius Tema: 2018-03-11 Sekmadienis  (Skaityta 5322 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2018-03-11 Sekmadienis
« Įrašytas: Kovas 07, 2018, 22:09 »
Taigis, koks planas? Kas žada pasirodyt?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 08, 2018, 12:27 »
Aš planuoju būti, tai gal Simai tą naują  Big Book of Madness Tavo žaidimą išbandom? :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 08, 2018, 14:47 »
as teoriskai tureciau buti jei kas pasikeis informuosiu (bent kelios minutes iki pirmos :D )

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 08, 2018, 20:25 »
as busiu. isr stenksous ne paskutine vieta paimt :D

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 09, 2018, 15:31 »
Būsiu. Nežinau, ko tiksliai noriu. Galbūt norėtųsi kažko naujo pamėginti. Kažkaip paskutinius kartus tas Tzolkinas vis paminėtas buvo kaip super geimas, tai gal norėčiau jį išmėginti.
Kitu atveju galėčiau ir bioshoką pakartot :D
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 10, 2018, 15:49 »
Tzolkiną gal kitai savaitei atidėkim, nes visiškai neprisiliečiau dar prie jo, o taisykles esu primiršęs. O bioshocką mielai pakartočiau ir jei bus susirinkusiųjų skaičius nei šis nei tas, tai galėsim Matai sulošt :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 10, 2018, 20:17 »
Aš planuoju būti, tai gal Simai tą naują  Big Book of Madness Tavo žaidimą išbandom? :)
Ok, pasiimsiu Big Book. Kas loš matysim prie vietos, nes didelio konkretumo nėra, kaip visad :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 11, 2018, 22:49 »
Mestelsiu šiokį tokį raportuką.
Susirinkom penkiese. Prisipažinsiu, šitas skaičius manęs labai nedžiugina, vis viliuose, kad ateis bent kokie 8. Bet yra kaip yra. Kadangi toks skaičius, tai eilinį kartą nepažaidėm Big Book of Madness. Tomas su Marium ėjo lošt Labirynth, o aš, Matas ir Martynas sėdom prie Sea of Clouds. Sumetėm vieną partiją, pavyko laimėt :) Kai mes pabaigėm Tomas irgi pabaigė.. aiškint Mariui taisykles :D Tai supratę, kad anie dar ilgai, sprendėm sprendėm ir nusprendėm lošt Neuroshima Hex. Aš pasiėmiau Steel Police, Matas - Uranopolį, o Martynas su Borgais. Iš pradžių mane pradėjo labai pliekt, paskui pradėjom lupt Martyną, o galiausiai prisiminėm Matą ir jam rimtai kliuvo. Buvo paskutinis žaidimo raundas ir įvyko toks įdomus susišaudymas, kad Matas išnešė kudašių tik per vieną tašką, o mes su Martynu likom lygiom.
Tomas su Marium buvo vis dar in progress, tai mes ėmėm Splendorių. Sulošėm dvi partijas, vieną laimėjo Matas, kitą Martynas. Man kažko nesiseka su tuo geimu... Galu gale Tomo stalas baigė veiklą, trumpai pasvarstėm ką lošt ir paėmėm Dixit. Didžiausias nutrūkėlis buvo Matas, o geriausia mįslė buvo Tomo su Saboniu, kai reikėjo kortoj išskaityt jo pavardę :D Žodžiu, epic kaip visad.

Tikiuos kitą sekmadienį mūsų būrys pagausės, nes kažkaip tas penketukas nebe fun.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: 2018-03-11 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovas 12, 2018, 09:45 »
Mhm... sunkiai dalomas skaičius susirinko. Visai neblogas tas Sea of Clouds, toks... hm... go with a flow, pats tas apšilimui. NeuroshimaHex sekėsi man, nepaisant to, kad Martynas man priminė net porą kartų kaip yra blogai turėti tinklą ant savo bazės, elektrikų bazės - matyt visai kaip šiais laikais būtų miestui paragavus EMP, reiktų išrasti tamahauką iš naujo :D Splendor, smagus žaidimas, bet jau randu antrą argumenta jį vadinti šermenų žaidimu - kiek bežaisčiau vis labiau atrodo jis man kaip zombie game - statai ką gali, beveik visai negalvoji, svarbu tik nepamiršti stebėti kilminguosius, kad pirmas paimtum. Taip ir laimėjau pirmą partiją. Kiek kartų šiam žaidime mėginau sugalvoti kokį nors specialų kortų derinį ar rinktis kortas su taškais pirmu prioritetu, tiek pralaimėdavau, o laimėdavo, dažniausiai, tas, kuris tiesiog prikdavo daug paprastų kortelelių. Žodžiu... grynos šermenys - žaidi tyliai ir kilnoji monetas kaip braindead, ir laimi (arba ne, jei kiti irgi braindead :D).
Po to ėjo Dixit ir su tinkamais žmogais jis niekada "nenubluks".
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku