Autorius Tema: Narių prisistatymai  (Skaityta 103863 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Narių prisistatymai
« Įrašytas: Spalis 29, 2009, 11:48 »
Sveiki,
Manau reikalinga tokia rubrika, kad žinotumėm mes patys ir naujokai galėtų pažinti kitus.
Taigi, pateikiame trumpą info apie save - kokie žaidimai patinka, kokius turite, kokius labiausiai norite žaisti. Tai padės ieškant varžovų vieniems ar kitiems žaidimams - bus galima naudojant AŽ (private message aka PM) susitarti ir padiskutuoti dėl vieno ar kito žaidimo ;)
TrustNo1

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #1 Įrašytas: Spalis 29, 2009, 11:53 »
Trumpai apie save :)

Vardas: Andrius

Turimi žaidimai (kartu su Waiduoklyte): LOTR: Strategy Battle Game, LOTR:The Boardgame + Sauron Expansion, Last Nigh On Earth: The Zombie Game (LNoE) + Growing Hunger Expansion, Carcassone + Inns and Cathedrals Expansion, RISK, Warhammer: Battle for Skull Path.

Labiausiai patinkantys žaidimai, kuriuos norisi žaisti pastoviai - LNoE ir Magic: The Gatrhering Zendikar deck'ai

Mielai pamokau ir sudalyvauju Citadels, Carcassone, Red November partijose ;)

Stalo žaidimai man pramoga, o ne pagrindinio prizo laimėjimas ;)
TrustNo1

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #2 Įrašytas: Spalis 29, 2009, 12:19 »
Sveiki,

Mano vardas Ramunas ( bet draugai vadina Ramu ir tai manau visai gerai , bo trumpiau ). Klube mane pazinsit, nes esu su akiniais toks barzdonas, kuris daug sneka.
mano turimus geimus galite matyti toj skiltyje, kuri vadinas atrodo "Turimu zaidimu aptarimas" , as jei gaunu nauja graju , tiesiog papildau sarasa ten, so check them out. Is savo favoritu geimu galiu paminet aisku Magija ( nuo jos juk ir pradejau ), cia turiu aplamai visa magija, o ne kazkuriuos konkrecius dekus. Is rimtu zaidimu dar patinka Starcraftas ir Doom, o is paparastesniu labai smagus yra Red November ir Cash'n Guns, nors ir kiti , tokie kaip Citadeles, Carcasone, Saboteur yra tikrai smagus ir naujoku lengvai perkandami.
Man is esmes patinka vieno geimo ivairios variacijos. Pvz ta pacia Magija ( kuris po defaultu skirta dviem zaidejams ) galima zaisti ivaria galybe Multiplayer variantu ( ka mes ir darom ), arba pvz surengti tournamenta magijos ( ka mes tikrai padarysim dar, kai visi ismoks visus dekus ). O siaip mielai zaidziu ivairius zaidimus, nes buna gera kompanija ir gera nuotaika klube prie zaidimu stalo.
Paskutiniu laiku mastau, kaip pvz padaryti Blue Moon kortu zaidimo varianta pvz 4 zaidejams, nes tas geimas yra griezciau nei magija skirtas DVIEM zaidejam, o taip norisi turnyro...siaip ideja jau yra, bet beda ta, kad klube dar niekas nera zaides sio zaidimo iskyrus gal SaBeerNik ir Brali. Bet tai pataisoma.
Kol kas susilaukau nuo Warhamerio ir bet kokio Games Workshop zaidimo, nes jei koks kablys ismigs tai shakes, juk tai brangus geimai, reikalaujantys daug laiko ir finansu. Taip kad i miniatiuras kol kas ziuriu tik is sono, o del visu kitu galim tartis - visada sudalyvausiu.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalis 29, 2009, 12:47 »
Sveiki,

As esu Tomas, mano numeris 9, balsuokite uz mane telefonu 16654 :D juokauju zinoma :D

Esu Tomas, del zaidimu pasirinkimo neturiu kazkokiu dideliu nuostatu, propoguoju visus zaidimus, siaip prioriteta teikiu zaidimam neuzimantiem 6 valandu o siek tiek trumpesniem, bet zinoma galiu ir megstu palosti ir tuos didesnius  :smile:  
Turimi zaidimai: warhammer battle for skull pass + kol kas pavieniai unitai susijungiantys su starteriu, warcraft baord game, RISK.
Siaip po kol kas labiausiai patinkantys zaidimai yra Zombies: last night on earth ir Magic  :good:  
Siaip pradeda kirbeti man toks reikalas apie pirmaji koki nors eventa kuris jau pradeda bresti ir pradeda noreti isvysti dienos sviesa  :twisted:
Visada as pasiruoses apmokyti naujus zmones, parodyti geimus ir pasidalinti savo ziniom su kitais  :smile:
Taip kad i mane galima kreiptis ivairiausiais klasimais, jei tik galiu visada padesiu  :good:  :drinks:  
Peace !! :friends:

Anonymous

  • Svečias
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #4 Įrašytas: Spalis 29, 2009, 13:30 »
Agoy  :smile:

Esu Vaida (kitaip žinoma kaip waiduoklyte 8) ).
Save galbūt galėčiau įvardinti, kaip pirmą mot. g. geimerę šiame didžiuliame žmogeliukų būryje  :oops: Žinoma už tai esu dėkinka pirmiausia savo Zuikiui (AndruX) ir žinoma kitiems žaidėjams  :Yahoo!:
Iš tikro mėgstu išbandyti visus žaidimus, kad galėčiau susidaryti savitą nuomonę  :wink: O šiaip mėgstami būtų: Last Night On Earth (ypač zombikės pozicija  :twisted: ), Lord Of The Rings, Citadelės, Carcassonne, Magic: The Gatrhering Zendikar deck'ai ir t.t.  O:)
Kokius geimus turime išvardino jau AndruX, tad nebesikartosiu  :good:

Jei kas nori pabendrauti, mielai prašome, padėsiu kuom galėsiu  :drinks:

rivo

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #5 Įrašytas: Spalis 30, 2009, 09:43 »
Arūnas aka Rivo (cia tokis velniai zino nuo kada prilipes nikas)
Geimai patinka neuzimantys daug laiko (sabotierius pvz) ir nereikalaujantys baisiai daug laiko ir taisyklių. Nepatinka tokie, kur vienas ilgai mąsto, kiti 5 sėdi ir nosį krapšto... Žaidime veiksmas turi būti pastoviai.
Iš turimu žaidimų yra tik pokeris ir sabotierius, brandinu mintį pasidaryt magijos 9 ed lietuvišką (reikia gi ir vaikams nuo kažko pradėt).

SaBeerNik

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 274
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 30, 2009, 10:23 »
Vidmantas (aka SaBeerNik) nikas uztarnautas bekilnojant :drinks: irgi labai senai, esu seniausias ..... ai ne - Rivo seniausias  :Yahoo!:
Su stalo zaidimais susipazinau senai senai dar univere losdavom Blood Bowl, ant savo pasidaryto battlefieldo, o komandas atstojo mazi kartono kvadratukai su skaiciais :D, po to darbe susiejom su Ramu ir jis itrauke i magijos kortu zaidima, taip ir losem :) paskui zaidimu pradejo daugeti, daugeti zmoniu ..., atsirado aps mus andrukas, tsakant prie ko jis mus ir privede ... prie klubo  :drinks:
patinka visi fun geimai ir geimai reikalaujantys siek tiek pasukt galva :)
Visada sudalyvausiu kai bus laiko ir noro, nes *life is life*
*pew* *pew* ...missiles kills

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 30, 2009, 11:15 »
Saulius. Dabar aš būsiu daugiausiai šnekantis :twisted:

Esu naujokas klube, bet visą gyvenimą žaidžiau visokius geimus, išskyrus stalo, nes dabar supratau, kad šaškės, šachmatai ir sprigtas nėra viskas :D Taigi laikas pažinti ir šią sritį, kuri įdomi ne tik gražiomis kortelėmis, bet kitokiu procesu, nei tarkim žaidžiant kompiuterinius geimus. Man patinka, kad čia matai ne tik priešininko "ėjimus", bet ir jį patį, jo emocijas ir etc. Ir manau, kad visi žmonės visada kažką žaidžia  :oops:

Patinka strategija, manipuliacija, todėl tiks ir magija, ir tas, kur 9 goldo turejau :) Lošdavau Brood War`ą, todėl dabar labiausiai noriu jį išbandyti. Patiko ir filmas žiedų valdovas, tai tas irgi domina. Kažkada senai senai esu žaidęs RISK - visiškai neatsimenu žaidimo, bet žinau, kad patiko  :crazy: Ir noriu revanšo ant zombių :fool:

Taip pat mėgstu kortų žaidimus.

Ateityje išsigrynins mano pomėgis vienai ar kitai sričiai ir tada paeditinsiu postą. Šiandien tiek. Laukiam kitų prisistatymų. Čiau.
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

bralisv

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 44
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 02, 2009, 12:45 »
Na esu Arunas (aka Bralisv). Zaidimai stalo labai domina, suisdomejimas prasidejo nuo Magijos 6 edicijos pas Rama, po to atsirado kiti geimai. Galiausiai i mano rata pakliuvo Andriux (mano seses Waiduoklytes) draugas PUSSVOGERIS is didziosios raides. Su ta seimynele kraujo rysys :Yahoo!:  Kuom as labai didziuojuosi :friends:
Labiausiai patinkantis geimai: Magija, LOTR, Zombiai,DOOM, Citadeles, Carcasone, Sabatior. Jeigu dar ko nepaminejau sory, bet tie labiausiai man isimine.
Na naujokai mane ateity pamatys, o kas pazysta, tai irgi esu su akiniais, bet be barzdos, na nebent apsepes, jeigu nesiskutau :oops:
Baisiai esu mokantis isvesti is kantrybes su savo gincais, na ka darysi, bet sakoma per gerus gincus pasiekiame tikso, na aisku kai ka gal ir is kantrybes su ta savybe isvedu. Is anskto atsiprasau :Yahoo!:

EddyViper

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 146
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 03, 2009, 10:44 »
Zi :)
as Edis a.k.a . Viper, Eddy :) kaip kam patogiau. Neturiu tokios dovanos, kaip rasyti apie save milijona zodziu :)
man 27, bet vis dar vaikas, arba jau suvaikejes :) dirbu, pardavejas-prekiu zinovas :D laisvalaikis - kompas [ir geiminu, ir siaip krapstaus], masina, lektuvus zokniuose gaudau, labai retai zaidziu ledo rituli, o siaip daug laiko skiriu ledui :) mat ciuozineju su paciuzom :D
stalo zaidimai siaip visada idomu buvo, bet neturejau su kuo zaist :) malonu, kad pazystama mergicka prirode jusu kluba :)
rispektc :)

taip kad... jei kam dar kas idomu apie mane - klauskit :) papasakosiu :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 03, 2009, 18:39 »
Citata iš: "EddyViper"
Zi :)
as Edis a.k.a . Viper, Eddy :) kaip kam patogiau. Neturiu tokios dovanos, kaip rasyti apie save milijona zodziu :)
man 27, bet vis dar vaikas, arba jau suvaikejes :) dirbu, pardavejas-prekiu zinovas :D laisvalaikis - kompas [ir geiminu, ir siaip krapstaus], masina, lektuvus zokniuose gaudau, labai retai zaidziu ledo rituli, o siaip daug laiko skiriu ledui :) mat ciuozineju su paciuzom :D
stalo zaidimai siaip visada idomu buvo, bet neturejau su kuo zaist :) malonu, kad pazystama mergicka prirode jusu kluba :)
rispektc :)

taip kad... jei kam dar kas idomu apie mane - klauskit :) papasakosiu :)

Edi, o kas ta "pazisama mergicka" ? Ir kodel jinai dar ne klube ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 10, 2009, 23:45 »
Esu Artūras (tas ilgaplaukis ačkarikas)  :smile:
Savo fantastinę/geiminę patirtį pradėjau dar Midgardo klube, ten užsiiminėjom įvairia veikla, teko ir board geimų ragaut ir kitų džiaugsmų. Jam iširus dabar ten liko tik MTG klubas (jaunimo centre antradieniais renkasi 19.00).
Kiek pastebėjau klube, tai daugiausiai šnekantis būsiu aš dabar  :Yahoo!:  Labai nepykit už oftopus ir fleimus  :drinks:
Mėgstu išgerti, rūkyti mečiau, žmonos ir darbo neturiu. Šaldytuvas irgi ne mano. Man 23 metai (kaip greitai laikas eina), šiuo metu studijuoju, visuomeninės atsakomybės bijau, todėl vis dar žaidžiu visokius geimus. Dar domiuosi literatūra, grafika, muzika, merginomis.
Stalo žaidimų esu žaidęs nedaug, bet labiausiai patiko tai šachmatai  :oops:
Mėgstu žaidimus su RPG elementais, kuo jų daugiau, tuo geriau. O jei komandinis darbas neprivalomas, tai dar geriau ;) Tai turėkit omenyje, kad stategas iš manęs ne koks, tačiau su kalaviju pasimosikuoti sugebėsiu  8) Mėgstu žaidimus, kuriuose galima pasukti galvą arba tiesiog būti buku munchkinu  :-x  
Nespjaunu į MTG, nors ir mečiau "profesionalų" susidomėjimą, tačiau padėti galiu beveik bet kuo :) (Standartiniai dekai must die  :evil:  ).
Esu antras GURPS meistras Šiauliuose, tai esant noro - galiu pravesti net ne viena geimą :D
Tai kaip ir viskas. Buvau ganėtinai nustebęs, kai su draugu suradom šitą klubą :) Dar labiau nustebau, kad nei vieno iš klubiečių neteko sutikti Lituaniconuose ar šiaip susibėgimuose. Nors galiu ir klysti :)
P.S. Nickneimo neturiu, bet esu dar žinomas kaip Suglumęs :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 11, 2009, 08:23 »
Arturchikai - wellcominam tave klube !
Cha ! Tai vat is kur tas custominis magic dekas ! JUk tu is Midgardo ! As ir pats ten jau senei buciau buves, bet Midgarde zaidziamas turnyrinis arba kaip tu sakei "profesionalus" magicas, cia gi pas mus - casual. Nzn, gal kazkas pasikeis, bet cia kadangi nesirenka profai, daug nauju zmoniu suzino apie magica pirma karta...tad jei standartiniai dekai ciulpia - daug norinciu pasikapoti profesionalia kalade nelabai rasi siame klube, nebent vienas is Tomu, kiek supratau jis irgi linkes savo kalade customizuoti, o as iskart nusprendziau, kad biudzetiniai dekai ne man, ausktumu magijos siekt nemeginsiu. Turiu tris blokus ( jei nurodyti mano geimu skiltyje ), tai kiek patiuninguoti ir pabalansuoti teminiai dekai. Man patinka tas faktas, kad kai darom turnyrus, visiems duodamos lygios teises, ir viskas priklauso nuo luck ir nuo skill. O ir dekus, kurie nesikeicia ismokt lengviau ir ivaldyt , tai buna pliusas naujokams :)
O kad musu nematei Lituaniconuose, tai cia del to, kad mes nesam hardcoriniai kaip ir sakiau - just for fun ! Plius gal del to, kad klubas dar labai jaunas ir nesenei susikure, seniau geimindavom kas sau, arba pas mane virtuvej :)
Taigi, jei magija cia ir ne tokia, vis dar lieka stalo geimu galimybe, kuriu cia bus vistik dauguma ir tau jie kaip ir naujiena :)
Del Gurpsu pagalvosim, cia mum dar nauja sritis, nors Vidma kazka yra bandes, bei Tomo brolis Nerijus irgi kazka girdejes yra, taip kad turesi paskleisti infos apie tai mums, mkay ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 18, 2009, 15:21 »
Sveiki, aš esu Dovydas iš Šiaulių, gaila, kad tik dabar sužinojau apie jus  :oops: .. Pirkau žaidimą iš D6 ir man pasakė apie jus, tada iškart nustebęs puoliau ieškot informacijos ir štai aš čia :D Rimtai stalo žaidimais susidomėjau ne taip ir seniai, didžiausia problema, kad nėra su kuo žaisti, bet šiaip ne taip pradėjom su draugu, nusipirkom pirmą stalo žaidimą Warrior Knights, neseniai įsigyjau ir papildymą. Pats mėgstu žaidimus senovės žanro, kaip apie viduramžius, romos laikus ir t.t. Kitas dalykas kuris labai svarbus stalo žaidimuose man, tai, kad man patinka kai jie trunka ilga ar net labai ilgai, kaip pvz Warrior knights ir ypač idomu, kai reikia galvoti, o nepasikliauti laime, pvz kauliuko metimu. Tai pradžioj tiek apie mane :)

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: Narių prisistatymai
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkritis 18, 2009, 15:35 »
sveikas atvykes, Dovydai :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.