Autorius Tema: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)  (Skaityta 152328 kartus)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 29, 2012, 20:42 »
Citata iš: "Nostromo"
Aciu visiems, kas dalyvavo ir kas skaite si reporta.
Oho  :shock: 7val (+/-) trukusi partija praejo gan greitai, bet kiek laiko truks sito reportazo skaitymas as nedrystu prognozuoti  %)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 05, 2013, 03:42 »
Bus trumpas reportukas penktadienio vakaro, pas mane virtuveleje. Nors afigenai niekas negalejo ateit, tai pasirase tik Bralis. Suguldem vaikus, sedom virtuvej, po 200 W lempa as , bralis ir mano zmona Diana. Pradzioj subeldem Carcassonne su 12 plyteliu Karkazones pilim, kur vaiksto grafas, cia kur buna ta pilis vietoj startines plyteles. Tai darem su tikslu, kadangi bralis jau senei prase manes paaiskint ir gyvai parodyti kaip ten su tuo mediniu grafu zaidziasi. Nu pakurem, baisiai labai tos pilies neisnaudojom, bet man karta kita pavyko prasukti graziai su tais pilies baudziauninkais ir nunesti pili, svarbiausia - netiketai ! Taisykles nesunkios, neaiskinsiu cia, bet faktas kad likau paskutinis :) Pirmavo kaip visada - mano zmona, kuri ant to geimo yra zveris. As pvz. istraukiu plytele, atvepes lupa mastau kur ja padeti, o jinai jau nekantrauja, nes iskart pamato zaibiskai ir jau zino kur det, man taip staigiai primest neiseina, gal todel ir krauna ji visiems i kaili. Nu bet nenoriu cia girti jos, nes pvz brali nuo paskutines vietos issuko grynai resursai. Suskaiciavom gaunas, kad jis vienu tasku gauna nuo manes, bet pas mane dauguma javu, o pas ji visi besalygiskai audiniai ir alaus daugiau nei pas mane - man desimt tasku, jam dvidesim ir apsinesiau 9 taskais... f**ck :)
Toliau, atsinesem Ghost Stories. Bralis dar buvo nezaides White Moon expansiono. Cia nesenei su zmona dviese sulosem, tai stebejomes - losem net ne initiation lygi, o normal, tai baigem abu kazkur su 5 "chi", nors pradejom abu tik su 3, abu issaugojom "jing/jang" simbolius ir aplamai, kazkaip nebuvo parkiu, nors esu isitikines kad zaidem tikrai pagal taisykles, necheatinom. Tai galvojom dabar cia trise, nebus ka veikt :) AHA ! Pirma partija pasidavem tik jai ipusejus, bo taip susivelem, kad net graudu cia man rasyti. Ok, uztat antra emem i vaiduoklius ziureti rimtai ir su pagarba. Nebuvo aisku, viskas kaip sviestu patepta, bet judejom. Zmones zuvo kilogramais ir kapines sekmingai pildes, bet zudavo vis tokie nekritiski gyventojai, kuriu curse'ai buvo tokie minoriniai. Pavyko suformuot mistini barjera (pavyko patiems, o ne su Zhou seimos pagalba !) , kuris mums labai pasitarnavo. Darem labai daug klaidu, nu netai kad klaidu, bet nepastebedavom kad reikia patraukt tokena, ar padet Su-Ling statulele irpan. Bet pasirode korta su raudonom raidem, atverciam, hmmm - Time Keeper'is. Jo stiprumas, 4 juodi kaulai, ateidamas is deko apacios isima du vaiduoklius, ir koznu turnu dar chasina - ateina po vaiduokli. O situacija idomi, mano varymas, sekantis bralio. Be idomus faktas tai, kad jei varymas ateina iki bralio - we're doomed ! Nes pas ji sedejo per viduri geltonas Lich King, kuris liepia rolinti curse kaula, o bralis - geltonas vienuolis su Botomless Pocket, tad jau suprantat, kad tao tokenu primuses pilnas kisenes. Pas ji vienas "chi" likes tik... primeskit , ant kiek curse kaulas jam pavojingas ! Jei ismeta viena is tusiu pusiu cool, jei ismeta tao tokenu praradima - basta, jei ismeta -1qi, mirsta ir praranda visus tokenus - irgi bachka, apie tai jei isridena "curse tile" as jau nebekalbu. Zodziu, mano turnas turi buti paskutinis, o as sedziu be tokenu vaashe ir be Jing-Jang ir kvailai sypsausi. Bet as net pirsto nepajudinau, BO - "Circle of prayers" kaip tik turejo juoda pasilpninimo tokena is seniau, ir bralis turejo kisenej tris juodas monetas. Autokill ! Phew, that was close...
Nu ir ziurim, kad dar yra laiko, atsidarem senei zaisto, bet man ypatingai gero Ziedu Valdovo deze. Kadangi buvom tik 3 tai nutarem nelosti Saurono expansiono , tik base game, kuris yra coop pries sistema. Gavau Pipina, Bralis buvo druchkutis Semas, o zmona gavo Frodo lyti ir rase, ant kaklo uzsikabino zieda. Pradejom visai smagiai, rankos linko nuo kortu ir eventai ateidavo saikingai. Tad mes graziai judejom reikiama kryptimi normos ribose, kas zadejo geras perspektyvas. Reikalas pradejo spaust aisku atejus iki Mordoro. Pas brali rankoj visa zaidima jauciu pastoviai sedejo gal 15 kortu, ne maziau, to gerio man netruko, ko nepasakysi apie mane, o paskui ju eme stigti ir zmonai. Helm's Deep zmona isvis iveikem kone idealiai, net neteko uzsimauti tame scenarijuje ziedo. Gerai ejo skydukai, bet i pabaiga jau emem gerai pirkti Gendalfo burtus, o vat Saurono akis, nepajudejo is vietos praktiskai tok, kol mes neipusejom Mordoro. O mes su hobitais jau buvom atsibaste iki vidurio. Nu ka prasidejo lenktynes. Paskutiniai veiksmai tokie, mano rankose gal 4 kortos, Dianos rankoje - panasiai, bralis sedi gal su 11 kortu, kaip visada. Akis jau pajudejusi link musu, o pasutine trasa ten pastoviai kauliuko ridenimas. Juodame maise (jis vadinas "Bag of Doom") lieka visai mazai plyteliu, visos jau beveik ant stalo. Zmona istraukia savo gera plytele ir sako - "Apchiuopomis jauciasi, kad maise dar dvi plyteles liko..." , nu sakom - zjbz, nes tikriausiai jau visus blogus eventus istraukem, liko tik geri, o event markeris jau prie priespaskutinio evento jau stovi (just for the record - paskutinis eventas vadinasi "THE RING IS MINE (You loose the game)". Ok, kisu ranka i maisa lyg ten butu kas skorpionu prideje, traukiu plytele - miskas nupiestas, phew, hiding'as, judu i paskutini langeli , ten kaulo ridenimas, nepamenu ka isridenau, bet neesme, nes nuo to moment'o nebera ring-bearer'io, ziedas dedamas ant ugnikalnio, belieka ji tik sunaikinti. Plyteliu traukt nereikia , px eventai. Kad sunaikint zieda, active player ridena kaula, jei nepavyksta jam, sekantis bando ir panasiai. Man tinka visi kauliuko variantai... ISSKYRUS VIENA - kai as judu i prieki per tris langelius i tamsa ir patenku i akies regejimo lauka ir agonijoje mirstu. Ridenu ta medini kauliuka ir atsivercia trys juodos akutes. One down - two to go, bralis ima kaula ridena - tuscia ! Pergale, kurios as nebesulaukiau :) Gaila Pipino, jis buvo geras hobitas... o tada ikisu ranka i maisa, paziuret kokia vis tik buvo ta antroji plytele, o ten - eventas. Taigi, man traukiant buvo fifty-fifty sansas, tai ar ne lucky bastard am i ??
Taigi , abu sunkus geimai buvo laimeti "by the skin of the teeth", nuo to pergale tik saldesne. Senei taip buvo, kad tokioje mazoje kompanijoje butu buve taip faina losti, o tai pripratom prie "6 player Galactica Friday Style". Baigem geimus kazkur apie 3 nakties, bralis isvaziavo namo, o as sakau - atostogos, nesimiega, kodel neparasius reporto. Smagu, kad skaitet :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 05, 2013, 11:41 »
Cool.
Norėčiau kada nors klube sulošt Carcassonne su grafu, nes per visą laiką kiek lankau klubą taip ir nemačiau, kad kas nors atsineštų ir naudotų. Ar labai pailgėja žaidimas su tuo expu?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 06, 2013, 20:03 »
Grafas pagrinde yra Big Box'e. Toki box'a labai nepatogu nestis i kluba, bes deze tikrai yra BIG. Bralis kadaise buvo atsineses pamenu, bet tada nezaide grafo niekas. Trukme zaidimo nepailgeja praktiskai, nes papildomu plyteliu neprisideda, isskyrus tik tas 12, kurios sudaro pili, bet jos funkcionuoja kaip startines ir iskart pradzioj padedamos ant stalo - "surenkama" pilis. Ir zaidimo eigos tas dalykas baisiai neitakoja, nes juk nedaznai buna taip, kad aktyvuojamas grafas ir pilies funkcija. Tai nutinka tada, kai tu padedi plytele, kuri pabaigia kam nors pili, kelia, vienuolyna ar lauka, tas zmogus gauna tasku, o tu negauni nieko. Tuomet gali siusti baudziauninka i Karkazones pili ir judini grafa po pilies sektorius, kur nori. Tai per musu zaidima zmona nesiunte baudziauninko i laza nei karto, bralis siunte karta, as pora kartu. Bet sudejus daug expu i kruva, sitas papildymas tikrai gali suteikti strateginiu galimybiu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausis 07, 2013, 06:55 »
Reiktu man kada atsityst irgi pasiaiškint dėl rečiau žaidžiamu ekspu. Man visi jie sutilpo į main box ir dar vietos liko, netilpo tik pats toweris :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausis 12, 2013, 03:08 »
Aye, dabar 1:37, snd "labai anksti" baigem zaisti - paisau reportuka trumpa...

O taip ! Pirma karta sudalyvavo Mariukas (ExLegendz) ir turiu pasakyt - visai neblogai. Kiti dalyviai, seni vilkai, tokie, kaip antai Skwazi, SabeerNik, mano zmona (cia vilke bus), as "sobstvenoj personoj", nu ir kaip mes be Bralio, ANIA, SKAITOVAS ?? Nutarem, kad ana karta dar neisigilinom i expansionu niuansus, tai uzvelem kaip ir praeita karta:  base game + Pegasus expansion + New Caprica. Kitaip sakant - pilnai integruotas iki paskutinio plauko Pegaso ekspazs. Oukei, Marius isrideno daugiausiai, tapo pirmas playeris, todel mes jam davem "kapeika" (taip mes vadinam first player token'a). Jis pasirinko baili mokslininka Gaju Baltara ir kadangi daugiau niekas neeme political lyderio - gavo prezidento titula. Naujokelis prezidentas, hehe, pagalvojom - a nebus blogiau uz Brali :) Ale, nea - Mariukas visai smagiai tvarkesi su kvorumu. Sekantis buvo Vidmucis. Jisai griebe Carl 'Helo" Agathon, is military leader grupes, kuris nors pats ir neskraido, kazkodel traukia piloting skill kortas. Ir dar kad butu linksmiau, visa savo pirma turna atotogauja Kaprikoje. Sekantis rinkaus as, kadangi dar nei karto neteko sulosti uz pilotus, tai pasiciupau Louanne "Kat" Katherine - labai gerai taskanti prieso laivus skraiduokle, tik yra viena beda (kaip jumi visi zinote, koznas charas turi neigiama savybe) - manoji buvo "Stim junkie" , as turejau pastoviai leistis stimuliatorius, kad neuzmigciau prie viperio sturvalo ir pastoviai judeti, antraip - bachka, keliauju i ligonine. Pagal seriala tai buvo ziauriai tematiska. Bet uztat, as su savo sugebejimais, galejau istaskyt net cylonu basestar'a ! O cia jau yra afigenai. Sekantis buvo Bralis ir ikalbejom ji suleisti nagus i visu megiama mechanika Galen "Chief" Tyrol. Taigi, ne prezidentas ir ne admirolas, ale vis tiek gerai, bo bralis buvo uzsideges suremontuot is naujo visa Galaktika :) Mano zmona pasirinko William Adama ir aisku gavo admirolo garbe. Nu o Robkiukas VEL rinkosi paskutinis ir prisimine mano zodzius, kad pernai kai losem buvo tik vienas pilotas ir tas pats buvo tosteris, tai pasieme 'Boomer" Valeri, azijietiskos kilmes mergaite, kuri gali skandinti krizes kortas koznu turnu, kas yra labai naudinga. Nu kaip supratote, jis ir buvo musu antrasis pilotas. Taigi, nors pradziai kazkaip itarima turejom, kad yra bent vienas "ridiska" (nechoroshyj chelovek) tarp musu, bet tai buvo tik iliuzija. Visi buvom svarus iki sleeper agent fazes, nors ir tarp musu buvo du charai, kurie traukia per visa zaidima iki triju loyalty kortu, ne taip kaip visi kiti - po dvi. Per pirmus turnus man pavyko nudauzti cylon heavy raideri ir tris - keturis paprastus raiderius, o Robkei vel nesiseke - jis i kosmosa isskirdes buvo, tas tiesa, bet neissove nei karto... mes persokom per 2 pirma karta, tiesiai i kalnakasybos asteroidu zona, kur musu lauke Randas (Scar), pavojingas ir zymiai gudresnis uz kitus raideris. Bet kaip ir praeita karta, ji nesunkiai numuse Vidmucis is Galaktikos pabuklu. Taip pamazu atsivartem iki puse atstumo, pakeliui prarasdami keleta civiliu laivu, kurie kaip tycia buvo dvigubi, tai kentejo musu populiacija. Bralis dar gavo galimybe patikrinti bet kurio tapatybe. Pasirinko mane, tik kazin kodel? Paziurejo, sako - tas tai zmogus, kas aisku buvo tikrai ne melas. Bet stai gaunam per sleeper agent faze naujas tapatybes, keliu savosios korta prie akiu - "You are a Cylon" parasyta, hmmm... ka tik patikrintas ir svarus kitu akyse - neblogai. Robkiukas atvercia "simpatuka" - Sympathetic Cylon korta. Jis tampa revealed cylonas, turi atiduot likusias kortas kazkam. Tas kazkas tampu as. Bet jo paduotos kortos svarios, nors man jau dzin, nes as vilkas avies kailyje. Robke patraukia Sympathetic Agenda korta. Tuo metu jis tik vienintelis zinojo, kad viena is agendos salygu buvo "you win if cylons win", nes tai buvo viena is dvieju neigiamu simpatetines agendos kortu. Ir pataikyk tu man taip, nors tikimybe 2 kortos is 6 - beveik 30 procentu. KIta jo agendos salyga buvo padeti zmonems nusokti bent 6 arba daugiau atstumo, kas buvo praktiskai kaip is vaiko atimti mobilu telefona... Man buvo idomu, kas vis tik yra antrasis zaraza-celofanas, bet jis kazkodel neissidave savo veiksmais, ypach kai as leptelejau, kad jei zaidzia vienas cylonas atvirai, o kitas slaptai, tai si kombinacija yra bomba ! As nutariau ilgai netempt i nakti ir atsiversti, o mano atsivertimo savybe buvo iksiti ka nors uz grotu. Tai atejo mano turnas ir dejau. Bet gavosi idomiai, nes uz grotu galejau kisti tik tai , kas tuo metu buvo Galaktikoje. Vidmis su reikalais buvo nuskrides i Pegasa, Mariukas su mergom kirkinosi Colonial One , Prezidento laive, kuriame buvo tuo metu ir admirolas, Robke isvis buvo Resurection Ship'e , jis gi cylonas. Taigi, Bralis apsidaire neramiai, kad jis vienintelis legalus target'as. Ale gerai, nes ji jau itarinejo kolegos, bet greiciau del jo veiksmu, susijusiu dar su geimo neisisavinimu bei anglu kalbos barjeru. Bet jis ten sedejo neilgai , nes isisuko FTL varikliai ir admirolas soktelejo per 3 ! Labas New Caprica ! Isilaipinom planetos pavirsiuje ir pradejom galvoti ka cia reiks veikti. As, nesumastydamas kaip cia geriau pakenkti , nutariau uzsiundyti zmones okupacijos pajegomis, nu su ta tandencija,kad jei kas nors i mano lokacija uzklys - galesiu arestuot, arba bent primusti, kad keliautu i ligonine. Atejo Vidmis... ir sumuse mano centurionus, tas begedis, ridiska. Zmones eme paruosineti laivus evakuacijai ir cia nutiko bajeris. Mariukas istrauke krizes korta, kur reikia rinktis - prifarsiruoti Destiny deka treachery kortomis, arba admirola grusti i kaliuze. Nu ir, visu nuostabai igrudo, nes ten nebuvo zodziu "you may" parasyta... o Galaktija jau ant valandu turi pasirodyti New Caprica orbitoje. O admirolas, sededamas "baudziake" gali naudoti tik vieninteli actiona - pabegima. Nu shaika siaip suorganizavo, pasino skill check'a, tiesa kone dvigubai virsydami, bet admirolas paspruko. Tada pasirode Galaktika, apspista cylonu laivu. Kazkas dave isakyma admirolui, tai tas (arba "ta" , nes tai , primenu, buvo mano zmona) ilgai nemastes teshke niuka i viena is base staru. Isrideno vieneta :) Gerai, kad pries tai buvo suzaistas strateginis planavimas, kuris priduoda +2, tai susprogdino cylonu viena mothershipa, bet siekiai zmoniu buvo didesni, jie norejo kad su splash'u butu nunesti dar ir trys raideriai, ale kaip sakoma - pasvajok ir praeis. Neuziglo seke ir antra salve, kuri irgi neblizgejo kauliuko metimu, bet sprogo ir antras battleshipas. Bet uztat liko kruvos raideriu, nu gal koki 15 man rodos.. cia po to kai as suzaidziau super krizes korta :) Tiek net su Pegaso "main battery" nesunaikinsi... labai butu praverte pilotai, ale atsitik tu man taip, kad jau antra karta is eiles visi pilotai yra skardines. O tokiam pilotui, kaip manoji Katerina, padavus Executive Order ( du actionai, jei nejudi) su dviem kopijom "Maximum Firepower" (atakos metu 4 kauliuko ridenimai) - maksimum galima numust net 8 raiderius. Bet tokiu dalyku nepasirinksi. Lyg to maza butu, aktyvavosi tie 15 raideriu, o ciliviu laivu nera, visi like Kaprikoje, tai tie raideriai eme lesti Galaktika. Cylon raideris - maziukas laivas, tai Galaktikai "ikasti" tik isridendamas 8. O ridenau as :) Na is 15 bandymu jau vien statistiskai turejo bet vienas buti, bet kazkas nutiko kauliukui, emiau bert astuonetus viena po kito. Viskas del to, kad astuonbriaunis kauliukas labai mazai ridenasi, greiciau slysta briauna. Tai greit kone visas Pegasas pasidenge damage tokenais, nes zmones turi galimybe, pakeisti damage tokenus i Pegaso, kai atakuojama Galaktika. Po to eme evakuotis civiliu laivai ir raideriai nukreipe demesi i juos. O cia dar Robke dejo vaizdu atvirai man suteikdamas Executive Order, kitaip sakant suteikdamas man actiona su movementu, arba du actionus, jei nejudu. As aisku puoliau i Cylon Fleet lokacija ir aktyvavau raiderius. To dar nepakako uzbaigt zaidimo, nes ten dar buvo keletas unmaned viper'iu. Emiau lesti anuos, ir cia kaip uzkeretas krito 8-tukas, kas reiskia kad viperis sunaikinamas ( suedziau du ). Nu, o tada, lyg dar mazai butu putu, atsiverte pagaliau ir Mariukas, nusiusdamas admirola ir ligonine. Tada zmones griebesi siaudo, bet jau tokio plono, kad nors i aki durk - Vidmutis perdave XO (Executive Order) Adamai (mano zmona) , kuri dave komanda daryti suoli... palikdama planetoje du zmones ir net 6 civiliu laivus. Bralis ir Vidma buvo negailestingai pastatyti prie sienos ir susaudyti, po ko morale drebesi iki 1, o tada ememes civiliu laivu, kiek verciam , tiek -1 populiacijos. Taip ir nuvaziavo iki -2 kazkur. O tada patikrinom tuos tris laivus, kurie buvo kosmose jau evakuoti, du is ju buvo tusti - ar ne zapadlo, kolegos ? Zodziu... su tokiu neitiketinai siaubingu "bad luck", laimeti zmonems butu buvusi tiesiog sventvagyste ! Taigi, New Caprica modulis itampos inesa belen kiek, bet nutarem atsipusti nuo jos ir kita karta kursim Pegasa be NC, bet su Exodus ispletimu, kaip man svieciasi - su visiskai pilnu Exodus'u (visais trim papildomais moduliais). Anyways, zaidimas vel parode dantis ir laimeti uz zmones yra tikras challenge, kas yra gerai, bo kas zaistu , jei butu lengva. Partija buvo idomi, su neprognozuojamais eventais ir kauliuku rolais, kas suteike geroka doze fun...
Girdziu kaip mano mazoji verkia, ainu ziureti, tuo paciu baigiu ir reporta. Smarkus zaidimas - norisi dar ! Tik sunkoka surinkt kaskart po 6 zmones, nes kone visi turi seimas, kurios isleistu rebiatas penktadienio nakti pageiminti  :twisted:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 12, 2013, 13:26 »
Trupmai ir as pasipasakosiu.
Taip jau nutiko, kad startavom be robotu. Netgi neaiskiu paziuru sailonu lyderio niekas nepasirinko. Tai turejo zenkliai padidinti zmoniu sansus laimeti, deja niekas to nezinojo. Iki pirmo suoliuko priejom greitai ir neskausmingai ir kaip priklauso geram admirolui soktelejom +2. Iki antro stumemes ilgiau, nepraleisdavom progos patikrint krizes kortos ir ja nusimesti, todel niekas is kosmoso stipriai nepuole. Vel +2 ir pasiekem sleeper zona. Issitraukiau sympathetic sailona ir is karto emigravau pas sailonus. Asmenines pergales korta teige, kad laimesiu tik tada, jei laimes sailonai ir busim nusoke ben +6. Kaip tycia is kart po suoliuko apspito galaktika priesu laivai, nebekrito suoliukai , todel tureju infiltruotis, kad padeciau zmonems pasiekt man privalomus +6. Ir sakyciau labai gerai pasiseke, gelbedamas nuo puolimo aktyvavau isankstini suoliuka, o kauliuko ridenimu praradau net 3 populationo. Beveik sokinejau is laimes, nes planavau vel grizt pas sailonos ir kenkt kiek galima daugiau. Tik beda, kad admirolas per geras buvo ir soktelejom +3, po ko visi issilaipinom naujojoj kaprikoj ir visi planai susijauke. I dienos sviesa islindo sailonas, kuris pradejo savo blogus darbus daryt. Todel nusprendziau pasilikti ir padeti evakuoti laivus, kad paskui kosmose juos sudauzyt ir islpest pergale per pasibaigusius resursus. Planas neblogai sekesi, tik sailonas gerai dare savo darba ir pabaiga artejo kur kas greiciau nei tikejausi. Paskutinio savo turno metu perleidau savo ejima sailonui, po ko is manes pagalbos zmones jau nebesitikejo, admirolo nurodymu aliko paskutini suoliuka palikdami kalna laivu ir dali komandos ir del to neteko per daug resursu nei galejo sau leisti. Sailonai svente pergale.

Po dvieju new caprika papildymo partiju susidariau nuomone, kad ji inesa daug naujo veiksmo ir, sakykim, paivairina zaidima, bet zmoniu sansai laimet sumenksta. Pvz zaidimas pailgeja, o kuo daugiau ejimu - tu daugiau netenkama resursu ir maziau sansu laimet. Zodziu dabar musu lauks exodus su pegasu bet be kaprikos.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 13, 2013, 01:43 »
As tai noriu pabrezt, kad tas sailonas, kuri Robertas minejo savo reporte, tai buvau AS :) :D O kitas sailonas, jei is mano reporto neatspejot, buvo Mariukas, kuris atsiverte visai pabaigoj, nu gal likus dviem trim "kapeikos" perdavimams, nors jam atsivertus, gal du ar trys pasake - "nu tai as tai zinojau, kad tu celofnas nuo pat pradziu..."

Primeciau, kad su vienkartine Katherine savybe "sacrifice" (jei buciau likes zmogus ir islaikes iki galo piloto gebejima) galejau supeshti net 5 raiderius, kad mum butu like jau zymiai maziau raideriu tvarkytis... sakykit kaip norit, bet pilotai siame zaidime labai svarbus ir as kibsiu i atlapus kiekvienam, kas teigs kitaip...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausis 13, 2013, 09:14 »
Nenorėjau būti skarbonke, ir nebuvau iki sleeper fazės, ir double kortų traukimas politikui tikrai palengvina pradžią visiem. nes galiu padėt koki 90% bandymų. Aiškui paskui pradėjau nebepadėt, kai įtarimiai keistis pradėjo, bet nieko rimto prieš mane nesusuko, neatėmė titulo :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasaris 09, 2013, 04:45 »
Laba naktį visiem !

Ką tik baigėsi dar viena Battlestar Galactica sagos sesija. Išmėginom paskutinį expansioną – „Exodus“. Seriale jis atkuria veiksmą, kai žmonės pabėgo iš New Caprica planetos ir keliavo toliau ieškoti Žemės (3 ir 4 sezonai). Prisidėji keli dalykai, visų pirmą – Final Five Loyalty kortos. Penkios iš jų buvo tie mistiniai cylonai, kurių tapatybės nebuvo galima sužinoti niekam. Šių kortų mėsa – jei kas nors iš žaidėjų pažvelgia į jas, kažkas tokio nutinka (dažniausiai tam pažvelgusiajam), o jei toks žaidėjas nužudomas, kenčia visi likę. Taip pat įdėjom „Cylon Fleet“ modulį, kuris iš visų trijų man labiausiai patiko. Dabar kai žmonių laivynas daro šuolį, priešų laivai, ne šiaip nuimami nuo lentos, o perkeliami į kitą , papildomą cylon fleet lentą, kurioje yra ir „pursuit“ matuoklis, o tai reiškia, kad cylonų pajėgos vejasi žmonės ir lipa jiems ant kulnų, o tai įneša nemažai įtampos, bet tuo pačiu jau gali planuoti kur išners tam tikri laivai. Smagus modas, tikrai bus žaidžiamas pastoviai. Paskutinis dalykas, kurį įdėjom – Kryžkelės. Nuskridus 8 atstumo, kiekvienas prieina savo lemties kryžkelę, kur sprenžiasi jo likimas, ar jis vertas kilnaus tikslo – Žemės paieškos. Ten pastoviai renkami traumų tokenai, kurie gali būt arba teigiami (imituoja veikėją, kuris per vidines kančias tampa tvirtas, tikslo siekiantis individas, kurio nepalaužė vidiniai prieštaravimai ir praeities poelgiai, o kaip tik užgrūdino), arba neigiami (kai per skausmą kaupėsi pagieža ir pyktis, kerštas ir kiti neigiami išgyvenimai). Dar yra du „disaster“ tokenukai, kuriuos ištraukus veikėjas miršta. Traumos turi reikšmės ir pačioj pabaigoj, kai daugiausiai traumų surinkęs veikėjas nuteisiamas, arba jei tai cylonas – jis ikišamas į „dėžę“ (box the line) ir visa tam tikro modelio linija yra įšaldoma ir daugiau nebeprisikelia. Tokiam žaidimas baigiasi iš tikrųjų. Nu bet apie viską nuo pradžių...

Žaidėjai. Tomukas (Plikio brolis), jis rinkosi pirmas. Aš pribūriau, kad šiam expansionui svarbūs yra pilotai, tai jis ilgai nežiaumodamas pasiemė Katerina „Cat“ Louanne – ta smarki pilotukė, kurį dar yra ir „stim junkie“. Sekantis buvo Bralis, jis pasiemė Galen „Chief“ Tyroll, visų pamėgtą mechaniką, kitaip sakant - support klasė, nes mes pradėjom su 4 sugadintais septintos klasės viperiais „Mark VII“, tipa – reikėjo juos urgent suremontuot. Tada aš buvau sekantis. Aš visada mėgau military leader‘ius, tai pačiupau Felix Gaeta, kuris kietas yra su FTL control‘u. Gavau ir Admirolo titulą tuo pačiu. Mano žmona sedėjo šalia ir nuliūdo, kad negali imti piloto, tai pasiemė dar niekada nežaistą Tory Foster. Seriale ji buvo prezidentės padejėja ir gera kalė. Žmonai atiteko prezidentės titulas. Po to rinkosi Mariukas (Exlegendz), jis kažkodėl pasiemė Callandra Tyrol, to mechaniko, kurį turėjo Bralis žmoną. Antras „support“, wtf ?? Nu ir paskutinis rinkosi Plikis Marčius. Jis pasiemė antrąjį komandos pilota Lee „Apollo“ Adama ir gavo CAG (Comander, Air Group) titulą. Tai naujas title, naudojamas jei žaidžiama su „Cylon Fleet“ – tai žmogus, atsakingas už visus viperius ir cilivilių laivų deploy‘inimą. Nu ir pradėjom. Per pirmus turnus Mariukas ne tik sutaisė visas „septinkes“ (tie viperiukai yra žiauriai geras dalykas, nes skraido dvigubai greičiau, per dvi zonas iškart ir juos nudaužt sunkiau), bet ir pagamino man trečią niuką. Kaip jums pradėt žaidimą su 3 branduolinėm galvutėm ?? Tiesa, aš išraukiau „Final Five“ kortą. Tematiškai, galutinis penketukas buvo sailonai, bet jie beveik visi padėjo žmonėm, nes ilgą laiką to patys nežinodami gyveno su žmonėm ir dabar jiems buvo labai skausminga keisti viską, nors ir žinojo savo padermę. Žaidimo mastu, tokie „cylonai“ laikomi žmonėmis, NEBENT tu papildomai turi tikrą cylon tapatybės kortą. Ka gi, aš, bent iki sleeper fazes esu „švarus“ – kietai! Bet kažkodėl kiti į mane skersakiavo, gal todėl kad maliau daug š***do, bet prie mano poelgių prikibt niekas negalėjo, dariau ką galėjau. Ir aplamai šį žaidimą visi įtarinėjom ne tuos žmonės. Žvilgnsiai susmigo į Bralį su Tomuku, kurie realiai nieko nenuveikė ir dažnai ėjo rukyti. Nu Tomas vieną kartą smagiai ištaškė pats vienas raiderių squadroną, tuo pačiu demonstruodamas nerealius „evasive maneuvers“. Atėjo laikas šuoliui, išlupu dvi destination kortas, o ten viena su atstumu 1, bah – iškart į dugną. Kitame šviečia – 3.. hell yea, nors kuro ir kainavo nemažai. Šoktelėjom. Kadangi pilotai abu neršė kosmose su gerais laivais, tai kažkaip grėsmės nebuvo didelės, du mechanikai greit užlopydavo kokią priešo „basestar“ pramuštą skylę, kol pagaliau Bralis ištraukė „disaster“ traumą – bam ! Ir nebėra mūsų „šefo“. Tada jis nutarė pasiimti dar vieną pilotą – Samuel T. Anders, kuris negauna pirmą savo roundą kortukių visai. O jų mums žiauriai visą žaidimą trūko. Labai smagiai veikė Mariuko mergaitės Cally savybė, kad po skill check‘o gali pašalinti belen kokią kortą, tai mums Destiny dekas buvo nebaisus visai. Pagal viską, iki šiol kaip ir nebuvo celofanų, arba jie vis dar neišsidavė. Resursai judėjo taip: Populiacija laikėsi labai gerai , kažkur apie 8-9, moralė kiek praščiau, gal apie 5-6, maistas apie 7, o kuras po mano šuolio ir dar po kelių krizių kortų drėbėsi kone iki pusės, tai buvo raudonas 4. Mano žmonai, prezidentei, vis nesisekė draugauti su kvorumu. Nu šiaip ji bandė kelti moralę kalbėdama prieš auditoriją (Inspirational Speech), bet publika ją nušvilpė. Antru šuoliu dėjom į asteroidų žiedą (atstumas 2), praradom keletą populiacijos. Aplamai man, kaip admirolui, buvo labai nesunkūs pasirinkimai kur šokti, nes vienas iš variantų visada būdavo, nu toks lievas, kad nors į akį durk. Ok, „sleeper agent“ fazė. Ir ką jūs manot? Aš gaunu dar vieną „final five“ kortą. Esu dvigubas „galutinio penketo“ gezas! Ir čia netikėtai atsiverčia mano žmona, tuo pačiu 2x sprogdindama Galaktika. Sprogo angaras ir Admirolo kajutė. Nu ką, žinom, kas yra vienas iš dviejų celofanų. Bet mano žmonai ėjo jau koma, ji buvo pavargusi per dieną, todėl nebealėjo žaist, ėjo miegoti, o antrasis tosteris dar nebuvo atsivertęs, kad galėtų perimti kontrolę. Bet to ir nereikėjo, nes mum pradėjo eiti š*** per triūbas. Netikėtai Mariukas man iššovė į nugara, nes jo charo OPG (once per game) savybė buvo, kad gali nužudyti. Tik va, manau, ka mes sužaidėm negerai, nes kaip paskui tvarkiau žaidimą visiems išėjus, perskaičiau, kad ji gali žudyti, tik tai, kai yra tame pačiame locatione, o to man atrodo, nebuvo. Nu bet ką padarysi, nepastebėjom iškarto ir palaidojom admirolą. Tuo metu buvo vykdomi labai įdomūs manevrai su civilių laivais, kol pilotai šaudė raiderius. Tai pagal viską labai tiko pasiimti paskutinę mergaitę iš „support“ klasės – Anastasia „Dee“ Dualla. Jinai nepakeičiama yra „communication“ bokštelyje, kai gali tikrinti ir judinti VISUS civilių laivus, o ne tik po du. Tai gavau XO, sustūmiau visus į krūvą, o aplink čiulkinį suko mūsų viperiai. Tiesa, šiame expansion‘e atsiranda pilotų funkcija, kur jie gali escort‘inti civilių laivus į saugią vietą (nuimdami nuo lentos civ. laivuko tokeną), bet to daryti neapsimokėjo, nes juos paskui vis tiek reikia padėti, kai to reikalauja pursuit track‘as. Tuo metu stipriai atsigavom ant kuro, nes passinom iš eilės kelias krizių kortas, o aš dar rankoj turėjau kortukę, kur gali rizikuot „Raptor“ lėktuvėliu, jei geras kauliuko roll‘as gaunas, kuro randu net 2 vienetus. Bet va moralė tai kentėjo labiausiai... na o kur nekentės, kai taip mirėm visi į kairę ir į dešinę. Mariukas, nušaudamas mane, aišku išsidavė, bet jis, žaltys suplanavo viską, nes admirolo kajutė buvo sugadinta, o būtent jos pagalba galima įkišti kažką į brig‘ą. Jis net neskubėjo atsiversti.. o kam? Jis taip būdamas daug daugiau mums kenkė. Jis perėmė mano žmonos rolę, kai jai ateidavo varymas. Kažkuri krizės korta įkišo mano į brigą, bet tada nutiko bajeris. „Dee“ veikėjos neigiama savybė yra tai, kad jei moralė pasiekia 2 arba mažiau, jinai nusižudo. Tai yra žiauriai tematiška, nes per serialą taip ir buvo. Tai paleidau kulką sau į smilkinį. Bet naudos buvo daugiau, nei žalos. Minusai, praradau visas skill kortas ir komanda neteko paskutinės mechanikės. Pliusai - nesmuko moralė, nes tai buvo paminėta prie neigiamos savybės, išėjau iš brigo, nes pasirinkau naują veikėja – Tomą Zareką, buvusį kalinį, kuris per intrigas iškilo politikoje. Jo daugkartinė savybė - jei naudojamas „Administration“ arba „Brig“ location‘as, aš galiu pasunkinti ar palengvinti skill check‘ą per 2. Mudu su Tomuku apsikeitėm rolėm, jis man perdavė Prezidentą, kuri buvo atėmęs iš mano žmonos, o aš jam – admirolą. Nutariau padaryt tvarką kvorume ir šnai – ištraukiu „Arrest Order“, kuris leidžią inkišti belen ką į brigą. Ką jūs manot įgrūdom ? Mariukas nespėjo sureaguoti, kaip atsidūrė už grotų. Tiesa, jis dar vis buvo neatsivertęs, tad turėjo pilną saują kortų. Kai atėjo jo turnas, bandė bėgti ir tai jam BEVEIK pavyko... aš pasunkinau skill check‘ą iki 9, o surinkom 8, bet jis dėjo kortas vienas, o mes – 4‘se ! Liko jis sėdėt už grotų, o mes gavom dar šansą kažka organizuot. Nepaminėjau, kad Plikis gavo „sympathetic cylon“ ir patraukė sympathetic agenda. Iš kelių raktinių jo klausimų supratau, kas tai per korta ir žinojau, kad pirma salyga joje „You win if human wins“, taip kad su juo buvo aišku - padės žmonėm jis. Jis infiltravosi į Galaktika ir tikrai mėgino tai daryti. Bet verta paminėti, kad iš kokiu 10 krizės kortų, gal 7 buvo kurios neturėjo „jump“ ikonėlės. Dar nesu taip matės, kad taip stovėtume ant vietos. O kai pajudėjom, tai gal kokius tris kartus mums grąžino jump track žymeklį vienu atgal (porą kartų dėka krizės kortų ir vieną kartą dėl Cylon Basestar Bridge pasirinkimo). Atstumas – 6, lieka dar bent per 2 peršokt ir tada jau Kryžkelės! O mes visi sėdim be kortų, o moralė šviečia ant 2. Tada mums trūko kantrybė – nusprendėm aktyvuoti FTL control, kai dar indikarorius švietę ant -3, o tai reiškia, kad nesekmės atvėju prarasim net 3 populiacijos, kuri dar buvo gan didelė, gal kokie 5. Tomukas ryžosi šiai avantiūrai, netgi su Braliu suderino Strategic Planing, reikėjo išrident 5 ir daugiau... ridena... 4 , omg. Bet kaip jau sakiau, populiacijos buvo, reikėjo kelt moralę, o laiko nebuvo. Nors buvom praktiškai išvalę lentą, joje buvo tik 1 basestar Galaktikai prieš nosį ir vienas raideris apačioj. Tomukas palupo Destination kortukes, jose buvo viena su 2 atstumo – Negyvenama Planeta, tiesiog minus 2 kuro ir tiek. Atėjo Kryžkelės. Kiekvienas gavom Kryzkelės kortą, ten reikejo pasirinkt traumą iš savo turimų ir vykdyt pasirinktą gerą/blogą salygą. Visi slapčia pasižymejom tas traumas, nes čia gaunas įdomus variantas – tai paskutinis šansas atsikratyti traumomis, nes tas kas turės jų daugiausiai ir tam tikro tipo – gone as good. Įdomus momentas, jei atsikratinėsi blogųjų traumų bus geriau TAU, bet blogi eventai kenks visiems ir priešingai, jei aukosies pats - bus geriau komandai. Man vienas iš variantų atsivartė kur prarandu 1 moralės, o pas mus kaip tik tiek ir švietė, kas reikštų auto-loose. Tad atidaviau vieną gerąją savo traumą. Bet to nereikėjo, nes pas Brali buvo panašus variantas su morale, o jis žaltys buvo primušęs tik blogų traumų ir net norėdamas negalėjo padėt kitaip, tai moralė drėbtelėjo ant nulio ir mes pasakę „gg“ ėmėm vyniotis meškeres. Laimėjo Diana (kuri tuo metu jau saldžiai parpė) ir Mariukas, kuris jau antra kart iš eilės būna celofanas. Kitą kartą jį reiks iškart į brigą grūsti. O šiaip, jei geriau pagalvojus, tai mus nuo žaidimo pabaigos skyrė vienas žingsnis, reikėjo tik aktyvuoti heavy raiderius ir to būtų pakakę, nes kaip tik būrelis (du tokenai vienas ant kito) centurionų stoviniavo prieš paskutiniame „Board centurions“ skalės laukelyje. Iš pradžių, po superkrizės kortos ten buvo krūvelė iš  3 tokenų, bet Plikiui pavyko vieną nukauti...

Visumoj tai expansionas patiko, bet reiks dar būtinai dar kartą sužaist, kad įsisavint. Labiausiai užvežė „Cylon Fleet“ mechanika, kurią naudosim dažnai. Loyalty deko patobulinimas kažko labai neįnešė, tuo labiau, kad lošėm net be „Personal Goal“ kortų, kurios žymiai pasunkina žaidimą žmonėms. Tik tiek, kad aš jau du kart miriau, tai abu kartus atsivartė mano „Final Five“ kortos, o execution atveju, kiekvienas žaidėjas nusimeta po dvi kortas, tai pas mane 2x FF kortos, vadinas po 4! Nenuostabu kad likom be kortų visi greitai, o čia ir buvo bėda. Gerų kortų gauna patraukt politikai, o iš jų buvo tik mano žmona, kuri atsivertė, tai ant galo skill check‘us jau failinom iš eilės kone visus. Mažiau „support‘o“ , daugiau politikų. Pilotai – max 2 (cia jei nenutinka kaip ana kart, kai abu buvo celofanai). Tiesa, dar buvo Ally kortos, tipa „sąjungininkai“ kurie irgi galėjo padėt , arba kenkti, bet kažkaip pradiniai sajungininkai išsidėstė tokiose lokacijose, kur mažai vaikštom, kai gal pusę žaidimo su jais niekas nevyko. Traumų irgi maniau, ka pririnksim daugiau, bet kiekvienas gal po 3 ar 2 turėjom tik. Čia gal dėl to, kad kai žūni, discardini savo turimas traumas ir trauki naujas, startines tris. Šiaip tai užskaitau vakarą, buvo linksma ir labai daug netikėtų ir nenuspėjamų posūkių buvo. Kitą kartą jau viskas turėtų sklandžiau eiti. Tai tiek šiam kartui – iki kitų BSG  epizodų iš neklubinės aplinkos !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasaris 09, 2013, 08:11 »
Ramai aš paklausiau kur tu esi, ir per move fazę atėjau pas tave į lokaciją, kad galėčiau nušaut. O šiaip kažkaip norėtus per sleeper faze necelafonu pabust kada :D Kiek galiu kenkt.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasaris 16, 2013, 03:25 »
Dabar kramtau „Milka“ likučius, čia kur Justas atnešė ir viena ranka typinu reporta, kita dar arbatos puodą laikau. Juk penktadienis, jo majo! Ir mes šian anksti užbaigėm... VĖL !  Tai nutiko kažkur pusė dviejų. Lošėm Battlestar Galactica + Exodus. Šįvakar buvo kiek nestandartinė sudėtis, nes seni veteranai nelabai galėjo, buvo net du nauji žmonės, kuriems BSG buvo netik nei karto nežaistas, bet ir aplamai geimų vakarai pas mane buvo naujiena. Vienas iš jų buvo mano kolega Arūnas (ne Bralis). Jis yra jau pas mane žaidęs Wow ir Descent. Kitas vaikinukas buvo Justas. Taip, tai mūsų Justas iš klubo ! Kaip tik ausinėse dabar skamba „Breaking Benjamin – Diary of Jane“, tai ta linksma gaida ir pradėsiu...

Šį kartą kiek pamodifikavau geimą – įdėjom „Personal Goals“ Loyalty kortas, kurios pasunkina žaidimą žmonėms, bet išėmėm „simpatuką“, taigi bendras balansas turėjo nenukentėti. Mano žmona rinkos pirma ir pasiemė savo mėgstamiausia veikėja – pilotę Karą Thrace „Starbuck“. Aš sėdėjau nuo jos į kairę. Buvau sumastęs, kad ideali sudėtis būtų 2 pilotai + military lyderis + 2 political lyderiai + support‘as. Tai pasiėmiau Laura Roslin (ji iškart gavo Prezidentės titulą, nes pirma pagal sarašą). Šalia manęs sėdėjo Bralis, bet jis vėlavo, tai mes išsirinkom veikėjus be jo. Jam kliuvo „support“, jo mėgstamas Galen „Chief“ Tyrol. Mariukas labai norėjo „military leader“, nes nebuvo dar už šią klasę žaidęs, jis pasiemė Felix Gaeta ir gavo admirolą, nes daugiau ML nebuvo žaidime. Toliau sėdėjo Justas, jis pasiemė Lee „Apollo“ Adama ir gavo KOG (angliškai KAG – Komadner, Air Group) titulą. Ir paskutinis buvo Arūnas, jis pagal mano schemą turėjo būti political leader, tai nulupo Gaius Baltar, mokslininką, kuriam pastoviai vaidenosi cylonė „Caprica Six“. Ir dar jis buvo bailys (gauna dvi loyalty kortas pradžioje). Taigi, gavom tas kortas, pažiūriu – „You are a cylon“ , reeeaaallyyyyyy ?? Nutariau paimti tokia visai defensive strategija ir būt max užsislaptines, nes taip labiau fun. Ir kaip paaiškėjo – tai pasitvirtino. Pajudėjo žaidimas, kol nauji žmonės išsijudino, žiek ir atėjo pirmas šuolis. Mariukas kažkaip įtartinai peršoko tik per 1, sumurmėjęs, kad mažu – „abu destination‘ai nieko gero...“ – hmmm – girdžiu šiugždant celofaną. Nutariau atidžiau jį stebėti, nes daugmaž žinau Mariuko žaidimo stiliu. Kadangi pats buvau tosteris, tai man buvo aktualu sužinot, kas kitas. Sužaidžiau „Inspiration Speech“ norėdamas pakelti moralę, bet critical susivėliau išridendamas vienetą ir publika mane nušvilpė - cool ! Beje apie tuos vienetus – mes buvom pakraupę. Pirmi ridenimai kauliuko – arba vienetas, arba dvejetas. Nesisekė juodai, net kauliuką ėmėm tikrinti, ar nepašlifuotas. O štai kai reikėjo išrident mažą skaičių (kai atakavo basestar‘ai) – nei velnio, krito hit‘ai. Žodžiu, neturėjom laimės jau nuo pat pradžios. Bent jau „jump“ ikonėlės būdavo stabiliai krizės kortose. Po antro šuolio, kuris buvo 2 atstumo, mano įtarimas Mariuku dar labiau sustiprėjo, nors realiai 2 nėra blogai, bet buvo galimybė gauti maisto ir Mariukas sufailino roll‘ą, bet mes jau kauliuką buvom nurašę, kaip unlucky. Kas liečia maistą, tai su juo buvo skurdžiausia, nes kai pradėjo eit į apačią, nesustabdomai. O tam įtakos turėjo tai, kad per kokius 7 – 8 krizių kortų traukimus mes išraukėm kone visas „Food Shortage“ kortas (jos atrodo trys deke yra). Bet čia buvo prikolas, nes šaika juokavo gerai, kad aš, kaip prezidentas, sėdejau ne Galaktikoje, o „Colonial One“- prezidento laive ir ten šlamščiau lašinius, ikrus ir kitus gardėsius, o žmonėms sakydavau – „Gerbiami kolonijos laivyno piliečiai.... atėjo sunkūs laikai, trūksta maisto (atsirūgsta) ir teks sumažinti davinį... Joa, iš to bajerio gerai visi žviegėm. Ypač, kai su viena kvorumo korta padidinau maisto rodiklį per vieną, moralės sąskaita, bet tuo pačiu varymu ištraukiau krizės kortą "Food Shortage" ir vėl praradom maisto :) Kiti resursai buvo netgi labai nieko, tarp jų ir moralė, kuri dažniausia pirma dingsta. Žinot, kaip sakoma, moralė – tai nevalgoma Žodžiu, šeip ne taip dasikapstėm iki „sleeper fazės“. Iki tol visi buvo įsitikinę, kad nėra tarp mūsų celofanų, vadinas vaidinau įtikinamai. Tad kai atėjo mano varymas, atsiverčiau. Mano cylon kortą sakė – „trauk 5 damage tokenus, pasilik du ir jais žalok Galaktiką“. Tai variantų skanių buvo, bet pasirinkau susprogdinti angarą, kad pilotai negalėtų išskristi laukan (Command centras jau buvo pažeistas prieš tai) ir kitą pasirinkau sunaikinti 1 maisto, kurio ir taip trūko. Po šių mano „zbitkų“ maisto rodiklis švietė „3“, buvom nušokę 6 atstumo ir žmonėms buvo surištos rankos prieš cylonų laivyną, nes nei viperių išleisi, nei pats išskirisi į kosmosą. Patraukiau riebia Super Krizės kortą – 24 pass skill sunkumo, bet visos spalvos, išskyrus geltoną, veiksmas – aktyvuojami įvairūs cylonų laivai, netgi jei passini, bet žymiai mažiau. Tada Mariukas nutarė nebesislapstyti ir atvirai pareiškė, kad ketina į brigą igrūsti mano žmoną, o tai padaryti buvo nesunku, nes Karos Thrace neigiama savybė yra „Insubordinacija“ – tematiškai seriale buvo nedisciplinuota ir neklausydavo aukštesnio rango karininkų įsakymu, netgi yra sumušusi admirolo pavaduojantį karininką (XO). Žaidime tai reiškia, kad jei jau ją kas nors kiš į brigą, tai skill check bus -3. Kitaip sakant, vietoj 7, mums reikėjo surinkti tik 4. Primeskit – neįkišom ! Šaika puolė gelbėti jos, sumetė gerai kortų, tai nors šiuo klausimu išlošėm. Mariukas, aišku nusipaišė taikinį sau ant nugaros, bet nelabai jis ir bijojo, nes Gaeta savybė vienkartinė kaip tik ir buvo, kad jis, būdamas brige, galėjo iš jo išeiti į bet kurią kitą Galaktikos vietą ir dar pasisavinti admirolo titulą (kuris, iškišus žaidėją į brigą atimamas). Tai irgi tematiška, nes Gaeta, 4 serialo sezone padarė šiokį tokį maištą ir nuvertė valdžią laikinai. Bet Mariukui net neprireikė to daryti, nes atėjo mano varymas ir aš driokstelėjau savo super krizę. Gavos įdomi situacija, nes tarp aktyvuojamų laivu buvo ir heavy raider ikonėlė. O tai reiškė, kad judėjo ne tik heavy raideriai, bet ir boarding party, t.y. – laive esantys centurionai, o jie buvo per vieną laukelį nuo pabaigos. Kitaip sakant, jei žmonės  nepass‘ina šios krizės, jiems – game over. Mariukas sėdėjo be kortų, aš su dviem, tad nieko rimto primaišyt kaip ir negalėjom. Tai likę sumetė praktiškai visas savo rankas į šį skill check (o tai buvo 24 sunkumas). Arūnčikas dar dėjo „investigative comitee“ (atvertomis kortomis skilai imami), tai gavos kalnas kortu, bet aš tėkštelėjau geltoną kortą, kur skill strength yra 0, bet ne tame esmė, galioja jos tekstas, kuris sako „išimk visas 6 ir 5 vertės kortas“, o ten tokių tikrai buvo. Ir skill check reikšmė po šio bajerio siekė vos gal koki 11 ar 12, tiksliai nepasakysiu. Jei ne ta korta, gal ir būtų pass‘inę. Taigi, pirmą kartą mūsų BSG istorijoje, Centurionai iš vidaus paėmė laivą, sunaikindami visus žmonės "Galaktikoje"... bet jei taip ir nebūtų nutikę, maistas švietė ant vieneto. Jei būtume prakišę ant maisto, tai irgi būtų toks pirmas atvejis. Laimėjo blogis, o Mariukas jau gal trečią kartą iš eilės buvo celofanas. Jau visi žvengė – kitą kartą Mariuką, pa defaultu tiesiai į airlock‘ą kišt, nes jam tokia karma, jis visada cylonas :) Ir dar – jis antrą kartą iš eilės net neatsivertė! Žiauru...

Taigi, vakaras labai užskaitomas, labai visiems patiko. Be simpatuko žaist yra žymiai smagiau ir nepasakysiu kad labai jau lengviau žmonėms. Bet tas jausmas geras, kai jau žinai, kas yra cylonai, tai likusiais gali 100 procentų pasitikėti, mėtyti jiems „executive orders“. Kortukiu ir vėl labai trūko, ypač man, bet aš kadangi buvau blogas, labai nepergyvenau, kaip tik tai padėjo man maskuotis, tipa, tuščia ranka – neturiu ką įdėti į skill check‘ą, bet kartu blogai, kad negalėjau kaišioti pagalių į ratus. Pačioj pradžioj gavau labai agresyvias kvorumo kortas, kurios galėjo netgi žudyti, kaip sakiau – prezidentas turi savo rankose labai didelę galią ir šį kartą jos buvo patikimose, cylono, rankose (evil grin).

Kokios išvados apie žaidimą? Faktas, kad jei į laivą patenka centurionai, juos reikia mochinti, nes darant šuolį jie nedingsta, o nudaužti juos sunku, netgi su Strategic Planing‘u, čia juk  nepanaudosi „Maximum Firepowe“ kortos. Nors mano žmonai šįvakar pavyko su vienu „MF“ nudaužti net du heavy raiderius, abu kartus buvo išridentas „hard 8“. Taip pat reikia naikinti raiderius, nes žaidimo pabaigoj, jų, ant cylon fleet lentos buvo prisirinkę gal kokį 12. Ir jie niekur nedingdavo, o kai jie ant CF lentos, tai yra nepasiekiami, kol neperšoka į bendrą lentą. Taigi, eilinį kartą nepriėjom Kryžkelių, bet šį kartą su traumom sekės kur kas geriau. Jau nebe pjovėm grybo, kaip pirmą kartą ir nemažai ally prasukom, po kurių pas Mariuka nebeliko traumų tokenų, jis sukišo visas po naujais ally. Taip pat niekas nebuvo nužudytas, nes nebuvo airlock (jis Pegaso kreiseryje tik), todėl nebuvo galima to padaryt tiesiogiai.
Aš manau, kad vėlgi, mes visai neišnaudojom skautinimo galimybių. Dar turėjom tris raptorius, XO pagalba galima buvo labai gerai parinkti šuolį, ir nusimesti labai skausmingas krizės kortas. Jaučiu realiai skautas buvo paleistas gal porą kartų, pirmą kartą tai darė Mariukas (ekspedicija negrįžo), antrą kartą Diana (pavyko gauti kuro). Reiks kažką sugalvoti, kaip geriau žaisti, kad netrūktų kortų.

Whoa, parašiau reportą per valandą ! Damn, im good ! Ainu miegot. Atia, broliai cylonai !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasaris 16, 2013, 10:29 »
Taip taip, eilinį kartą kartą teko kišt pagalius į ratus man. Nors ir buvau not cylon iki sleeper fazės. Bet kliūdavo tokie variantai lievi pasirinkimo, kad visiem neatrodžiau geras :D Nors rinkausi mažesnes blogybes iš galimų. Dar Ramas pamiršo paminėt, kad su ally pagalba buvau perėmęs prezidento titulą, panaudot daug nespėjau, bet panikos įnešė pakankamai. Kad mane vaikytus, kol centurionai dirbo savo darbą.  Dar seniau siūlau Ramui atiduot titulą, bet pasirinko kaliūzę :D
Tikrai kažkaip neišsprendžiam kortų klausimo, per mažai buvo naudojamas eXO, gal žaidėjų nepatyrimas, kai justas metė ramui, kur pas aną tuščia ranka, ir reikia dar degint kortas žiaurus minusas. O Arūnas su baltaru, tik sau po viena kortukiu action naudodavo bet nelabai jautės iš jo pagalba, pvž kai aš pirmą kart lošiau, ten man kai mėtė eXO pastoviai pilną ranką prisitraukdavau, ir skill check padėdadau belenkiek. O Svarbiausiai reik kauliuką pakeist :p
Šiaip tai idomiai, kad vienintelis slaptas celofanas baigė sveikiausiu protu be traumų, be sažinės  :evil:

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #28 Įrašytas: Kovas 16, 2013, 21:34 »
Vakar nebuvo kada, tad , kiek paveluotas "neklubinis" reportas.
Kaip visada, rinkomes penktadienio vakara pas mane. Atejo Bralis, PLikis, mano zmona, as, mano kolega Arunas, nu ir Mariukas aka Exlegendz aka Zazaz, kaip ji vadinom jaunystej. Taigi, kadangi nutarem pailset nuo Galaktikos, tai buvo maziau sudetingu geimu vakaras, o tiksliau - zombuniu (Last Night on Earth) ir Zemes Stulpu (Pillars of the Earth) - ar pastebejot, kad abiejuose geimuose figuruoja zodis "earth" ?? Pirmiau pradejom su zombiais. Pasirinkom scenariju "Escape with the truck". Kas nezino, scenarijaus mesa - rasti benzino kanistra ir supilti i masina. Dar reikia rasti raktelius ir bent du herojai, is kuriu bent vienas turi tuos raktelius, turi buti ant masinos. Nors plikis mums atrode panasiausias i zombi, Mariukas pasisiule savanoriskai pabut negyveliu, prie jo prisijunge mano zmona. Taigi, vienas experienced ir vienas NOT-so-expierenced zombie. Nu ir pradejom ir galiu pasakyt gan sekmingai. As buvau Sally, tokia lucky mergaite, kuri jau antra turna rado beisbolo lazda, tik gaila nebuvo galima kam nors uztvoti, nes buvau mepo kampe, toli nuo zombiu. Tai rausiau pastatus toliau, kol radau benzino (gal 4 varymu). Tada tiesiu taikymu i masina... supyliau tuos degalus be didesniu parkiu. Tuo metu zombiai jau sturmavo kolegas, tai visi pradejo judet iki centro. Aruncikas (Johhny), rado revolveri ir pradejo neitiketinai taikliai saudyti, kol galu gale zombie playeriams truko kantrybe ir jie, neiskente suzaide korta, kur baigiasi soviniai. Vakaro vinis buvo mano zmona, kuri tikriausiai is visu savo kauliuko metimu , gal 70 procentu ismesdavo vieneta :) Taip pat jinai pradejo su 3 zombiais ant lentos ir gal kokius 5 varymus is eiles nesugebejo isspawninti likusiu 4 zombiu :) Tai i pabaiga vaizdelis buvo mazaug toks. Bralis, kuris buvo bomzas, pagaliau rado raktelius. O like kiti trys gezai jau laukia sunkvezimyje. Bralis megino judeti iki masinos, nes tik jo ir reikejo iki pergales - rakteliai tai pas ji, bet atkreipkit demesi, kad paminejau zodi "megino". Ant movement veiksmo pasipyle jam vienetai, tai vos sliauze, it koks zombis. O dar lauke kaip tycia prasidejo lietus, kuris sumazina movementa vienetu. Tai kai pamatem, pagalvojom "а не ахренели ли вы ??..." Tai galiausiai isirideno jis pagaliau ant kauliuko 3, kuris buvo kaip tik minimali reiksme iki sunkvezimio, uzkurem ir dejom vaizdu, pertrenkdami su masina dar koki pora zombiu... Zodziu , scenarijus pavyko, nes sugebejom surasti labai greitai tai ko reikia, partija gal 30 min. truko.

Paskatinti sekmes, pakurem dar viena scenariju  - „Burn ‚em out“, kur reikia susprogdinti 3 spwan skyles per 18 valandu. Cia sekes sunkiai, nes praejus pusei laiko uzlope buvom tik viena skyle. Si karta zombiai buvo vel Mariukas ir Bralis. As gavau kunigeli, kurio is esmes, nelabai megstu, nes jis negali saudyti. Nors cia gaunam paradoksa, nes jis negali naudoti daiktu, kur pazymetas keyword‘as „gun“, tai radau signaline raketa, kuri issaunama pistoletu, ant kortos „gun“ nera, tai nupyliau viena zombi su ranged ataka  :twisted:  Dar ismasciau viena combo. Buvau atsivilkes i ligonine, o discard pile buvo vaistinele. Ligonines „pick up“ galimybe leidzia palupti is discard pile vaistinele. Kunigo savyve yra, kad gali zaloti save ir meginti su kauliuko ridenimu numusti zombiu korta. Primeciau, kad sedi ligoninej, kacelini „remain in play“ zombiu kortas, kai prisirenki woundu, naudoji vaistinele, pilnai isgyji, kitu turnu vel ja pick up'ini... Zveris , nia...? Bet nedariau kazkodel taip, nes reikejo rasti ne vaistinele, o dinamita. Viena rado gan greitai Dinka, kuri buvo detektyve Rachelle. Tai ta viena skyle ir sugebejom issprogdint. Zombiai numilino  10 deko kortu ir ka jus manot – tarp ju buvo gal 3 dinamitai ir 2 revolveriai. Primetat, kokie sekmingi butu buve pastaruju musu 10 search‘u !? Tai gerai, kad ant lentos buvo toks pastatas – antikvariatas. Tai sukisom revolverius ir dinamitus atgal i hero deck‘a. Bet istraukt vis tiek nesiseke – traukem visokius shudus ir ne tai ka reikia. Per visa partija nei karto neistraukem tutoro – t.y. kortos, kuri leidzia kaladeje susirasti „scenario item“. Mano zmona i pabaiga vel pradejo rident vienetus, kas jau buvo visai nebekeista... mano kunigui ikando ir uzkrete, as kazkaip nesurisau, galvojau, kad tapsiu zombie hero, kai mirsiu, o ten pasirodo, kai gaunu sekanti wound‘a. Tai tame pastate, kuris vadinosi darzine, buvom trise ir as jiems panosej pavirtau i sventa teva – zombi  :evil:  Nauja chara issitraukiau Johnny. Aruncikas pradejo su Amanada, mokyklos prom queen, ispaikinta, turtinga grazuoliuke, kuri nesveikai mokejo slapstytis ir trauke is paskos bandas zombiu – gerbeju. Bet paskui jiems tai nusibodo (o gal Aruncikas neatasake i ju jausmus ?) ir jie vis tiek ja sudede. Tada jis palupo Sema, buvusi Vienamo karo veterana, kuris susirado benzo pjukla ir pjove numirelius i kaire ir i desine, net mesos lakste i sonus. Ale vis tiek ji palauze, jis beje, krito paskutinis ir tai buvo 4-as zuves herojus. Mums buvo like 4 valandos, bet tai nebutu nieko isgelbeje, nes tik viena is  3 skyliu buvo susprogdinta. Zodziu, su tokiu itemu traukimu buvo laimet neimanoma. Taigi 1:1 – islaikytas balansas. Dar buvo idomi detale – bralis sudauze mano taure su vynu ir ji istisko i daug smulkiu daleliu, o vynas pasipyle it kraujas, tikrai zombiska detale ten buvo...

Paskui sedom losti pilarsu. Cia reportas bus trumpesnis, nes nera roliu ir charu. Galiu pasakyt, kad mano zmona, pralosusi abi zombiu partijas pavare kersto. Jinai laimejo ir gan gerai atsiplesus, nors is esmes nieko sudetingo ten nedare. Bet jau jos atsiplesimas pasijuto 4 rounda. Mes su Plikiu buvo abu zaidejai, kurie sugebejo darytis pinigu is amatininku darbo, bet abu praktiskai likom paskutiniai, kas irodo, kad turetu daug babkiu dar ne panaceja. Mum ju buvo net per daug, nes Plikis paskutini rounda pardavinejo metala pusvelciui (uz 2 auksinius), nes likutis nuplaukdavo todel,  kad jau buvo pasiekta 30 auksiniu riba, o auksciau jau niekaip. Man irgi gavos panasiai, liko babkiu, o nieko uz jas nebepadariau. Reiks galvoti nauja sistema, bet pati zaidimo mechanika padaryta taip, kad cia neveikia jokia reali laimejimo sistema, nes bet kas is po nosies gali nunesti kritiskai reikalinga punkta, kuris duoda vienokios ar kitokios naudos. O mano zmona, neziurint i tai kad laimejo, dare tokiu vaikisku klaidu, kaip antai atleido skiedinio maisytoja ir iskart isigijo murininka, kuris be skiedinio maisytojo neduoda nei vieno victory tasko  :unknown:  Tada jinai sako „ei, wait a minit...ka as cia ka tik padariau ??“ Tiesa, ar minejau, kad baigem puse penkiu ryto ? Gal jau smegenys nebeveike ? O gal jas buvo suede zombiai ? Ryta su zmona jautemes kaip tikri zombiai, miegoje vos 3 valandas, nes reikejo keltis ir vaziuot i Radviliski. Bet cia taip buna, kai pradedam geimint astunta vakaro, kad vaikai mano nemaisytu. Reiks kazka galvoti tuo klausimu...
Vis tiek buvo labai smagu ir linksmas toks vakaras gavosi. MORE !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų reportažai ("neklubiniai" susitikimai)
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandis 06, 2013, 03:27 »
Taigi, cia vel as - sveciai issiskirste, apsitvarkiau, ziuriu - dar ne velu, tai emiausi reporto.
Si karta suzaidem visai padoriai, iki puses dvieju, kaip ir priklauso. Losem zombius. Kuo toliau, tuo labiau man tas geimas limpa. Buvom: as, Aruncikas, kitas Aruncikas (ne Bralis, bet irgi mano kolega), Mariukas ir Justas, nu ir aisku, po geros pertraukos - Robke. Zmona nedalyvavo, nes jai anksti reikia but Vilniuj, tai uzeme vaikucius, kol mes biechinom, o paskui juos ir sugulde, uz ka as jai esu LABAI dekingas. Taigi, 6 rimti vyrai. Randomu pasiskirstem, kas bus zombiai ir vienas is ju buvau as, o kitas - naujokas Aruncikas. Zombiu buvau pirma karta, kaip ir mano kolega, beje. Issirinkom scenariju - ta kur reikia sukurenti nama, kuris nunai yra virtes zombiu landyne. Tas scenarijus naudoja Grave zombies. Kaip ir gerai, bet isridenau, kad tie nagli zombiai yra nesenei mire (Recently dead) ir laksto greit, o tiksliau per D3, kas yra visai nieko gero. Todel toki viena nagla zombi vieninteli ir tematem, kuris ikando viena karta Semui, uz ka buvo ziauriai sumochintas. Nutarem imti kiekiu... Bet herojai irgi ne pirstu penimi - kad pasiuto traukt is visur benzina ! Primeskit, pasirodo kaip zmones visur buna paslepe benzino juodai dienai. O benzinas, zinokit toks dalykas, kad prilaistyti jo gali net ne po kojomis, o i salimais esanti langeli. Tas atradimas man buvo ziaurus ir mes su Arunciku per velai supratom savo klaida, nes herojai atbegdavo i nama, vos ieje pro duris, kliusteldavo kanistra ir viskas. Kadangi scenarijus naudojo "free search" tokenus, tai gerojai staigiai prilupo gerumu pasizymejusiu daiktu, kaip antai kitas Aruncikas gavo sodininko zirkles ir visu zombiu siaubui per savo turno nukirpo net trims is eiles galvas. O lakste taip, kad net mokyklos begikas Bilis pavydetu - jauciu maziau 5 niekas neisrideno. Zodziu, buvo ziauru, o paskutine vini i zombiu kartsa ikale Robke - tas net su panarinta koja, sugebejo atlekti i nama, ispilti benzina ir dar issitrauke svarke (kas nezino, aiskinu - survirinimo aparata). Ir dar uz pavadzio atsivede arkli, o tai jau tiesiog pasityciojimas is vargsu zombiu. Dabar primeskit slow motion vaizdeli - sprogimo banga isnesa namo langus ir pakelia stoga... tarp ivairiu skeveldru laksto zombiu dalys - ju tuomet name buvo tikrai nemazai. Grazu...
O klaida zombiu buvo ta, kad jiems reikejo atsistot prie duru, o ne ant skyliu paciame name. Tada noredami ieit, zmones butu tureje kautis.
Ok, kadangi ta partija uztruko jauciu maziau nei pusvalandi, ememes kitos. Tada zombiais tapo tas pats Aruncikas ir Robke. Scenarijus - Plague Carriers. Tas gerulis, senei norejau ismegint. Tikslas, sup***ti 7 raudonus zombius, kurie yra pavojingi, nes uzduodzia smegenis per du langelius ir beria 2x fight kaulus ir turi 2 laifo. Lievai tai, kad pradejom centre, bet su 2 papildomom kortom kiekvienas. Mariukas buvo pabegelis is kalejimo, Viktoras, kuris pradinei rankoj gavo iskart du ginklus - jau 4 fight kaulai jam garantuoti. Bet labai nevykusiai sulauze beisbolo lazda jau pirmuose turnuose. As buvau Dzeni, farmer girl ir tampiausi pradzioj viena, paskui du kanistrus benzino. Kam, paklausite ? Juk scenarijuje nera ka sprogdinti... ogi tam, burbuliukai, kad as dar nesiojausi ir benzinini pjukla, o juk i ji ipilti tai kazka reikia. Nu ir pyliau...siaip tai pradzia musu buvo superine. Kadangi Plague Carrieriai (toliau PC) buvo pasiskleide po visa mepa, nutraem eiti i kampa, kur buvo biblioteka ir antikvariatas, nes juodai reikejo daiktu ir ginklu. Is paskos nusitempem net 3 PC, kurie mus puikiai uzuode. Gan nesunkiai isvalem ta kampa ir jau praktiskai po 15 zaidimo min, turejom savo saskaitoj 3 PC ir jautemes pakankamai apsiginklave. Pajudejom iki ligonines, ten irgi gerai sekes, niekas nezuvo, ikasdavo pavieniai zombiai, bet nieko rimta, turejom gi sesele Beke, kuri labai nepatiko kaip charas Justui ir jis vis norejo ja numarint. Taigi, viskas klojos, kaip silta vilna, kol liko vienas PC. Zombiai pajute pavoju eme kauptis prekybos centre, o mes pasukom i pasta, kuris jungesi su prekybos centru bendra siena. Buvom tokie pasikele, kad jau praktiskai buvom isitikine, kad atsipute laimesim. Boy, kaip mes klydom... pasirodo, tas paskutinis brudo nesiotojas taip lengvai nepasidave. Zombiai prekybos centre uzgesino sviesa, uzkrete Viktora, pradejo taskyt viena po kitos "remains in play" kortas. Ir jau ziurim, kad zombiai jau ridena ne po viena ir kartais net ne po du kaulus, kaip grybai dygsta aplink, mes ridenam maziau kaulu ir panasi bezabrazija. Tame paste tai uzstrigom gerai, ten 2 langeliu pastatas, ale nei cia nei ten. Justas visa partija lupo revolverius ir shotgunus, puse jauciu atidave man. Nu ir saudyti jam sekes is ju visai nieko. Bet soviniai irgi ne is oro imasi, baigesi jie. As tada radau signaline raketa, o tai reiskia, kad is jos jei pataikau i PC, jam kaput, plius nepataikyti is jos gali tik visiskas mulkis. Viska ko man reikejo - line of sight. Bet ka tu zmogau, gero gali pamatyti, lindedamas paste. Bet Aruncikas pavare dar geriau, jam kaip ir praeita partija, atejo sodininko zirkles. Tai jis nusprende pakartoti toki pat zygdarbi, nu su galvu karpymu. Nere tiesiai ten, kur zombiai ciulkini vire. Kiek kerpa, tiek nieko ! Jau pagalvojo, kad zirkles atsipo. Gerai, kad ismete biski dubliu, kurie neleisdavo deti jam zaizdu. Cia Dzeid, gote studente, labai geras charas. Taip ir neikirpo niekaip. Ir tada emem uzsilenkineti, po viena pirmiausia Justo Beke, paskui mano Dzeni, ir galiausiai drasioji Arunciko gote... liko Mariuko Viktoras uzkrestas, bet jis pasiplove i arklides. O raudonasis zombis ramiai sau tunojo vaistineje, apspistas kitos shmaros. Cia jau pasiuliau scoopinti, nes vilciu praktiskai laimet mums nebeliko. Ir tada ivyko bajeris - kadangi mes uzsilenkeme, tai traukem naujus charus. Justas istrauke Amanda, prom queen, kuri iskart nuskuto viliot raudonojo. As palupau detektyve Rachelle, kuri pradeda zaidima su revolveriu ir zibintuveliu. Kaip dvi papildomas kortas gavau soviniu ir raktus, kuriuos panaudojau paieskai nauju daiktu, tai dar gavau ir dinamito, bet neturejau ugnies. Nors, zinot, siais laikais tie dinamitai - daromi labai nekoybiskai ! Kaip antai pries mane dar Aruncikas, turejo ir dinamito ir ziebtuveli, nu ir ka - mete i banda zombiu ir jis nesporgo ! Nnz, ar dagtis slapias buvo (Aruncikas du kart is eiles isrolino vieneta). Taigi, su tokia ekipuote jauciausi visai neblogai. Arunas gavo serifa, tasai juk irgi su revolveriu, ir dar istrauke benzo pjukla ir medzioklini sautuva su optika, cia geriau ir nesugalvosi ! Taigi, raudonas plague carrieris neatsispyre Amandos kerams (o gal ji tiesiog viliojo jos smegenu kvapas) - jis isejo i lauka - to mums ir tereikejo. Aruncikas uztaise medzioklini sautuva, pakele prie akies - boom...ir nepataike... Pradejom ji koneveikti, tada jis paaukojo movement action ir uztaise is naujo - bang ! Si karta taikliai - suvis nunese desine zombio ranka. Dar jam reikia vienos zaizdos... Liko paskutinis sansas - mano suvis. Pakeliau revolveri i akiu auksti, sulaikiau kvepavima - BAM - headshot ! Zombis nuvirto ant zemes, o mes pasokom nuo kedziu...cia buvo nesveika pergale, tikrai geriausia vakaro partija cia buvo. Kaip pasirodo reikia neatsileisti ir neatsipalaiduoti, jei ne tie nauji saudantys charai, butu basta. Tiesa, ar minejau, kad mano Dzeni ir Mariuko Viktoras bibliotekoj spejo dar ir pasimyleti ?
Kadangi buvo dar tik puse pirmos, nutarem dar syki sulosti koki lengva scenariju. Paemem ir "Hero Pack" expansiono - "Hunt for survivors". Labai panasus i base game "Save the Townsfolk", tik naglesnis. Zombiais buvo Justas ir Aruncikas, cia tas kur su zirklem buvo. Scenarijaus taisykle - zombie autospawn. Taip, kad nusimate gausiai zombiu ant lentos. Pradejom centre visi, prie sunkvezimio. Aruncikui kitam idavem raktus. Robke buvo kunigelis, as - begikas Bilis, o Mariukas - Sally. Iskart issiskirstem i visus sonus, nes reikejo atverst numeriukus ir suzinot, ar radom dar isgyvenusiu. Be to reikejo ginklu, nes visi pradejom tik su viena papildoma korta. As pradejau, beje, su shotgun'u. Tik, va, kai niekas nemoke saudyti, po to, kai dviem zombiams nunesiau puse galvos, baigesi soviniai. Su Mariuku (kadangi mes studentai), pasinesem i mokykla, kunigelis - aisku i baznycia. O Aruncikas, kuris buvo chemikutis, nuejo i supermarketa, kuriame zinojom, kad yra mums labai reikalingas daiktas (korta - I know where it is...), bet deja, jam nedaejus, pastebejom, kad prekybos centras uzimtas visas. Bet prie jo buvusioje vaistineje, Aruncikas rado pasislepusi mokyklos fizruka. Jis jam padejo kapotis pries zombius. As neradau nieko, Mariukas rado T-Bone, mokyklos futbolo komandos quarterback'a. O Robke, atvercia numeriuka, ten skaicius. Tada beri kaula, jei ismeti maziau, randi kaimieti, jei daugiau - nieko (kaip nutiko man), jei lygiai tiek pat, tada jau raudona sviesa. Rideni vel. Jei maziau - randi nauja heroju, jei daugiau - zombie hero. Tai sulaikem kvapa, kai Robke rideno. Ir... pasiseke - rado baznycioje pasislepusia Amanda. Kadangi jinai grazi, tai kunigas rideno +1 kaula, bet cia dar nieko, Amanda trauke jai priklausancia free korta ir istrauke shotguna ir "Vilti" (Faith) ir atsitik tu man taip... o Viltis kunigo rankose - ziaurus dalykas, taigi dar +1 kaulas. O dar jei koki ginkla i rankas...zodziu, pasinesem prie paskutiniu dvieju pastatu, kur tikejomes rasti zmoniu. Zombiai pasinese ten irgi... pasirodo Amanda, neziurint i tai, kad grazuolike, visai pusetinai taskesi su tuo sautuvu. Mes su Mariuku is mokyklos isbege, pamatem, kad jiems pagalbos nereiks pasukom tiesiai prie masinos, prie kurios is kitos puses leke ir chemikutis su fizruku. Bet cia likimas pakiso koja (arba tiksliau ja pakiso zombiai), suprate, kad isvaziuot vis tiek musm reiks su masina ir visais likusiais gyvais gyventojais, jie pasuko prie sunkvezimio. Pirmas prie jo pribego spekit kas ? Taigi, neveltui Bilis, buvo laikomas daugkartiniu mokyklos begimo chempionu. Kaip dejau per 7 langelius, nors kauliukas rode tik 6, bet cia juk Bilis ! Kai atbego chemijos mokytojas, tai nezinia is kur atsirado tiek zombiu, kad man teko kautis su dviem, mokytojui - su trim. As isgyvenau, nes misteris Godartas pries mirti man spejo ibrukti vaistinele. Vietoj mokytojo Aruncikas trauke nauja chara ir istrauke Dzeni, fermerio dukrike. Tada atbego Mariukas su futbolininku ir mums iskilo dilema tokia : Juk turim raktelius ir visi gyventojai (visi du) jau masinoj, Amanda ir kunigas dar uz kokiu dvieju turnu , nebent taip abu stebuklingai pavarytu taip, kaip Bilis... O masina jau purto ir linguoja kokie 5 zombiai. "Nepykit shaika..." - pamojavom jiems, ir Dzeni pasuko rakteli. Suburzge variklis, ikalem pirma pavara ir uzgulem akseleratoriu - kelias vede i Timber Peak miesteli.... bet cia jau kita istorija !

Taigi, buvo ziauriai gerai si vakar. Supratau, kad uz herojus zaist yra sunkiau, bet zymiai idomiau. Gal dar mazai zaidziau uz zombius (tik viena karta) ? Kaip nekeista 3:0 heroju naudai. Ir kas dabar pasakys, kad geimas yra sunkus herojams ir zombiai visada laimi ? Nu pirma ir trecia scenariju gan lengvai iveike herojai, nes zombiai buvo zali, o antras buvo per Marytes plauka. O tokie labiausiai veza :)  Ok, ainu gulti, reporto pabaiga.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...