Autorius Tema: mtg kubas  (Skaityta 25843 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
mtg kubas
« Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 19:26 »
Hello,

Kadangi praeita tems numire as pabusiu ikyrus ir vel pasiulysiu - tai gal kuba sestadieni??????
Pameginam jei bus 6+ sakyciau kad darom -

Data - sestadienis (09.05)
Laikas - 11.00
Vieta - klubo patalpos
Kaina - boosteris nuo zmogaus (3.5 euro berods ar ne?)

1. Tomas
2. Arturas
3. Jokubas
4. Simas
5. Karoliukas
6. Tomas K.
7. Justas (Junior)
8. Maroom
......

P.s. Ramai JOPTARARAI KADA SHADOWMOOR?????? tavo postas apie dekus jau net pelesiu apejo!!!!!

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 19:42 »
P.s. Ramai JOPTARARAI KADA SHADOWMOOR?????? tavo postas apie dekus jau net pelesiu apejo!!!!!

Pakartosiu jei ramas nepamatytu.
Del evento skip Nacai

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 19:54 »
Ačiū Tomui, už iniciatyvą, aš galėčiau šeštadienį, man nacų nėra, bet spėju Goldenas ir Hurris išlėks. Jei surinksim 6, gal naujokų pagalba, tai pasidarom ką nors. Aš in.

Jokubas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 20:18 »
Aš in :good:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūtis 30, 2015, 21:10 »
Aš irgi in kol kas.
Patretinsiu:
P.s. Ramai JOPTARARAI KADA SHADOWMOOR?????? tavo postas apie dekus jau net pelesiu apejo!!!!!
:D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 10:17 »
Maroom sake pamastys bet manau kad dalyvaus :) Karoliukas, Justas (junior) ???? what about you?

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 12:35 »
As in

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 20:43 »
Tomas KJ sakė irgi bus.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 20:47 »
Minimuma turim laukiam vadinas draftas bus. Laukiam daugiau...:)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2015, 23:39 »
Postai mano buvo, kaip sakant rašomi edukacine prasme. T.y. supažindinti žmones su tuo, kas stovi už kortų - lore.
O dėl datos, tai kada gi bepadarysi, kad jūs kubus visokius organizuojat :) Neuroshimos turnyro negalim ramiai užkurti, nes 6 dieną neaišku ar bus kas, kaži ko tyla.
Realiai, tai skirti datą gali bet kas, jei man ir daugumai ji tinka - tai ir važiuojam, o ką čia daug galvot ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 08:38 »
nereikia tik trupinti bulkos ant kubo  :P jei jau nera teminiu mes ieskom visokiu alternatyvu, o be tavo organizavimo nieks kitas teminiu evento nepadarys, nes negi sakysi - mes norim, Ramai, mol verskis kaip nori :) uzvesk tema grazia, surasyk suggested datas, laika and stuff nu va ir pradesim registruotis :) zinok kortos taip ilgai stovincios turi polinki trunyti ir praranda savo MAGIC :D trust me...

o siaip aisku, neuzterskim temos ir lauksim Ramo NAUJO posto apie turnyro registravima kitoje temoje :)

P.S. mes dar vis laukiam kitu zmoniu sestadieniui, zinau kad Justas (junior) labai norejo, bet kol kas tylu is jo puses, Jokubai gal tu ten turi su juom kontakta?

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 13:47 »
E, jey - niekas tiubiko ant klubo ir nespaudžia. Aš mastau objektyviai. Taip, kortos mano, but that's just it. MtG gi yra jūsų arkliukas. Tema sukurt nesunku, svarbu tik parinkti gerą laiką. Aš labai nukelti į priekį laiko negaliu, nes žinau tik mėnesio grafiką į priekį. Pliusas tas, baigės vasara ir atostogos kolegų, tad man išsitempė grafikas darbo - o tai reiškia - daugiau laisvų, vadinas daugiau laiko klubui.
Planas toks - pirma padarom NHEX turnyriuką, tada pažadu - seknatį organizuosim SHM/EVE, a gerai ?

P.S. Pamastymui - pagalvokit, kokius dar turnyrus galima būtų išspausti iš mūsų turimų geimų ? Juk turnyrai tai fun !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 13:50 »
Ramai viska visi suprantu, kaip ir tai, kad TAVO shadomoor'o apart taves nieks nekurs taip kad cia arkliukas ar ponis, bet tu kaltininkas to gerio, taip kad tu turi sukurti ir parasyti data kuri tinka tau ir mes turim derintis tada ir ziuret kaip kas kam tinka :) cia be jokio offense, just say'ing - tu parasai, o mes pasirasom :)
viskas fain, kad sekantis, bet kad to sekancio nereiktu laukt iki kaledu :) taip kad inicijuok!!!!! :) del eventu kitu, manau reiktu i kita tema kelt ir galima butu prasukt koki is vis balsavima uz koki nors eventa :)

P.S. Simai jei gali perkelt ta dali diskusijos i kokia kita vieta forume kad nesimaisytu su registracijom :) aciu

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 14:11 »
Tai kad nėra kur perkelt. Šiaip, esmę išsiaiškinom, o jei norit pabazarint, susikurkit atskirą fleimo temą "kada bus shadowmoor??" ir ten berkit.
Nebeteršiam temos.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Kuškis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: mtg kubas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2015, 15:58 »
As irgo prisijungsiu.