Autorius Tema: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras  (Skaityta 45965 kartus)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandis 05, 2016, 14:46 »
Kaip praktika parodė, 12 valanda yra idealus laikas. Manau reiktų laikytis tos praktikos. Kaip bus su laptopu, ar planšete, kurioje supūsta programa, kuris skaičiuoja pairingus ir laiką ? Seniau tokį reikalą atsiveždavo Xem'as, arba atsinešdavo Tomas. Nei vieno, nei kito dabar nebus.
Atsinešiu :)

Jokubas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #31 Įrašytas: Balandis 05, 2016, 16:05 »
Ziauriai gaila, bet neiseis sudalyvaut :(

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #32 Įrašytas: Balandis 05, 2016, 17:33 »
Prasideda :) Dar nevėlu atšaukti :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #33 Įrašytas: Balandis 07, 2016, 19:31 »
Prasideda :) Dar nevėlu atšaukti :)
Kadangi nebedaug liko, paklausiu - ar tikrai turnyras vyks? Neatsirado dar koks fors mažoras niekam?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #34 Įrašytas: Balandis 07, 2016, 19:57 »
Aš galėčiau sudalyvauti :)

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #35 Įrašytas: Balandis 07, 2016, 20:45 »
Esam 7 kol kas, darom eventą su tokiu skaičium?

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #36 Įrašytas: Balandis 07, 2016, 22:04 »
Aš irgi būčiau :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #37 Įrašytas: Balandis 08, 2016, 03:04 »
Aš manau darom. Aišku nėra faina, kai nelyginis skaičius, tie visi bajai ir nepanaudoti dekai, bet faktas aiškus - visiems neįtiksi ir nesurinksi absoliučios daugumos. Jei viskas smagiai bus, galima bus paorganizuoti dažniau, nes dabar nuo paskutinio turnyro kokie metai tikrai bus prabėgę.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #38 Įrašytas: Balandis 08, 2016, 16:26 »
Tai ok, tada 12 renkamės klube. Povkė dar sakė paderins Neriuką, tai gali būti, kad būsim ir visi aštuoni :) Gerai išsimiegokit ir pilnavertiškai papusryčiaukit.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #39 Įrašytas: Balandis 09, 2016, 22:19 »
Na, ką - pagaliau prastūmėm Shadowmoor turnyrą, savo pirmąjį. Labai atidėliotas ir panašiai jis ir šiandien parodė ragus. Inicialiai buvo sužymėti net 9 iš 10 žaidėjai. Bet kaip žinia, visiems neįtiksi su data, artėjant terminui ėmė kaip žirniai byrėti žmonės. Liko tik 7, o kai susirinkom į vietą, paaiškėjo, kad didžiulį ragą mums stumtelėjo ponas Goldenas :) Jis ne tik kad neatvėžė mums žadėto laptopo, bet neatvyko ir pats :) Bet tai gerai, nebuvo kam duoti bajaus. O pairinomės ir taškus skaičiavom rankiniu būdų. Laiko nuiminėti irgi nereikėjo, nes kaip paaiškėjo - partijos Shadowmoor'e trukdavo neilgai, susėdi, susidaužai ir paspaudi rankas. Kiek ilgiau trukdavo partijos tarp specifinių tokenukinių dekų ir life gain'o. Tai gal trumpai apie savo kovas aš, o kiti pridės nuo savęs, jei ko nepaminėsiu.

Ištraukiau "Life Drain" deką. Trumpai apie deką. Na, jis - juodai baltas. Oržovų spalvos, kurios man visai patinka. Esmė - čiulpti priešininko laifą ir taip laimėti lenktynes. Deke yra nemažai removalo, taip pat nemažai damage prevent'o, labai daug lifelink ir galingi du pagrindiniai gezai - Vasalas ir Dievybė. Dekas pakankamai greitas, daug padariukų už 1 manos, tad neretai pirmu turnu jau pasidėdavau po padarą.

Match - 1  vs Simo "Dead March"

Pirma partija: Jo dekas lėtesnis, juodai žalias, tipiškas "reanimatoriaus" spalvų pavyzdys. Simas pradėjo galingai, su troliais ir raganom, sargmagiais, bei ant galo išdėjo savo Plunksnaspyglį, kuris mėgo -1/-1 kaunterius. Po to ant vieno savo padaro užmovė tokia annoying aurą, kur padaras gauna deathtouch ir kiti padarai privalo jį blokuoti, plius dar jis išpūstas iki kokių 4/4. Neskanu. Bet aš ant stalo pasidėjau savo dvi bombas  - Vasalą ir Skraidančią savo Dievybę. Simo kertinė klaida - jam derėjo pulti su savo padaru, aš būčiau po ratais pakišęs savo dievybę, žūva abu padarai, bet ar Simui čia problema, jis padarą išsikasa iš greivo. Deja, jis suabejojo, to man užteko - užbėgioj....tiksliau - užskraidžiau nesunkiai.

Antra partija: Aš gaunu kone identišką ranką, kaip pirmoji. Simas muliganina iki 5 kortų. Sužinojau naują taisyklių niuansą - kai muliganini, po to gali scry'inti vieną kortą. Čia yra oficialus dalykas, stebiuosi kaip nežinojau, bet nenuostabu - su magija aš rišau dar labai seniai :) Anyways -  Simas pradėjo taškytis regeneruojančiais troliais, tik va regeneracija brangoka. Pas mane - lifelinkinės raganos. Bet pradėjau su įvairiais sifonais jam laifą traukti, paskui su kažkokiu riebalu pribaigiau. Partija buvo greitesnė nei pirma, nors Simas iki galo nepasidavė ir bandė patopdekinti stebuklą. Deja. 2-0 , pirma pergalė ir nuotaika visai nebloga, plius patenkingas kol kas savo deku.

Match 2  vs Artūro "Battle Blitz"

Pirma partija : Artūro dekas - agresyvus Red/White ir dar su untap mechanika. Tiesa, jis tos mechanikos naudojo neperdaugiausiai. Jis pačioj pradžioj ant dviejų savo padarų užmetė du Power of Fire, kur gali pasukdamas pinginti į mane arba į mano padarus. Čia nepadėjo net mano miego korta, kuri neleidžia pulti ar gintis, bet nieko nesako apie pasukimą. Tai lieka idomi dilema, galiu naikinti tokį padarą, nulėks ugnies aura, bet tuo pačiu nulėks ir mano miego korta, kuri per upkeep man generuoja po vieną laifo. Tai dėk to laifo laikiausia ilgai, bet jis nupingino dauguma mano padarų, nes juk maniškiai maži, jis netgi 2/2 padarą dėdavo drąsiai į pavėsį. O mano removalas nebuvo jam toks ir baisus, juk jo padarai irgi maži ir greiti ir jų daug. Suvalgė galų gale.

Antra partija : Power of Fire nebuvo, bet iškart atsivartė kohortos, double strike goblinai. Tik išėjo mano vasalas, iškart buvo sudegintas, nespėjau net pasidžiaugti. Šią partiją gal kokius 4 ar 5 kart užmiršau pasiimti laifo , per upkypą, nuo miego kortos. Nors laifą ir taip generavo kažkas man visai smagiai, bet ilgai išsilaikiau tik dėl to, kad Artūrui iš eilės atėjo ko gero kokie 5 ar 6 landai. Tuo metu kaip ir stabilizavausi, klausimas buvo - kas patopdekins. Jis, jei gerai atsimenu išsitraukė vasalą...padaviau jam ranką ir scoopinau. Pirmas pralošimas ir suku galvą, ar Artūras labai gerai žaidžia, ar jo dekas uboinas.....

Match 3  vs Karoluko "Overkill"

Pirma partija: Jei dėl ko ir abejojau ir bijojau, tai kaip tik dėl šio deko. Ne veltui jis vadinasi Overkill. Kiek girdėjau nuo kitų stalų bazarų, tai jis visada ištraukdavo tas pačias kortas ir su jomis gerai kombino. Ten padarų mažai, bet jie baisūs. Nors manau ne padaruose baisuma, ta baisuma keliose kortose. Viena iš jų - Akmeniniai Nasrai. Sukombinus su Kažkur Esančiu Flakonu, jis ramiai nušluoja visus mano padarus ir dar lieka man į nosį. Tai mano pirmos partijos pasiekimas buvo, kad kol jis įsibėgėjo, su raganaite nuskabiau jo gyvybę iki 15. Hell, aš netgi sulaikiau jo Goblinų Tarano Komandą ! Bet tuo mano pasekimai ir baigėsi.

Antra partija: Ši partija buvo jau žymiai efektyvesnė mano naudai. Kažkaip apdorojau Karolį iki kokių 14 laifo. Pas mane ant stalo Nightsky Mimikas ir mano Dievybė. Pas jį atėjo jo avataras. Man dilema, eiti į puolimą, ar į gynybą. Paskaičiavau, kad sužaisdamas savo Vasalą, išpučiu Dievybę ir pakeliu į orą 4/4 mimiką. Sustumčiau 12 žalos, bet du dar lieka jam. Planas B - migdyti jo avatarą. Tą ir pasirinkau. Kitu turnu užskridau ir nunešiau. Bet kaip pasirodė, labai smarkiai rizikavau. Kitu turnu, kai atvertėm kortas, Karolukas butų patraukęs reikiamą žemę ir mano padarai būtų nulinkę nuo Akmeninių Nasrų. Saldi ir taip reikiama kovos baigtis. 1 - 1

Trečia partija: Pirmas, antras - ant stalo abu vaistininko mokiniai. Kadangi Karolis nelošia už baltą, naudos yra tik iš mano žaidžiamų baltų burtų. Kadangi jis nelošia ir už juodą, tai naudos ir iš ugnies mokinio mažai. Nuo 4 turno ar penkto iš eilės ištraukiau kokias 6 žemes, ar man pasakoti toliau ? Kai pamačiau Jaws of Stone tai ir klausimų niekam nebeliko....

Antras pralošimas, kad ir ne sausas, ale... moralės nepakelia. Čia tiktų tas Simo gif'as.

Kadangi neturėjom kompo, čia visi svarstė, kaip čia padarius, ar dar lošti , ar jau daryti TOP4. Kadangi Top 4 skaičiavimas ir pairingai pasirodė labai sudėtingi, tai nutarėm sulošti dar vieną mačą, kad gautusi kiekvienas sužaidė su kiekvienu. Tai techniškai buvo netiesa, nes man taip ir neteko sulošti su Maroom. Bet Povkė labai norėjo sulošti su manim.

Match 4  vs Povkės "Turnabout"

Pirma partija : Povkė, tik gavęs deką ėmė verkti ant viso klubo, kad jis mol, to deko nenori, nori kito. Motyvas - neįdomu lošti už šį "selesnya" deką, kursai yra baltai žalias. Mačiau jo pirmą partiją su Karoluku. Mano komentaras - Simo Gif'as. Jis, kai pralošė, netgi nepagarbiai išmetė mano kortas į orą ir jos sukrito belen kaip. Povkė gavo warning'ą. Jis toliau verkė, kad mana nesubalansuota, nes jam matai tai floodas, tai shortas ir dėl to kaltas tik dekas. Po to pasigedo baltai žaliame deke removalo, čia net tokiam noobui kaip man jau buvo nebejuokinga. Nežiūrint į tai, vėlesni žaidimai parodė, kad tas jo "niekalas" dekas sėkmingai vienas po kito traiško varžovus, nusileisdamas gal tik Artūro Blitz dekui. Bet grįžkim prie reikalo. Mūsų pirma partija buvo tokia. Ateina jo vasalas, kuris šiame deke geras tik tuo, kad pučia kitus gyvūnus, o konkrečiai - elf tokenus. Pasikišo po juo ir dar vienu riebalu dvi auras ir generuoja sau laimingas po du tokenus per turną. O tas kitas padaras jo yra tikrai baisus. Nepamenu kaip vadinas, bet ten tokia balta dvasia, kainuoja 7 manos, čia net teminiuose dekuose yra DAUG. Bet ką ji daro ? Atsitapindama gauna protekcija nuo pasirintos spalvos, spėkit nuo kokios ? Taigi, mano removalai jam buvo grynas juokas. Ir tas padaras padaro protekcija TARGET padarui, kas yra tikrai negražu, nes tokiu budu removinti negalėjau ir jo vasalo. Na, techniškai, galėjau, jis man po mačo pasakė, nes aš nemačiau - neturiu dar turnyrinio žaidėjo akies tokius dalykus pastebėti. Tai va, kai tų tokenų atsirado kokie 8 ir visi jie buvo 2/2 aš jau scoopinau. Mano klaida buvo ta, kad aš dėjau pradžioj removalą ant jo elfų sargybinio, kuris yra grynai gynybinis charas ir man visai nekenkė. Kodel suvartojau removalą jam ? Aš ir pats nesuprantu.... deka to, aš aišku susūdžiau jam kokius 3 ar 4 žalos, nes jis neturėjo su kuo blokuoti, bet nedaugiau. O jei būčiau palaukęs ir nutaikęs momentą , galėjau išnešti ir rimtesnius padarus. Bet, oh well...

Antra partija : Atejo tas pats elfų sargas ir Povkė po juo pakišo kažkokį equipmentą. Iš sargo tas elfas pavirto į visai neblogą agresorių. Bet smagiausia buvo tai, kad jis panaudojo vieną savo deke esančią situacinę kortą, pačiu nemaloniausiu man būdu. Pas jį deke buvo vienintelis semi-removalas. Žalia korta - Vorų Puota, kuri naikina skraidantį padarą ir dar padeda voro tokeną, kuris yra su reach savybę. Tai spėkit ant ko jis panaudojo Puotą ? Taigi, ant mano Dievybės.... o po to aišku tokenai ir dar daugiau tokenų. Kai pasidėjo Nusotabiąją mokytoją, kuris VISIEMS jo padarams priduoda savybę - "Pasuk ir gauk 1 laifo", jis atsiheal'ino kokius 8 laifo. O tas voras-tokenas dar mano ir kitą dvasią pagavo, nes aš neperskaičiau kortos, o Povkė tylėjo subinę sutraukęs. Na, niekas čia nekaltas , išskyrus mane, žinoma. Taigi du nulis ne mano naudai ir trečias pralaimėjimas. Pagal standingus sėdžiu kažkur gale ir kvailai šypsausi....

Taigi, apie savo deką, po turnyro galiu pasakyti. Jis - neblogas. Blogas yra mano žaidimas. Mano vizitinė kortelė yra neatidumas. Aš aibę laifo nepasiėmiau per tai, nes kiek kartų nemačiau ant miego kortos tos sąlygos, kur per upkeep duoda 1 laifo. Dar aš nežinau tų gudrių triukų, kuriuos žino kompetetive žaidėjai, kaip antai laimingas dėjau į žaidimą žemes, kai tuo tarpu pas mane greive tų žemių laukė net du sifonai su retrace savybe. Taip, aš noobinau stipriai ir man negėda tai pripažinti. Kai aš eliminuosiu šias klaidas, aš laimėsiu turnyrą, tai tiek :) O dekas smagus ir nemnanau, kad jis blogas, ar kad reikia jį stiprinti, ar ką. DAR nemanau, kad ir Artūro dekas per stiprus. Artūras - rimtas varžovas, o red/white dekai visada buvo bent jau top 3, tai tikrai neskaitant kad ne vienas ir ne du laimėdavo turnyrus (mano pergalė su Boros'ais, Povkės - Time Spiral pergalė su Endeless March ir pan.) Kas liečia žaidimo stilių, jei aš vienu metu pasidedu ant stalo vasalą ir dievybę - tai priešininkui būna liūdni popieriai, nors ko gero, jei ir kiti vienu metu pasidės tokius derinius, kažin, ar bus saldu. Dar pastebėjau, kad lyg ir lygumų yra daugiau nei pelkių pas mane. Gal dėl to, kad man pastoviai trūko pelkių. Nu gal taip paskaičiuota, kad baltų burtų yra daugiau...reiks patikrinti.

Taigi, kaip jau žinia, standingai gavosi tokie :

1. Artūras
2. Karolukas
3. Povkė

likę buvom mes - Maroom, Simas ir aš. Sunku pasakyt, kas konkrečiai kur stovėjom pagal lentelę, bet aš turėčiau būt aukščiau Simo, nes jį nugalėjau, nežinau tik kaip jam sekėsi su Maroom. Bet, čia jau niekam neįdomu, nes vietos neprizinės.

Turnyrą belenk kaip užskaitau. Buvo netgi smagiau nei tikėjausi, nors ir žmonių mažokai. Bet užtat baigėm apie 16 val. O Shadowmoor - jėga ! Gaila, kad kito turnyro reiks laukti kažkur metus. Nebent labai užkabliuos.....


Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

goldenas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 264
Ats: Shadowmoor/Eventide teminių dekų turnyras
« Atsakymas #40 Įrašytas: Balandis 10, 2016, 10:55 »
Atsiprašau dar kartą, nebespėjau grįžti ant evento ir užmiršau pranešti  :( Smagiai žiūriu jum čia gavosi, turbūt dar geriau kad lyginis skaičius buvo ir nereikėjo niekam laukti. Galėjote daryti 5 roundus, ir tada būtų tikrai kiekvienas su kiekvienu sulošę, kai tiek žmonių nereikia nei reporterio, mes pastoviai draftus rankiniu būdu darome. Tik esant ~10 žmonių reporteris kaip ir būtinesnis taptų.