Autorius Tema: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)  (Skaityta 15832 kartus)

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Įrašytas: Gruodis 15, 2015, 23:18 »
Norėčiau, kad nebūtų baisiai nužaistas/nutrintas, jei galit providinkit nuotraukų, pasiūlymus siūskit email'u arba rašykit į komentarus.
ignas.masilionis@gmail.com

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 01:36 »
Kadangi čia užsiregistravai, naujas žmoguti Ignai, tai pagelbėti tau galės du veikėjai, kuriuos susirasti gali per forumo PM žinučių sistemą : Maroom ir Mad Mystic.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 13:14 »
Ta prasme padėti? padėti surasti eldritch horror, ar padėti bendrais forumo reikalais? :D

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 14:22 »
Surasti žaidimą, reikia ir man duoti jiems užklausą dėl kokio nors RPG :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 14:41 »
Norėčiau, kad nebūtų baisiai nužaistas/nutrintas, jei galit providinkit nuotraukų, pasiūlymus siūskit email'u arba rašykit į komentarus.
ignas.masilionis@gmail.com
Klube yra vienintelis žmogus turintis šį žaidimą - Donatas. Parašyk jam PM arba emailą ir paklausk ar parduotų.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 15:32 »
Užsisakyti ir iš kažko nusipirkt naują tai neturiu problemų, bet ieškau naudoto, galbūt kiek pigiau, dėl to ir rašau, susisieksiu u Donatu, tikiuos jo toks nickas ir forume :D

Donatas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 151
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 17:26 »
Sveikas Ignai, nors ir nelosiu Eldrich Horror daznai, bet tikrai neparduosiu. Geriau dulkes kaups deze, nes kartais norisi yvairumo. Sis geimas cooperative ir pries sistema, kas man labai patinka.
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 19:26 »
Aišku, na pabandyt vertėjo ;D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 19:39 »
Haha, drasuoliai :) Doncė šito neparduos tikrai, vien iš principo, nebent pasiulysi trigubą kainą, kas visiškai anuliuos įsigijimo žaidimą pigiau faktą. Be to DOnatas neturi išplėtimų.
Aš greit įsigysiu šitą žaidimą su dviem pirmais expansionais, bet čia tik pradžiai, vėliau planuoju paimti likusius du. Ignai, pareik į klubą, nes jame yra nemažai Lovecraft'o lore mėgėjų, sulošim !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 21:40 »
Kad aš dabar Vilniuj pagrinde, o aš tave parįstu turbūt iš kažkur ane? :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodis 16, 2015, 22:55 »
Aš greit įsigysiu šitą žaidimą su dviem pirmais expansionais, bet čia tik pradžiai, vėliau planuoju paimti likusius du. Ignai, pareik į klubą, nes jame yra nemažai Lovecraft'o lore mėgėjų, sulošim !
Tu tikiuos tikrai turėsi prisiekusių žaidėjų ratą, nes klube aš tokių mėgėjų kažkaip daug nepriskaičiuoju. Tu, Justas ir Povilas, gal Donce dar, ir viskas?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodis 17, 2015, 00:12 »
Kur Povilas ten ir Žydrė, nu dar Povkė manau prisijungtų.
Šiaip kai kadaisę lošėm klube, kai aš pirmą kartą pamėginau, tai buvo ar ne 5 ar net 6 žmonės. Maroom, Mindaugas pamenu... aišku negali sakyt, kad jie yra fanai to geimo, greičiausiai norėjo pamėginti, bet manau klube atrasiu su kuo žaisti :D

Beje, yra keli neblogi video su Tim Norris ir Carmen Norris, čia šeimyna tokia, dar jie vadinas the Grey Elephant. Lošia tą geimą, dviese ir taško jį ore. Ar jiems ten rollai geri krinta, ar šiaip moka žaist, bet labai smagu žiurėti jų tuos žaidimus, nes abu pačiuožę yra gerąja prasme, žvengia, bajeruoja, natūralūs abu tokie... čia kaip priešprieša kitam veikėjui - The Lonesome Gamer, kuris savo video ištempia po valandas ir nėra laimėjęs dar (kartais net pirmos mystery nesuvaro).
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

MadMystic

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodis 18, 2015, 23:30 »
kita savaite dar viena sealed Eldritch Horror tureciau jei vis dar domina

zazas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodis 19, 2015, 10:47 »
Kiek kainuotu, nes žiūriu visi shopai sekančia savaite gauna siuntini su Eldritch horror :D

MadMystic

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: Pirkčiau Eldritch Horror (+ expansions)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodis 19, 2015, 11:26 »
Kiek kainuotu, nes žiūriu visi shopai sekančia savaite gauna siuntini su Eldritch horror :D
45 eur