Autorius Tema: RPG info ir registracija  (Skaityta 11826 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
RPG info ir registracija
« Įrašytas: Sausis 28, 2016, 16:33 »
Neatsibodau dar? :) ką padarysi, štai aš ir vėl apie tą patį :)
Praėjo kažkiek laiko po mūsų pabaigto nuotykio ir aš po truputi ėmiausi iššūkio sau - ruošiuosi vienam campaignui, kuris savo dydžiu ir atsiliepimais lenkia visus kitus. Taip, jis yra žvėriškai ilgas, tačiau jo nereikia bijoti ir skubinti, juom reikia mėgautis :)
Kadangi manau, kad esam pribrendę visi imti jautį už ragų, tai labai norėčiau pradėti po truputi rinktis žmones tam reikalui. Truputis informacijos:

Kadangi campaignas yra didelis ir ilgas ir jį atžaidinėsim skausmingai ir kruopščiai aš nenoriu jo rushinti taigi visų pirmą - atsakysiu i gal kitiems aktualu klausima - ne, mes jo nelosim vien tiktais klubiniu laiku. Idant tam, kad netrugdyti laiko skirto boardgame'ams t.y. vienas kitas sekmadienis - taip, tačiau kitą laiką derinsimes tarpusavyje kas žais ir rinksimes ar po darbo ar šiaip laisvesniu laiku savaitgalį ir skirsim po porą valandų į savaitę (ar dagiau, pagal galimybes, norus ir poreikį visuotiniu susitarimu). Tai nėra tikrai toks kritinis laiko kiekis kurio manau nebūtų galima rasti ir susiderinti 1 kartą per savaitę :)
Dėl ko 1 kartas per savaitę? Dėl to, kad tiesiog neužsimirštu informacija ir vyktų procesas. Kaip minėjau campaignas yra ilgas (bet patikėkite manim, jis vertas to). Esant klausimams atsakysių plačiau arba asmeniškai į PM ar gyvai.
Dar kai kas -  campaign yra deadly. Deadly toks, kad turbūt nesu dar matęs, todėl, tie kas žais ir mirs - veikėją galės pakeisti kitu. Žinoma visada išlieka ta minimali minimali tikimybė išgyventi ir jei jum tai pavyks - jus laimės kūdikiai ir jūs tikrai lošiat super protingai (apie tai papasakosiu plačiau irgi lošiantiesiems)
Paskutinis dalykas - kaip sakė Povkė - "čia turbūt toks dalykas, kur yra lošiamas vieną kartą gyvenime". It's true. Taip kad, be my guests....

Taigi grįštam prie reikalo - planuoju pradžią padaryti 02.19-02.21 (tame tarpe kurį susiderinsim kad visiems tiktų startas.
Man realiai reikia iki 4 savanorių (Povke ir Gintaras sakė 100% tai jiems liks tik patvirtintį mano spėjimą):

1. Gintaras
2. Povkė
3. Gedas
4. ...

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 28, 2016, 21:30 »
As irgi noreciau prisijungti. :oops:

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 28, 2016, 21:46 »
Ar mane priimsit?  :paladin:

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 28, 2016, 22:04 »
Aš in, kiek galimybės leis.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 28, 2016, 22:20 »
Gintarai - galimybes derinsim visiem priimtinu laiku bet pora valandu per savaite rasim manau visi :)

Gedai  - welcome you're in! :)

Hornis - Jei gryzinesi is uk mielai prasom :D

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 01, 2016, 22:08 »
Žaidėjams išsiunčiau informacija apie veikėjų kūrimą PM. Jei kas negavot sakykit – pakartosiu kitom priemonėm :)
 
Mėginu prikabinti veikėjo lapą (jis ganėtinai patogus ir prikabintas šiame poste žemiau) ir duodu sąrašą profesijų, kai išsirinksite pasakykite ar kitaip praneškite, parašysiu kokiems skillams galite išleisti taškus pagal profesiją.
Jei nerasite norimos – rašykite, skambinkite man sugalvosim pagal tai ko norit.

Profesijos (rekomenduotinos): antikvaras, klerkas, banditas, diletantas, medicinos daktaras, inžinierius, žurnalistas, teisininkas, misionierius, parapsichologas, policininkas, detektyvas, muzikantas, profesorius, oratorius, pramogų pasaulio atstovas, misionierius.

Skanaus :)

Jei dar yra kas nors norinčių prisijungit, mielai prašom :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: RPG info ir registracija
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 02, 2016, 08:32 »
Paskambino Gintaras ir uždavė puikų klausimą - o gi koks laikotarpis ir briefingas?
Laikotarpis yra ankstyvieji 1925 m. O daugiau nėra ką ir pridurti :D Kažkokio briefingo nebus, kadangi pats žaidimas prasidės nuo to ir žaidėjam tikrai labiau patiks :) Tiesiog nenoriu daryti to dėl spoilo, bet jei turit KONKRETŲ klausimą klauskit ir jums bus atsakyta :)
Keletas patarimų ko gali prireikti veikėjams -
- Geri kalbų įgūdžiai (English būtina bent kažkokiek + papildomos kalbos, kuo pats visus bus įvairesnių tuo bus geriau. Nereikia smulkintis baisingai, bet galit imti grubiai - nu pvz. anglų/lotynų/arabų/kinų ir t.t. jei norit kokio nors konkretaus dialekto kažkokios vietovės pvz. Afrika - sakykit tada man ir derinsim, kad nebūtų bereikalingų, o tiktų į temą)
- Finansai - kur dirbat/dirbot? Kaip gaunat pajamas ir t.t.
- Ryšiai - draugai, pažystami, giminės, kolegos (gal kas nors kur gali jums padėti tam tikroje situacijoje esant reikalui, o gal jūsų dėdė yra policijos viršininkas?)