Autorius Tema: Didysis RPG :)  (Skaityta 55307 kartus)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Didysis RPG :)
« Įrašytas: Vasaris 20, 2016, 21:57 »
Jei kas nors ateitį norėtumėt lošti šį stalo RPG tai nereikėtu jums skaityti šitos temos Big Spoilers ahead  :)
Ir prašytumėm nerašyti komentarų šioje temoje. 


Ok kolegos dalykai kuriuos manau mums reikia padaryti:
1)   Susitikti su profesoriumi dėl australijos genties paskaitos ( pilnos )
2)   Sužinoti kas gali būti Emerson importer ir kas yra Silas  N`kwane
3)   Paklausti gal Elias jackosonas turėjo viešbuti kokią saugyklą ir ar ka ten palikęs, arba palikes kam kokį paketą kad perduotu gali buti toks variantas
4)   Susisiekti su Penhew paramos fondu
5)   Pabandyti sužinoti apie Fraz najir, prieš bandant daryti kontaktą su juom ( jaučiu pavoju :D )
6)   Gauti knygą kurios ieąkojo elias harwardo universitete
7)   Laišką kuris buvo sunkiai įskaitomas ką su juom daryt?  Net nzn ir kaip tą info interpretuot
8)   Susisiekti su Erika Carlyle, per advokata
9)   Jei teisingai atsimenu sake kad davus advokatui pakankamą spaudimą galima gauti susitikima su Erika Carlyle,  Manau reiktu kalbėti butent apie galimybę, jog jos broils dar gali būti gyvas. Jei neklystu Carlyle kūnas nebuvo rastas?
10)   Dalyvauti elias laidotuvese , manau cia tik man ar keli einam ten?
11)   Degtuku dežutė iš kinu restorano , kaip gauti info.
12)   Išsiaškinti apie foto su laivu.
Manau tiktrai kažką praleidau dadėkit  Kaip galvojat ka daryti reiktu pirmiausia? Ką kiti radot įdomaus?

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasaris 22, 2016, 22:00 »
Kokie planai kitai sesijai ?

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasaris 22, 2016, 22:13 »
Galvokit kolegos galvokit :)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasaris 22, 2016, 22:29 »
Realiai neturiu ką pasiūlyt. Reikia skaityt tas knygas, pakalbėt dar su tuo seniu kuris nupirko carlailo knygas iš aukciono ir būtų gerai dar tuos JUJU namus kazkaip panagrinėt. Dar reikia sugalvot, ką mes su Gedu su policija ir teismu darysim. Reikia ir gaut pinigų, nes mūsų resursai pradėjo sparčiai mažėt.

Bet jokio nušvitimo ir aiškaus tikslo neturiu, tai tiesiog kolkas reikia mum plaukt pasroviui ir tikėtis nepaskęst.

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasaris 22, 2016, 23:01 »
Galima issiaiskinti kas bus per teisejas ir jo namuose zirgo galva palikti, gal susiprotes kad musu sodinti neverta. :D

Siaip be Dziudziu namu ir naujai gautu knygu tai nelabai ka daugiau svarbaus ir nuveiksim manau. Nebent galima pasidometi bilietu kainomis, nes manau musu nuotykis JAV neapsiribos. :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasaris 23, 2016, 07:37 »
+1Gedui :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasaris 23, 2016, 21:41 »
Zaideju pageidavimu apie tai kas yra kambaryje - 4 zombiu lavonai, gintaras maskatuojantis rankomis ir snekantys kad sienos ji tuoj pasiims, gedas be samones (almost dead), suo kuris uosto palei duris.

Stalas - ant jo puodelis molinis su metalo detalem, lions claws, raistis su metaline plokstele, skeptras, ant zemes metos kauke, o skraiste apsigobes voliojas gintaras.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasaris 23, 2016, 22:42 »
Nu ka kolegos  :D pradedam brain storm , ka daryt kad isgyventume  :)

Mest spot hidden kazi ar beleis tai ta varianta paliekam po kolkas.

1 ) sedet tyliai gal jie issiskirtys :D
2 ) Tiketis kad kultistai atkels dangti ir sok ten
3 ) ieskoti slapto isejimo kokio ( mana favorite po kolaks , bet maziausiai tiketinas )
4 ) Detis kauke???
5 ) Go out guns blazing, issaudzius visus vezti geda y ligonine ( tikimybe 5% max kad pavyks )
6 ) As jumis palieku sorry bandy sliukint , virsui siust suni ant diversijos ir begt kiek kojos nesa
7 ) bandys kombinuot su tais objektais kazka
8 ) pasikviest pagalbos kokiu nors budu??
9 ) padegt ta plunksnu apsiasuta kad butu daug dumu, didziajam kambary uzgesinus deglus per smoek screen begt ( aisq  vel palikciau jus )
10 ) paimt kauke ir santazo budu priverst juos mumis isleist grasinant kad sudauzysim kauke ( manau ji jiems gali buti tiek vertinga  )

Prirasiau savo variantu, reikia dabar jusu , kad ir kokie matriciniai jie  bebutu , nebera kur trauktis  ;)
Parasykit kurie mano variantai butu realiausi turesiu tik viena sansa kazkuri mano ar jusu varianta isbandyt, iki antradienio reikia buti nusprendus kuri  8)
 




Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasaris 24, 2016, 08:35 »
Nu ka nuotykiu ieskotojai ka as noriu nuo saves prideti ir jusu paprasyti -
1. Susigalvokit veiksmu plana (bent va kazka panasaus kaip Povke surase ir susitarkit)
2. Kitai sesijai TUREKITE po pakaitini veikeja, kadangi esant dabartiniai Jusu situacijai - jums to gali prireikti :)
3. Veikeja galite kurtis kaip snekejome, arba galiu duoti atzaidineti jusu sutiktus draugiskus NPC - jusu pasirinkimas
4. susigalvokite kur jus zadate keliauti is anksto!!!!! informacijos yra LABAI daug tai as tikrai nesu pajegus VISKO VIENU kartu aprebti, taip kad please inform me soon as possible!!!!! ir tikrai ne paskutini vakara nes kitaip sesija gali buti baisingai trumpa :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasaris 26, 2016, 14:09 »
siandien 5adienis - jokios info patvirtintos dar kol kas negavau...

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasaris 27, 2016, 16:54 »
Jeigu gausis isgyventi sita katastrofa, tai manau tiesiu taikymu leksim i Londona ir ateinancia sesija praleisim ten. Jeigu teks pradeti su naujais veikejais, tai manau po koju apsilimo vistiek keliausim i Londona.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasaris 27, 2016, 17:36 »
Realiai aš matau vienintelį logišką variantą dabar Povilui palikt mane su Gedu tam kambariuke ir bandyt pabėgt. Kaip tą padaryt yra milijono vertas klausimas. Mintis sukelt kažkokią diversiją ir pasinaudojus proga pandyt prasiveršt pro tai kas laukia viršuj yra tikriausiai realiausia ir, manau, ta linkme turėtume mastyt variantus.
1. Povilas, jei pavyktų rast/gaut vandens apsivinioja galvą šlapiu audiniu ir sukelia gaisrą rūsyje. Reikėtų dar padaryt kažką, kad būtų kuo daugiau dūmų. Tada, dar gal pašaudžius be didelio taikymosi į tuos kas sėdi viršuj, bandyt prabėgt pro juos ir įšokus į lauke stovinčią mūsų mašiną dingt iš ten kuo greičiau.
2. Galima bandyt palikt mane su Gedu ir tais zombių lavonais tame dideliame kambaryte, o Povilui kažkur slėptis. Galbūt tiek užtektų nukreipt kulto narių dėmesį ir suteiktų progą Povilui pabėgt.
3. Povilas gali bandyt vartytis kažkaip kad jis ne draugas man ir Gedui ir paėmes mane įkaitu išeit į viršų. Gal kaipnors jei pavyks įtikinamai fasttalk'int ir išsivartytų. Belieka tik sugalvot įtikinamą legendą kas jis toks ir ka veikia Juju namuose. Nors realiai jaučiu betkokiu atveju gautų kulką į kaktą ar i mečetės per kuprą.
3. Bandyt Povilui imt kulto narius ant streso ir grasinant kaukės sunaikimu kažkaip pabėgt, nors aš nesugalvoju kaip tai padaryt. Vienas prieš kelis gal ir pavyktų toks veiksmas.... Jei den viršuj 10+ negrų, gausi per pakaušį ir bus basta.

Jei Povilui fortūna neatsuks subinės ir kažkokiais stebūklingais būdais pavyks pabėgt, jis gali dar bandyt grįšt mūsų vaduot. Mane išgelbėt dar gal ir įmanoma, Gedą kraujuojantį ir esant be samonės tikriausiai jau nelabai...

Betkokiu atveju pritariu tam, kad sekantis tikslas būtų nusigaut į Londoną ir test galvosūkio dėliojimą ten. Ką mes dar galėtume sužinot New York'e tikriausiai dar yra, bet aš nebežinau už ko užsikabint.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 29, 2016, 15:09 »
kelinta rytoj renkames? 18 val klube?
turekite veikejus pakaitinius!!!!!

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 29, 2016, 19:04 »
Tikslaus laiko nepamenu kada taremes, bet man 18 val. tinka.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Didysis RPG :)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 29, 2016, 22:26 »
Tomai, laiką pagal tave derinsim, bet 18h manau visiems tinka