Autorius Tema: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)  (Skaityta 21053 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:18 »
Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.

GM: Povils
Sistema: GURPS

Žaidėjai:
1. Tomas
2. Žydrūnė
3. Pofke
4. Damaja

Supratau, kad darysiu veikėjus Tomui ir Damaja. Pofke bus sus savo senuoju, Žydrė irgi iš seniau turi savo mergaitę.

Naujiem charam man reikia žinot kelis klausimus:
Rasė:
Žmogus - visko vidurys. Draugauja su ugnim
Nordas - didelis, stiprus. Kažkas tarp barbaro ir vikingo. Truputį žino magiją. Draugauja su vandeniu ir sniegu
Azanas - kinietis + japonas. Beveik kaip miško elfas. Nestiprus, imlus magijai, greitas. Draugauja su žaliaja gamta.
Arabas - imlus magijai, greitas, godus auksui. Draugauja su smėliu ir saule
Nykštukas - neimlus magijai, stiprus, nedidelis. Godus auksui. Draugauja su akmeniu ir žeme

Maždaug skillsetas:
Fighter / Ranger (archer) / Paladin / Cleric / Monk / Thief / Mage / Druid

Kodėl tu nori prisijungti prie "Aanuso Fisterio samdinių kompanijos? (auksas, reikia kažką tėvui įrodyt ir t.t.)

Damaja, jei nesunku pakartok savo veikėją? Human/Ranger.. O tikslo neatsimenu.. Kažkas su Invisble Silence arrow shot išvystymu?

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:23 »
Jo Human reingeris Edge'as Silvercloak'as,

o prie Aanuso Fisterio samdinių kompanijos nori  prisijungti nes nori ištobulinti/išvystiti "Invisible soundless arrow of Doom" - ISAD techniką, žodžiu
jam reikia Parčio, nes solint nenori rizikuoti treniruotis šios technikos esant multiple targetams nes gali baigtis liūdnai :D (pakol jos neišmoko bla bla ) :D
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:31 »
ok. supratau :) laukiu kitų pasisakymų :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:34 »
Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.
Magišku būdu nulėkė visas praeitas topicas, kol kas nežinau kodėl ir kaip prikelt. Galiu pasitelkt kung fu ir pakopypastint postus jei yra reikalas.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:41 »
Kažkas nutiko anam įrašui ir man nebeįjungia. Tai darau iš naujo temą ir aptarimus.
Magišku būdu nulėkė visas praeitas topicas, kol kas nežinau kodėl ir kaip prikelt. Galiu pasitelkt kung fu ir pakopypastint postus jei yra reikalas.

Jei gali - pažiūrėk paskutinius įrašus. Damaja aprašė savo veikėją, aš padėkojau.. ir jei po šitų įrašų kažkas yra - būtų labai gerai jei papastintum

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:52 »
Damaja postas:
Citata
Gal nuskambės very common bet tebunie:

Human Ranger'is

Į gildiją nori pakliūti, nes nori ištobulinti savo archerry skilla iki "Invisible soundless Arrow of Doom" :D apie kurią yra girdėjęs mitą, nors ir
šeip yra neblogas/greitesnins už kitus šiame reikale.

Versetty postas:
Citata
Nykštukas fighter - Olach'as

Kažkada buvęs kontrabandininkas, kuris oficialiai tuo nebeužsiima ir dienas leidžia vystydamas savo nedidelį verslą dirbdamas smuklės šeimininku. Olachas ne tik mėgsta auksą bet ir neatsispiria seniems įpročiams (kad ir kaip būtų gaila), tačiau vieną kartą pataikė ne ant tų žmonių ir šiek tiek nusukęs auksinių užsitraukė jų nemolonę. Smuklė buvo sudeginta, o jam pačiam šiaip ne taip pavyko išnešti rūkstančia barzdą pasiemus su savimi tik kovos kirvį ir būtiniausius daiktus (bei keletą auksinių).
"Aanus'o Fister'io samdinių gildiją" Olachui atrodo geriausias būdas kaip bent šiek tiek pasprukti nuo persekiotojų, kol sugalvos kaip jais atsikratyti (jei to nepadarys jie pirmiau).
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 15:57 »
Ačiū labai :) išgelbėjai tomo pirštus nuo tokio ilgo reikalo pakartojimo

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Birželis 28, 2016, 22:46 »
Hikaru Soryiu - pusiau žmogus pusiau azanas. Fighter
Į gildiją nori pakliūti, nes nori atgauti savo naparniką Pandą Toryiama, kuris buvo pagrobtas ieškant nuotykių po Kabakiją

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepa 01, 2016, 15:38 »

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepa 03, 2016, 18:16 »
Dabar tarkim post faktum bet norejau (pamirses pries geima) uzklausti del invisible soundless arrow of doom norejau pasakyt kad 3/4/5 crit atakos pavykusios per adventure duoda 1 pt. Tam skilui kaip pvz:

Soundless arrow - 4 pt to fully master ( 1pt= 3 crit/adventure)
Invisible arrow - 6 pt to fully master (1pt= 4crit/ adventure)
Doom arrow - 5 pt to fully master (1pt=5 crit/adventure)

Ir kai/jei visas ismasterini iki galo tuomet gali sujungti y invisible soundless arrow of doom del bonusu dar neaisku :)
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepa 03, 2016, 18:28 »
o geras net nežinojau apie tokį masterinimą :D galima naudot kaip aprašei ateity. Tai man atrodo tu šiandien 1 kart kritinį successą išmetei?

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepa 03, 2016, 19:38 »
seip tris ant targeto, pora ant skillo ruosimo dar ismeciau na bet tas nesisskaiciuoja :D nzn galiu nuo kito pradet rinkt ( du tavernoje su crit pas annusa buvo mano ir kitas trobelej broliui vienam y galva ;)
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2016, 14:14 »
Labas publika. 2016 10 01 bus įvykis. Tęsim "Kabakiją" - dėl lokacijos ir laiko tikslinsiu, bet tikriausiai tai bus arba IQ Zona, arba Šliuželių butas maždaug per pietus. Reikės susitikus pasiderint ir apšlifuot veikėjus ir galėsim startuot.

GM Povils. Sistema GURPS

1. Žydrūnė
2. Versetty
3. Damaja
4. Hurris (Povke)

Praeita dalis baigėsi tuo, kad veikėjai spėjo pabėgt iš paslaptingos, krauju ir purvu persmelktos vietos, kur paslaptingi žmonės bandė paaukot merginą. Beveik visa apeigų svita pabėgo - kovoje krito broliai kanibalai ir šventikas (kuris paaukojo save kad pražudytų veikėjus). Iš salės pro užrakintas duris į lauką sugebėjo išsilaužt Olachas, Hikaru ir Edgas, kartu su savim išsitempdami ir ant aukojimų stalo buvusią merginą. 
Pofke (neatsimenu veikėjo vardo) pabėgo per tunelį, per kurį žaidėjai ir pateko. Pakeliui pagriebė katiną narvelyje ir merginą nupjauta koja. Griūnant tuneliui sugebėjo išsikrapštyt į lauką per apleistą namą (kur gyveno broliai kanibalai).

Nuo šitos vietos ir tęsim :) (žinau, kad aš tada greitai susakiau kad buvo happy-end.. bet kaip sakant aš GM ir aš galiu atsukinėt laiką iki įdomių vietų :D)

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2016, 15:59 »
o Tai kunfu-monk pofke out ?
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: Sugrįžimas į Kabakia (ver.2)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjis 20, 2016, 16:27 »
Pofke = Hurris. :D aš pradžioj kelis mėnėsius krapščiau galvą kas tas Hurris...