Autorius Tema: Nerf Wars  (Skaityta 8318 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Nerf Wars
« Įrašytas: Rugpjūtis 14, 2016, 00:21 »
Sveiki klubiečiai,

Aš vėl su nauju projektu. Iškart noriu pasakyt - jei kam neaktuali ši tema - let it slide. Nevarkit, nes visokie "Vėl Ramas blūdija su savo nesamonėm..." man yra giliai dzin. Na, o kam galbūt įdomu - paklausom.

Tikriausiai niekam nereikia aiškinti kas do daiktas yra Nerfai. Tai va, pas mane to gėrio prikaupta yra jau nemažai - apie 12 įvairių ginklų. Spyruokliniai, motorizuoti, etc. Amunicijos irgi - dėžėmis. Čia kaip toj amerikiečių reklamoj, kur į armija ima - "Mes turim tankų ir raketų, šautuvų ir amunicijos, bet mums reikalingas - TU". Su vaiku yra visai nieko pasitaškyti, bet norisi išplaukti ir į platesnius vandenis. Tuo labiau, kad ginkluotis pradėjo ir tam tikri, mums pažįstami žmonės, kaip antai Robkė, Bralis ir dar keli veikėjai. Žinoma, visi jie turi vaikų ir ne po vieną, bet galiu pasakyti iš savo patirties - pasišaudyti iš putoplasto šovinių yra nemažesnis malonumas ir suaugusiems.

Dėl ko pakūriau šį postą ? Dėl dviejų dalykų. Pirma: tai yra lauko žaidimo rūšis, kaip antai koks LARP, arba dažasvydis, tad kaip ir į temą čia viskas. Antra: man reikia jūsų pagalbos dėl dviejų dalykų: a) neprošal būtų surinkti daugiau žmonių, kurie norėtų gerai praleisti laiką, tad gal atsiras norinčių. b) Mums labai reikia vietos, kur galėtume taškytis. Antrasis punktas yra aktualesnis. Žinoma, mes esam bandę ir kaime su vaikais ir pas vienus pažįstamus sodyboje, bet norėtųsi kiek labiau bendresnėje aplinkoje, kur bet kam būtų patogu dalyvauti. Ir kad nebūtų labai vieša vieta, ar labai jau izoliuota. Gal kas žino tokių vietų aplink Šiaulius, ar turi pažįstamų, kurie žino ? Ploto nereikia labai didelio, svarbu kad būtų daug coverio.

Čia maždaug kaip visa tai atrodo. Tai yra indoor/outdoor team deathmatch. Galiu pasakyti - jie čia turi fantastines patalpas. Tarsi jaunimo centras, tarsi kokie vaikų namai, nesuprasi, bet viduje yra koridoriukų, kambariukų, perimetras kai gali judėti aplink, flank'inti, plius dar mačiau laiptus į antrą aukštą.

https://www.youtube.com/watch?v=TKcw6KeaBCE

Šitam video šaika žaidžia King of the King variantą. Čia jie žaidžia tarsi studentų kampuse ar pan. Vietos atviresnės ir mažiau coverio, bet vis tiek neblogai taškosi. Plius, gezas naudoja modifikuotą Rapidstrike.

https://www.youtube.com/watch?v=IgMg4KXP0yw&list=PLT1eyCTHgKpC23FDiqK3PdkLcj8-zpRYO&index=21

Taigi, ką manote ? Are you geek enough ?

Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Nerf Wars
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūtis 14, 2016, 01:27 »
Nu as tai mielai pasijungciau

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Nerf Wars
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūtis 19, 2016, 00:30 »
Aš in :) kai būsiu mieste pasidairysiu vietos.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: Nerf Wars
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūtis 19, 2016, 13:56 »
Yra tikimybė, kol kas dar tik teorinė, kad battlefieldas gali vykti mokykloje. Kalbu ne apie sporto salę, ar vieną klasė, o visą, 3 aukštų pastatą. Vyksta žvalgyba, bet vis tiek visiems būčiau dėkingas, jei kas rastų daugiau tokių vietų, nesvarbu - gamtoje, ar indoors. The more, the better.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...