Autorius Tema: 2016.09.04 Sekmadienis  (Skaityta 13174 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.09.04 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2016, 14:52 »
Nu asmeniškai dėl manęs nesukit galvos. Jei nutarėt lošt GoT, tai ir loškit, o jau aš rasiu ką veikt (ar neveikt).

Na... Kaip sakant, jei pats tamsta taip sakai... Tada ATSINEŠU GAME OF THRONES. Pofke, Karoli ir Gintarai - nuleidinėsim kraują vieni kitiem :)

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.09.04 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2016, 15:15 »
Let the games begin  :butcher: :butcher: :butcher:

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.09.04 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjis 05, 2016, 15:14 »
Trumpai aprašysiu 7dienį.

Po visų skambučių, kad iškvietė į darbą ir nedidelių susirgimų likom 4iese.
Povils, Marius, Gintaras ir Karolis. Įkalbinau Marių pabandyt Game of Thrones ir sėdom lošt. Visi žmonės (išskyrus mane) dar nė karto nebuvo žaidę šito dalyko, todėl taisyklių aiškinimas žinoma kiek užtruko ir viso žaidimo metu iškilo nemažai klausimų, bet manau viskas ten mums normaliai pavyko. Aš gavau Starkus, o tai reiškė sėdėjimą savo šiaurėj daugiau nei pusę žaidimo ir bandymą vienu ar dviem smūgiais susirinkt pilis iki pilnos pergalės. Marius gavo Greyjoy'us ir jau nuo pat pirmo ėjimo pradėjo kapotis su Lannisteriais (Karoliu). Tik į antrą žaidimo pusę Marius suprato kiek jam svarbi yra jūra ir kokios neblogos jo House cards. Va tada ir pradėjo buožint po truputuką. Na o gintaras gavo Baratheons ir nuostabias žemes plėtrai. Nors ilgą laiką skundėsi kaip jam ten neišeina dalykai - ilgą laiką laikėsi ant 6 pilių ribos ir likę žaidėjai turėjo vienytis ir sukt uodegas, kad neleistume jam laimėt. Ant šešių pilių ribos (pergalei reikia 7) turbūt pastovėjo visi ir visi galėjo laimėt, jei ne vienas ar kitas žioplas sprendimas. Po neblogo smegenų kaitinimo su Gintaro palaikymu laimėjo Marius, paspaudėm rankom ir ėjom atsipūst. Nebuvo baisiai didelių aliansų, todėl nebuvo nuoskaudos dėl peilio nugaroj. Šiaip man visai patiko, ypač dar dėl to, kad GOT labai senai žaidžiau. Vis dar puoselėju svajonę sužaist jį 6-iese...

Va o toliau paėmėm kažką greito - Roll for the galaxy su papildymu. Kam krito, kam nekrito, bet laimėjo Gintaras. Aš turbūt pirmą kartą strategiškai užkūriau neblogą combo kai už nieką gaudavau 5+ pinigų, bet tą padariau per vėlai.

Normalei tas 7dienis, tik norėtųsi daugiau liaudies pamatyt.