Autorius Tema: 2016.01.24 Sekmadienis  (Skaityta 18969 kartus)

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 22, 2016, 11:15 »
As ateisiu ir sikart jau tikrai, nes nei darbu nei ligu nebeliko

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 22, 2016, 13:44 »
As ateisiu ir sikart jau tikrai, nes nei darbu nei ligu nebeliko
Reiktų pakurt totalizatorių "Ar ateis Karolis šį sekmadienį?". Kažkas susižertų nemažai babkių :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 24, 2016, 10:11 »
Is Pietinio vaziuosiu su masina. Gal ka paimti?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausis 24, 2016, 12:04 »
Is Pietinio vaziuosiu su masina. Gal ka paimti?
Jei gali paimk nuo Architektų g. :) Parašyk man savo nr į PM, pasuksiu.

Edit: nebereikia, bet nr gali parašyt :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausis 24, 2016, 20:48 »
Nu va pralėkė dar vienas neblogas sekmadienis.
Mano secret geimas buvo Fuse - real time coopas. Per 10 min turim nukenksmint pasirinktą skaičių bombų, jei nespėjam - sprogstam. Sulošėm gal kokius 6 kartus, iš jų 2 kartus laimėjom užtikrintai ant training ir standard levelių, vieno karto neužskaitėm nes biškį per mažai kortų įdėjom :) Žaidimas pasirodė tikrai neblogas  ir kadangi visos partijos lygiai 10 min tai galima kelias iš eilės sumest ir esant reikalui pasisunkint ar pasilengvint pagal poreikį. Vis dėl to, širdininkams ir šiaip slow mąstantiems nerekomenduojama :D

Antrą kartą sulošėm Imperial Settlers. Šį kartą Marius pajuto, kad nėra didelės grėsmės prie stalo - Povkės - tai leido sau raganėt iki lubų. Ir kaip tyčia nesisekė traukt kortų, kurios padėtų kitiems kenkt, tai Marius ten taip užvešėjo kad vos kortos tilpo ant stalo. Gale kai skaičiavom taškus tai jis apėjo taškų lentą, o vien už karto surinko berods 24 taškus. Buožė nr.2! :D

Ir dar, turėjau pasidaręs patestinimui tokį žaidimuką Kobayakawa. Ten tik 15 kortų ir keli tokenai. Kaip filleris geras, nors man biškį per silpnas, tai jei kas dar norės ateity bus galima sulošt, jį nesunku nešiotis. Šiaip super paprastas ir naujokams ten pats tas. Tomas nelabai suprato žaidimo pavadinimo, tai praminė Xujmun Saj :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 01:20 »
Tas bombas norėsiu pabandyti. Dar Simui nepaskelbus čia jau žinojau, kad bus Fuse, nes jis papildė Gamelist'ą.
Yra geras apps'as, Simai, kur su efektais rodo tas 10 minučių.

P.S. Į Gamelist įtrauk : Theseus - The Dark Orbit expansion - The Hunters
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 08:16 »
Yra geras apps'as, Simai, kur su efektais rodo tas 10 minučių.
Tai faktas kad appsą naudojom, kitaip nebūtų buvę taip įdomu.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 10:22 »
truputis litanijos is mano puses apie sekmadieni - si sekmadieni realiai buvo sulosti 4 zaidimai is mano puses - is kuriu 3 buvo nauji, taigi apie kiekvivena trumpai.

1. Simas atsinešė print'n'play geima (kuris aisku yra ir gamybinis, bet moket 12$ uz 15 kortu yra neprotinga) - Koba'what? kuris prigijo su ivairiom kitokiom pavadinimu versijom - Xujmun Saj ir etc.
Paprastesnis uz ta geima yra turbut, kaip sake Simas, nebent tik rock-paper-scissors, bet tas netrugdo. Anaiptol, kai esi pavarges nuo dideliu mastymu tai yra labai good uzkisti minutes laukiant kol kas nors ka nors pabaigs zaisti arba siaip tiesiog prastumt keleta minuciu. Zodziu game - approved :) Dar tik reiktu del idomumo padaryt v2 su kokiu nors artu :)

2. Jokubas atsinese isigyta - Witcher, adventure game. Nu vardas pasako daug, bet tiek ir tera is to daikto. Girdejau ir maciau, kad zaideju bendruomene labai nusivylusi siuo zaidimu, taciau visada galvoju, kad verta pamegint paciam ir tada tureti savo nuomone. Pabandziau...daugiau nebandysiu. Realiai apart mineto zaidimo pavadinimo ir kokybisku zaidimo komponento ten visiskai nieko nera. Zaidimo tikslas surinkti daugiausiai Victory points (VP) o juos gauni vygdydamas questus. Trumpas variantas 3 questai, ilgas - 5 questai. Mes vos isstenejom 3, nors galejo but ir 1 :D realiai galbut viskas nera taip blogai, bet po 30 min zaidimo matai, kad yra totali monotonija - eini, gauni tokena, trauki korta. thats it! ir taip kokias 3-4 valandas. Kovos mechanizmas neziba, kvestai apsoliuciai vienodi apart to kad skiriasi gaunamu VP kiekis, bet jie visi yra - spend kazkiek tokenu ir go to X city. Veikejai, kuriu yra keturi, kaip ir turetu siek tiek skirtis, taciau tas skirtumas yra toks minimalus kad nesijaucia praktiskai is vis. Cia tik mano nuomone ir poziuris i ta geima ir nors tikrai megstu Raganiaus saga, taciau to zaidimo as tikriausiai daugiau privengsiu, jis tiek yra nuobodokas. Kurejai bande israsti dvirati, bet nesigavo net ir ratukas...gaila...

3. Paeme splendoriu, taisykliu aiskinimas trunka ten realiai 3 minutes. Taigi ten stebuklu nebuvo, suzaidem greitai ir ZIAURIAI TYLIAI.... kitas stalas kur sedejo salimais, net atsisuko pasiziuret ar mes gyvi, kadangi per 10 min nebuvo nei vieno garso, visi sau kazka tyliai dare :)

4. Simo antras geimas si vakara - Fuse. Tas zaidimas pataise visa sekmadieni :) 10 min - streso ir bendro tikslo isminuoti bombas. Zaidimas tikrai geras ir kaip filleris manau prilips klube pilnumoj. Siulau visiems ismeginti, tik jei siek tiek turit silpna sirdi gal paziurekit is sono pirma :D bet siaip tikrai labai geros nuotaikos doze :) ir turbut geriausia fraze kuria pasake kompiuteriukas-laikmatis - THANKS FOR NOTHING! BOOOOOOM!

Gedas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 14:52 »
As irgi bandziau Raganiu, irgi pasirode kazkas netaip. Net kovos kuo toliau tuo sunkesnes buvo, nors priesininku levelis kaip ir nekilo. Bet as turiu nuojauta kad mes kazka ten praleidom, kazka netaip darem, kazko neisnaudojom. Kitam kartui reiks suzinoti ka.:)

Veliau zaidem splendoriu, kuris man ziauriai patiko. Toks paprastas, greitas, truputuka pagalvoti reikia, bet ne per daug. Kiek supratau tai kas ten tyliausiai sedi, tas ir laimi.:D

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.01.24 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausis 25, 2016, 20:56 »
Šiandien buvo smagu išbandyti porą naujų Simo fileriukų. Pirmasis Kumbajakawa ar kaip ten jis :D tai buvo woooot pirma mintis. Kortos su skaičiais nuo 1 iki 15. Blyn, net 6 ima turi daugiau kortų su skaičiais nei šis :) Na bet išbandėm ir visai nieko toks trumpulis žaidimukas. Pirkti originalo nemanau, kad verta. Puikiai tiks ir print & play edicija!
Po to čiupom kitą dešimtminutinį fileriuką FUSE. Jei reiktų apibūdinti šį žaidimą keliais žodžiais, tai turbūt iš mano pusės nuskambėtų... real life co-op yatzy :D Visai smagus! Tikrai užkabino ir manau buvom pagavę azartą, tad vis kartojom keletą partijų iš eilės. Lauksiu to momento kai įstengsim įveikti to žaidimo patį sudėtingiausią lygį. Manau bus ką veikti  :yes:
Imperial Settlers dar sužaidėm. Beveik ta pati sudėtis, tik Povkę pakeitė Nerijus. Gavau japonus. Iš atminties išplaukė kaip Simas praėjusią partiją žaisdamas už šią rasę sėkmingai kaupė obuoliukus, tad nusprendžiau ir aš panašiai daryti. Yra obuoliukų - galima daryti deal'us. Tad deal'inau belekiek daug. Aplamai visai neblogai susukau viską, kad buvo momentas kaip stabdžiau žaidimą - visi skip, o aš dar turiu pakankamai resursų ir dar rankoj kokias 4-5 kortas. Tokį solitaire padėliavau :D Žodžiu visai neblogai sekėsi. Keista tik, kad šį kartą gana taikiai žaidėme. Apart mano nindziakų, kurie sunaikino keletą priešininkų deal'ų, nieko kenkėjiško nebuvo nuveikta.
Na ir pabaigai - Splendorius. Turbūt pastaruoju metu dažniausiai besisukantis žaidimas klube. Primena tuos laikus, kai 7 Wonders daužydavom daugiau negu reikia, tai dabar šį žaidimą. Visai jis smagus, lengvas ir greitas. Bet manau reiktų man jau pertraukos nuo jo :)
Reziumuojant galima teigti, kad turėjom daug nesudėtingų ir naujų žaidimų. Smaguma ir ne kitaip :)