Autorius Tema: M12 Prerelease Registration  (Skaityta 8239 kartus)

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
M12 Prerelease Registration
« Įrašytas: Birželis 30, 2011, 13:24 »
Vieta: Pogo Baras
Laikas: Liepos 10d. 12:00
Kaina: 80lt
Formatas: M12/M12/M12 Sealed
Prizas: 2 boosteriai nuo zmogaus

1. Domantas Zavadzkis
2. Tomas Glazauskas
3. Artūras Šeškus
4. Simonas Kapučinskas
5. Viktor Buchtin
6. Nerijus Gelumbickas
7. Gerda Verbickaitė
ϕyrexian ϕanatic

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepa 01, 2011, 14:59 »
Dėl vietos kalbėjau su Tomu. Jis siūlo daryti pas jį. Trūkumai - reikės būti labai susigrūdus.
Aš galiu pakalbėti su Pogo baro direktorium ir išgauti mums barą šeštadieniui dienai - vis tiek dienomis jis nedirba, tad būtumėm vieni. Trūkumai - gali būti kiek per tamsu.

Nežinau ar mus kas priims, bet prieš kalbėdamas, noriu susižinoti jūsų nuomonę. Galbūt kas nors turi ką pasiūlyti savo?

P.S. Jei būtumėm bare, virtuvė greičiausiai dirbtų dalinai, baras dirbtų. Ką nors nusipirkti iš baro, manau, būtų geras tonas.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepa 01, 2011, 16:40 »
Pogo baras butu puiku, nera jau labai ten tamsu. As uz pogo bara.
ϕyrexian ϕanatic

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepa 01, 2011, 16:49 »
As pasisakau irgi uz pogo bara, taciau taip pat bus galima ir pas mane padaryti, zinoma su vieta ne prudai bet geriau nei nieko :) todel jei ka turim atsargini varianta :)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepa 05, 2011, 13:59 »
Taigi, prelyzas įvyks Pogo bare (prie čili picos centriniam bulvare) 12 val. Kadangi baras nedirbs - kontaktinis asmuo įleidimui į vidų būsiu aš :D
Taip pat bus stalo futbolas :D
Galima bus nusipirkti alaus ir kitų gėrimų :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepa 05, 2011, 18:51 »
labai gerai  :friends:  bus man rods geras prelyzas uuuj koks geras  :good:  :drinks:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepa 06, 2011, 00:31 »
Šiaip xemui, šeštadienis bus 9d Liepos. ne 10

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepa 06, 2011, 11:51 »
Tai mes sekmadieni darysim kaip ir parasyta 12:00 visi jau susimokeje viskas grazu, belieka sulaukt tos dienos, pasirodit ir smagiai suzaist :)
ϕyrexian ϕanatic

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepa 08, 2011, 22:56 »
M12 FAQ, pravartu paskaityt :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

tejaeurifaesa

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 11
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepa 11, 2011, 03:02 »
Taigi sioks toks reporciukas, tiek parasytas kol sakiniai pynesi.
Taigi, gavosi taip kad pradzioje vis neapsisprendzianti dalyvauti ar nedalyvauti ir Xemnonnui vis siuntinedama zinutes “dalyvauju” o po to “nedalyvauju” nusprendziau, aj px, reikia sudalyvauti ir galiausiai atejo ta diena. Atsiradau I vieta vos vos, bet visgi kad ir velavau, tuo paciu visgi ne. Susedome I rusi, gavome boosterius, plesome, pasidziaugiau daugiau tik Frost Titanu, kuriuo kiti nelabai dziaugesi, bet daugiau laimes tai nelabai kas ir suteike. O kai jau reikejo susidet kalade tai isvis..pradzioje bandau RU detis, galvoju visai idomu gal butu, bet ziuriu nieko gero is tos raudonos nesigaus, tik su melina tai viskas kaip ir normaliai, bandau tada juoda, bet ir su ana nekokie reikalai. Ironiskai geriausia situacija buvo su zalia ir balta, spalvos kurios man jau per gerkle lenda. Taigi tai leme, kad pasidariau sau GU, bet nebuvau patenkinta, kazkaip vis bijojau, ir atidaviau lapa su galutine kalade jau grynai paskutinemis sekundemis. Laikas zaisti. Pirma gavau Artura ir iskart prapyliau. Daug ka pasipasakoti net near, greit suzaideme, tik tiek kas susigruzinau kai reikalas, nes iskart kazkodel padariau isvada kad belenkaip fail decka pasidariau, bet nusiraminau, ir biski dar drebanti viduje po pirmojo sutriuskinimo keliavau  pas savo antraji priesininka Toma, ir 2:0 laimejau. Wooohooo, pirma pergale. Daug neprisimenu is to kaip sekesi, tik tiek, kad greit susizaide labai. Trecia partija, gavau Neriju ir cia jau buvo kiek idomiau. Pirma partija laimejau greit, nes Nerijuj su mana bedu buvo, o antra va gavosi kad pradzioje atsiputus sedziu, tik dauzau ir dauzau, ir poto ziuriu tik kad ir mane biski gerai uzdause, paciai 4 life belike. Susigriebiau kai reikalas, nusprendziau kad pasinaudosiu galvojimu ir paziuresiu kaip man cia issisukus. Tai is tiesu gavosi vos ne lenktynes, kuris pirmas istrauks ka nors naudingo, ir taip gavosi, kad patraukiau patraukiau daug landu kuriu man nereikejo, ir galiausiai istraukiau kazkuri padara kurio man reikejo, deja nebeprisimenu koki, tai ir taip gavosi kad 2:0 vel laimejau. Tada atejo Domanto eile, kurias jau turejau prapilti, nes iki tol kiek maciua, visi prapilinejo. Taip ir gavosi. Suzaideme greit, per greit netgi, staigiai prapyliau, ir ilsejaus. Po to gavau partneri bota, tai valandele pailsejau, padeliojau kauliuku stulpus, su kuriais ganetinai tampiau nervus Arturui ir Domantui, taiga nubegau pas Sima ir prisitryuniau ten saugiai, ir kaip tik sekanciai partijai gavau Sima. Greit is jo gavau 0:2, na ka, pasitaiko. Tik prisimenu tiek, kad labai su landais nesiseke man, muliganinau iki 4 kortu, nes iki tol ne vieno lando hande, pirmas muliganas man rodos per visa turnyra buvo. Taiga gavus I kaulus ir neuzsitikrinus vietos finaluose teko ja uzsitikrinti su paskutine partija pries Vizgi. Pirma partija buvo greita, tik isejus mano titanui rusas pasidave. Antroje partijoje buvau kiek issiblaskiusi, pridariau tiek klaidu, kad viduje verkti norejosi netgi, taiga uz tai man buvo uzmoketa – pralaimejau. Ir paskutine lemiama partija liko (butinai taip turi buti ant itampos, paskutinis zmogus ir paskutine partija) na ir ka, zaidziu zaidziu, ir Vizgiui ir man ne ka, taip tai vienam, tai kitam geriau, bet taip gavos kad su flyeriais siek tiek apdauziau rusiuka, ir laiminga visa netycia suplesiau megstama apyranke kai kortas dejausi. Gavau savo kuklu prize – 2 boosterius, nieko gero negavau tiesa pasakius, bet kad ir neparsinesiau namo kazkokiu woooowiniu kortu, bent jau smagiai pabuvau ir normalia vieta paemiau.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepa 12, 2011, 00:21 »
O buvo taip.
Susėdam, plėšom, traukiam. Girdžiu jau kiti Garrukų pritraukė, nu nu galvoju, vėl bus fail man. Bet gi žiūriu vienam packe sėdi Sun Titan, kitam Sorin Markov, dar kitam Grand Abolisher. Neprastai! Kadangi pritraukiau daug gerų baltų ir juodų kortų, tai pasigaminau WB su biškiu G.
Keista, bet kažkaip nepamenu daugelio matchų eigos :) Jei trumpai, tai R1 - autowin, R2 - vs Artūras, 2:0, R3 - vs Airis, 1:2 (tikėtina), R4 - vs Rusas, 2:1, R5 - vs Nerijus, 2:0, R6 - vs Gerda, 2:0, R7 - vs Tomas, 2:0 :) Neįtikėtina, bet likau antras (dar net prizų davė).

Bent jau mano decko MVP buvo toli gražu ne Sun Titan, o Spirit Mantle! Tiesiog nerealiai gera korta, ypač užmesta ant Thran Golem, tokio combo dėka pavyko ne vieną matchą laimėt :)
Apskritai labai patiko Pogo bare lošti. Visai tinkami stalai ir vietos nemažai, šviesos pakanka. Ateity visai norėčiau, kad koks turnyras vyktų čia. Na, jei tik Artūrui ir toliau pavyks taip sėkmingai viską suderint  8)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepa 12, 2011, 21:07 »
Kaip visada pritraukiau crapo, tikėtina, kad dar nepraplėšiau pakankamai būsterių, kad pradėtų sektis. Galbūt verta paminėti, kad ištraukiau Acidic Slime, Cemetery Reaper (kuris kelis kartus labai smagiai susižaidė), Adaptive Automaton ir kito crapo (buvau sudėjęs į MTG tagus, bet tada nerodo visiškai kortų pavadinimų, greičiausiai reikėtų sukelti nuorodas, bet dabar jau tingiu  :oops:  )

Susidėjau juodai mėlyną kaladę ir ilgai galvojau ar verta pridėti truputį raudonos. Nusprendžiau, kad neverta.

Pirmas žaidimas buvo prieš Gerdą - perbėgau ir nepajutau, net kažkaip gėda pasidarė, kad esu toks ne džentelmenas :oops:
Antrą žaidimą žaidžiau su Simu. Pajutau visą jo kaladės malonumą su Sun Titan ir Markovu. Simo minėtas enchantmentas tikrai pridarė daug vargo. Buvau sutriuškintas be didesnio pasipriešinimo.
Trečią žaidimą žaidžiau su rusu. Viena klaida ir mana floodas lėmė pralaimėjimą, po kurios mano pasitikėjimas buvo visiškai sužlugdytas.
Vėliau tvarkos neatsimenu, bet jokio skirtumo:
žaisti prieš Airį buvo įdomu ir naudinga. Norėčiau daugiau tokių partijų. Supranti, kad kaip šachmatuose reikia numatyti kelis ėjimus į priekį ir nežinau, ar airiui pasisekė juodai, ar tiesiog buvo numatytas vienas momentas.
Po to lošiau su botu, ir nors man jau buvo vienodai, tačiau laimėjau 2:0
Tada žaidžiau su Tomu. Sudraskė mane juodai ir tik po žaidimo supratom, kad jei Tomas būtų man pasidavęs - būčiau gavęs būsterį. Oh well :)
Na ir paskutinę partiją žaidžiau su Nerijum. Pasižaidėm ir pasijuokėm iš to kaip žaidžia Tomas su Simu.

Bare man irgi patiko. Vietos per akis, kiemelis pailsėti, vėsu ir nekaršta, groja rokas - geekų svajonė  :drinks:

Na, kaip visada pasikartosiu - prelyzas buvo eilinis nusivylimas, tačiau labai džiaugiuosi už Simą  :good:  Pastatysiu alaus, kai sudraskysi kada Airį į gabalus  :friends:

Ir bet kokiu atveju, noriu daaar. DAAAAR :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepa 13, 2011, 08:34 »
Nu ka reikia ir man kazka parasyti turbut ......
pradzioj kol laukem raktu zaidem zaidmia "Isvenk piktos sirses", kuri gaude mus po puse bulvaro  :chineseevil:
dave boosterius pasidziaugem promo kortom, pradeom plesyt....
crap, crap, garrukas, crap, crap :D nu nors garrukas i to valio, 30$ korta atpirko prelyza ura ura !
pradedu det kalade ir matau kad nera ka det....padaru minimaliai visko minimaliai isskyrus visokius instant ir sorcery kuriu nera naudos realios....ir taip iki paskutines sekundes metaus tarp 4 spalvu ir nezinau ka daryt, tada susidedu juodai zalia su trupuciu splashintos raudonos ir suprantu kad padariau klaida kuria greit pajusiu...
1 round vs. airis - ka ten pasakot, is 14 padaru kaladej neateina NEI VIENAS per DU MATCHUS!!!!! gaunu i vienus vartus. 0:2
2 round vs. gerda - musu gerda pasisokinedamas ir ateina pas ja frost titan jeeee!!! mane musa, kad net grazu, nu galvoju nieko atsigriebsiu. antras matchas - vel frost titan...nu jobtararai  :lecture: vel putos 0:2
3 round vs. botas - 2:0 o taip as kietas :D botas nuperka man ledu ir as juos priimu kaip paguodos priza
4 round vs. nierka - greitai sulosem, jam nekrito, man suejo kaip niekada, uzkandzioja ji vilkai ir visokie kiti keisti ir Lietuvos miskuose nematyti gyviai. 2:0
5 round vs. rusas - daug nepamenu, pirma gavau, antroj isejo garrukas ir padare tvarka ant stalo, trecia partija apylige tik pabaiga nebuvo man smagi :) 1:2
6 round vs. arturas - pirma partija per mane perbega kaip per vaika smelio dezei, antra partija jam mana floodas as triumfuoju, trecia partija - nervu karas katras kuri, nes kiek pamenu pas abu pradejo landai ajt vienas po kito ir laukiam pas kuri pirmiau ateis gera korta, atejo mano garrukas, arturo ejimas, iseina mano garrukas...va.....bet gavau diabolic tutor, issitraukiu lava axe ir kitam ejime paleidziu i ji...2:1 laimejau (reikejo pralaimet nors boosteris butu arturui  :drinks: )
7 round vs. simas - jei laimiu gaunu boosteri jei ne negaunu...nu ka...uberinis pas ji buvo deckas nieko negali doro padaryt....pirma partija perbego o antroj pritruko 1 zalos kad bent dar viena istempciau matcha...bet pritruko vadinas pralaimejimas :)

Reziume -
1. labai sveikinu Sima, pagaliau ir jam pramuse senai lauktos ir uztarnautos pergales !!! mldc!!!  :drinks: hip hip ura!!!
2. dekoju arturui uz pogo baro patalpas, prisidesiu prie visuotines padekos ir paminesiu kad tikrai su mielu noru ten dazniau palosciau, nes ir vietos daug ir atmosfera tokia maloni kaip tik zaidimams ir gali iseit i kiema paverkt per tvora persisveres.  :dash: o bendrai, Arturai dekui ir lauksim dar!! hip hip ura!!!  :drinks:
3. noriu pasveikinti Neriu su pirmu prelyzu!! nors jam ir nebuvo lb sekmingas bet manau kad patiko, gavo naudingos patirties, daug smagaus laiko ir prisijungs per kitus turnyrus :) hip hip ura!!!
4. pats asmeniskai nelikau patenkintas savo sudalyvavimu prelyzu bet garrukas siek tiek mano nuotaikos doze palaike :) todel buna ir blogiau :D nieko atsigriebsim per kita  :evil: ir ka as galiu pasakyti daugiau SEE YOU NEXT TIME!!!  :friends:  :drinks:

P.S. Pakartosiu Artura, NORIU DAAAR!!!! :D

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: M12 Prerelease Registration
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepa 13, 2011, 10:03 »
My turn, right?
Kaip Tomas minejo - zaidem zaidima "Isvenk piktos sirses" ir padariau isvada kad ne man tas zaidimas :) (gerai kad nesu elergiskas sirsem). Po gan padoraus laiko laukimo atsidaro pogo duris ir mes visi supuolam, lieku as su nierka nes visi nubego parukyt. Pradedam plesit, pirmame boosteryje mythic'as iskarto, bet nusivyliau Bloodlord of Vaasgoth, poto kitame boosteryje pasirode Worldslayer... ne siandien, 3'iame pamaciau Drowned Catacomb ir foilini Personal Sanctuary, kitame boosteryje pasirode Sphinx of Uthuun, traukia jausmas zaisti UB, penktame boosteryje Quicksilver Amulet, nu bliot noriu UB ir poto paskutiniajame Garruk, Primal Hunter .....ooooookayyyy.
Pradedu detis decka ir ispradziu kai plesiau sau pasakiau kad mano zalia niekam tikus, klydau, daug trample padaru ir pora utility kortu kaip Hunter's Insight ir aisku garruk'as. Dabar atejo laikas pasirinkt antra spalva: Raudonos nieko nera, Melyna turi Mind Control Turn to Frog ir Manaleak, Juoda Bloodlord of Vaasgoth ir Doom Blade, bet pamates ka man siulo balta, sau net nebekeliau klausimu: 3 Gideon's Lawkeeper, 1 Oblivion Ring ir 1 Pacifism I'm SOLD!
Pirmas round'as pries Toma, atsisedam, galvoje man mintys kaip - Jei turiu O-ring pasilieku ant jo garruk'o ir t.t. tame ir problema kad per abu game'us tebuvo tik vienas padaras - Birds of Paradise, nu tai ka bekalbet - 2:0
Antras Round'as pries Rusa, Rusas zino mano deck'a, as jo irgi :), Rusai rusai, kiek kartu sakyt kortu minimumas yra 40 - tiek ir darykis, butum tiek pasidares, deck'as butu daug geresnis, o dabar landu koki 21 reikejo imt gal net 22 ... ech. Abu game'us atejes garruk'as iskarto laimejo zaidima, nera daug ka ten pasakot. 2:0
Trecias Round'as pries Sima. VA CIA TAI BUVO JO, po sito round'o man rankos nera taip per mtg drebejusios, GP:Barcelona sitam macui neprilygo. Pirmam game'e buvo taip as turiu gan dideli buri flyer'iu ir trample padaru o jis turi toki grazu golema su protection from creatures ir dar daug visokio kitokio briedo, bet aciu dievui spejau greiciau ta armija ishsimesti ir laimeti  :O: Antras Game'as daug padaru is simo puses nemaciau kiek pamenu bet jis sutriuskino mane su 3/1 hexproof vilku ir Spirit Mantle sedziu ir nu nieko jam negaliu padaryt, traukiu removala o jis mat hexproof blede, nu ka zaidziam trecia, Mulliganinu iki 5 nes praeiti 2 handai buvo tiesiog kvaili, ir man pasiseke ziauriai, traukiau butent ta ka reikejo traukt ir removalo turejau, vis galvojau jo mazesni skraiduoli numust su mano voru bet kai pamaciau Serra Angelapsigalvojau :) 2:1 Pasiseke nezmoniskai man, respectas Simui uz puiku zaidima ir labai grazu deck'a.
Ketvirtas Round'as Gerda, nera ten ka pasakot tiesa sakant, Lawkeeper'iai ir Garrukas padare savo ir laimejau 2:0 visus isgasdines titanas atejo bet nieko jis nepadare :) Garruk'o tokenai palauze
Penktas Round'as Arturas, pagal mano kalkuliacijas jei laimiu - 1'a vieta mano, bet tai nereiskia kad mesiu viska ir likusi matcha pries Neriju pasiduosiu, hell no!. Pradejom zaist ir ziuriu kokios grazios arturo kortos, Rune-Scarred Demon, Reassembling Skeleton joooo, bus smagu, zaidziam zaidziam nepamenu kaip ten kas nutiko bet pirma laimejau, kad buvo idomaus antram game'e, buvo jo ishsiresolvines Sphinx of Uthuun Parode 2 meh padarus, 5/5 serpenta kuris negales pult, Mind Control ir land'as. As ilgai nelaukes supratau kad mano rankoi gulintis Naturalise susitvarkys su mind control, visa kita be serpento man nedaro nieko, tad ishskyriau Mind Control nuo viso burio, nes aiskiai Mind Control geriausia korta is 5, arturas masto, o as sedziu ir tikiuos kad neims didesnes kruvos, nes matot kai ishskyriau viena korta, suprantama kad dazniausia ishskirsi GERIAUSIA korta tai aisku kyla pagunda pasigriebti mano 2/5 vora ar dar kazka skanaus, po ilgo mastymo jis pasiima Mind Control  :evil: 2:0
Sestas Round'as pries Neriju, nepamenu kas ten vyko pamenu kad Phoenix'o nemaciau apie kuri girdejau, ka maciau tai flyeriai ir Mana leak su Cancel 2:0
Septintas Round'as pries Anadeju Snaideri, nesiseka zmogui, ir vel pries nieka nelaimejo ech ....
To sum up: 1'a vieta antra prerelysa is eiles mane laaaabai nudziugina, noriu padekoti visiems dalyvavusiems, nes mazai truko kad prerelyso isvis nebutu, noriu padekoti Arturui, uz sugebejima suveikti mums patalpas, ir ohohohohoho kokias dar :), noriu pasveikinti Sima su puikiu zaidimu ir teisingai iskovota 2 vieta, nors seip nusipelnei 1'os tik gaila man sekesi trecia game'a. Noriu padekoti WotC uz gan gera M12 leidima ir as netikiu kad mes su tomu busim nepatenkinti uz grazius planeswalkerius, simui siektiek nenuskilo jo nenaujas, bet geras vistiek (butent multiplayer zveris). Xem out
ϕyrexian ϕanatic