Autorius Tema: 2014.12.07 Sekmadienis  (Skaityta 31196 kartus)

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodis 02, 2014, 00:26 »
okay, mane irgi i hyperborea

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodis 03, 2014, 19:20 »
Citata iš: "skwazi"
Galiu 7 wonders + Babel atsinest pabandymui (jei liks laiko po SOA testo)

Babelį pamėgint būt gerai, tai jei nesunku, Robkę - į kuprinę įsidėk. jei po SoA laiko liks - pakursim.

Žydrūne - būtinai atsinešk tą kietą SoA "šoklį" (džemperį) apie kurį rašė Povilas - bus SOO thematic :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodis 04, 2014, 14:08 »
būtinai atsinešiu džempą!!!  o kaip be jo :)
jei bus laiko po SOA mielai prisijungčiau partijai prie 7 wonderių ar prie dixito

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodis 07, 2014, 19:17 »
Geras ! Jaučiu, kai pradėjau rašyti reportą, likusi klubiečių dalis dar tuo metu žaidė Dixit :D Čia dėl to, kad mes šiandien labai anksti išėjom. Čia skwazi kaltas dėl to, nes atėjęs pareiškė, kad sulošti spės tik SoA ir eis namo, tad supratom, kad Babelio nepamėginsim. Jis, norėdamas išpirkti kaltę pasakė, kad gali palikti žaidimą, bet tai juk taisyklių mes gi nemokam ! Uj, Robke – perspėt bent galėjai, būčiau įsimetęs kokį LotR...

Ok, papasakosiu apie mūsų stalo sesija. Kaip ir žadėjo, Žydrūnė atėjo pasipuošusi tuo garsiu SAMCRO „prakaituojančiu šokinėtoju“ (jumper sweater) ir netgi davė pačiupinėti... nu tą megztinį, turiu galvoj. Aš iškart pasakiau, kad jai už tai reikia duoti Anarchijos Vaikų frakciją, bus labai tematiška ir ji galės būti Džema – „anarchistų“ matriarchė. Bet Justas buvo užsispyrėlis ir pastūmė – „Davai, randomu...“. Karma vis tiek egzistuoja, nes Žydrė aklu traukimu ir gavo tai, ką ir turėjo gauti. Robkei kliuvo suknisti Majai, man – siauraakių sindikatas, o negrų banda su motociklais būriavosi pas Justą. Kadangi susirinko serialo korifėjai pradėjo bajeruoti, maždaug like – „Ramai, duok tyščia babkių, nespoilinsim serialo...“ Antrą kartą taisykles aiškinant užtrukau mažiau laiko, yeah – progresas. Pirmos plytelės atsivertė labai panašios kaip ir penktadienio žaidimo – gauni tiesiog babkių ir kontrabandos dar gali prigriebt. Iškart ėmiau įšventinti narius ir rekrūtinti naujokus – reikėjo mėsos. Justas iškart puolė užsiimti lentos. Naujokėliai (Žydrė ir Robkė) dar kol kas klapsėjo akytėmis ir nelabai raukė mechanikos, bet iš inercijos darė tai, ką ir kiti. Po to atsivertė Krematoriumo plytelė (ji leidžia nusimesti 2 heat, arba duoti 1 heat kitam gengui). Pati iš savęs plytelė gal ir nestebuklas, bet kai atsivertė „last call“ arešto korta (klubas su daugiausia heat, sodina į kaziolą savo narį), prasidėjo judesys. Jis nesibaigė čia ir kitu turnu, kai atsivertė kita korta, kuri sako, kad klubas, kuris išvis neturi heat, gauna  4 pinigus. Kiniečiai moka nusimest gerai tą karštį, bet tai kainuoja. Suprantat, kad aš ir buvau tas, kuris gavo tuos pinigus – išėjau truputį į pliusą ir nebeliko mentų dėmesio. Bet galiausiai atvertėm paskutinę eilę lokacijų, o brol... kad pasipylė plytelės su ginklų pardavimais ! O kur jos buvo penktadienį, kai aš lošiau už SAMCRO ?? Žydrei nušvito saulė. Maža to, dar pradėjo verstis opportunity kortos, irgi su ginklų pardavimais. Tai per ta raundą Robkė prisipirko porą tonų ginklų, o Žydrūnė labai gerai investavo juos. Tas raundas buvo žiauriausias, nes buvo iškritusi korta „Unser‘s Last Day“ – kai pareigūnas Anseris mus saugojo ir visiškai, nuo belen kokių veiksmų nekilo heat‘as. O man taip netiko, nes aš norėjau, kad heat‘as kiltų, nes shaika ten veikė ką norėjo, šaudė, stūmė kontrą ir panašią bezabrazija išdarinėjo. Penktam raunde buvo žiaurus reikalas, susipjovėm trise gerai, tai buvo pašauti du mano nariai, du Žydrės nariai ir vienas Justo rekrūtas. Justas į šią aferą gerai investavo (ar ne 4 ginklus, jei gerai pamenu), BET – man žiauriai sekasi su išgyvenimu – abu nariai išgyveno :D Justas netgi pirmas ligoninę užėmė, kad tik aš neateičiau ir neišsukčiau sužeistųjų. Su kontrabanda man vėl sunkiai sekėsi, nors vieną kartą su Žydre prasukom po dvi tašes po 3 tukstančius euro – buvo labai pelninga. To raundo pabaigoj jau turėjau papirkęs gerai ginklų, mat pavyko išvyto Majus iš Airių Pub‘o – taip aš ruošiausi paskutiniam raundui. Bet, likimas čia buvo žiaurus – iškrito korta „ATF Investigation“ (tipa, Alkoholio, Tabako ir Ginklų Tarnybą tiria) – niekas nebegali pardavinėti ginklų. Čia kaip smūgis į paširdžius. Ir ta vienintelė korta po kelių orderių, užrakino visą lentą, nes pilna buvo vietų, kur nupirkti gali ginklų, o kam jų darba reikia, kai negali parduot ? Šaudytis prasmės nėra, nes čia paskutinis raundas – koks kam skirtumas kiek liks narių (svarbu, kad liktų bent vienas). Tai pradėjom mėtyti orderius darydami „sit tight“ (aka – do nothing). Justas pareiškė, kad gali mane sunaikinti ir atvažiavo ant plytelės, kur buvo mano vienintelis prospektas, ten dar buvo porą Robkės motociklų. Bet mano naujokėlis nebuvo mulkis ir nuėjo į policijos būstine, kur jau buriavosi visi likę kiniečiai. Jei būčiau norėjęs kautis, kažkam būtų liudna buvę, nes turėjau 4 ginklus. Justas irgi turėjo kažkiek, bet tikrai nedaugiau. Atėjo laikas atversti kortas. Visą žaidimą maniau, kad pirmauja Justas, jam ant kulnų lipa Robkė (ypač po tų varkių trečiam rounde, kai jis prisipirko ir kontrabandos ir ginklų, kitaip sakant – gerai investavo į likusius du turnus). Ale pasirodė, kad nėra taip – laimėjo Žydrė :P Nesakau, kad tai buvo netikėta, nes ji labai pelningai pardavė vienu metu 4 ginklus, gavo krūvą babkių ir dar kontrabandos. Justas buvo antras, nuo jo nedaug atsilikęs buvo Robkė, o nuo Robkės daug atsilikęs buvau aš. Surinkau vis 13 tūkstančių, kai pas Žydrę buvo gal trigubai. Nežinau, kodėl taip blogai žaidžiau su ta frakcija, su kuria Bralis sugebėjo laimėti... kita vertus – raundo pradžioj Riper Patch‘ą turėjau gal tik kartą – iš čia nebuvo įplaukų, be to visą žaidimą man trūko ginklų, tai dažnai gaudavau į kailį, nors per susirėmimus mirė tik vienas naujokas. Dar matau savo klaidą, kad ko gero vaikiaus netinkamų tikslų – vienu metu su trim order tokenais ir trim tūkstančiais nusivaliau visą heat, kas buvo neveiksminga, nes uždirbau viršaus tik 1 tūkstantį. O Žydrė, priešingai – prarado kokius tris narius, tiesą viena sugebėjo ištraukti iš kalėjimo, bet vis tiek, pas ja nenupirktų žmonių dar buvo sočiai. Tai puikiai įrodo, kad norint laimėti, nebūtina būti kiečiausiu skaičiumi narių. Labai svarbus yra lentos kontroliavimas, bet tam reikia išskleisti narius, kur jie būna pažeidžiami. Tokiems One Ninersams pdzin, nes jie bet kada sukviest gali dykai, bet čia irgi yra niuansas – kaip antai Justas, vienu metu pas jį ant vidurinių trijų plytelių buvo po vieną motociklą – superinis lentos kontroliavimas. Jei puoli jį, jis gali juos suviesti į pastiprinimą ir kontroliavimo nebėra. Tai lieka spręsti, ar tu nori išlaikyti kontrolę, ar nori atsikovoti vieną specifinę plytelę. Atsikovojus plytelę ne savo turnu (jei kitas puolė ir gavo į nosį) atsiranda kitas bajeris – kol sulauksi savo eilės pasinaudoti plytele, išvaręs vieną gengą, dar pilnai gali sulaukti ir kito žaidėjo motociklų. Decisions, decisions – daug strategijos čia.
Gal man vertėjo labiau kovoti dėl Ripper Patch‘o ? Gal ? Bet kaip Justas parodė to patcho turėjimo downside – tada tu visada pirmas kvieties pastiprinimą ir kai užbaigi, tada pastiprinimą kviečia oponentas, bet jis jau mato galutinį narių skaičių ir gali labiau įvertinti tikimybę. Anyway – užskaitau partiją, nors ir paskutinis, bet vis tiek smagiai žaidėsi. Kiti manau parašys savo įspūdžius.

Išėjus Robkei, atkimšom Ghost Stories. Lošėm trįse, tad buvo viena pusė – kompas. Kompas buvo mėlynas. Aš – žalias, Žydrė – geltona, o Justas – rausvas (gal kruvinas ?). Žaidimas rūko kaip iš pypkės ir mes be parkių skalbėm vaiduoklius, labai intensyviai ir pagal taisykles naudodami Budos statulėles. Iki žaidimo vidurio, beveik pas visus buvo In-Jang‘ai ir kaip nekeista, labai padėjo Justo savybė, kai jis galėjo mus judinti, nes trims apžvelgti visą lentą yra problematiška. Vienu metu lenta buvo apspista vaiduoklių, bet tokių mažiukų, tai mes per kampines kovas juos dailiai supešėm. Į pabaiga lenta vėl užsipildė, bet buvo iki lempos, nes atėjo BOSAZ. Jis buvo nenuožmus – juodas, 4 galios vaiduoklis, kuris rakina vidurinę eilę – čia tas iš promo. Kadangi juodi buvo pasilpninti, o aš turėjau du juodus tokenus, ėjau mušti ir su keturiais kaulais net nemaniau, kad neišmesiu bent vieno juodo/balto rezultato. Užsidžinksinau ir neišmečiau. Tada atėjo Žydrė ir pasiėmė visą šlovę sau :P Kažkaip too damn easy mes čia sukonstravom, nes pas mane dar buvo 4 gyvybės, pas Justą – 2 , pas Žydrę 3, mėlyna lenta liko su dviem. Nu bet žinai – kai moki tai netrunki...

Gaila, nepavyko prisėsti prie naujojo Dixit, nes Simas pateikė dar net kvepiančias naujas ir be rankovių (sleeves) kortas, kurias kiti čiupinėjo riebiais pirštais. Patiko vienas mįslė, berods Gintaro (ją tik vieną ir temačiau). Ji vadinosi „Povkės Dievas“ , o kortoje pavaizduotas toks raguotas velnias :D Tai štai kaip atrodo tas padaras, kuriam Povkė yra pardavęs sielą, tam kad laimėtų visus žaidimus. Nu faktas buvo, kad nelaimės žaidimo ponas Versetis, nes jo zuikiukas buvo vos ant 3 akmenuko, o kas laimėjo tai, manau, parašys liaudis. Taip.. lai kalba liaudis !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodis 07, 2014, 22:56 »
Sorry dėl mano "sutrumpinto" vizito, bet ir mam pačiam tai buvo naujiena :(

Spėjau pabandyt anarchijos sūnus. Labai daug tikėjausi iš šios naujienos. Iš kelių rastų atsiliepimų, buvau tikras, kad tai bus worker placement euro game su man patinkančio serialo tema. Apgavo :( Tiksliau nepaninėjo area control, negotiations, fighting, back-stabbing...  Gal ir įmanoma žaidžiant "taikiai" priartinti žaidimą prie euro, bet iš prigimties tai tikrai ne euro. Jei kam patinka spartakas, vadinasi turi patikti iš sūnai. Intrigų mažiau nei spartake, bet gal tiesiog neišmokom jų naudot :D

Žaidimo eigą jau Ramas papasakojo, nebesikartosiu.
Šiaip užkliuvo devynkių  savybė, lyginant su kitom tai ji per stipri. Jei meksikonai gali už dyką susimušt ir sutaupyt 1 skambutį, ar sūnai gali uždirbt +1 babkių parduodant ginklą, tai devynkės per drakę gali sutaupyt visą eilę skambučių. Realiai laikai po vieną saviškį laukelyje ir  jį kontroliuoji, nes užpulsi - mušies prieš visą klubą. Sutikčiau, jei galėtų pakvies chebros iš vieno laukelio for free, o kitiems jau naudotų skambučius. Reiktų sulošt dar keletą partijų pasitikrinimui, gal be didelių pliusų devynkės kažkur labai silpnai jaučiasi :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodis 07, 2014, 23:38 »
Citata iš: "Nostromo"
...Nu faktas buvo, kad nelaimės žaidimo ponas Versetis, nes jo zuikiukas buvo vos ant 3 akmenuko, o kas laimėjo tai, manau, parašys liaudis. Taip.. lai kalba liaudis !
Ehem, kalba liaudis :D Taip, Tomas nelaimėjo, nes visiems nosis nušlavė Marius. Kas apie patį Dixit Daydreams tai žiūriu kuo toliau tuo labiau kyla levelis į šyzo pusę, dailininkai grynai piešė kortas ant LSD. Kai pirmam ar antram Dixite buvo ganėtinai gražūs ir biškį vaikiški piešinėliai su vaivorykšėm ir ežiukais, šitame jau toks niūrokas tonas, tamsios pastelinės spalvos ir itin sudėtinga daug temų rast vienoj kortoj (kažin ar Mariaus "Vycka" čia praeitų :D).

Aišku, iš pradžių bandėm Hyperborea (kas nežino kaip tart, tai yra toks pat lietuviškas žodis "hiperborėja"). Žaidimo tikslas paprastas - tobulinti savo civilizaciją, išradinėti naujas technologijas, užiminėti teritorijas ir taip rinktis pergalės taškus. Pagrindinė, sakykim, novatoriška mechanika "bag-building" išties visai įdomi ir nematyta, truputį primena Quarriors tik tiek kad trauki kubelius iš maišiuko ir galvoji kaip juos panaudot. Tiesa, nors čia yra krūva kubelių, tai nėra tipinis worker placement, nes dedi kubelius tik savo zonoj ir nereikia kovot dėl to kas kur padės pirmas. Iš pradžių prieš pradedant lošt sakiau Tomui "čia bus panašiai kaip Lunoj su n+k veiksmų galimybių", nu realiai gal perdėjau, nėra čia tiek, bet vistik reikia protingai naudot tai ką gali ir būtinai nors vieną ėjimą numatyt į priekį. Kadangi, kaip visad būna mano atveju, aš būtinai turiu pamiršt kokią nors taisyklę pačiam pirmam geime, taip ir čia buvo, bet pamiršau net visas dvi :fool: Nors nežinau ant kiek kas būtų pasikeitę, bet pirma - praleidau rulsą, kur prieš imdamas advanced technology kortas gali pasitraukt dvi naujas, antra - šviežiai gauti kubeliai po basic technologijų upgreido turi eiti į maišelį, o ne į panaudotų krūvą, t.y. juos iškart yra tikimybė ištraukt. Va čia realiai prašoviau, nes tai galėjo keisti žaidimo eigą. Na, kitą kartą jau bus aišku. Dar vienas dalykas, kurį su Tomu nutarėm - šešiese lošt yra biškį koma, dėl didelio downtime. Taip, tu gali planuotis kol kiti kažką daro, bet kažkaip laukt 3-5 minutes savo ėjimo nėra labai smagu, todėl manau ateity reiktų lošt max keturiese.
Kadangi jau žinom kam Povkė yra pardavęs sielą, jis po defaultu laimėjo, nes atrado dvieju ar trijų kortų kombo, kur jam gamino VP ir kubelius, o aš po defaultu likau paskutinis :) Tiesa nesisieloju labai, nes vietoj strategavimo labiau rūpėjo ką kiti daro ir ar teisingai. Nuomonė apie patį žaidimą gera ir tikiuos ji pagerės kai palošim kitą kartą keturiese su visom teisingom taisyklėm ir jau būsim prakutę.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodis 08, 2014, 00:06 »
Haha, Simai - mudu abu prisatėm naujus geimus ir abu, kaip savininkai - likom paskutiniai :) Ot taip va...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodis 08, 2014, 10:22 »
Šį niūrų 7dienį, kai sopėjo galvą dėl praeities klaidų, žaidžiau Hyperborea ir Dixitą. Sėdėjo šalia du Povilai, dalinomės mineraliniu ir pastebėjimais, kad lošt stalo žaidimus ant pachmelo yra labai neblogai.. Atsiveria kitos smegunų sritys ir t.t. Beje tai, kad Žydrė laimėjo SOA ant pachmelo - patvirtina mūsų teoriją. Jau ridenant kauliuką ir sprendžiant kas pradės išryškėjo, kad mano bendravardis pardavęs sielą velniui :D 6... ir vėl 6... VUAU.. :D Aš gavau mėlyną pilietį ir sėdėjau ant savo ability turėt daug technologijų ir mokslo. Žaidimo metu mačiau, kad galima sužaist efektyviau, vieną ar kitą vietą kitaip ir taip toliau. Pastebėjau, kad nereikia sėdėt ant vienos vietos (pvz technologijų darymo), o reikia harmonijos ir balanso. Kol Tomas dauginosi, Simas prižiūrėjo žaidimą, Gintaras nenaudojo savo abylkų, aš svajojau kiek dabar kubelių pritrauksiu, Marius kankino Tomą, Povkė tuo metu tik pyst ir sėdo ant gerų technologijų ir sakyčiau pelnytai laimėjo. Tai va sveikinimai. Man pats žadimas labai patiko - yra daug vietos tobulėjimui, kitaip nei Tomui - man kubeliai baimės nekelia ir šitoj mechanikoj net ir patiko. Yra vietos pamąstyt, yra vietos luck faktoriui, bet daugiausia sėdi ant strategijos. Pačios taisyklės nėra sudėtingos, kas yra laaaaabai gerai. Be to, jo nereikia lošt 4-5 valandas, kas irgi yra super.. Nes kartais norisi kažko strategiško, bet neilgo. Kas dėl 6 žaidėjų, tai sutinku, kad žmonių gal ir buvo kiek per daug. Aišku turi laiko apmąstyt savo ėjimą, bet vis dėl to reikia laukt savo eilės. Sakyčiau 4 būtų pats tas. Mielai sužaisčiau šitą dalyką dar kartą  (kad ir 6-iese :)
Toliau Dixit. Šitas yra jėga dėl nenuspėjamumo. Kiekvienas pasakytas apibūdinimas sukeldavo arba juoko arba sumišimo ir tada juoko bangą. Likau 3 ir dalinaus ta garbinga vieta man atrodo su Simu. Kiek iš mano pusės bandžiau duot apibūdinimus, kad žinotų bent 1 žmogus ir abu kartus pasisekė. Gintaras nujautė kas yra "Knosas" su savo labirintu, o Marius - nujautė kas galėtų būt Rammstein mamos prisilietimas. Gaila atsilikusio Tomo zuikučio, norėtųsi pamatyt kaip atrodo Exlegendz įdomus šuo arba WTF yra Pociūtė ir koks jos ryšys su radiatorium :D
Žodžiu itin užskaitau 7dienį, + dar ir Žydrė nušluostė nosis žaidusiem SOA bei sutaršė Ghost stories mintinai mokėdama taisykles, su sukaupta patirtim prievartaudama žaidmą ir išžudydama pusę monstrų. tai šaunuolė ir YAY :D

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodis 08, 2014, 17:24 »
Vagi niekad nerašau atsiliepimų po game meet'ų, bet šįkart negaliu atsispirt.

Žaidžiau Sons of Anarchy. Labai myliu šitą serialą, kiekvieną savaitę laukiu naujų serijų [gaila, o gaila, bet jau paskutinė serija liko]. Iš to žavesio serialui ir džempą parsipūčiau.
Apie žaidimą nelabai ką žinojau, šiek tiek pasiskaičiau internete, bet didelės nuomonės nesusidariau.

Pradėjom lošt.. Justas su Ramu sąjungas iškart pradėjo sudarinėt ir aiškintis gilesnius dalykus, o mes su Robke susižvalgėm, pamirksėjom akytėm ir grasinom Ramui spoilint serialą, jei bus mums blogas.
Šiaip dažniausiai baiminuosi žaidimų, kuriuose turi daryt sąjungas o po to backstabbint, nes dažniausiai esu lojali ir labai nėmėgstu kitiem smeigt peiliu į nugarą, ar pati turėt vieną kitą peilį kur nors pašonėj. Tad ir šįkart kažkokių sąjungų neinicijavau. Ramas, galvodamas kad mudu šiek tiek atsiliekam nuo visų siūlė kartu laikytis - sutikau, nes nė neįsivaizdavau ar aš jau čia pačiam gale tupiu ar laiminėju. Spėjau kad nelabai sekasi, nes mano puse member'ių iškirto Justas. Turėjau vieną narį ir kelis naujokus - kaip ir liūdna kai klubas mirinėjo, Bet pabaigoj nustebinau visus [ir pati save], kai visi pradėjom skaičiuot pinigus ir parodėm kokio dydžio krūveles turim - pasirodo aš laimėjau! o paslaptis buvo ta, kad niekur pernelyg nesivėliau, tyliai sau kamputį pardavinėjau ginkliukus ir kontrabandą - kaip tikra anarchijos dukra - kuo mažiau dėmesio kitų akyse, tuo geresni deal'ai! [aišku seriale nevisai taip sekės anarchistams].

Tai va. Reziume - visai patiko, norėčiau dar porąsyk palošt, kad suprast kas ir kaip.

Ir labai džiugu, kad pirmą syk laimėjau kokį nors game [neskaitant COOP] šiame stalo žaidimų klube. ir dar džiugiau kad mano tokią pergalę ir asmeninį pasiekimą vainikavo Sons of Anarchy!
Dabar jau galiu sau dėt pliusiuką ir laimingai gyvent.

Povilas klausė, gal ir aš, kaip Povkė, pardaviau sielą velniui, nes sekmadienis buvo sėkmingas :) tiek SOA, tiek Ghost stories. O dar ir namo grįžus talismaną sumetėm tryse - juodai sutriuškinau visus!

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodis 08, 2014, 18:49 »
Citata iš: "zydrune"
ir grasinom Ramui spoilint serialą, jei bus mums blogas.
Darau išvadą, kad suveikė :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #25 Įrašytas: Gruodis 08, 2014, 20:22 »
Tai Žydrė turi polinkį į laimėjimų pusę, nes du kartus lošėm Talismaną, pirmą kartą - beveik laimėjo, bet va atėjo Ramas, paskui penktadienį dar lošėm - kortas sumaišė Bralis :) Džiugu, kad dabar niekas nesutrukdė, nors buvo kas bandė  :oops:

To Povilas: Exlegedz įdomaus šuns Bario jau nebepamatysi, nes jis dingo prieš kokį mėnesį, o Pociūtė yra jo buvusios žmonos mergautinė pavardė - labai įdomu kokias kortas reprezentavo šite du epitetai  :unknown: Šiaip Dixita prieš milijoną metų lošiau, norėtau pamėginti, kietas geimas - gerai šizą stuma, tik va nzn kada dabar bus proga...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2014.12.07 Sekmadienis
« Atsakymas #26 Įrašytas: Gruodis 10, 2014, 18:55 »
prikolas Baris jau ir į dixitą pateko :D

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))