Autorius Tema: 2015.11.29 Sekmadienis  (Skaityta 15760 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.11.29 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 29, 2015, 09:46 »
Povils serg talismana nebus nebent ramas atsines

Upd. Ramas atsines talismana. Sesija ivyks

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Ats: 2015.11.29 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 30, 2015, 01:07 »
Taigi, Tomas iš pat ryto subalamutijo, kad yra reikalas dėl Talismano. Man tas žaidimas patinka, kitaip jo neturėčiau, tad baisiai įkalbinėti manęs ir nereikėjo. Plius, juk dar City expansiono nebuvom bandę. Tai vietoj Pillars'ų atsinešiau šį geimą.
Lošėm 4. Tomas, Karolukas, aš ir Gedas. Nutarėm lošti alternative ending ir iškrito "Merchants guild". O tai reiškia, kad laimi nuėjęs prie karūnos, turėdamas kišenėj 20 auksinių. Sounds easy ? Except that part, kur kalbama apie auksinius... kaip žinia, šiame žaidime per daug randomo, kad imtum sistemingai kaupti auksinius. Palošę porą valandų ir pažiūrėję, kad kiekvienas turim po 5 - 6 auksinius supratom, kad pabaiga dar laaabai toli, tad ėmėm ir pakeitėm endingą ir slaptą, kuris pasirodo tik tada, kai ateini iki karūnos. Tai žinoma labai visų laimingų nepadarė, nes tokiu atveju jau seniai būtumę šturmavę karūną, o ne vaikesi aukso. Bet yra kaip yra. Kaip Karolis pasakė - "Šį endingą gali žaist, kai turi visą dieną priešaky.."
Geriau papasakosiu apie sesijos vinis. Tomas gavo Trolį ir baisiai susinervino. Kažko troliokas jam baisiai nepatiko. Jis nutarė jį užmūčyti ir iškart nužirklino į požemius, kur kaip žinia veisiasi rimta šmara. Bet baigės tuo, kad trolis ne tik nemirė, bet ėmė sparčiai kaupti craft'ą, kas mus labai prajuokino. Iš čia kilo meme - protingas kaip trolis :) Basnia baigėsi tuo, kad po kiek laiko trolis jau galėjo ATSIMINTI netgi iki dviejų burtų. Ir dar jis mokėjo matematiką. Tomas ir toliau levelinosi į kairę ir į dešinę ir jam praktiškai brutalia jėga niekas negalėjo prilygti, vienok jam labai kraują gadino įvairūs crafteriai, kaip antai vampyrų princas ir kita špana. Bet jis kantriai nuėjo požemiu iki brangenybių salės ir sako - "O tamsos valdove, išeik...", įvyko apsistumdymas, trolis jau kaip ir laimėjo bet Karolukas tėškė burtą, kuris sako - "Va, tu 3 jėgos esi silpnesnis.." , to užteko, kad Tamsosi lordas laimėtų, o Tomas atsivartė tarpeklyje su barankos skyle - nei brangenybių, nei kompensacijos už moralinę žalą. O užtai Karolukas tai kenkė visiems susirietęs, o ypač man. Tai pyst, kokį barjerą užmetą, tai žiek pavagia kokį follower'į. Tai šitas veikalas baigėsi tuo, kad ant galo jį gaudė visi likę žaidėjai. Dalinai dėl to, kad jis visiems kenkė ir buvo evil biatch, o dalinai ir dėl to, kad užantyje nešėsi apie 12 - 15 auksinių. Tai po kokios valandos gaudynių, pagaliau Tomui pavyko nutvertį ir atimti magišką žiedą, va tada ir trenkė mums, kad čia ko gero galim jį vaikytis ilgai. Bet aš turėjau planą. Turėjau augintinį - varlę, kuris konflikto metu, turi slight šansą paversti agresorių į varlę, plius rankoj turėjau burtą - "Toadify". Tai bučiau pagavęs Karoluką - makt jį - į varlę, jis drop visus pinigus ant stalo, o aš mėginu susirinkti. Tuo metu kaip ir Tomas, aš  buvau gerai užlevelinęs. Žaidžiau už Warlocką ir jau buvau 12 craft'o. O kalbant apie varles, tai Gedas virto į jas mažiausiai porą kartų. Labai visus pralinksmino paskutinė jo frazė - "O žinot, būt varle ne taip jau blogai.." :) Na, taip - šuo ir kariamas pripranta :) Bet nežiūrint į tą jo varlinėjimą, jis taip nė kart ir nežuvo. Žuvo vienintelis Karolukas su pikta burtininke, tai po ištraukė gerają pranašę-vaidilutę ir ėmė elgtis visai nelabai jau ir gerai, taip, kaip parašiau aukščiau. Tai, va  - bet grįžkim prie ėsmės. Kai pakeitėm endingą, visi puolė prie Jėgos Portalo. Aš jį perėjau pirmas, nebuvo sunku visai su craft 12. Ant kulnų lipo gezai, Tomas peržengė antras. Aš pasukau per crafterių kelią, Tomas - per fighterių. Aš gan sėkmingai perėjau visus sunkumus, vampyrų bokšte paaukojau abu arklius. Iš žemės išlindo 3 fit fiednai, tai du iš jų man įkando, nes aš turėjau mažai fizinės jėgos. Pagaliau atėjau pas karūną, atverčiu, o ten - Sniego Karalienė. Pradėjau ją močinti ir visai gerai sėkėsi, tik va liko jai 1 laifo ir sufailinau. To pasekoje , praradau du turnus, o Tomas kriokdamas lipo ant kulnų. Baisiausias košmaras galvoje sukosi, kai mačiau kaip jis ateina ir supyzdina Karalienę, kuriai likęs vos 1 laifo. Visą mano darbą pasiima sau. Bet - karma egzistavo ir čia. Tomas kažko labai užstrigo su giltinę, o paskui sunkiai jam sekėsi sumušti vilkolakį ( na ir kur čia nesiseks, kai abu kartus už vilkolakį parolinau 6). Iki pat Ugnies Lauko spėjo ateiti netgi Gedas, bet čia apsigraibė, kad neturi Amuleto :) Tada kitu savo turnų nusukau Karalienei sprandą..... PERGALĖ, woot, wooot !

Kas liečia patį miestą (City), tai rebiatos kažko nėjo į jį. Ten pasisvečiavau tik aš, įsigijau augintinį ir grižau į lygumas. Gedas buvo apsistojęs tik prie miesto vartų, nusipirko kelis ieškomų plakatus ir irgi nuvarė ieškoti nuotykių. Tai realiai kaip ir išbandėm miestą, o tarsi kaip ir nea :) Su daugiau žmonių lošiant, manau ten būtų apsilankę daugiau veikėjų.

Smagu buvo sulošti prie vieno stalo su Tomus, kas retai paskutiniu metu nutinka, bet buvo labai fun, netgi Gedui, kuris tuo pačiu buvo princas Varlius.

Po to išpakavom Tesėją. Tomas atkrito, tai trise ėmėm lošti FFA su reversine sistema. Kadangi laiko buvo nedaug, tai taisykles paaiškinau kaip galėdamas glausčiau, bet Gedas gan gerai susigaudė. Pirmi turnai jam buvo kiek neaiškūs, bet į pabaiga pagavo greitį. Manau jau sekančią partiją jis loštų visai kitaip. Kaip supratote pagrindinė intriga buvo tarp manęs ir Karoluko. Abu supratom, kad laimėti galim tik persivilioję Gedą į savo pusę. Ir čia teko daug ir diplomatiškai malti liežuviu. Aš gydžiau trilinkas, bet tas gydymas pasiteisino. Gedas padarė kelis labai šaunius varymus, kas beje buvo labai logiška. Noriu pasakyt, kai Ramas buria, tai nereiškia, kad jis nori apgauti nepatyrusį naujoką - tai yra žema , as taip niekada nesielgiu. Štai jums pavyzdys, kas nutiko, spreskite patys. Mid geimas. Situacija tokia, kad aš labai slight laimiu, pas mane kokie 9 taškai, pas Geda - 7 , Karolis sėdi su kokias max 5 taškais. Pas mane dega neupgradinta ugnis, mano ultimate weapon, bet pas Karoli veikia įjungta Gynybos Sistema, užtobulinta iki 2 lv, prie jos prijungtas Duplikatorius. Kiekvienas, kas ne Karolis, praeidamas pro tą sektorių gauna 10 žalos, kai tuo tarpu praeinant pro mano ugnį - tik 1 tašką žalos. Gedas rankoj turi kortą "Anihilation" , kuri leidžia nafig ištaškyti bet kokią instaliaciją. Jūs dabar esat mano vietoje - kokie jūsų veiksmai Gedo atžvilgiu ? :) Nors Gedas ne pirštu penimas, jį pavyko įtikint tik pasakius, kad aš, užlipęs ant Gynybos Sistemos padarysiu blogai ne sau, kaip tai būtų 1x1 atveju, o padarysių gerai Karoliui, kuris po tokio bajerio vienareikšmiškai taptų lyderiu. Tuom ir žavi ko gero mus tas geimas, kad čia yra gydymo, pudros ir makaronų menas. Taigi, baisioji sistema buvo sunaikinta, nors Gedas laisvai galėjo su savo kontrolę, ten pasiūsti mane. Nors mums visai patiko, kad pačiu pirmu turnu jis instaliavo Tech Bay savo Zondą (Probe) ir mes kaip bitės prie medaus ten lipom. Praktiškai visi Gedo taškai beveik buvo iš to prakeikto zondo :) Bet tai nepadėjo, nes per sekantį turną aš padariau ko gero kokį 12 jei ne daugiau žalos. O buvo taip, aš atėjau į vieną sektorių, pilnai jį užpildydamas - įvyko lesser onslaught. Sektoriuje - du mano marinai, vienas upgradintas. Taip pat sektoriuje instaliuotas "Double Shot"  - sustumiu apie 6 žalos. Gaunu papildomą turną, trigerinu normalų onslaught - globalus atšaudymas , dar panašiai tiek žalos. To užteko, kad užbaigčiau geimą. Kiekvienam buvo likę po porą kortų, tai jau kaip ir patys artėjom prie pabaigos. Mano marinai parodė ką moką geriausiai - naikinti priešą.

Woohoo, sėkmingas sekmadiensi - du geimai, du laimėjimai. Kadangi pasirašant labas buvo pilnas, tai pasirašiau kiek žemiau - mums reiktų naujo lapo !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2015.11.29 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkritis 30, 2015, 10:10 »
nu truputuka pridesiu ir as, bet kadangi pas mus buvo Ramas kuris priraso talmuda apie visa kas buvo tai nebelieka labai smarkiai ka ir pasakot tik paantrint :)
kaip ir sake - gavau troli, visiska vanilla padara bet jokio stebuklingo sugebejimo apart to kad mokejo regeneruotis (ko neprireike) ir kaip ir sake realiai galvojau ji uzdubasint pries tai jei pasiseks prisirinkdamas stuffo bet gavosi taip kad trolis buvo ne is kelmo spirtas ir linkes i mokslus tai sparciai ne tik kacialinosi bet ir mokslus grauze kaip reikiant, ko pasekoje zaidimo gale turejo 11 jegos ir 6!!!! crafto, kas jam kaip troliui yra daugiau nei daug :) tai va trolis suejo ziauriai gerai ir taskesi i kaire ir i desine....
geriausi epizodai buvo kai Gedas du kartus buvo paverstas i varle, bet jo optimizmo pavydet visiems nes nors jau visi saukem kad mocink savo death knight ir imk kita jis atkakliai laikesi savo ir net budamas varlius princas sugebejo daeiti iki pat galo praktiskai. Karoliukas buvo evil m******uker ir kenke nesirinkdamas taikiniu tai mes ji uz tai po to gaudem kaip isproteje, bet pagave supratom kad reikia keisti pabaiga nes galejom turbut baigt lost tik kita diena... tai va pakeitem ir tepem slides ink karunos ten buvo viskas ok tik apart to kad uzstrigau su giltine o po to su vilkolakiais ir nespejau padaryti final blow to the ice queen :)
siaip reziume - talismanas man patinka, tai kaip as visada sakau - labai grazi pasaka! buvo labai faina ir apturejau super laika tai tikiuos kiti irgi ta pati geruma apturejo ir lauksim kitu atsiliepimu :) buvo super good !

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2015.11.29 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkritis 30, 2015, 14:47 »
Kadangi nuplaukė planas su Theseus, teko rinktis kitą stalą, prie kurio rinkosi el-grandininkai. Dar prieš einant į klubą pažiūrėjau Vaselo review kuo tas geimas ypatingas ir biškį keista pasidarė kodėl aš jo dar lig šiol nebandžiau :D Turbūt pirmą kartą kai Robkė nusipirko pažiūrėjau į krūvą kubelių ir nebekreipiau dėmesio, nu čia Tomo kubelių fobijos pasekmė :) O pasirodo tai visai neblogas reikalas. Turint minty, kad geimui jau lygiai 20 metų, skaitau, kad pozicijas vis dar tvirtai laiko. Robkė labai gerai paporino taisykles, viskas buvo aišku, nebent žaidimo metu vis reikėdavo vieną ar kitą momentą primint. Pati žaidimo tėkmė labai gerai, neužgriozdinta visokiom taisyklių plonybėm ir niuansais, bet šiaip pirmą kartą žaidžiant kiek sunkoka suvokti teisingą kelią į pergalę, todėl nors ir visą laiką stūmiaus trečioj vietoj, ant galo kaip ir buvo tikėtina Povkė aplenkė, tai likau ketvirtas. Turbūt kitą kartą geriau sektųsi, nes jau žinosiu kokias kortas kokiu metu degint, o kokias pataupyti. Šiaip, prie pačio žaidimo nėra kur prikibti, nu nebent prie point tracko kuris nenumeruotas ir nespalvotų kortų nugarėlių (matyt tais laikais buvo prabanga :)). Norėsiu dar kartą sulošt.

Toliau sėdom prie senuko Notre Dame. Ir pasakysiu, kad ateity jo daugiau nebelošiu :D Ne tai, kad jis blogas, bet šiaip ten paprasčiausiai yra multiplayer solitaire, tarp žaidėjų interakcija minimali. Todėl, jei Povkė atsiplėšė į priekį, tai niekas to įtakoti negali, nebent jis pats klaidų pridarys, kas mažai tikėtina :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.