Daiskardas :: stalo žaidimų klubas

Klubo reikalai => Turnyrai => Temą pradėjo: A-i-yo-ku Sausis 20, 2019, 20:54

Antraštė: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: A-i-yo-ku Sausis 20, 2019, 20:54
Ginkluojamės:
(https://i.postimg.cc/ZKTQkhZJ/neuroshima-t.jpg) (https://postimages.org/)
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Maroom Sausis 20, 2019, 21:08
Labai gera mintis. Aš už, dalyvauju! Siūlau vasario 3 d.
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Versetty Sausis 20, 2019, 21:14
No brainer auto in :) tinka kad ir kits sekmadienis ir siaip visi kiti manau :)
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Belgud Sausis 20, 2019, 22:47
Nu sumeginsiu ir as dalyvauti, jei priimat ir naujokus :D aisku gal dar spesiu pasimokinti iki turnyro viso, internete pasiskaitineti visko ir pnsj
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Versetty Sausis 21, 2019, 09:44
Priimam aplamai visus :) jei net kas nera zaides paodysin pamokysim ir galit dalyvaut :) cia juk kad paiems butu smagiau :)
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Simuck Sausis 21, 2019, 12:42
Aš in. Balsuoju už vasario 3.
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: smikis Sausis 21, 2019, 18:00
Aš in. Data nesvarbu, svarbu gaut ne elektrikus.....
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Martynas Sausis 22, 2019, 13:25
as ir dalyvausiu
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: A-i-yo-ku Sausis 23, 2019, 12:11
Marius siūlo mestis po 1 Eur turnyrui, ir bus pirmos vietos siurprizas. Deja, net man nesako koks :D
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Belgud Sausis 23, 2019, 13:15
Sutinku su ideja  :good:
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Martynas Sausis 23, 2019, 17:33
gerai
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Maroom Sausis 23, 2019, 20:24
Teisingai Matas parašė. Bet pažiūrėjau, kad yra šiek tiek kapeikų klubo finansuose ir manau būtų galima klubo sąskaita suorganizuoti šį mažą siurprizą turnyro nugalėtojui :)
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Maroom Vasaris 02, 2019, 19:53
Nespėjo atvykti prizas siurprizas :( Tai turnyro nugalėtojui bus įteiktas kitą savaitę greičiausiai.
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Versetty Vasaris 03, 2019, 19:13
Nu ka prasidejo ir baigesi turnyras....truputi su trigdziais truputi gal ne iki galo sklandziai bet apie viska is pradziu...

Pirmiausiai pastaba nr. 1 - kita kart esant bet kokiam turnyrui BUTINA IR PRIVALOMA numatyti viena vieta kur registruoti visus zmones ir padaryti deadline iki kada nes db turejom atveji kad lygtais kazkas bus lygtais kazkas sake lygtais kazkas atsibudo ir sako - vo nieka neveikiu aj ajnu... nu minti pagavot ane?

Zodziu gryztam i turnyra - atejom, appsas neveike kaip reikejo tai darem paper/hand pairingus. Pries tai issitraukem armijas ir aisku  (apie ka yra pastaba nr.1) neuztekom zaidziamu tai gavau dubli - Molochus. Bazine startine raudona armija kur daug kas saudo. Nothing fancy.

1. Match vs Juozas (Steel police)
Realiai turbut vienas is tu matchu kur gavau didziausia threata nuo pirmu turnu ir siaip tik ne taip issivoliojau ligdams ant kokiu 5 gal life. Juozas saunuolis lose gerai. Gal aisku biski nepatirtis dave kad keleta veiksmu as buciau dares kitaip bet jis smarkiai kando. Mldc!

2. Match vs Maroom (Viva las vegas)
Su Maroom visada lb smagu lost o turnyruose ypac. Gerai pazvengem is vegaso bet apart pazvengimu man anaiptol nebuvo linksma kai marius viska ka pasidedu apdovanojz pinigais ir is mano unito tampa jo :) per babune vel ant kokiu 2 ar 1 tasko laimejau :)

3 match vs Gabrielius (Hegemony)
Gabrielius ejo kaip tankas per visus nu ir buvo taip kad jis prisidejo kruva unitu, as numetu nuke, padedu kazka ir netiketzi visi mano unitai tampa su tinklais o mano baze 100% apsupta geltonais smeliazmogiais ir jis sako - kova. BAM - 8 zalos. Zodziu gg. Lose!

4 match vs Marius K. (Mississipi)
Nu "silkiukai" yra labai specifine rase ir jie gyvena kaj turi poisono. Deja si karta neturejo nes ar Mariui nejo lb ar tiesiog kazkaip kazkas nepasiseke bet buvo turbut vienintele (beveik) partija kad laimejau gan dideliu skirtumu.

Top4 - va ka ir sakiau kad appsas yra reikalingas nes prasidejo ivairi matematika bet daug maz teisinga ir i topus isejom - Matas, Justas, Gabrielius ir as.

Pusfinalis vs Gabrielius (Hegemony)
Zodziu gavau pusfinali zmogu pries kuri vieninteli pralaimejau. Mintinai zinau ko tiketis ir kad teb yra kosmosas tie visi tinklai.. bet fortuna si kart pas mane atsisumo. Jis padeda du tinklus o man ateina kaip tik unitas kuris gali juos abu vienu suviu nuimti. Jis apstato mane - nuke. Jis prideda moduliu - move. Zodziu viskas ejo kaip is vadovelio ir jipi jej - win :)

Laukiam finalo dalyvio ....

Pastaba nr. 2 - turejom idomia situacija pusfinali Matas su Justu pasieke tokia 100% lygiuju situacija ir realiai nebuvo aisku ka daryt. Kita kart is kart nuspresti ka daryti tokiu atveju. Si kart jie sutiko perzaisti kas realiai manau buvo saziningiausoa abieju atveju.

Finalas vs. Justas (Neo jungle)
Welcome to the jungle - maciau ir zn kaip ten kas buna. Neduok dieve leisi veseti dziunglem bus sakes nes dziugliu savybe viska visiems saviems duoti sujungtiems i grandine yra amen priesininkam. Bet matomai fortuna nebivo toli nubegus nuo manes nes Justas pradejo traukt modulius ir viena kita unita o as  saulius nu ir nors paskutiniu turnu jis sustume 8 zalos tai buvo viskas ir mes spaudem rankas.

Reziume - jei nepamineti faktoriai turnyra laikyciau vykusiu. Minusas kad neatejo prizas, minusas kad turejom balagana registracijoj ir armiju dalijime. Pliusas turejom daug nauju zmoniu kuriems tikiuos patiko ir pasidalins kas nors savo pastebejimais.

Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Simuck Vasaris 03, 2019, 19:38
Nu kad nepamiršt parašysiu ir aš.
Gavau Outpost, man tai nieko ypatingo, tiesiog random frakcija.
Pirmas mačas iškrito prieš Gabrielių. Gavau jaučiu rekordiniu turnyro rezultatu 0:16. O gi buvo viskas labai paprasta. Bazei užmetė tinklą, greitai apstatė ją ir vsio, traukiu move o su juo nėra ką veikt. Nu tai va taip ir baigėsi net neprasidėjus. Antras mačas buvo prieš pukuotuką, jam tinklo neiškrito ir šiaip jis lievai lošė, tai pasikratė 20:0. Trečias mačas prieš Mariaus K. poisonų jūrą. Likimas vos ne identiškas, labai greit mano bazei užmetė paralize, o pačiam moduliui padarė 5 life, nu osom tiesiog. Ir dar neparulinau teisingai, pasirodo paralyžiuota bazė gali judėti, tik žalos nedaro. Anyway, ištempiau iki laiko galo, bet rezultatas 7:14.
Paskuitinis mačas buvo prieš Martyno Borgo. Labai gerai žaidėm, buvo taškas į tašką, o paskutinėje kovoje sugebėjau biškį daugiau žalos padaryti, laimėjau 2:1 :) Vienintelis geras pasiekimas.

Tomo pastebėjimai 1 ir 2 absoliučiai teisingi. Kitą kartą tikrai bus deadline ir jokių "aj pachmo nėra, ateisiu". Ir dar, aš jau kuris laikas pastebėjau, kad žmonės bendrauja arba forume, arba Discorde, bet rečiau abiejose vietose, turbūt išimtis būtų Matas ir Juozas. Bet yra tokių, kuriems diskutuoti išvis nereikia, jie mintyse žino, kad dalyvaus :) Jei nedalyvaučiau Discorde tikrai nesuprasčiau iš kur pvz. atsirado kai kurie dalyviai. O šiaip turnyras norma, visiems lyg užteko vietos ir lentų. Nesmagu dėl Tomo dubliuotos rasės, dėl ko jis net du kartus negalėjo prieš Gintarą žaist, nors jam vis iškrisdavo ir teko perrident. Turnyrai reti, tai iki sekančio karto manau būsim spėję tinkamiau pasiruošt.
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: A-i-yo-ku Vasaris 03, 2019, 20:41
Man asmeniškai turnyras pasisekęs ir be abejo, kitą kartą kažką darysim geriau/kitaip, tik gal reiktų greičiau, kol nepamiršom šio turnyro patirties :) o tai aš, pvz, praeitų turnyrų net netsimenu - nei kaip žaidėm, nei kad trečioj vietoj buvau, pasirodo, buvau.

Kokie šansai, kad Gintaras ir vėl patrauktų Elektrikus? Pasirodo - shit happens :D Nusigandau Gintaro grasinimų, kad reiks pro langą lipt lauk, tai pasimainiau su Gintaru rasėmis. Pačiam buvo net įdomu, kaip stipriai man laidus nupjaus.

Kažkaip išlipau į pusfinalį ir paėmiau 3 vietą. Tačiau, aš beveik garantuotas - jei Gabrielius dar būtų pasilikęs ir būtų tekę man su juo kovot, būčiau 4 palikęs.

Žaidžiau gan greitai, per daug nesukdamas galvos, tiesiog pasirinkdamas bendrą strategiją pagal aplinkybes po pirmų 3 turnų.

Pradėjau su Justu - manau man tiesiog pasiekė, kad tai tik buvo pirmoji partija ir Justas dar gerai nežinojo mano rasės, o gal ir savo džiunglių. Tai paprastas agresyvumas man kažkaip tiko ir praėjo.

Tada žaidžiau su Ąžuolu: subtiliai sukausi su tuo ką turiu - šiek tiek atsilikdamas bet dulkių nevalgiau, pasilikau vieną kitą "pušą" ir esant palankiom sąlygom apverčiau situaciją aukštyn kojom... gerai, kad laiku. Ąžuolas šaunuolis, vertas partijos varžovas.

Tada atėjo Gabrielius, o jau žinojau, kad ankstesnes partijas visus kaip su tanku pervažiavo. Nejuokai, galvojau, ir vos iškritus pradėjau spaudimą. Reikėjo išspaust maksimumą tuoj pat, nes taip ir buvo, Labai judrūs Hegemonai dauginosi ir galų gale suvalgė viską ką beišmesdavau ant stalo. Kadangi pasisekė kažkaip išspausti pradžioje nemažai žalos, vienintelis logiškas planas B liko - bandyti kariais tik nukreipinėti dėmsį ir vilkinti laiką. Per stebūklą pavyko save įsprausti į sunkiai pasiekiamą vietą ir pradėjau dėti po vieną unitą - taip Gabrielius praktiškai užpildė lentą savo kariais, bet taip negalėjo maksimaliai stumti man žalos. Per plauką vienu tašku laimėjau - bunkery išsėdėjau kol karas baigėsi.

Tada atėjo pusfinalis - teko su Justu vėl susiremti, o kova buvo ilga ir sunki, kuri baigėsi lygiosiomis. Tikri džiumbrynai. Bandėm dar kartą ir bandžiau kažką kitaip. Bandžiau užkirsti kelią džiumbrynams ir pasiruošti sau patogią situaciją pabaigai - atsverti nuostolius. Bet buvo per vėlu, o ir Justas patraukė bazę man iš akiračio nors nebuvo kur judėt (ta jo nelemta galimybė sukeisti vietomis unitus). Manau, kad ir taip nebūčiau išspaudęs žalos iki pergalės :) tad GG.

Mes tiek ilgai žaidėm, kad Gabrieliaus jau nebebuvo, ir aš gėdingai pasiėmiau 3-ečią vietą :D

Tada ėjau žiūrėti, kaip ten Azul tetrisas matematiksas veikia.

Girdėjau, kad Tomas laimėjo. GG - bučkis jam (kas dalyvavo, tas supras bajerį).

(https://i.postimg.cc/WbHPZtHX/IMG-20190203-131946.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/j5XpSjf6/IMG-20190203-152505.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/GtmZ81PW/IMG-20190203-152539.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/d3NgGS4L/IMG-20190203-152550-1.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/bJpXPnZN/IMG-20190203-152559.jpg) (https://postimages.org/)
(https://i.postimg.cc/MGykg5KF/IMG-20190203-152623.jpg) (https://postimages.org/)
Antraštė: Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
Parašė: Maroom Vasaris 13, 2019, 21:48
Turnyras buvo smagus, tikiuosi sekantis bus koks nors dominiono  :) O Tomas gavo savo pirmos vietos prizą siurprizą??? Norėtus pamatyti...  :oops: