Daiskardas :: stalo žaidimų klubas

Klubo reikalai => Klubo informacija => Temą pradėjo: Maroom Rugsėjis 09, 2014, 21:08

Antraštė: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 09, 2014, 21:08
Abonentas vienam klubiečiui pusei metų - 50 Eur. Abonento galiojimo terminai: rugsėjis - vasaris; kovas - rugpjūtis. Mokesčiai privalo būti sunešti per pirmąjį pusmečio mėnesį - rugsėjo bei kovo mėnesiais. Prisijungusiems prie klubo ne nuo pusmečio pradžios gali būti taikomas mažesnis mokestis, pagal formulę: likęs mėnesių skaičius x 8.50 Eur.

Vienkartinis mokestis vieno apsilankymo metu - 3 Eur.

Visiškai pirmą kartą atėjusiems žmogeliukams pirmieji keli atėjimai nieko nekainuoja. Vėliau - įprasta tvarka.

Visiems ne abonentiniams nariams galioja tos pačios taisyklės: aktyviai stengiamės dalyvauti forume, registruojamės kas ką nori žaisti.

P.S. Mokesčiai renkami ne pelno tikslais, o klubo išlaikymui (patalpoms, int. svetainei, arbatai ir t.t.).
Antraštė: Re: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Nostromo Rugsėjis 09, 2014, 22:26
Vienakartinis mokestis tikrai yra gera idėja, čia tiems kurie lankosi nereguliariai.
O kai mes jau kedziu turesim, velesniems nariams, kurie nutars prisijungti irgi reikes kedes mokesti moketi ?
Antraštė: Re: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Simuck Rugsėjis 18, 2014, 12:28
Dėl kėdės ateities mokesčio man irgi įdomu.

Mariau, dar parašyk/paeditink pirmą postą su info kada prasideda/baigiasi mokestiniai pusmečiai, manau tai būtų aktuali info tiek nariams, tiek norintiems jais būti.
Antraštė: Re: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Nostromo Rugsėjis 18, 2014, 16:48
Joa, dar galima butu imesti viesai koki sarasa, kas ir kada susimokejo - tada irgi zinotume, kada reikia moketi kita karta, nes bus tokiu, kurie veliau prisijungs, ne su pirma banga, tai palaipsniui pusmetiniai mokesiai issiskirs.
Antraštė: Re: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 18, 2014, 20:27
Šiek tiek papildžiau papildoma informacija. Taip pat jei kas turite papildomų motyvacinių pasiūlymų dėl ko verta tapti nuolatiniu klubiečiu, pateikite savo variantų :yes:
Antraštė: Re: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Simuck Rugsėjis 18, 2014, 20:53
Citata iš: "Nostromo"
Joa, dar galima butu imesti viesai koki sarasa, kas ir kada susimokejo - tada irgi zinotume, kada reikia moketi kita karta, nes bus tokiu, kurie veliau prisijungs, ne su pirma banga, tai palaipsniui pusmetiniai mokesiai issiskirs.
Kas sumokėjo, kas ne lai lieka Mariaus jurisdikcijoje, dabar jis bosas, manau susitvarkys :) Dabar pirmas postas daug aiškesnis ir suprantamas.
Topiką pastickinau, kad visa info būtų lengvai randama ateity.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Simuck Sausis 06, 2015, 09:26
Mariau, laikas atnaujint kainas eurais :)
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Sausis 06, 2015, 16:41
Mariau, laikas atnaujint kainas eurais :)

Atnaujinta į eurus ir lyginius skaičius  :)
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Kovas 07, 2015, 10:04
Mieli klubiečiai, priminimas! Pasiekėme sezono mediumą, kurį puikiai paminėjome Deg-alinėj, bet metas judėti toliau ir nepamištam mokestukų. Norėčiau, kad per kovo mėnesį būtų sunešti pinigėliai už klubą. 45 Eur. Abonentas galios iki rugsėjo mėnesio. Jei dėl tam tikrų priežasčių neišeis per kovo mėnesį susimokėti - informuokite asmeniškai mane apie tai.

Šiek tiek vėliau apdorosiu duomenis apie finansinius reikalus per praėjusį pusmetį ir matysim kaip kas gaunasi, ar telpam "į rėmus" ir pan.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 03, 2015, 19:53
UPDATE*

Pradedam naują 2015-2016 m. sezoną! Primenu, kad visi klubo nariai privalo susimokėti mokesčius už lankymąsi klube. Abonentinis mokestis - 45 Eur. Galioja pusmečiui iki 2016 m. kovo mėnesio. Vienkartinis apsilankymo mokestis nemokėjusiam abonentinį mokestį - 3 Eur. Abonentiniai mokesčiai renkami visą rugsėjo mėnesį.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 23, 2015, 10:04
Dar vienas papildymas dėl klubo mokesčių, kas liečia tuos narius, kurie dalyvauja tik MtG event'uose. Informacija apie tai žiūrėkit pirmam post'e.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Truenacho Rugsėjis 23, 2015, 12:42
Na jeigu draftai žada pabrangti iki 17 eurų, (14+3) tada jaučiu aš boosterių parūpinsiu. Bus 10 eurų už boosterius ir 3 mokesčių.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 23, 2015, 13:11
Na dėl manęs galiu ir neužsakinėti MtG, bet mokestis už klubo patalpas turi būti aktualus visiems, kas jame lankosi :)
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Kovas 07, 2016, 19:05
Mokestukai mielieji! Pradedame rinkliavą už pusmetį nuo 2016 kovo iki 2016 rugsėjo. Niekas nesikeičia. Pasistengiame sunešti per kovo mėnesį :)
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Nostromo Kovas 07, 2016, 19:35
Aš ko gero pereisiu į tą režimą, kai mokėsiu vienkartinius kelių eurų mokesčiukus už kiekvieną apsilankymą. Liūdnas man šis sprendimas, bet... babkės man ant medžių dar neauga, o lankausi vos pusę galimo laiko. Tai darbas, tai šeima, tai šiaip kiti svarbesni dalykai. Arba tiesiog nesusirenka norimam geimui žmonių. Klubui nuo to geriau nebus, nes nuo manęs gaus mažiau įplaukų, bet tai tikrai nereiškia, kad atsisveikinu su klubu. Stengsiuosi kiek galima sudalyvauti veikloje ir už jo ribų ir lankytis, kiek tik išgalės mano galimybės.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 04, 2016, 11:11
Pradedami rinkti klubo mokesčiai naujam pusmečiui! Niekas nesikeičia. Abonentas galios iki kitų metų kovo mėnesio. Rinkliava vykdoma per rugsėjo mėnesį.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Kovas 06, 2017, 11:47
Nepamirštam per kovo mėnesį sunešti mokesčius už klubo patalpas!
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Versetty Rugsėjis 18, 2017, 08:40
Sveiki,

Vakar klube buvo užėjusi arši diskusiją apie klubo naują sezoną ir visus kitus nemalonius reikalus.
Trumpai apibrėšiu kas buvo šnekėta ir norėčiau konstruktyvios diskusijos ta tema jei galima.

Naujas sezonas, nauja "skladkė" - grubiai paskaičiavus minimum requirement of people mes telpam į rėmus (pridedu sąrašą), ko nėra sąraše tai daugiau nei maloniai yra prašomi prisijungti parašant nors vieną žodį - "aš irgi", "aš būsiu"

1. Tomas
2. Simas
3. Povke
4. Maroom
5. Gintaras
6. Matas
7. Karolis
8.
9.
10.
....

Kiek Marius sakė tas reikalas turi prasisukti per šį mėnesį t.y. iki spalio 1 d.

Vakar virė labai aštrios diskusijos dėl MTG klubo veikloje ir jo patalpose.
Pateikiu tik savo nuomonę su kuria iš dalies dauguma sutiks, o su kita dauguma galima diskutuoti toje pačioje temoje -

!!!!!MTG žaidėjai PRIVALO lygiai taip pat prisidėti prie bendros klubo veiklos finansiškai kaip ir kiti klubo nariai kadangi naudojasi bendromis klubo patalpomis!!!!!! (taip taip, ir kėdės trinasi ir grindys braižosi)

!!!!!!MTG žaidėjai pabuvę klube ir apturėję neapsakomą džiaugsmą draftindami PRIVALO susitvarkyti iš po savęs visą bardaką (tai liečia boosterių išnaras, Monster skardines, hesburgerio maišelius, tokenus ir random kortas kurių tuoj bus galima rasti numestų tolete)

MTG žaidžiantiesiems kaip ir visada galima savo nuožiūra rinktis klube ir žaisti ką tik nori ir kiek tik nori (galima ir raktus padaryti aktyvistams kad nereikėtų ieškotis pakanpėmis)
MTG community praplėtimas yra skatinamas ir leistinas.

Pagrindinis aspektas - Prašome klube neorganizuoti MTG susiėjimų sekmadieniais. Sekmadieniai yra by default skirti, pavadinkim, classical board game žaisti. Todėl norėtume kad sekmadienis būtų  NE MTG susirinkimų ir žaidimų dieną. Visomis kitomis dienomis - prašom kiek tik širdis leidžią (aišku palaikant bendrą tvarką)

Sekmadieniais MTG žaidėjai yra daugiau nei maloniai kviečiami prisijungti prie board game (kuo daugiau tuo geriau)

tikiuosi aiškiai išdėsčiau savo samprotavimus ir lauksiu diskusijos.

Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 18, 2017, 19:46
Nu šaunuolis Tomas, kad nepatingėjo, ir šią diskusiją iškėlė į viešumą, t.y. forumą :) Iš tikrųjų kas liečia MtG aš pritariu daugumos nuomonei, kad mtgistai turėtų jaustis kaip tikri klubo nariai, kuriems galioja visos aukščiau Tomo išvardintos taisyklės. Dėl sekmadienių jau seniai buvo minėta, kad tai grynai casual board game diena. Ir jei seniau buvo kažkoks imamas simbolinis iš jų mokestis tik už draftus, kurie retai būna ir pan., tai dabar reikėtų imti pilną finansinį įsipareigojimą nepriklausomai nuo draftų skaičiaus. Nes mtgistai mėgėjai random rinktis bet kada pažaisti kokį komanderį, ar šiaip gal prasistestuoti kalades ir pan. Kartais man net susidaro įspūdis, kad jūs labiau naudojatės klubo patalpomis, nei tie kas tik board games žaidžia :) Taigi, visiems lygios taisyklės, visiems užteks vietos po saule :)

Kas liečia klubo išlaikymą, grubiais mano paskaičiavimais, reikėtų BENT jau 7 abonentų IŠTISUS metus. Bet kuo daugiau, tuo geriau ir, aišku, saugiau. Renkam finansus iki spalio 1 dienos, kad matyčiau realią situaciją.

Taip pat pakoregavau pirmąjį postą apie kainas bei panaikintas lengvatas mtgistams.

Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Kovas 02, 2018, 19:33
Priminimas apie klubo mokestukus. Niekas nesikeičia, kaina ta pati, tikslas tas pats - kaip minimum 7 abonentai :) Sunešam per kovo mėnesį.
Antraštė: Ats: Klubo narių mokesčiai
Parašė: Maroom Rugsėjis 09, 2018, 11:40
Tradiciškai primenu apie klubo mokestukus, kad sunešam per rugsėjo mėnesį. Galima ir pavedimu, kaip kam patogiau.