Autorius Tema: 2016.11.27 Sekmadienis  (Skaityta 6329 kartus)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
2016.11.27 Sekmadienis
« Įrašytas: Lapkritis 22, 2016, 11:04 »
Labadiena. Povils, Žydrūnė ir Simuck planuoja lošt Temple of elemental evil. Yra norinčių prisijungt?

Templas of elementai evilisas:
1. Povils
2. Žydrūnė
3. Simuck
4. Huris
5. ...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkritis 22, 2016, 11:07 »
Yes! Pagalvojam ką dar galėtume po to? Galiu atsinešt fileriuką Ra: the Dice Game :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkritis 22, 2016, 11:32 »
Mane papirkai su "... the dice game" :D man tinka

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkritis 22, 2016, 11:37 »
Povilai irasyk mane , reikia isbandyti man ta dalyka :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkritis 23, 2016, 12:17 »
Mindaugai būsi? Jei taip, tai norėčiau kažką iš tavo žaidimų :) Stone Age? Kitu atveju galėčiau prisijungti prie elemtalas evilisas :)

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkritis 23, 2016, 12:27 »
As busiu, galiu atsinesti robinzonus arba mage wars

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkritis 23, 2016, 16:56 »
Jei Mindaugas bus, tai aš irgi StoneAge norėčiau. Taip pat Robinzonus neblogai būtų.

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkritis 23, 2016, 19:36 »
Busiu. Atsinesiu Stone Age

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkritis 23, 2016, 21:10 »
mane prie stone age

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkritis 24, 2016, 11:20 »
Tai gal po Stone Age imam Robinzoną? Nereiks blaškytis ir žinosim ką žaisim :)

Snickito

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 243
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkritis 24, 2016, 14:34 »
Ok

Justas

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 213
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkritis 24, 2016, 17:15 »
StoneAge, Robinson:

1. Mindaugas
2. Karolis
3. Marius
4. Justas


Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkritis 28, 2016, 11:06 »
Paraportuosiu trumpai ką nuveikėm.
Pradžioj, kaip ir planavom, ėmėm Templas of elementai evilisas :) Reikėjo iš miestelio išvaduot krūvelę "herojų" nuo piktų monstrų. Kažkaip prastai pastrategavom ir mus sumalė į miltus, vienu metu buvo gryna monstrų košė, kur jau reikėjo Day of Judgment :D



Skaudžiai prapylę nusprendėm pakartot tą patį scenarijų, tik šį kartą atidžiai suplanavom veiksmus ir ėjos kaip per sviestą, ant galo jau net gailą monstrų pasidarė, taip juos mušėm :) Kito scenarijaus nepradėjom, Povilas užsiseivino mūsų progresą ateičiai ir viską gražiai (tikiuos) supakavo.

Toliau ėmėm keturiese kauliukinį Ra. Man jau teko playtestinti, tai jokių taisyklių niuansų nebuvo, greitai pažėriau rules ir sumetėm dvi partijas. Žaidimas ten paprastas iki negalėjimo, gal vietom kiek atrodo per sudėtingas taškų skaičiavimas, bet mano nuomone tai labai geras filleris prastumt pusvalandį. Kitiems berods irgi patiko, gal dar patikslins.

Ant galo dar sumetėm Splendor partiją ir skirstėmės. Kitas stalas sulošė Stone Age, St. Petersburg ir Codenames, o Robinzoną pasiliko kitam kartui. Kaip sekės gal papasakos patys.

Žydrė atsinešė fotiką ir daug prikadrino, ypač Pofkę, kuris buvo labai fotogeniškas :D Lauksim fotkių.

tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.11.27 Sekmadienis
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkritis 29, 2016, 13:43 »
Biški pora savų žodžių įterpsiu apie 7dienį.
Temple of elemental evil. Visai smagiai sukosi žaidimas, 3 iš 4 žaidėjų mokėjo taisykles, o 4asis buvo pofke... tad taisyklių aiškinimas tikrai ilgai neužtruko. O ir žaidimas gan paprastas. Bet ar tikrai? Mūsų užduotis buvo apginti mūsų miestelį nuo užpuolikų ir stengtis išvaduoti kuo daugiau piliečių. Pirmąją partiją įbėgom nesitarę ir mosuodami kardais, kirviais, peiliais ir magijom į visas įmanomas puses.... ir galiausiai laaabai stirpiai gavom į skudurus. Taip spėjom išvaduot 5 / 9 žmones, bet galiausiai mus užgriuvo monstrų gauja ir teko visiems numirt. (žiūr. Simo fotkę). Antrajam raundui susikaupėm, susitarėm strategiją ir kaip koks S.W.A.T. būrys įbėgom, ištaškėm ir dar "pateabaginom" blogiečius... kurie panašu net nespėjo susivokt kas čia nutiko. Šios partijos MVP manau buvo žydrė, kuri sutrypė bent 3 blogiukus vienu apsisukimu. Sakyčiau ta antroji partija man buvo viso 7dienio smagiausia dalis. Ypač planavimas kaip ką žudysim - kaip pavyzdys kaip reikia žaist kooperacinius žaidimus.

Toliau ėmėm Simo kauliukų žaidimą. Anas labai paprastas, bet yra ir vietos kur pagalvot ką veikt su kauliukais. Laukimo laikas - nedidelis. Be to visai smagu sekti kaip sekasi tavo priešininkams. Susižaidžia greitai ir sulošus vieną partiją norisi pakartot. Labai jėga fileris. Mielai loščiau kiekvieną kartą kai būtų renkami žmonės prie jo.

Na ir laiko užmušimui pasiėmėm splendorių. Tylos karalius ir strategijos švytūrys :D Ši partija nuo kitų išsiskyrė tuo, kad žaidimas sukosi itin greitai (visi žmonės žino taisykles), tad maloniai nustebino... nes esu pratęs žaist apmokydamas naujus žaidėjus, tai ten kol ateina tavo eilė - gali ir spėt arbatos pasidaryt. Laimėjau surinkęs 18 taškų ir buvo jėėė.

Reziumuojant žaidimai buvo neprievartaujantys smegenų, draugiški, kompanija prie stalo - irgi osom. Užskaitau 7dienį :)