Autorius Tema: 2016.12.18 Sekmadienis  (Skaityta 6169 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2016.12.18 Sekmadienis
« Įrašytas: Gruodis 15, 2016, 08:33 »
Aš šį sekmadienį praleisiu, bet pakuriu temą aptarimams :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

galeonas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 15, 2016, 10:33 »
Noreciau pasiulyti Mage Knight, bet reiktu zmogaus kuris primintu taisykles, nes pats paskutini karta zaidziau Mage Knight klube, o tai buvo labai senai :D

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 15, 2016, 13:22 »
Mes bandysim T.I.M.E Stories   :)

1) Hurris
2) Povils
3) Žydrė
4) Maroom

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 15, 2016, 13:44 »
Mes bandysim T.I.M.E Stories   :)

1) Hurris
2) Povils
3) Žydrė
4) Maroom
Oba geras :) Tik iškart perspėju ir prašau žaidžiančių - nespoilinkit!
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 15, 2016, 17:53 »
As nezinau ar busiu :(

Mindaugas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 82
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodis 16, 2016, 18:11 »
Sudalyvaučiau ir aš, jei būtų prie ko prisijungti.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodis 18, 2016, 21:07 »
Trumpai be spoilų apie T.I.M.E Stories :) Įveikėm Asylumo scenarijų, kuris būna prie pagrindinės žaidimo pakuotės. Užtrukom kažkur 4-5 val. su taisyklių paaiškinimais. Įspūdis apie patį žaidimą, tai būtų toks iš mano pusės: grynas RPG su vaizdinėmis priemonėmis, galvosūkiais ir restart mygtuku. Jei iš pradžių dar šiek tiek skersokai žiūrėjau, nes buvo mintis "o ne, tik ne flavor teksto skaitymai"! Bet žaidimui įsibegėjus to flavoro nebebuvo daug ir perkrauta, atsirado daugiau galvojimo ir bendro visų mūsų diskutavimo ką darom, kur einam, kas buvo ten ar ką gal būt praleidom. Su kiekviena praleista valanda žaidimas vis labiau įtraukė ir darėsi vis įdomesnis. Buvo viena mindblowing vieta, kuri tikrai buvo įspūdinga, manau ji daug kam iš žaidžiusiųjų įstrigs ilgam :) Reziumuojant galiu pasakyti, kad jei kažkada GURPS masteriui Tomui esu sakęs, kad norėčiau tokių RPG, kur būtų įdomūs galvosūkiai ar kažkokie mąstymai, išmąstymai, tai čia labai kažkas panašaus ir buvo į mano pageidavimus :) UŽSKAITAU T.I.M.E Stories  :good: Turbūt norėsis ateityje naujų scenarijų :)

Povils

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 497
  • Power to the People
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodis 19, 2016, 09:54 »


Nu tai labas. Atvėsus smegenims biški galiu bandyt pasakot apie T.I.M.E. stories. Manau daug kas girdėjot, bet pasikartosiu jei dar yra nežinančių apie jį.
Šitam žaidime žaidėjai keliauja į praeitį ir bando išspręsti / išgyventi istoriją (tam tikrą istorijos modulį. Vienas yra kartu su pagrindiniu žaidimu - kitus reikia nusipirkt). Kiekvienas įsikūnija į kažkokį asmenį su skirtingomis savybėmis ir startuoja. Pats žaidimo stilius yra kaip kooperacinis RPG - visi kartu vaikšto po lokacijas ir tikrina tam tikras vietas. Bet svarbiausia - visi kartu išgyvena istoriją, kartais susikauna su priešais, kartais tenka iškalbėti situacijas, kartais apvogti kažką, kartais spręsti puzles. Turbūt nuo čia ir reiktų startuoti ir pasakyti, kad jei tau nepatinka puzlių sprendimas - kažin ar tau prikibs šitas dalykas. Galėčiau palygint su kokiu nors RPG kur keliaujant požemiais prieini sieną su daug svirčių ir t.t. Aš pats nesu didžiausias puzlių fanas, bet ir mane įtraukė tie dalykai. Mačiau džiaugsmą Mariaus ir Žydrės akyse kai jie suko galvą kaip čia susukus situaciją. Pats procesas kiek primena senus RPG kur tu keliauji per knygą, jos skyrelius atsidurdamas skirtingose lokacijose ir ten darydamas "encounterius". Vienas labai geras dalykas ką padaro žaidžiama istorija - tai įtraukia žaidėją. Ne paslaptis kad pirmoji istorija (priedėta kartu su žaidimu) yra durnynas... tad galima tikėtis bet ko iš tokios neprognozuojamos vietos.

Dabar pagrindinis klausimas - ar verta pirkti žaidimą, kurį sužaisi vieną kartą? Jei pirktum pats vienas - 40e yra per daug net ir už tokį gerą daiktą. Bet... Jei imti žaidimą 4iese - jūs gaunat pramogą 4-5 valandom kartu su draugais. Tai maždaug tas pats kaip nueit į filmą ir pasiimt popkornų. Kokybė ta pati. Tad net imant jį 4iese - kaina verta experienco.

Tačiau aš norėčiau Daiskardui mestelti dar kitą idėją - mes esam klubas, kur yra normalus skaičius liaudies. Jei atsirastų dar 4 žmonės, kas norėtų sužaist - tai šitą kainą dalinam dar iš papildomų žmonių ir jis tampa dar pigesnis. (jei imam 8iese - kaina gaunasi po 5e)
Moduliai nusiperkami ateityje bus maždaug po 20e... dalinus iš 8 gaunasi alaus bokalas su snacksais... tad pamąstykit ar atsirastų norinčių prisijungt prie T.I.M.E. stories patirties :)

Man 7dienis labai patiko ir ačiū žaidusiems kartu

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 19, 2016, 11:03 »
Truputi ir aš dadėsiu. Žaidimas tikrai geras komponentai tikrai kokybiskai padaryti, net ir dežei parašyt akur ką sudėti, kaip povilas sakė tai didelis pliusas :D Pati žaidimo eiga tikrai dinamiška , itraukianti istorija .  patiko kad veiksmas vyko ganėtinai greitai, bet leido pilnai įsigilinti į istorija.  Flavor kaip jau marius  rašė tikrai buvo, bet nebuvo jo perkišta kad ten non stop tektu skaityti.  Laika tikrai praleidau kaip geram filme su xebra, tai kas liečia kaina tikrai visai nesigailiu tu islestu pinigu. Reziume sekmadienis tikrai buvo super ir ateity einu padefaultu į visus expansionus jei žaisim.   8)

zydrune

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 80
Ats: 2016.12.18 Sekmadienis
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodis 19, 2016, 21:28 »
aš ir noriu pasisakyt!
Patiko! žaidimo eigoj tirpo smegenys, prisižvengėm, prisimislyjom ir pan.
Mes su Marium nuoširdžiai įsikūnijom į veikėjus ir elgėmės kaip iš durnyno, tad buvo linksma (pridedu foto).
Sunku kažką daugiau sakyt kai negalima spoilint

Bet kaip ir Pfokė - jei galima auto in į ateities TIME stories