Autorius Tema: 2017-01-08 Sekmadienis  (Skaityta 14351 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: 2017-01-08 Sekmadienis
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausis 09, 2017, 09:02 »
Po ilgesnės pertraukos pagaliau ir man pavyko atvykti į kluba ir nuo šiol mėginsiu vėl kažkiek pastoviau kiek man pavyks lankytis :)
taigi ta atėjimo proga sulošėm visai nemažai žaidimų - pirmiausiai kaip ir buvom susitarę griebėm sulūžusi povandeninį laivą. Nors nykštukai ir labai stengėsi, kad laivas atlaikytų iki kol atvyks gelbėjimo tarnybos, tačiau dėja jiems ši misija nepavyko. Pirmiausiai krito Povilas kuris užsibarikadavo kambaryje ir palikęs įjungtą svarkę susidegino... tada sekantis krito Mindaugas kuris tiek prigėrė romo, kad užmigo prie atidaryto uliuminatoriaus ir priburbuliavo... Likę nykštukai dar mėgino taisyti situaciją ir net apsigynė nuo puolančio krakeno, tačiau degantis variklio skyrius neleido prieiti ir pataisyti pagrindinių laivo sistemų ko pasėkoje nykštukai nuburbuliavo su visu laivu....va tokia nelaiminga pabaiga...
toliau dienoje sekė didelės diskusijos ką žaisti toliau ir buvo nuspręsta paimti Ticket to Ride. Šiaip nesu didelis to žaidimo gerbėjas nors jis ten turi ir milijona papildymų ir viso ko, bet va kažkaip nejaučiu didelės simpatijos aš jam. Lošėm gan tvarkingai, laukti ėjimu neprireikė ir net žaidimo viduryje paglavojau, kad galbūt net yra šansų laimėti.....bet tada atsisukau į Mindaugą kuris rankoje laikė KRŪVĄ įvykdytų bilietų kurie jam iš kart atnešė berods 70 taškų....ok tenkinames antra vieta.
Nu ir pamatę, kad dar turim laiko nusprendėm (vėl po didelių depatų) paimti seną gerą 7wonders. Nu čia nieko daug nepaporinsi - kažką statėm, kažkas galvojo, kažkas dėliojo belekaip (aš pavyzdžiui), paskaičiavom taškus ir pamatėm, kad su Simu turim vienodai mes jų, tada išlindo Justo galva ir sako - "kai žaidėjai turi vienodą kiekį taškų, skaičiuokite pinigus" , na gi va gi na, pasirodo aš jų turėjau daugiau, taigi tebunie šį kartą aš laimėjau šią partiją :D

na štai va toks vat nuostabus buvo mūsų sekmadienis.

The end.