Autorius Tema: Galvosukių pasaulis  (Skaityta 11136 kartus)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Galvosukių pasaulis
« Įrašytas: Kovas 02, 2010, 18:28 »
Šiandien buvau galvosukių pasaulį, tai ten pastoviai tokia akcija yra, kas turi ežio viza, žodžiu ežio papildymo kortelę su lipduku kuris yra nemokamas, gauna 10% nuolaidą visom prekėm ir 30% pokerio equipment'ui, bet pardavėja sakė, kad greitu metu turėtų būt didesnė nuolaida visom prekėm ir šiaip ten kainos neblogos, pvz WoW expansionai pigiau nei kur kitur.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 02, 2010, 23:18 »
Nu o toks Small World zymiai pigesnis Furor'e pvz..siaip turint galvoj, kad atkrenta shipingas, tai nemazai prekiu gaunas apsimoka pirkt cia, nei is D6, nes gaunas tas pats ir gauni iskart.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Mindaugas Aputis

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 3
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 20:42 »
Su FurorGames galima ir susitarti papildomai :) Gal ir nuolaidą kokią reguliarią išsiderėsite, jeigu imsite daugiau per klubą ar klubo žmonėms. Ten labai faina chebra, visi entuziastai žaidimų. Miniatiūromis prekiauja vien tam, kad apie jas daugiau žmonių žinotų. Kainos tokios pačios kaip kad pas gamintoją :)

Ir be abejo - pristatymas irgi duoda nemažai pliusų.
Member of Hexagon Club
Forces of suicide soul morphers~~~~~

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovas 14, 2010, 23:06 »
Taigi, man Furorai irgi patinka, ne vien tik nuolaidu sistema, bet ir tuo, kad tarp ju saraso radau keleta unikaliu ir kitur Lietuvoj nepasitaikanciu ( bent jau as neradau ) geimu...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 08:17 »
Citata iš: "Nostromo"
Taigi, man Furorai irgi patinka, ne vien tik nuolaidu sistema, bet ir tuo, kad tarp ju saraso radau keleta unikaliu ir kitur Lietuvoj nepasitaikanciu ( bent jau as neradau ) geimu...

Tai aš kai buvau su jais susirąšes per email'a sakė, kad jie stengias kuo daugiau pasiūlyt to, ko neturi kiti, dėl to jie neturi FFG žaidimų.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovas 15, 2010, 08:21 »
Logiska, nes FFG geimu gali nusipirkti D6 , Galvosukiuose..kaip sakant didele konkurencija, o jei jie prekiauja specifinem prekem, tai neuzimta nisha dar ir tuo paciu supazindina zmones su kitokio kirpimo geimais.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovas 17, 2012, 14:17 »
Siandien siauliu akropolio gimtadienis ar kaskas panasaus, tai ta proga galvosukiu pasauly -20%. As jau apsiprekinau, ainu studijuot roolsus, eisim must piratus ;)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Galvosukių pasaulis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovas 18, 2012, 22:55 »
Citata iš: "skwazi"
Siandien siauliu akropolio gimtadienis ar kaskas panasaus, tai ta proga galvosukiu pasauly -20%. As jau apsiprekinau, ainu studijuot roolsus, eisim must piratus ;)

o geimas tai koks ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...