Žaidimai > Turimi žaidimai

Pre-relyziniu zaidimu pristatymai

(1/3) > >>

Nostromo:
Ziekit, man tokia mintis shove galvon - kaip zinia, mes visi kartais gaunam nauju geimu ir atsinesam juos i klaba. Kaip antai visai nesenei isplaytestinom "Dominion" pvz...taigis, kai kurie zaidimai turi gan stipru background story, ar siaip bent jau sioki toki flavor'a, kuri zinant gaunasi visai faina zaist zaidima, gali daugiau isijausti i turini ir tampi tarsi tos istorijos dalis, kurejas ar vykdytojas...kaip antai, pvz magijos kortos, atrodytu tik pavekseliai ir aprasymas ka daro korta, o realiai po tuo slypi istisas pasaulis, nes daznai magijos setus daro pagal noveles. Tai man kilo mintis , noriu jusu nuomones, kaip geriau - ar pristatant nauja geima, tiesiog pries zaidziant papasakoti kazka apie geima, ar pvz cia parasyti review, kuriame bus nurodomas jei yra storylainas, pagrindiniai zaidimo mechanikos principai, pliusai ir minusai...nes nauju geimu i kluba zada atsirasti greit, plius baige Kamigawa, imsimes Ravnicos, o ten labai fainas backgroundas yra...nes juk , nemazai zaideju gali net neisivaizduot apie buna geimai, kol neisbando realiai, kaip tas pats "Dominionas ", Simas netiketai atsinese nieko nesakes i kluba ji, o mes netiketai ji ismeginom ir likom patenkinti. Kaip sakiau, jei bus dauguma norinciu, galesiu parasyti review ( it koks Tomas Vassel'as ). Nes realiai, tie kas nesudalyvaus pre-relyze, bent jau tures supratima apie ka yra nauji zaidai.

Dowydas:
Gyvai papasakot manau žymiai įdomiau būtų, bet ne visalaik visi bus, visi klausysis ir t.t., tai bent kažkoki review būtų naudinga mano manymu parašyti čia, kad žinot ko laukt ir ko tikėtis :)

Nostromo:
Taigi, as kiek darydavau magijos pre-relyzu neklubinej aplinkoj, tai papasakodavau kas kaip ir su kuo valgoma...geri buvo laikai :D
O siaip kita vertus, parasydamas reviu jau isspoilini apie ka bus geimas, nebelieka to  - "ta-daa !" efekto  :twisted:

Dowydas:
Tai aprašyk žaidimą jo neatskleisdamas, žaidėju skaičius, mechanika dar ką nors, o tada galima spėliot  :smile:

Hornis:
Asmeniškai apsieinu be bacground story :)
Na, Dominion geras geimas ir man jokio skirtumo, mes trys besivaržantys karaliai, princai ar ledų pardavėjai.
O va Tanhauseris, tegul turi nors ir kelias novelių knygas kaip MTG, yra kaka, o ne geimas, nors figūrėlės gražios :P
MTG neskaičiau nei vienos novelės ir dėl to nesijaučiu kažkaip save nuskriaudęs. Priešingai :)

Manau, kad:
1. Gyvi prelyzai su storylainais, backgroundais ir vaidybiniais elementais užimtų daug laiko prieš žaidimo aiškinimąsi ir sumažintų laiką jo žaidimui.
2. Perrašymas to, kas yra boargamegeek puslapyje irgi nėra būtinas, mano nuomone.

Žinoma, tai skonio reikalas, mane asmeniškai labiau domina žaidimo mechaninė pusė, išvaizda ir galimybė sugalvoti kokią taktiką preliminariam laimėjimui. O nuo to, ar aš žinosiu savo personažo, pasaulio istoriją, man nei šilta, nei šalta ;)

P.S. Dievinu RPG žaidimus. Dievinu gerus siužetus, dialogus ir storylainą. Bet aš taip tingiu jį skaityti, kad Arcanumo storylainą pagaliau susidėliojau iš gabalėlių žaisdamas kokį trečią kartą :D :D

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją