Autorius Tema: WARHAMMER 40.000  (Skaityta 32475 kartus)

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
WARHAMMER 40.000
« Įrašytas: Gruodis 05, 2011, 21:51 »
Sveiki visi, esu Donatas(Doncia) po vasaros pertraukos planuoju Daiskarde, "užkurti"  viena iš stalo žaidimų Games Workshop produkcijos --  "Warhammer  40,000" . :Yahoo!:
  Jei kažkas iš geimerių girdėjo ar matė šį žaidimą(pvz. per Youtube), bei norėtu išbandyti ir pajausti kulkų zvimbimą, galime bandyti padiskutuoti apie šį žaidimą,aptart taisykles.Greitu metu turėčiau išversti sutrumpintas pagrindines taisykles,kad būtu pradedantiesiems lengiau ir greičiau suprasti žaidimo sistemą. Pats jau daugiau nei keletą metų renku figurėles, bet taip sužaisti dar neteko :oops: (išskyrus Warhammer fantasy). Todėl ir ieškau bendraminčių, norinčių sužaisti dvikovas tarp(manau daugeliui gerai žinomų amžinų priešų) Space Marines(Ultra Marines) ir Orkų(Bad Moons). Žinoma rasių armijų yra daugiau nei 10, bet šiuo metu beveik surinktos tik dvi paminėtos, kitos kelios rasės dar tik renkamos. Tikiuosi pavyks pristatyti šį stalo žaidimą, populiarų visame pasaulyje ir pritraukt naujų geimerių šiam žaidimui.  :drinks:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Nostromo

 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2638
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodis 06, 2011, 07:33 »
Sveikinu Donata su naujuoju projektu ir spaudziu desine, sugrizus i kluba :) Nors pats kazin ar kada ant Warhamerio pasirasysiu, bet mielai paziuresiu kaip kiti zaidzia ir pilnai palaikysiu si projekta. Nes kiek zinau iki siol warhameristu klube mazuma, be Donato dar zinau, kad to ragaves yra Versetis. Mane tiesiog sokiravo tas faktas, kad Donce, jau kelis metus renkantis , klijuojantis ir dazantis figureles, dar nera zaides !?? Kaip taip gali but ? Neitiketina...as manau, reiktu nekankinti Donces ir greiciau suzaisti, ar ne ? Tomas galetu dar savo armijos atsinesti, nes kiek zinau jis turi kazkiek dwarfu (bent jau bereserkeri su dviem kirviais tai tikrai). O Donatas dar turi nemazai chaoso kariu. Taip kad...

P.S. Donce, kai kada planuosi dazyti figureles, duok zinot, pagal galimybes, jei laiko butu noreciau gyvai i ta procesa paziuret, nes man jau bresta tokia mintis, bo susikaupe geimu su pilkomis figurelemis labai...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodis 06, 2011, 19:50 »
Malonu Ramai , kad palaikai šią minti, biškuti pataisysiu, nes manau kad kalbi apie "Warhammer Fantasy". Skiriasi Warhammer 40k ir WH Fantasy sakyčiau kaip diena ir naktis. Dabar pristatyti bandau ateities laikų žaidimą, lazeriai, robotai, o Warhammer fantasy senovė,burtininkai, kardai ir pan. Manau labai ilgai neužtruks ir pristatysiu patį "Fantasy". Trūksta laiko nudažyti viską, bei kažkiek armijos papirkti, papildyti kurias turiu(Dwarfs, Warriors of Chaos, Orcks and Goblins, Lizardmens, Dark Elves). Warhammer Fantasy jau žaidžiau visą pavasarį su Tomu Kostecku ir Justinu. Buvo tikrai nuostabios dvikovos  :Yahoo!: Beje Tomas ir dabar žada prisijungti išbandyti Warhammer 40,000, pasišaudyti prieš didelį kiekį žaliųjų orkų  :twisted: . Žinau Tomas gudrus strategas(tai pademonstravo lošiant su High Elves prieš "Dark Elves"), todėl bus nelengva įveikti, bet manau esmė ne laimėti, o puikiai praleisti laiką valdant armijas, kuriant strategijas ir planus  :smile: Kalbant apie dažymą,tai tikrai didelių pastangų neidedu, nes laiko bei fantazijos stoka ,gal kelias gudrybes nebent kaip tepliot , kad išgauti malonius akiai vazdus, spalvas. Gal kada į klubą atsinešiu ir galėsim išbandyti kanors papeckiot  :wink:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Nostromo

 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2638
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodis 06, 2011, 20:52 »
Oj, Donce, jei i kluba papeckiot atsinesi, tai as labai labai noresiu paziuret butinai, tik is anksto informuok, kad jokio geimo nesinesciau, nes tada save grausiu, kad negaliu normaliai paziuret, kaip profas dazo !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodis 16, 2011, 21:10 »
Na aš savęs profu nepavadinčiau tikrai, tiesiog pateplioju kaip moku ir kad nereiktu su pilkom plastmasinėm figurėlėm žaisti  :oops: . Jau Space Marines(Ultra Marines) 1000 taškų armija užbaigta dažyti, liko tik mažą  :crazy:  apie 80 figurelių Orkų armją užbaigti  :smile:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjis 16, 2012, 22:33 »
Na ką, naujas sezonas,manau laikas būtų jau paleisti ir WH 40K stalo žaidimą, nes per vasarą teko išbandyti, pramokti rimčiau taisykles.Kadangi Rugsėjo mėnesio gale kvepia magijos prelyzu, tai manau Spalio mėnesio pradžioje bus galima padaryti pristatomasias dvikovas. Trumpai kalbant reikalingi du žaidejai, kurie norėtų sulošti už Space Marines(pranašumas - šarvai ir taiklumas) arba Orks(pranašumas - artima kova). Bus 4 armijos, po 750pt.(taškais vertinama kiekviena figurėlė, šioj taškų sumoj Space marinų gaunasi : Vadas, du po 10 kareiviu buriai ,5 terminatoriai - super duper šarvuoti ir tankas).Du orku ir du Space marinų būriukai, pasirinkimas pradžiai tarp šių dviejų armijų. Space marinai kausis pries orkus, du žaidejai prie vieno stalo,kiti du prie kito, dvi atskiros dvikovos. Taisyklės nėra labai sudėtingos. Lauksiu norinčių :) Galima rašyti ir čia, galima ir i emeilą: Dzonis27@gmail.com , na arba tel. 864688802 Donatas :) Galima pažiūrėti ir per YOUTUBE kaip tai maždaug atrodo įvedus paieškos laukelyje << Warhammer 40K battle report 6th edition >> .
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #6 Įrašytas: Spalis 02, 2012, 19:52 »
Gal yra norinčių pabandyti palošti šį stalo žaidimą klube ar net pas manęs namie? Jei bus susidomėjusių, visa informacija aukščiau rašytoje žinutėje kaip susisiekti ar pranešti apie pageidavimus bei pasiūlymus :) Taisyklės atnaujintos ir manau realistiškesnės, bei tikrai nesudėtingos :wink:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #7 Įrašytas: Spalis 25, 2012, 20:55 »
Šiandien dabaigėm Warhammer 40K partiją su Tomu Kostecku pas manes namie. Buvo smagi, nenuspejama dvikova  :good: . Nutarėm kad revančas reikalingas, patobulint Space Marinu armiją, išmest neefektyvius ir imest rimtesniu karių, kaip Devastatoriu burį, kuris turės 4 karius su Missle Launchers :o  Skaudės . Orkai šventė pergalę  :Yahoo!: , bet kažin ar ilgam, nes priešininkas lengvai nepasiduodantis  :-x   :twisted: tad TO BE CONTINUED...
  Galbūt ne kiekvienam tai kažka sako , kas čia tokio, tas būrys, anas ar pan. ištikro noris paminėt , kad norinčių palošti gerą miniatūrų stalo žaidimą be laiko limito ramioj, šiltoj aplinkoj visad laukiu, nes Šiauliuose šis geimas mažai žaistas, bei mažai žinomas. Vilniuje vyksta turnyrai (kaip ir pas mus MTG sakykim),tad norėtusi rasti daugiau bendraminčių. Galima šį geimą ir Klube sužaisti, visad nepatingėsiu atsitempti, tik laiko limitas verčia žaisti su mažomis armijomis. Armijas perku pats, nes nepigiai kainuoja, manau iš to, ką turiu galima sužaisti su  ne viena rase, ir ne vieną skirtingą dvikovą. Apskritai armijų yra apie 14 savotiškai skirtingu WH 40K ir apie 15 senovės laikų mūšių skirtingų rasių, tad manau kam patiktų šis geimas tikrai atras mėgstamą rasę ir strategiją ją valdyti  :wink: . Pripažinsiu, daug nenudažytų figurėliu yra, bet manau tai tik laiko klausimas. Tad Lauksiu norinčių išbandyti, sužaisti gerą stateginiį stalo žaidimą. Yra keli žaidėjai, kurie žaidžia kartu, bet norėtūsi naujų geimerių, naujų taktikų, bei mini turnyrų :dwarf: Kaip esu minėjęs  galima rasyti ir tel. ir i emeilą ir čia(PM ar tiesiai čia i forumą). :good:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodis 11, 2012, 15:15 »
Trumpai, laukiu pasisakymu kas ka rinktusi is siu pasiulymu :
 I) Warhammer Fantasy - senove, kavalerija, burtininkai, monstrai, lankininkai, ietininkai ir pan unitai.
Rases :
1)High Elves               (renkama)
2)Dark Elves               (renkama)
3)Wood Elves
4)Skaven                     (renkama)
5)Warriors of Chaos     (renkama)
6)Deamons of Chaos
7)Beastmen
8 )The Empire
9)Bretonia
10)Dwarfs                  (renkama)
11)Lizardmen             (renkama)
12)Vampire Counts
13)Tomb Kings
14)Orcs & Goblins       (renkama)  
15)Ogre Kingdom

II) Warhammer 40K - ateitis, robotai, lazeriai, tankai, desantines kapsules, liepsnosvaidziai ir pan.(pavyzdys butu kompiuterinis zaidimas Warhammer 40.000)
 Rases :
1)Space Marines             (renkama)
2)Blood Angels
3)Dark Angels
4)Chaos Space Marines
5)Orks                           (renkama)
6)Chaos Deamons
7)Imperial Guard            (renkama)
8 )Dark Eldar                   (renkama)
9)Eldar
10)Grey Knights
11)Space Wolves
12)Tyranids                    (renkama)
13)Tau Empire                (renkama)
14)Necrons
15)Sisters of Battle

Pasirinkimas platus, tad noretusi suzinoti ka kas domina, ar Fantasy ar 40K ? Manau, kai zinosiu kokia rusi noretu isbandyti dauguma, tuomet galima bus suorganizuoti mini taisykliu pristatyma(nes jos biski skiriasi), o veliau sulosti viena kita partija(kaip buvo pasiulyta is klubo nariu). Tad laukiu pageidavimu ir beabejo pasiulymu  :good:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužė 09, 2013, 18:50 »
Gal kas noretu si Sekmadieni 2013.05.12 suzaisti, ismokti Warhammer 40K ar Warhammer Fantasy stalo zaidima?gryztu prie Games Workshop produktu, nors ir brangios figureles, bet pats zaidimas vertas demesio ir praleistas laikas kieka nepamirstamas. Galima vieta Daiskardas arba pas mane namie, kontaktai auksciau esanciose zinutese :good:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužė 18, 2013, 20:51 »
Armiju sarasas prasiplete nauja rase, kuri renkama : TYRANIDS, tai lyg is filmo SVETIMAS gyviai, kurie artimoje kovoje labai pikti ir is atstumo rukstimi spjaudo ar taskosi ;) Pasirinkimas armiju plateja, gal yra norinciu isbandyti jegas sustabdyti siu gyviu invazioja?  :wink: Pasipilde dideliu buriu nenusiteikusiu deryboms gyviu, kurie viska naikina kelyje :crazy:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

Donatas

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 151
Re: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #11 Įrašytas: Birželis 04, 2013, 20:09 »
Arteja dar dvieju armiju Warhammer 40K papildymas : CHAOS SPACE MARINES ir DARK ANGELS. Manau bus tikrai nemenkas armiju pasirinkimas  :smile: Todel noreciau pakviesti visa Birzelio menesi treciadieniais visus norincius sudalyvauti i sio stalo zaidimo DEMO pristatyma   :wink:  Norintys isbandyti, pamatyti praneskit is anksto apie pageidavimus . Yra galimybe ir kitomis dienomis pas manes namie po darbo. Norai arba pasiulymai i PM arba nr 864688802 DONATAS  :good:
[Warhammer40K] [Age of Sigmar] [Warmashines/Hordes]

WAAAAAHAmmer

 • Apprentice
 • **
 • Įrašai: 76
 • [Air-Soft] [Bordgames] [Videogames]
Ats: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugpjūtis 31, 2018, 21:11 »
Sveiki esu naujas bet duomuosi Warhammer lore ir noreciau pamatyti ar pabandyti si zaidima, teko Per TabletopSimulator 40k zaisti bet nieko daugiau.

Simuck

 • Administrator
 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 2028
  • hmpg.net
Ats: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2018, 15:51 »
Labas. Pas mus yra keletą žmonių besidominčių tuo, tikiuos atrašys :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Versetty

 • Knight
 • *****
 • Įrašai: 1445
Ats: WARHAMMER 40.000
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjis 01, 2018, 22:37 »
Sveikas, nu tiketina kad pataikei paciu laiku kada wh40k bus galimybes ismeginti :) vardan issamesnes info parasyk man i pm ir pasisnekesim :)