Autorius Tema: Neuroshima Hex turnyras 3v  (Skaityta 7885 kartus)

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Neuroshima Hex turnyras 3v
« Įrašytas: Sausis 20, 2019, 20:54 »
Ginkluojamės:

Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 20, 2019, 21:08 »
Labai gera mintis. Aš už, dalyvauju! Siūlau vasario 3 d.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 20, 2019, 21:14 »
No brainer auto in :) tinka kad ir kits sekmadienis ir siaip visi kiti manau :)

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 20, 2019, 22:47 »
Nu sumeginsiu ir as dalyvauti, jei priimat ir naujokus :D aisku gal dar spesiu pasimokinti iki turnyro viso, internete pasiskaitineti visko ir pnsj

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausis 21, 2019, 09:44 »
Priimam aplamai visus :) jei net kas nera zaides paodysin pamokysim ir galit dalyvaut :) cia juk kad paiems butu smagiau :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausis 21, 2019, 12:42 »
Aš in. Balsuoju už vasario 3.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausis 21, 2019, 18:00 »
Aš in. Data nesvarbu, svarbu gaut ne elektrikus.....

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausis 22, 2019, 13:25 »
as ir dalyvausiu

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausis 23, 2019, 12:11 »
Marius siūlo mestis po 1 Eur turnyrui, ir bus pirmos vietos siurprizas. Deja, net man nesako koks :D
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku

Belgud

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 126
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausis 23, 2019, 13:15 »
Sutinku su ideja  :good:

Martynas

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 88
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausis 23, 2019, 17:33 »
gerai

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausis 23, 2019, 20:24 »
Teisingai Matas parašė. Bet pažiūrėjau, kad yra šiek tiek kapeikų klubo finansuose ir manau būtų galima klubo sąskaita suorganizuoti šį mažą siurprizą turnyro nugalėtojui :)

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasaris 02, 2019, 19:53 »
Nespėjo atvykti prizas siurprizas :( Tai turnyro nugalėtojui bus įteiktas kitą savaitę greičiausiai.

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 03, 2019, 19:13 »
Nu ka prasidejo ir baigesi turnyras....truputi su trigdziais truputi gal ne iki galo sklandziai bet apie viska is pradziu...

Pirmiausiai pastaba nr. 1 - kita kart esant bet kokiam turnyrui BUTINA IR PRIVALOMA numatyti viena vieta kur registruoti visus zmones ir padaryti deadline iki kada nes db turejom atveji kad lygtais kazkas bus lygtais kazkas sake lygtais kazkas atsibudo ir sako - vo nieka neveikiu aj ajnu... nu minti pagavot ane?

Zodziu gryztam i turnyra - atejom, appsas neveike kaip reikejo tai darem paper/hand pairingus. Pries tai issitraukem armijas ir aisku  (apie ka yra pastaba nr.1) neuztekom zaidziamu tai gavau dubli - Molochus. Bazine startine raudona armija kur daug kas saudo. Nothing fancy.

1. Match vs Juozas (Steel police)
Realiai turbut vienas is tu matchu kur gavau didziausia threata nuo pirmu turnu ir siaip tik ne taip issivoliojau ligdams ant kokiu 5 gal life. Juozas saunuolis lose gerai. Gal aisku biski nepatirtis dave kad keleta veiksmu as buciau dares kitaip bet jis smarkiai kando. Mldc!

2. Match vs Maroom (Viva las vegas)
Su Maroom visada lb smagu lost o turnyruose ypac. Gerai pazvengem is vegaso bet apart pazvengimu man anaiptol nebuvo linksma kai marius viska ka pasidedu apdovanojz pinigais ir is mano unito tampa jo :) per babune vel ant kokiu 2 ar 1 tasko laimejau :)

3 match vs Gabrielius (Hegemony)
Gabrielius ejo kaip tankas per visus nu ir buvo taip kad jis prisidejo kruva unitu, as numetu nuke, padedu kazka ir netiketzi visi mano unitai tampa su tinklais o mano baze 100% apsupta geltonais smeliazmogiais ir jis sako - kova. BAM - 8 zalos. Zodziu gg. Lose!

4 match vs Marius K. (Mississipi)
Nu "silkiukai" yra labai specifine rase ir jie gyvena kaj turi poisono. Deja si karta neturejo nes ar Mariui nejo lb ar tiesiog kazkaip kazkas nepasiseke bet buvo turbut vienintele (beveik) partija kad laimejau gan dideliu skirtumu.

Top4 - va ka ir sakiau kad appsas yra reikalingas nes prasidejo ivairi matematika bet daug maz teisinga ir i topus isejom - Matas, Justas, Gabrielius ir as.

Pusfinalis vs Gabrielius (Hegemony)
Zodziu gavau pusfinali zmogu pries kuri vieninteli pralaimejau. Mintinai zinau ko tiketis ir kad teb yra kosmosas tie visi tinklai.. bet fortuna si kart pas mane atsisumo. Jis padeda du tinklus o man ateina kaip tik unitas kuris gali juos abu vienu suviu nuimti. Jis apstato mane - nuke. Jis prideda moduliu - move. Zodziu viskas ejo kaip is vadovelio ir jipi jej - win :)

Laukiam finalo dalyvio ....

Pastaba nr. 2 - turejom idomia situacija pusfinali Matas su Justu pasieke tokia 100% lygiuju situacija ir realiai nebuvo aisku ka daryt. Kita kart is kart nuspresti ka daryti tokiu atveju. Si kart jie sutiko perzaisti kas realiai manau buvo saziningiausoa abieju atveju.

Finalas vs. Justas (Neo jungle)
Welcome to the jungle - maciau ir zn kaip ten kas buna. Neduok dieve leisi veseti dziunglem bus sakes nes dziugliu savybe viska visiems saviems duoti sujungtiems i grandine yra amen priesininkam. Bet matomai fortuna nebivo toli nubegus nuo manes nes Justas pradejo traukt modulius ir viena kita unita o as  saulius nu ir nors paskutiniu turnu jis sustume 8 zalos tai buvo viskas ir mes spaudem rankas.

Reziume - jei nepamineti faktoriai turnyra laikyciau vykusiu. Minusas kad neatejo prizas, minusas kad turejom balagana registracijoj ir armiju dalijime. Pliusas turejom daug nauju zmoniu kuriems tikiuos patiko ir pasidalins kas nors savo pastebejimais.


Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Neuroshima Hex turnyras 3v
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 03, 2019, 19:38 »
Nu kad nepamiršt parašysiu ir aš.
Gavau Outpost, man tai nieko ypatingo, tiesiog random frakcija.
Pirmas mačas iškrito prieš Gabrielių. Gavau jaučiu rekordiniu turnyro rezultatu 0:16. O gi buvo viskas labai paprasta. Bazei užmetė tinklą, greitai apstatė ją ir vsio, traukiu move o su juo nėra ką veikt. Nu tai va taip ir baigėsi net neprasidėjus. Antras mačas buvo prieš pukuotuką, jam tinklo neiškrito ir šiaip jis lievai lošė, tai pasikratė 20:0. Trečias mačas prieš Mariaus K. poisonų jūrą. Likimas vos ne identiškas, labai greit mano bazei užmetė paralize, o pačiam moduliui padarė 5 life, nu osom tiesiog. Ir dar neparulinau teisingai, pasirodo paralyžiuota bazė gali judėti, tik žalos nedaro. Anyway, ištempiau iki laiko galo, bet rezultatas 7:14.
Paskuitinis mačas buvo prieš Martyno Borgo. Labai gerai žaidėm, buvo taškas į tašką, o paskutinėje kovoje sugebėjau biškį daugiau žalos padaryti, laimėjau 2:1 :) Vienintelis geras pasiekimas.

Tomo pastebėjimai 1 ir 2 absoliučiai teisingi. Kitą kartą tikrai bus deadline ir jokių "aj pachmo nėra, ateisiu". Ir dar, aš jau kuris laikas pastebėjau, kad žmonės bendrauja arba forume, arba Discorde, bet rečiau abiejose vietose, turbūt išimtis būtų Matas ir Juozas. Bet yra tokių, kuriems diskutuoti išvis nereikia, jie mintyse žino, kad dalyvaus :) Jei nedalyvaučiau Discorde tikrai nesuprasčiau iš kur pvz. atsirado kai kurie dalyviai. O šiaip turnyras norma, visiems lyg užteko vietos ir lentų. Nesmagu dėl Tomo dubliuotos rasės, dėl ko jis net du kartus negalėjo prieš Gintarą žaist, nors jam vis iškrisdavo ir teko perrident. Turnyrai reti, tai iki sekančio karto manau būsim spėję tinkamiau pasiruošt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.