Autorius Tema: Miniatiuru dazymo ypatumai  (Skaityta 66867 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugsėjis 29, 2017, 21:28 »
Va po baisingai ilgo laiko prisedau ir as pagaliau prie Malifaux :)

Kas atspes kas buvo naudota base pagrindu tam nudazysiu miniatiura pasirinkta ju :D





Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugsėjis 30, 2017, 10:27 »
Nieko nespėsiu nes nežinau ką spėt, bet blemba gražiai, kiek laiko užtrukai?  :)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugsėjis 30, 2017, 11:15 »
Su visu paruosimu apie 3-4 savaites  :)

damaja

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 212
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #33 Įrašytas: Spalis 02, 2017, 10:10 »
Kazkoks skystas substencas  :D :D :D :D :D
In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming

Pjovėjas

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #34 Įrašytas: Kovas 18, 2018, 12:26 »
Sveiki, esu visiškai žalias figūrėlių dažyme. Esu kelias metalines paprastai nusidažęs Blood Bowl žaidimui. Bet tas buvo seniai ir totaliai savamoksliškai. Tada neužteko kantrybės visai komandai, bet dabar galvoju pratęst :)
Tai norėčiau patarimo kaip plauti teptukus? Paprastai vandeniu? ar kokį tirpiklį naudot?

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #35 Įrašytas: Kovas 18, 2018, 18:41 »
Sveiki, esu visiškai žalias figūrėlių dažyme. Esu kelias metalines paprastai nusidažęs Blood Bowl žaidimui. Bet tas buvo seniai ir totaliai savamoksliškai. Tada neužteko kantrybės visai komandai, bet dabar galvoju pratęst :)
Tai norėčiau patarimo kaip plauti teptukus? Paprastai vandeniu? ar kokį tirpiklį naudot?
Sveikas.

Jei turi galvoje kaip plaut dažymo metu, tai priklauso nuo to kokius dažus naudoji. Jei akrilinius, tai plauti vienareikšmiškai paprastu vandeniu. Jei dažai emaliniai - acetonu.
Jei plauti sudžiūvusius dažus nuo teptuko tai irgi priklauso nuo jo tipo. Jei teptukai iš natūralaus plauko, reiktų naudoti specialių valiklį, dažniausiai tai būna muilo tipo. Aš naudoju tokį:



Sintetiniams irgi tinka, tačiau jei tokio nenori įsigyt, galima ir su spiritu ar acetonu.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #36 Įrašytas: Gruodis 29, 2018, 15:04 »
Pagaliau baigiau beveik metus trukusį dažymo projektą - Hyperborea :D Va toks rezultatas išėjo:






Pradėjo nuo violetinio ir baigiau mėlynu, galit matyt tobulėjimo progresą :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

A-i-yo-ku

  • Servant
  • ***
  • Įrašai: 442
    • DAISAS
Ats: Miniatiuru dazymo ypatumai
« Atsakymas #37 Įrašytas: Gruodis 30, 2018, 01:28 »
dauum. Nors turiu tą patį geimą, pažiūrėjus atrodo, kad vis gi ne. :D
Ką galiu pasiūlyti pažaisti iš savo pusės: https://boardgamegeek.com/collection/user/Aiyoku