Autorius Tema: Etherfields  (Skaityta 4408 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Etherfields
« Įrašytas: Liepa 25, 2019, 20:10 »
Šiuo metu vyksta kickstarteris ir jau surinko $3 mln, o dar liko beveik dvi savaitės iki pabaigos.



Etherfields BGG

Žaidimas labai tematinis, su gražiom miniatiūrom. Sunku pasakyti į ką panašus, bet principas kaip legacy - multicampaign. Pati tema kažkiek unikali - keliauji tarsi per sapnus iš vietovės į vietovę. Man pasirodė ganėtinai įdomus. Core box kaina 75 svarai, kas yra visai norma, nu dar plius shippingas kažkiek.

Žaidimo autorius yra Michał Oracz. Kas nežinot, tai žmogus sukūręs Neuroshima Hex.

Kokia jūsų nuomonė apie žaidimą? Ar verta preorderint su visais exclusive stuff? Ar čia bus eilinis "pretty game".
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Ats: Etherfields
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepa 26, 2019, 12:31 »
Paziurejus kickstarter filmuka tema ydomi, mechanikos daug nesimate, bet deckbuild kiek supratau bus, ir poto su decko kortom darai veiksmus. Vizualiai graziai padarytas

Reziume kaip zmogus kuris pagailejo ant 2 kickstarteriu ir poto juos pirko tiesiog retail ir maziau stufo :) jei zaidimas atrodo geras padaryk dar reaserch daugiau ir y gala gali pasiimk

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Etherfields
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepa 28, 2019, 18:41 »
Pažiūrėjus kelis preview mane iškart atpurtė... Pati tema, žaidimas prieš sistemą, ten campaign kažkoks... Man iškart asociacijos su Mansions of Madness ir panašiai... Žodžiu tikrai ne man, bet nustumiam asmeninius preference ir pažiūrim kritiškai.
Žaidimo mechanika dek buildingas, kas yra tikrai idomu ir prideda daug peržaidžiamumo. Žaidimas ne linijinis, vadinasi kaip išsirutulios visas story priklauso nuo žaidėjų ir luck, kas irgi nėra blogai. Tokio tipo žaidimų, bent pas mus klube nėra daug, tai irgi pliusas. Žodžių, jei žaidimo įdėja limpa, patiko Mansionai ar panašiai, tai drąsiai galima imt. Nu aišku, ten dar figurėlės paspalvinimui :) Tik aš tikriausiai pasipurtyčiau ir imčiau tą brangesį variantą su daugiau figurėlių.

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Ats: Etherfields
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepa 31, 2019, 12:22 »
Apie tą žaidimą jau anksčiau girdėjau ir kaip nerealiai renka valiutą kickstarteryje. Tačiau vien iš trailerio ir gražių jpg sunku buvo susidaryti nuomonę apie žaidimą. Galiausiai nepatingėjau ir pradėjau žiūrėti įvairias išankstines apžvalgas, kaip žaidžiasi ir pan. Tai buvau maloniai nustebintas. Susidariau nuomonę, kad žaidime reikia priimti daug sprendimų, kas turbūt prideda emociją ką kūrėjai ir nori labai pabrėžti. Tenka spręsti ką daryti keliaujant per vadinamą world map'ą, nes susiduri su netikėtumais, tenka taip pat strateguoti ką daryti kai sutinki priešiukus konkrečiose vietovėse. Pats vadinamasis deck builkdingas irgi toks savotiškas. Pagrinde naudoji trijų skirtingų rūšių "resursus" pagal situaciją. Aišku yra įvairūs text abilities. Kadangi legacy tipo žaidimas, tai plėšom vokus ir vis kažkas naujo ir nematyto, naujos vietovės, daiktai ir t.t. Kas man patiko, kad labai tematiškai padarytos vietovės. Nueini į kokią biblioteką, ten pasitinka bibliotekininkas, gali išsirinkt knyga kokią paskaityt ir pan. Žodžiu daug stuff tam žaidime. Ir jei Gintaras yra prieš sisteminius žaidimus, tai aš kaip tik už tokius esu labiau. Iš šalies pažiūrėjus tikrai šiek tiek primena kokius mansionus, tamsu, niūru, visokios baimės. O aš galvojau, kad būna ir šviesių sapnų :D Suma sumarum, jei Simai pasiimsi tą geimą manau neprašausi. Now go and back for it  :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Etherfields
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepa 31, 2019, 19:33 »
Ačiū, Mariau, už išsamią analizę :)
Pažiūrėjus keletą video man žaidimas kažkiek primena TIME stories, tik čia nėra grįžimo atgal laike. O kas "tamsu ir niūru" tai viskas manau gerai, biletik ne eilinis cthuhlu stufas ir 1920-ieji :D Dėl backinimo dar nesu tikras, laiko yra.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Etherfields
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 08, 2019, 11:24 »
Liko 6 val, jau surinko virš $4,5 mln :D Įtariu, kad reik griebt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

smikis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 513
Ats: Etherfields
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūtis 08, 2019, 13:19 »
Jei ta mintis neapleidžia, tai žinima reikia griebt  :good:

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Etherfields
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūtis 08, 2019, 20:56 »
Pagriebiau :D Dabar lieka laukt.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Ats: Etherfields
« Atsakymas #8 Įrašytas: Spalis 16, 2020, 22:06 »


O aš vis dar laukiu savo kopijos...
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Truenacho

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 174
Ats: Etherfields
« Atsakymas #9 Įrašytas: Spalis 17, 2020, 13:23 »
Na man 1.5 metų laukti kol gausiu 7th Citadel, o kiek tau liko?