Autorius Tema: Žaidimai iš D6  (Skaityta 53515 kartus)

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Žaidimai iš D6
« Įrašytas: Kovas 29, 2010, 14:32 »
Ahoi ;)

Planuojam grįžti Vėlykoms, tad jei kam reikia kokių geimų iš D6 ir norit sutaupyti shiping'o išlaidoms, galime parvežti į Šiaulius.
1 km kaina - 1 Lt :)  

O jei rimtai, tai pasidarot užsakymą iš D6, susimokat ir informuojat D6 bei mane, kad paimčiau krovinuką ;)
TrustNo1

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovas 29, 2010, 18:45 »
Nu blin, kaip tycia nieko neplanuoju  :-x
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandis 27, 2010, 09:35 »
Si savaitgali greiciausiai vaziuosiu i Vilniu, tiksliai nezinau, bet gal i D6 uzsuksiu. Gal kasnors kanors kiptik planavo pirktis is ten? Jei manim pasitikit, visai gal ir galeciau parvezti koki neperdidziausia zaidima jums (vazuosiu turbut viesuoju transportu)  :smile:

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 05, 2010, 11:14 »
Žadam grįžti savaitgaliui į Šiaulius. Jei kam reikia ko nors iš D6 - informuokit.
TrustNo1

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 06, 2010, 10:40 »
Informuokit iki šiandienos (05.06) 17 valandos, nes penktadienį nebus kaip nulėkti.
TrustNo1

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūtis 22, 2011, 18:58 »
Ar teko kam nors pastaruoju metu prekintis D6 (internetineje)?
Anksciau kelis kartus pirkau ir jokiu nusiskundimu neturejau. Dabar sumasciau sezono atidarymui geimsa pasidovanot. Pasirodo D6 isjiunge pas save apmokejima internetu per mokejimai.lt sistema (matyt per brangus malonumas). Greit jau dvi savaites kaip vyksta susirasinejimas bet man taip ir nepasake kokiu budu turiu apmoketi. I mailus atsako tik per 2-3 dienas, vietoj elementaraus atsakymo kaip apmoketi uzdavineja klausimus. Viena diena suranda reikalu siauliuose ir planuoja patys atvezti, paskui pasikeicia planai ir atvaziuoti nebegali. Zodziu marazmas kazkos. Is UK zaidima gavau per 5 dienas, o cia is LT per 2 sav nesigauna. Tai vat kyla klausimas ar tai unikalus marazmo atvejis ar tai tampa D6 kasdienybe?

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūtis 22, 2011, 19:02 »
Nu aš kaip pirkau iš D6 tai pervedžiau pinigus per sweedbank internetu ir viskas

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūtis 22, 2011, 21:52 »
Del D6 galiu prisideti prie padejavimu....
Norejau uzsisakyti keleta prekiu is ju, primeciau kad internetiniu budu nesisakyt, nes pasirode nepatikima kad ir kaip butu, pasiskambinau su Rudolfu, sutarem prekes sarasiuka, paprasiau saskaitos pagal kuria apmoket. sako OK! tuoj...
Negavau nei ta, nei kita diena, skambinu, sako jo jo tuoj bus - OK! nera nera nera....skambinomes kokias 3-4 dienas, negavau net SASKAITOS. Nusispjoviau, uzsisakiau is uzsienio ir ka galvojat, prekes atejo per 5 d., o is D6 negavau saskaitos dar iki siol :D jau praejo koks pusantro menesio :D va tep....
Nzn kas jiems pasidare anksciau tikrai taip nebudavo, buvo viskas labai tvarkinga ir grazu...bet kaip matau ne man vienam taip nenuskila..  :)

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2011, 11:48 »
Pas juos truputį keičiasi pareigomis Rudolfas ir kažkos vaikinukas, tai betvarkės yra, plačiai čia neaiškinsiu. Bet tokiu atveju ar ne variantas yra http://www.hobbyshop.lt/ Kauno hobby shopas su Apučiu priešakyje?

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2011, 12:18 »
Pas juos žaidimu pasirinkimas nedidelis, o užsakyt kažin ar galiam to ko nori. Kolkas furrorgames mano nuomone geriausiai tiek del kainu ir del pasirinkimo

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūtis 25, 2011, 15:09 »
Citata iš: "Dowydas"
Pas juos žaidimu pasirinkimas nedidelis, o užsakyt kažin ar galiam to ko nori. Kolkas furrorgames mano nuomone geriausiai tiek del kainu ir del pasirinkimo

Pritariu Dovydui del Furor Games. Tikrai ne viena ir ne du geimus is ju uzsakinejau - aptarnavimas auksciausiam lygyje. Vaikinai tikrai zino ka daro ir nemala sh***do.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjis 02, 2011, 09:03 »
Mano istorijos pabaiga su D6
Atsakymo i paskutini laiska negavau iki siol (jau 2 sav praejo). Vaziavo kolega i sostine ir pasisiule nueiti ir nupirkti man ta zaidima is D6 gyvai :)
D6 pardave paskutini zaidimo egzemplioriu, kuris teoriskai buvo rezervuotas man.
Nors skelbe akcija, kad duoda rident D20 ir kiek ismeti, tiek proc. gauni nuolaidos, bet rident nedave.

Labai jau skaudus tas ju apsikeitimas pareigom. Konkurentai turbut  sokineja is laimes :)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjis 13, 2011, 00:28 »
Citata iš: "skwazi"
Mano istorijos pabaiga su D6
Atsakymo i paskutini laiska negavau iki siol (jau 2 sav praejo). Vaziavo kolega i sostine ir pasisiule nueiti ir nupirkti man ta zaidima is D6 gyvai :)
D6 pardave paskutini zaidimo egzemplioriu, kuris teoriskai buvo rezervuotas man.
Nors skelbe akcija, kad duoda rident D20 ir kiek ismeti, tiek proc. gauni nuolaidos, bet rident nedave.

Labai jau skaudus tas ju apsikeitimas pareigom. Konkurentai turbut  sokineja is laimes :)

Biski siurpstu skaitydamas Robkes nuotykius su D6. Net nesitiki, kad ten ta pati kriautuve taip nusivaziavo...ypatingai ta vieta, kur rezervuota geima iskiso, tipa - ai, koks skirtumas kas perka, bi tik perka...manau atejo laikas facebooke daryt "nepatinka" ant ju , ar ne ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasaris 04, 2012, 14:09 »
Gal kas nors pastaruoju metu pirkot ką nors iš D6? Pagalvojau, gal netyčia situacija pagerėjo :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasaris 04, 2012, 14:53 »
Citata iš: "Simuck"
Gal kas nors pastaruoju metu pirkot ką nors iš D6? Pagalvojau, gal netyčia situacija pagerėjo :)
Pirkt nepirkau, bet buvau užklauses jų, tai iškart atrašė ir atrodo, kad viskas gerai ten su jais  :smile: