Autorius Tema: Žaidimai iš D6  (Skaityta 50731 kartus)

TomasKJ

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 197
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #30 Įrašytas: Balandis 02, 2012, 00:07 »
Gal kas artimu metu ims ka is d6 ar vaziuos pro sali? visai reiketu MTG melynos manos simbolio slyvsu dekui.
Reading your mind is not cheating..

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 12:16 »
Po 2.5 metu pertraukos teko pabandyt nusipirkt geima iš D6. Daisas mano norų išpildyt negalėjo, o iš D6 gavosi pigiau nei per kokį ebay. Vilčių jokių neturėjau, tiesiog parašiau klausimą D6 meilų (e-shopas pas juos tik taip ir teveikia). Atsakymą gavau 1-2 val bėgyje. Po to susirašinėjimas vyko greitai. Patiko galimybė susimokėti į rankas siuntinį atvežusiam, nes jei vėl koks feilas iš D6, tai man jokių nuostolių nebūtų.

Žodžių 5dienį po pietų jau viskas buvo užsakyta. Žadėjo, kad pirmadienį gausiu, bet būčiau galėjęs duot nukirst, kad geriausiu atveju siuntinį gausiu antradienį, Buvau teisus. Antradienį paskambino, kad jau yra šiauliuose ir susitarus atvežė siuntinuką ne į namus (kur buvo nurodyta), o į darbą, kas mums abiem buvo daug patogiau. Pasisiūliau sumokėt, bet vairuotojas sakė, kad nieko apie tai nežino (va tokiu būdu atšvenciau sausio 14 - asilo dieną), bet po to popieriukuose rado įrašą ir babkes priėmė.
Žaidimukų mažos dėžudės buvo dailiai sumestos į raudoną permatomą celofaninį maišiuką. Sakyčiau, kad prastas skonis pakuotojų, bet maišiukas labai tiko pietums į darbą parsinešti, todėl užskaitau tokį supakavimą.

Reziumuojant, žaidimą gavau greitai, tikrai nėra kuom skųstis. Tikėtina, kad D6 vėl gražinsiu į savo shopu listą kažkur tarp daiso ir ebay.

Hurris

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 676
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 12:46 »
Koki game pirkai?

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 12:59 »
Taigi, pridėsiu ir aš savo 2 centus. Iš esmės tikrai malonu, kad tokie dalykai vyksta. Gal pagaliau žmonės pradėjo normaliai dirbti :) Aišku, dar yra flaw'ų kaip antai pakavimas, ar tas faktas, kad jiems nereikia babkių už geimą (o gal vairuotojui tik nereikia ?), bet visumoj svarbiausias objektas, t.y. - Robkė liko patenkintas. Aš pamenu, kažkada jiems skambinau, dar kai ieškojau Pilarsų. Tada jie neturėjo, aš aišku - gavau iš kitur, o po to jie man perskambino, sako - turim ! Kad ir per vėlai, ale vis tiek - dėmesys klientui :)
Tai linkiu jiems ir toliau gyvuoti, kaip minėjo Robkė - labai geras tarpinis variantas, kai Mariukas neturi, o iš BGG ar ebay pirkti - per brangu :)

Gaila, kad priešingas frontas - Furror Games tuo pasigirti negali, nes jau kelinta diena jų net puslapis numiręs. Nelabai žinau, kas pas juos dedasi, gal su Rikiu susimetė, o gal ir tas užsilenkė. Bet po to, kai du mėnesius laukiau zombių expansiono, reikalų su jais nuo to karto nebeturėjau, nors dar buvo parašę dėl Blue Moon kažką, ko man nereikėjo.

Ir dar. Palygint neseniai buvau Vilniuje ir užsukau į HobbyShop. Tai jie nustebino savo nestandartine žaidimų pasiūla. Lentynoje puikavosi gražiai surikiuoti žaidimai, tarp kurių matėsi netgi tokie senesni žaidimai, kur dabar paprastai sunkiai ir begausi, kaip antai - BSG kelios dalys, Small World su keliais expansionais. Akis užkliuvo už "vaiduoklių istorijų" White Moon expansiono, dėl kurio aš nuverčiau kalnus, nes oficialiai jis yra OOF, o ten (net į rankas tą dežę buvau paėmęs) - naujutėlaitis, spaustuvės dažais kvepiantis žaidimas. Iš kur Hobis jį gavo - nesurišu... Dar mačiau abi Adventurers dalis, Memoir 44 geimą, gal su bent 3 expansionais. O internetinio puslapio kataloge užmačiau netgi tokius perliukus kaip Mamma Mio Plus ir Sole Mio - tai picų žaidimo Mamma Mio variacijos, ar teko apie tai girdėti ? Tai nenauji geimai, bet užsiknisk, Lietuvoj jų negausi, nors ir nėra paklausus geimas. Nu, bet HobbyShop šią klaidą ištaisė :) Šaunuoliai.... gaila, kad tik Vilniuje ir Kaune jų parduotuvės... nes internertinėje svetainėje ne viską sudėję yra, kas pas juos realiai lentynose.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 13:06 »
Citata iš: "Hurris"
Koki game pirkai?
2 Story Cubes expus emiau. Zaidimas vaikams, klube nezaisim

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 13:18 »
D6 tai tik kioskelis belikęs, o gaila :) HobbyShop'as tai panašu kad naujus tiekėjus turi, nes daug FFG produkcijos pas juos ir už mėn gaus pluoštą naujienų iš FFG. Jų psl nuo realios situacijos skiriasi kaip diena nuo nakties.
O Ghost Stories White Moon tai Second Edition by Repos  Productions. Ir jų supportas neblogas. Už broką jie man atsiuntė papildomai visas 5ias promo Wu-Feng kortas :)
TrustNo1
BGG profile

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 13:28 »
O tai kokiu budu jie kioskelyje organizuoja zaidimo vakarus?

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 13:32 »
NA ten 5 aukštas berods VCUP'o tai erdvės stalams ten pastatyti yra, o kioskelis, tai ten kelios lentynos pastatytos prie sienos bendroje erdvėje ir viskas :)
TrustNo1
BGG profile

AndruX

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 93
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 13:35 »
TrustNo1
BGG profile

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausis 14, 2014, 14:30 »
Is foto panasu i regresa vardan mazesniu mokesciu ir didesniu srautu. Bet geriau taip nei is vis uzsidaryt.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: Žaidimai iš D6
« Atsakymas #40 Įrašytas: Kovas 04, 2014, 09:08 »
Vėl teko susidurti su D6. Feisbooke D6 pasireklamavo, kad turi kelis story cube expus, kurių aš dar neturiu. Bet nuotraukoje tesimatė 2 is 3 galimų papildymų, todėl FB paklausiau ar turi visus 3. D6 nepatingėjo, susirado, kad aš neseniai jau pirkau pas juos ir į paštą gavau pasiūlymą pirkti visus 3 expus ir dar su nuolaida :) Užsakiau žaidimus kažkur tarp 5dienio ir 6dienio, o 2dienį ryte dar prieš 8 jau gavau siuntinį. Tenka dėt pliusą prie D6.

PS. Įpakavimas tradicinis, o vairuotojas šį kartą žinojo,  kad turi iš manęs paimti pinigus :D