Žaidimai > Turimi žaidimai

Kai kuriu zaidimu taisykliu niuansai

(1/4) > >>

Nostromo:
Vakar su zmona ismeginom Carcassonnes Big Box'o expansiona - A Fairy and a Dragon. Pirma karta gavau pries zmona ( su ja gyvai losem jau trecia partija ) kazkur 60 tasku skirtumu.
Bet ne cia esme, jinai zaide tikrai gerai ir trauke geras fishkes...
Esme yra va kur :

Vaizdelis. Stovi mana pasekejas, sakykim ant vienuolyno ir salia, is seniau stovi feja. O salimais , kitam langelyje guli drakonas. Dabar tokia makle gaunas - mana zmona traukia plytele ir ta plytele yra su drakono atvaizdu, kas reiskia kad drakonas JUDA ! Bet daba kada jis juda ? Realiai taisykles sako, kad istrauki drakonine plytele, dedi ja ant stalo pagal taisykles, jei nori dedi zmogu, jei nenori - nededi ir tada stabdomas zaidimas ir judinam drakona. Bet atitinkamai taisykes irgi sako, kad tu , kai nepadedi zmogeliuko jokio, turi teise pasiimti feja ir padeti ja kur nors kitur, prie kito savo zmogiuko....a pagaunat kur kreipiu ? Kur timingas ? Sakykim , zmona padejus "drakonine" plytele, nepadeda niekur savo zmogiuko, vadinas ji igauna teise pasiimti feja - ji ja pasiima , padeda prie savo chebros, tuo paciu palikdama mano vienuoli be apsaugos, o tada mes judinam drakona ( kadangi jos turnas , ji judina pirma, ir suciaumoja mano vargsa dvasininka ) ! Bet jei padejus drakono plytele, pirmiau stabdomas zaidimas ir judinamas drakonas , tai mano vargselis lieka apsaugotas ! Drakonas pabegioja, tada zmona pasiima sau feja...
Skaiciau taisykles, niekur nera konkreciai nurodyta, kada kas vyksta...

Yra minchiu ??

ExLegendz:
neteko žaist su tuo expansionu :)
Bėja, kada žmona atsivesi į klubą? ;D

Nostromo:
Kai mana leliuks prades kazka ismanyt apie geimus, manau jis ir mano zmona apsilankys klube :D
O gal vasara, kai iseis pasivaiksciot gal ir uzklys trumpam :)
Ok, now focus on the subject , guys !
As siaip misliju, kad feja bus atimta is manes dar pries judant drakui..ale reikia patvirtinimo to, kas gerai ismano Carcasones taisykles..

Simuck:
Pagal taisykles, zaidejas, istraukes kortele su drakonu, vietoj to kad deti savo pasekeja, gali paimti feja ir apginti bet kuri savo kita pasekeja. Tai vyksta pries judinant drakona. Niuansas isryskeja tik tada, kai zaidziama dviese: kas judina drakona, tas visada gali buti saugus (salyginai). Zaidziant daugiau zmoniu, tai yra tiesiog privalumas zaidejui istraukusiam kortele ir mazai kreipiama demesio, nes drakona judina visi ir gresme visiems vienoda (aisku, priklausomai nuo to kiek pasiekeju ant stalo).
Siaip Princess and Dragon expansionas geras, bet pasireiskia tik zaidziant 4-6 zmonems. Dviese tai tiesiog neidomus drakono stumdymas ir vargu ar jis padarys kokios nors zalos. Korteles su princese gana idomios, kai gali priesininko pasekeja nuimt nuo miesto. Feja nors ir duoda naudos, bet biski nervina, nes pastoviai uzmirstu priskaiciuoti po taska (reiktu house rulesu  8) )

Nostromo:
Is esmes Simas patvirtino mano nuomone. Vadinas rulinom gerai...as tikiu aplamai,kad Carcassonne yra smagumelis losiant bent 4, bet mes su zmona dabar testinam expansionus ir ziurim tas mechanikas. Galiu pasakyt, kad dviese losiant drakonas baisus tik pacioj prazdioj, nes mes losem su River II, kurios gale yra vulkanas ir drakonas atsiranda pacioj pradzio, o kadangi upe siaura ( tik dvi vagos ) , ta jam dar nera kaip vaikscioti i sonus, kol neprideda daugiau korteliu...
Uz feja taskus imi greit skaiciuoti kai ties puse zaidimo suvoki, kad neskaiciavai ir supranti, kiek tasku galejai tureti vien per tai :) Ir tada prasideda fejos vogimas vienas is kito. Beje, kai yra princeses, kurios spardo riteriams siknas, tai yra tolkas statyti daug mazikiu pilikiu, kad spetum gret jas uzbaigt..

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją