Autorius Tema: 2010 05 04 Antradienis  (Skaityta 18740 kartus)

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: 2010 05 04 Antradienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gegužė 04, 2010, 21:56 »
Pas dominyka smagiai pasibuvom, kai kurie dar ir yra ten :) magija su Sauliuku pabaigiau, tai jau laisvas nuo turnyro  :smile:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2010 05 04 Antradienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gegužė 04, 2010, 22:19 »
Jo klubas vos ne nuplauke, apgavo čia mumi visus, tai kas atėjo laiku, susirinkom pas Dominyką.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010 05 04 Antradienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gegužė 04, 2010, 22:47 »
Uzhtat, UN, nereik veluot ! Jul zinai kada renkas shaika...
Su tuo klubu snd gers buva, ateinam, Dovyds atrakina vartus, pirmas duris, o prie vidiniu uztruko...i taip i vienaip - nei is vietos. Kolia paskui priejo, o paskui dar Simui meginom ta vaidmeni duru atrakintojo ipirst, niekam nepavyko, ale ziurom - ogi viduj sviesa dega, tigu tusinas gyvates, tik ka muzikos nesigirdi...stovim, mastom ka daryt , derinam kazkoki projekta, tik staiga - trakst spyna is vidaus, atsidaro durys , tokie du drungni ir iraude dzimiai islenda, sako - labas, vam kavo pazvat' ? Sako , cia , mol , gedulingi pietus vyksta, o mes sakom - cia mes i kluba, akytes isverte, tipa, ciuvai - kur ?? Nu zodziu, paaiskinom jiem kas cia per makle, suprato, paruke, sako - nu kuvyriaite po tichonichku ( sory, ant rusizmu patrauke snd mane ) ir ilindo toliau baubt.
O mes susirinkom aparatura visa, ir kas pesti, o kas su Reno 19 nuvaziavom pas Doma ir vienguniska , bet tvarkinga butuku, kuris beje, biciuliai - buvo 5 aukste ! Bet as priprates...ne taip kaip Kriste su Mariuku, kurie auskciau 4 nepakyla. Sutilpom taip dailiai, kad net graudu buvo, ypach paziurejus i Sauliuka su Dovydu, kurie meiliai ant lovos zaide magija. As Sauliui geresni deka uzrodziau, ale jis vis tiek kilnus pas mus, nenorejo nuliudinti Dovydo ir jam gerasirdiskai pralaimejo. Taip, kad Dove daba laisvas  nuo magijos, pareiga atliko ir gali dabar lost kitus geimus.
O mes losem kesha. Kas man gali pasakyt, kodel man taip nesiseka lost ta geima ? Mmm ? Per visa klubo istorija, kiek losem kesha, tai laimejes esu nu gal karta ! Tai a cia rimta ? Aisku, is 6 zmoniu laimi tik vienas, nu bet vis tiek...tai snd ir nusove mane ne karta, ir pinigu mazai surinkau. Laimejo Roma, Mariukas ir Taranas, sveikiname juos. Nors Taranas viena karta ir prakiso, budamas mentu, labai dailiai zaide, nepajutom, as apkaltinau viesai Sima, o jis pasirodo buvo mana brolis gangsteris, daba mane savaite graush sazine, kad asmeniskai as jam paleidau paskutine kulipka ! Ech, nu o po to as isejau, kai shaika pasiliko lost Uno, Evelinai pries tai sexualiu balsu paaiskinus taiskykles.
Zodziu mes tikrai ten linksmai visi praleidom vakara, ir gedulingi pietus mum nesutrukde, gaila, kad kai kuriu nebuvo, kai kurie pavelavo ir kad nebuvo alkoholiaus, nu ir dar kad as nelaimejau, o siaip visumoj viskas - penkiu zvaigzduciu !

Specialiai Daiskardui, reporteris Nostro.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2010 05 04 Antradienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gegužė 05, 2010, 08:58 »
Plius 5 už reportažą, Nostromo. Tik tavo translitas rusiškas yra beveik nesuskaitomas :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010 05 04 Antradienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gegužė 05, 2010, 10:49 »
Namiok poniat - daugiau jokiu rusizmu nebus  :unknown:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...