Autorius Tema: Re: Turimi zaidimai  (Skaityta 190078 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #45 Įrašytas: Vasaris 18, 2010, 23:26 »
Citata iš: "ExLegendz"
Turiu "Komandos" senieną ;)

a toks yra board game geek'e ?
kazkaip neradau...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #46 Įrašytas: Vasaris 19, 2010, 23:58 »

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #47 Įrašytas: Vasaris 21, 2010, 11:07 »
O-gho - 20 metu geimui :) Restecpa !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #48 Įrašytas: Kovas 05, 2010, 17:23 »
Fack ! Mana Doom expa uzstriga muitinej. Snd parasiau jiems , tipa, mol, kame reples ? Atrasa "atsiuskite Ebay apmokejimo saskaitos israsa..", tipa - ka jie ketina muita, ar pvm kabint stoli ? Kiek siunciaus prekiu ir geimu niekas nestrigdavo, kas cia do bajeriai...ir pagal trackinga matau, kad Vilniaus Pasto pervezimo skyriuj tas siuntinukas dar nuo kovo 1 dienos pietu, o snd jau penktadienis ! Tai ka jie ten veikia ?? Zaidzia su ta mano expa muitinej stoli ? Esu kazko papykes tokiu biurokratiniu aparatu musu pasto...parasiau , bet jau po penkiu, itariu be pirmadienio nepajudes reikalas, nusiunciau jiems is Paypalo gautus laiskus, jei ten apsigraibys, gal savaites vidury ir issius, o nuo treciadienio - ilgas savaitgalis, basta jei negaunu :( Prasikeiksiu...ir nenustebsiu jei dar susimoket teks. Kad juos kur Doom...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #49 Įrašytas: Kovas 05, 2010, 17:55 »
Grynai chebra geimina  :-x

WebAdmin

  • Administrator
  • Servant
  • *****
  • Įrašai: 469
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #50 Įrašytas: Kovas 05, 2010, 20:45 »
Matyt irig turi basic DOOM'a, kurio niekaip nepereina, o vat pasitaikė exp'as tai db testuos per šventes ir poto gražins...gal.... :D

O šiaip rimtai gal kokį muitą užsimanė kalti? gal kokie nauji pakeitimai prekių siuntimuisi. Gal nuo kažkokio svorio tikrina?  su Lietuvos įstatymais ir pan, visko galima tikėtis

Linkim, kad greičiau atlėktų ans į klubą :)  :good:
TrustNo1

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #51 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 10:59 »
Citata iš: "Nostromo"
Fack ! Mana Doom expa uzstriga muitinej. Snd parasiau jiems , tipa, mol, kame reples ? Atrasa "atsiuskite Ebay apmokejimo saskaitos israsa..", tipa - ka jie ketina muita, ar pvm kabint stoli ? Kiek siunciaus prekiu ir geimu niekas nestrigdavo, kas cia do bajeriai...ir pagal trackinga matau, kad Vilniaus Pasto pervezimo skyriuj tas siuntinukas dar nuo kovo 1 dienos pietu, o snd jau penktadienis ! Tai ka jie ten veikia ?? Zaidzia su ta mano expa muitinej stoli ? Esu kazko papykes tokiu biurokratiniu aparatu musu pasto...parasiau , bet jau po penkiu, itariu be pirmadienio nepajudes reikalas, nusiunciau jiems is Paypalo gautus laiskus, jei ten apsigraibys, gal savaites vidury ir issius, o nuo treciadienio - ilgas savaitgalis, basta jei negaunu :( Prasikeiksiu...ir nenustebsiu jei dar susimoket teks. Kad juos kur Doom...

Kadangi aš perku pardavinėju įvairų šlamšta iš kinijos ir usa, ne vieną kartą gavau muita ir pvm, jie labai gudrus žinok, išaip muitas uždedamas nuo 90lt už komercines prekes ir nuo 180lt už nekomercines, tai man vieną kartą sustabdė pakečiuka, užskaitė, kad čia komerciniam tikslam, tipo kaip parduotuvei, uždėjo pvm, muita ir jie dar visalaik tavo siuntinį išnarsto, kas yra nemalonu, ne vienam buvo tai intstrukcija supjaustę bedarydami, maišeliu praplėšę, žodžiu perki naują o gauni išpakuota. Muitas apie 20lt pvm, 19% nuo vertės, tai nuplėš tau dar  tikriausiai :(

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #52 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 11:28 »
Ti va, kas ir yra durniausia. As daba galvoju - mana Doom expa kainavo apie 163 lt. Ar skaitos komercinis produktas , ar ne ? Nes antruoju atveju, as biski nesuprasciau reikalo. Zmona sako, kad komercinis skaitos, kai tu perki, o nekomercinis, kaip pvz sakykim, koks mano pusbrolis Amerikoj nupirko man geima, jo kaina 163 lt ir jis pats man siuncia i Lietuva, cia tipa nekomercinis bus. Ir kas durniausia, niekam nepasiskusi, anie nekomercine organizacija, jie dzin, kad tau preke pazeista del ju kaltes bus..
Man keista yra TAS, kad kodel viena karta kliuva preke, o kita karta ne ? Ir nuo ko pirklauso ? Nu gerai , Doom kaina 163 , bet esu is Kinijos siuntes telefona, kurio verte 320 lt, tai cia jau perzengia abu remus, kodel niekas nieko ? Ka jie ten randomu paima "ai, nu va ta pabandom, gal ten viduj narkotikai.." ?
Man yra tik viena karta buve nesamone tokia, kai uzuot is pasto lapelio gavau is muitines registruota laiska. Ten siunciaus Blue Moon kortoms sleevsus. Kadangi BM kortos yra oversized, tai jiem reikia specialiu , tokiu dideliu sleevsu, tai radau internete tik viena skyle , kur siuncia i LT, anie ant paketo buvo uzrase prekes tipa "envelopes" , tai nzn, kas ten muitinej neitiko, kaina buvo tikrai maza palygint. As pasiskambinau i ta pervezimo skyriu, o ten kvakses tokios sedi, paisto nesamones, sakau tik siuskit greiciau i Siaulius man ta reikala ir vis tiek paste teko susimoket papildomai. Zodziu bardakas. Aisku, gerai kai gali su siunteju susitart, kad preke ivertintu maziau nei ji yra verta, nes ir siuntejui kiek zinau ten gali kazkiek kainuot jei virsija ribas, bet itariu siuntejas gal uzsikelia shippingo kainas , kad tai padengt. Arba jei siuncia kaip "gift" tada irgi mano nuomone laiko, kad nekomercine preke. Reiks daugiau rasyt ebay siuntejams PM, kad kaltu "as a gift". Ir dar niuansas - gal kas susiduret - Jei sakykim siunti is Anglijos , ten Europos sajunga, ar muita deda ? Is Amerikos tai cia naturalu ? Bet kaip su Europos sajungos valstybemis, kiek zinau neturetu ikainuoti ? Nes paskutiniu laiku man patiko siusti is UK, bo atsiuncia per 4, nu maximum 5 dienas, ir skaiciuojant svarais gaunas vos ne pigiau, arba ta pati kaina...nu o jei ta pati, tai islosi ant siuntimo laiko ir neuzdejimo mokesciu..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #53 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 11:46 »
Muitas ir pvm tik iš Kinijos ir Jav, jie ten tikrina kaip jiem užeina, žiuri pagal pati package, pvz aš kai iš dealextreme sakaus tai visalaik sumoku 0,01 cento kad nuimtu savo logo, kai nujama, nei karto nebuvo prisikabinę. Man tai vieną kart sakė atsiųst sąskaita kiek mokėjau per wordą, pačiam parašyt, tai ten galėjau bet ką parašyt. Aš pats stengiuos iš uk viska pirkt ar iš europos, iš usa perku tik per vieną pažystama kuris man parveža su mašinom, tai taip ten užsiknsisi su muitinėm. Matai pamatė pas tave kad didelė dežė, iškart galvoja daug kainuoja, ir patikrino, pagal nuotaika jiem.. Dar vienas atvejis buvo draugui, užsisakė iš  Jav, rock band žaidimą su instrumentais, instrumentai ten netikri, specialiai pritaikyti žaidimui, bet muitinei reikėjo įrodinėt, kad čia netikri ir t.t. ir gavo visa dėžę išnarstyta. J

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #54 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 14:41 »
Buva taip:
pamatė didelę dėžę, tokią blizgančią su pabaisom ir nusprendė, kad reikia patikrinti turinį.. O po to, jiems žaidimas tiek patiko, kad muitinės darbas sustojo visiškai :)
Arba jie nusprendė, kad Doom brandas turi būti apmokestinamas kokios nors Latga atitikmens.
Arba Nostromo yra narko baronas, ką aš seniai įtariau, nes žaidimus seniai ir daug perka, vaikšto su įtartinu lagaminėliu su dvigubu dugnu ir visada geros (per daug) nuotaikos.

 :Yahoo!:

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #55 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 15:20 »
Aš irgi su muitinėm susidūręs, kartą irgi apturėjau nesąmonių kai sumokėt teko daugiau muito nei prekės vertos buvo. Priklauso tai man rodos kas tikrina siuntinį, per kauną kai siuntė tai be problemų, o per vilnių tai prisikabino.
Europoje muitų nėra.

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #56 Įrašytas: Kovas 06, 2010, 15:39 »
As manau, kad jus esat teisus, nes va dabar prisiminiau, kad basic Doom , as siunciaus is UK per ebay. Kainavo 209 lt, ir didele deze, hehe, butu is Jav ir tas butu uzstriges, o telefas ir Honk Kong'o bet maza dezike, ir nepamenu kiek ivertino ikainavima siuntejas.
Gerai kad esu numates dabar geimus, kurie su shippingu kainuoja vos virs simto ir salyginai nedideles dezutes turi..

To Hornis : Nu va, vienas klubietis jau mane perkando...teks samdytis likvidatoriu :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #57 Įrašytas: Kovas 11, 2010, 12:53 »
Dabar dar kart pagalvojau apie tai, kad reitku ant WoW atsispausdint vienos pusės charater'ius, tai nieko neišeis, nes pvz Warrior tiek alliance tiek horde naudoja tuos pačius skillus, tada reiktu papildomai skillus spausdint.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #58 Įrašytas: Kovas 11, 2010, 14:12 »
Ah, tada gaidys gaunas...nu as manau, kad kurejai cia su pacia ideja is pat pradziu pramazino, kad nepadare atskiru, juk aisku kaip diena, kad ne del to, kad sutaupytu popieriaus charu sheetams. Nu dzin, zaisim ir taip, vis tiek pasirinkimas platus..

P.S. Bredvova ideja...nusiperki da viena Wow ir isimi is jo, skilu kortas ir charu sheetus, o visa kita - ismeti :D
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Turimi zaidimai
« Atsakymas #59 Įrašytas: Kovas 11, 2010, 14:19 »
Gavau toki pat pasiūlyma :D , bet biški brangokai gausis, nu manau ir taip yra iš ko rinktis, plius expansijos dadės skillu, talentu, veliau atsiras ir naujų veikėjų :). Kas patinka, kad žaidžiant kelis kartus iš eilės su tuo pačiu veikėju, jis vis tiek skirtingas gali gautis :)