Autorius Tema: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!  (Skaityta 20356 kartus)

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #45 Įrašytas: Spalis 01, 2010, 23:16 »
uch goriacyje parni .....  :lol:  :lol:

Anonymous

  • Svečias
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #46 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 00:30 »
Citata iš: "skwazi"
uch goriacyje parni .....  :lol:  :lol:

Agha :D

Tęsiant temą ne į temą - Kokie įspūdžiai palošus DnD Castle Ravenloft?

Mes čia trečiadienį lošem 4se paskutinius du Adventure, kur pagrindinį lordą Strahd vampyrą ir jo bodyguard (parenkamas randomu) reikėjo nukalti...vos vos, bet sugebėjom paskutinėmis akimirkomis jį ir bodyguardą nukalti. Jaučiu vieninteliai scenarijai kurie nesutilpo į 60 min laiko atkarpą :)

O kai lošėm 2se anytradienį su Gedu iš BDC tai niekaip kauliukas nekrito ir abi partijas pravalinom :D

ir dar tęsiant temą sutinku su Hornio pasakymu:
Citata
Supažindinant su geimais, reikia taikyti meduolio taktiką. O botago taktiką pradėti naudoti tik tada, kai pradeda piktnaudžiauti.

Taikos ir ramybės mūsų visų ir jūsų visų namams :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #47 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 01:45 »
Ot uzjudinom sirsiu lizda :) Is esmes viskas yra gerai - mes totally cool. Nesu koks tai troublemakeris ar chuliganas, tiesiog pastebejau, kad musu trijule ( Sauliokas, as ir Arthur ) kazkaip labai aikstingai reaguojam i vieni kito postus :) As manau, cia - jaunas menulis veikia. Nors man tai smagu, vis inesam kokio naujo vejo i apmirusi foruma. Tiesa, reiktu kaip Tomas sake, issiaiskint prie alaus bokalu, gaila kad klubas - alkohol free.
Anyways  :drinks:  :friends:
Taran, bratka ! Sveiks sugrizes, kada i klaba ataisi ?
Joa, as pamenu ta sesija Staro, tikrai kazkoks apmusijes tada buvo geimas, judu su Setu buvot naujokai jame, ir pamenu Seto apvalias akytes, kai zmogus mates tikrai nelabai kirto kas cia vyksta, arba kaip Edis kazkada ( man atrodo , kad tai buvo Edis ), kai ji pati pirma suvalge ( tai man atrodo buvau as...nu bet jis rovesi ). Tai va, man ta sesija irgi nepatiko zaidimo eiga, matomai tikrai prastai isaiskinau taisykles ( kiek pamenu aiskinau gan trumpai , sakau - vyrai , mesa bus kai pradesim zaist, bet va - mesos nebuvo ). Bandysim tai realizuot si sekmadieni.
Beje, del zaidimo vardant laimejimo - kaip jau sakiau, sunkiai pamenu kada laimejau, bet ne cia esme, juk pvz yra siaubingai smagu, kai buna gera kung fu kova, kai taskaisi, sekmingai blokuoji spyrius ir smugius, nu ir paskui netycia praleidi viena, taip ir norisi pasakyt po kovos "gg" , arba "your kung fu was perfect", arba koki RDI, kai luzti priespaskutinis, bet matai, kad varzovas per viena skaiciu nuo trukimo irgi, dar speji pries nugriudamas po stalu pasakyti "O mes beveik vienodai girti, gaila nepamatysiu kaip po manes uz 5 min truksi ir tu.."
O kad nenaudoju meduolio principo, sorius, taip jau esu prates - mes dar kai mokemes magijos, tai patikekit toks klaidu nerolbackinimas, privesdavo prie to, kad tas klaidas labai gerai isimindavai ir daugiau nekartodavai. Cia ziauru yra , sutinku, bet tai veiksminga. Arba kaip mano zmona man kartais sako juokais, kai losiam ka nors – „galetum kada ir pasiduot..“, nu – o tai tada kame zaidimo pointas ? Aisku, tada tai buvo tinkama metodika, nes visiems ji tiko, bet klube yra daugiau zmoniu, ivairios patirties ir skirtingu charakteriu, ne visiems tai tinka, todel siuo klausimu mes va cia ir diskutuojam.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #48 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 08:11 »
del alaus tai bishki veliau.. vakar jau taikemes... baigem su tekila :D

ramai, tarans sake reik laimet, bet ne pries zmona. pries zmona geriau pralaimet ;) :D :D

p.s. tai as specialiai taip reaguoju, ka gyvybes butu forume. siaip man dzin cia ant visu :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #49 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 11:07 »
Citata iš: "visoks"
p.s. tai as specialiai taip reaguoju, ka gyvybes butu forume. siaip man dzin cia ant visu :D

Ooh, tu tikras saunuolis :D. As visada tikejau, kad esi jautrus ir draugiskas, bei tyros sielos vaikinas  :no:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #50 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 12:12 »
matai koks tu naivus :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #51 Įrašytas: Spalis 02, 2010, 17:08 »
yup, as is kaimo ir praktiskai dar neprarades nekaltybes  :oops:
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

4taran2

  • Apprentice
  • **
  • Įrašai: 185
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #52 Įrašytas: Spalis 06, 2010, 13:43 »
Sauliau ant visu pyyyykstu, pastatyyyk man alaus :D
42 is the answer \"(bow)\"

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2010.09.29 TRECIADIENIS!!
« Atsakymas #53 Įrašytas: Spalis 06, 2010, 16:44 »
aha, ypac po to ka skaipej prisnekejai ... :fool:
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.