Klubo reikalai > Klubo susitikimai

2010.10.24 Sekmadienis

(1/2) > >>

Simuck:
Kaip matau, forumo apatija tęsiasi  :-D

Kas iš žadančiųjų ateiti norėtų ką žaist?

Versetty:
ka lost didelio skirtumo man nera, neatsisakyciau Dixit (psichodelika niekam nepamaise :-P ) , taip pat pasiilgau carcasones senos geros, visai nieko butu zombiai, ir zinoma Magic'ui as neabejingas :D  galima butu zinoma ir dideliu, pvz wow kuri dovydas jei atsines as pasirasysiu :)

ExLegendz:
zombiai suka ratus aplinkui :)
šiaip rimtai senai pilių statymą bematėm :D
WoW'o irgi neatsisakyčiau ar descent ar pan :)

Nostromo:
Bet po musu pamastymu, kalendoriuje atsizymejo net 5 zmones - sioks toks progresas, ar ne ?
Nieko, man snd paskutine si menesi naktine - labai noriu i kluba !

Hornis:
Šiandien susirinko 9 arba 10 žmonių - niekada nemokėjau skaičiuoti.
Iš pradžių visi draugiškai pažaidėm Pixies (Simai, pataisyk mane vėl  :good:  ). Straksėjom su kiškiais, apimti psichodelinio transo, ir spėkit kas laimėjo? Ogi Mindaugas  :drinks:
Tada susiėmėm ir žaidėm stone age. Kiti žaidė pandemic. Griovėm medžius, kasėm auksą ir gimdėm vaikus. Aš labai pykau, kad negaliu kariauti ir vis stengiausi užimti Simo kaimą, kai jis vis likdavo tuščias. Ir spėkit, kas laimėjo? Ogi Mindaugas  :drinks:
Pandemicos žaidėjai, pasirodo, leido, kad visas pasaulis užsikrėstų ir mirtų, tačiau to nežinodami, jie dar apsuko kelis ratus, beviltiškai bandydami gydyti mirusius.
Ir tada atėjo grand Imperatoriškojo MTG mūšio laikas. Aš buvau imperatorius, kurio generolai buvo tomas ir mindaugas. Un savo kariaunoje valdė martyną ir taraną. Kiti likę pabėgo į kambariuką ir kažką įnirtingai veikė. Nežinau ką  :evil:
Taigi, mindaugas pasidavė pirmasis - jis susuko neblogą kombo ir išvažiavo, todėl man kaip imperatoriui teko perimti jo flangą. Un pasirodė esąs tikras juodasis imperatorius - visiškai nepadėdamas savo generolams kaupė ir kaupė gyvybes. Mindaugo vietą užėmęs dovydas beveik nužudė taraną, tačiau Un laiku atsiuntė savo kareivių jam į pagalbą. Dovydas liko gynybinėje flango pozicijoje. Veiksmas persikėlė į tomo ir martyno flangą. Martynas su savo landu kariuomene buvo galingai sutriuškintas mano ir tomo jungtinės assasinų ir pabaisų kariuomenės. Tada atėjo eilė triuškintį piktąjį imperatorių Un, kurio gyvbės viršijo 50 taškų. Ir nelauktai, beveik gyvas taranas atrado piktą backstabinimo būdą: jis pradėjo nudekinti mano, imperatoriaus kaladę. Jungtinės mano ir tomo monstrų kariuomenės puolė ir puolė Un karalystę, jam nepadėjo net baisūs demonai. Tuo metu, dovydas neleido taranui atsikvėpti ir nuolatos puldinėjo jį savo baltai žalia kariuomene.
Ir.
Kai taranui liko 8 taškai, tomui 4, dovydui 11, Un 4, o man 32, taranas paskutiniu ėjimu nudekino visiškai mano kaladę ir jungtinės mūsų pajėgos buvo sutriuškintos visiškai. Kova buvo tikrai epinė ir didinga, o labiausiai džiugina tai, kad viskas buvo kaip tikrame mūšyje - viena papildoma diena būtų visiškai pakeitusi kovos baigmę  :drinks:

Sakau, kad šį sekmadienį galim užskaityti kaip labai nusisekusį  :friends:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją