Žaidimai > Turimi žaidimai

World of Warcraft The Board Game

(1/1)

Dowydas:
Aprašymas:

World of Warcraft (WoW) stalo žaidime pasirinksite paladino arba šamano, kunigo arba piktojo burtininko, galingo mago arba klastingo vagies rolę. Žaiskite kaip barbariškas orkas, trolis arba būkite gnomu, nykštuku ar kita mistine būtybe.
World of Warcraft žaidimas pagamintas pagal populiarųjį interneto žaidimą. Žaidime galite pasirinkti vieną iš 16 veikėjų iš 8 rasių ir 9 veikėjų klasių ir prisijungti kovojant už Hordos ar Sąjungos pusę. Keliaukite per Lordaeron žemes, kaukitės su monstrais, rinkite patirtį ir galią, ir užsitarnaukite garbę!

Žaidimas paremtas fantastine nuotykių tematika. Hordos ir Sąjungos pusės turi konkuruoti, kuri pirma nugalės viešpataujantį valdovą - KelThuzad, drakoną Nefarian ar demoną Kazzak.

Žaidėjai pradeda turėdami žemo lygio veikėją su paprastais ginklais ir tam tikromis paprastomis galiomis. Stalo žaidimo tikslas - įveikti seriją užduočių. Įvykdant užduotis - gaunama patirtis, geresni ginklai ir auksas. Žaidimas baigiamas, kai yra įveikiamas vienas iš trijų "Bosų". Yra 30 žaidimo ėjimų, per kuriuos tai turi būti įvykdyta. Žaidėjai gali pasirinkti už kurią pusę kovoja. Sąjungininkai - geroji pusė, o Horda - blogoji. Kiekvienas veikėjas turi savo kortų kaladę su skirtingais burtais ir galimybėmis. Šios kortos suteikia įvarias galimybes įveikti iškylančias užduotis.
WoW gali būti žaidžiamas kaip komandinis žaidimas arba kaip konkuravimo žaidimas. Žaidžiant komandomis, labai svarbu priimti sprendimus, naudingus visai komandai, kadangi kai kurie veikėjai turi galias, kurios įtakoja visą komandą, pavyzdžiui - suteikiamas gynybos privalumas.
Kovos vyksta metant trijų rūšių kauliukus - mėlinus skirtus nuotoliniams mūšiams, raudonus - artimiems ir žalius - gynybai. Monstrai turi gresmės, atakos ir sveikatos lygius. Priklausomai nuo išmestų kauliukų, monstrai yra sužeidžiami. Taip pat gali būri sužeidžiami ir veikėjai.
Expansion'ai:
World of Warcraft: The Boardgame - BlizzCon Epic Armor Pack
World of Warcraft: The Boardgame - Shadow of War +
World of Warcraft: The Boardgame - The Burning Crusade

2-6 Žaidėjam

Kategorija:
Adventure
Fantasy
Video Game Theme

Mechanika:
Area Movement
Dice Rolling
Partnerships  

Main game taisyklės:
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_c ... wrules.pdf
Shadow of War taisyklės:
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_c ... prules.pdf
Burning Crusade taisyklės:
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_c ... _rules.pdf

Pastebėjimai:
Mano manymu žaidimą geriausia žaisti 4-iese, nes žaidžiant 6 žmonėm, žaidimas per daug užsitesia ta prasme, jog vienai pusei tenka ilgai laukti kol paeis kita pusė, gaunasi didesnė dalis laukimo nei pačio žaidimo.
Pridedu, pdf faila su ištaisytomis klaidomis kortelėse  :smile:
WoW_-_Errata_Paste_Up.pdf - 2.9 Mb

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją