Klubo reikalai > Klubo susitikimai

2010.10.31 Sekmadienis

(1/10) > >>

EddyViper:
Nuuuu? Sekmadienis!

Padauža - daryk taip, kaip as.. o as taip myliu savo darba, kad stengiuos jo neliest ir nejudint, kad nepakenkciau jam :) todel ryt busiu klube :P

Mes DOOM'inam!
1.Ram'as
2. Edis
3. Legendz
4. Dovydas Jr.?


As jau jei busiu - bus ir Ku Fu Fu  :-x

Dowydas:
Aš dar nežinau ar būsiu, vakare tiksliai pasakysiu, bet gali būt, kad negalėsiu būt iki 19h, nu žodžiu pranešiu

Hornis:
Aš susirgau, bet gal atsigausiu iki rytojaus...

Dowydas:
Jei ryt vilniuj geras oras, tai pasirodysiu, jei prastas tai nepasirodysiu :D taip kad rytojaus laukiam :D

Nostromo:
Dovydai, jei nebus taves, tai praktiskai nebus ir Doom'o , nes sia sesija juk tu GM'ini. Butinai parasyki iki sekmadienio, nes tada mes arba : a) Ieskom dar vieno marino ir as bunu Evil Mastah,  b) nesinesu Doom'o , bet nesuosi Red Dragon Inn ir tada geriam bare, dar prie progos, jei Mindaugas atsines zaidziam koki Pandemic bei Small World ( nu ir aisku taskomes Edzio Kung Fu ( kaip yra jega, kai populiarius geimus gali dar kazkas be manes atsinest - wau !)

P.S. Jei yra noro, galiu atsinest Kingpin. ( jei atsiras norinciu 1x1 pasitaskyt kas nors ) Nors jei nesuos Doom, tada no Kingpin.

P.P.S. Tai idomiai...kaip tik jei geras oras Vilniuj bus, turetum nepasirodyt pas mus, o daba priesingai...idomiai cia, bet yra kaip yra - jei nesunku is pat ryto kokia SMS man parasyk, kad reaguot, nes tada ziek Mariukas dar kokius Zombius atsines as ka...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją