Žaidimai > Magic: the Gathering

PTQ Paris Report'as

(1/1)

Xemnon:
Cia galite savo reportus apie MtG turnyrus buvusius ir ateities. Pradesiu su savo PTQ Paris
Sestadienis 6'a ryto - Isedu i Autobusa ir luztam porai valandeliu :). Po kiek laiko 10val atsiduriu vilniui su instruktazu "Eik link centro ir rasi" ir adresu bandau ieskot... aisku nepavyksta ir padarau jau tos dienos klaida Nr.1 - Pasiemiau taksi stovinti prie gelezinkelio stoties - tai man atsiejo TIK 16lt. Atsiduriu ten 10.45h ir visi pradeda "Madingai" veluot. Daugeliui demesi patraukia mano kauke kuria nesiojau, jei netingesit paklaust, paaiskinsiu kodel ja nesioju. Susiradau zmogu is kurio gavau taip mano ieskoma Molten-Tail Masticore, susitinku matytu zmoniu ir susimoku uz turnyra. Su sveciais is lenkijos ir latvijos, musu 24 ar 26 gerai nepamenu. Susedom i savo vietas ir as lyg tycia vienam stale su savo geru draugu praaitu metu lietuvos cempijonu "Perkunu". Pajuokaujam, nes jo buvusi mergina gyveno Siauliuose ir su savo inside joke'ais pagasdinam kitus. Gaunu boosterius ir po varginanciu taisykliu klausimu pradedam plest viska. Is leto supratau kad pool'as kuri plesiu yra totalus crap'as ... kazkam tikrai nepasiseks ir reikia tiketis niekam is savu. Vel tesiu tradicija - baigiu Deck Registra pirmas, nueinu atsigerti ir padaryt happy dance'a kad sudino pool'o neturiu ir netycia pastebiu 2 kortas Perkuno pool'e - Venser, the Sojouner ir Molten-Tail Masticore ... jooo kazkam 80$ tiesiai i delna... pasiseks kazkam. Po kiek laiko visi gauna savo pool'us - Pamatau 2 juodas kortas ir suprantu kad zaisiu juoda - Skithryx'a ir Hand of the Praetors (FOIL!!!) ... must be my lucky day, bet pastebiu jog likusi juoda nera pati geriausia ir galu gale padarau rizika ir kartu Klaida nr.2 Pasidarau 3 spalvu deck'a.
1-as Match'as - Bruzgis WBr
Susidem ir pradedam juokaut kaip Kauno lyderis pries Siauliu "lyderi" (nors tokio dar neturim) zaidzia. Pirma game'a greitai mane su savo golemu armija uzmusa, taippat baigiasi ir 2'as game'as - praziuri i mano decka ir nustemba jis kaip jam pasiseka... ne, tiesiog mano sekme pradeda savo sposus krest. Landai nesitraukia arba eina non-stop kai ju ISVIS nereikia ...
2-as Match'as - Rhox UW
Pirma karta matytas veidas bet is aplinkiniu girdziu kazka Rh.... prisimenu zmogu vardu Rhox nu nieko zaidziam. Pirmam game'e palikau ji ant 1 life'o bet nukritau o antra ten man su mana (....) problemos (eilini karta) 0-2 ... jooooooo nieko sau planai i Paryziu. Reikia butinai laimet visus kad i Paryziu patekciau .... AMEN!
3-as Match'as - Singler UR
Kai maciau kad zaidziu pries SinGler man siektiek kojos sudreba, jis gerai Legacy ismano ir zaidzia, bet tik tiek zinojau apie ji. Jo mergina irgi dalivauja turnyre ir irgi kaip ir mes 0-2 ... nesiseka mum. Susedam ir Game 1'as po abiem dideliu manos problemu isplesiu as pergale su Bloodshot Trainee'u artilerijom :) Game 2 pamenu uzmusiau su Ichorclaw Myr + Untamed Might .... oi smagu 1 hit'u uzmust oponentus kai jie nesitiki :D. 1-2 Ishsitaisom, o SinGler'is drop'inasi.
4-as Match'as - Nymfa WR
Pati pavojingiausia spalvu kombinacija nes daugiausia removal'o .... OHHH BOY. Greitai prapute jinai mane ir prisiminiau del ko mes ja savam rate vadinam "The Annoying One" 1-3 dropinuosi ir skubu susitradint/susipirkt stuff'o kurio man ir ne tik man reikia ir lekiu traukiniu stotin. Klaida Nr.3 Nesiorentuoju po vilniaus autobusu sistema ... debiliska jinai isvis. Atsirandu traukiniu stotyj ir lieka 5 minutes iki traukinio, tik pribegu prie kasos su 50lt rankoj, isgirstu kad traukinys isvyko... Greitai susimetau ir begu link Autobusu stoties, ten suzinau kad kaiptik dar pora minuciu stovi autikas i Mazeikius bet ir i Siaulius uzvaziuoja... BEGOOOOOOOM lekiu nors gerkle nei laso skyscio nuo ryto nemate. Seip ne taip speju ir tada supratau kad nera visai jau taip blogai ta diena praejus. Buna ir blogiau. Tad viskas nera pergalej. Svarbu ar turejai fun ir jo turejau daug, labai daug netgi, kita karta (vasara) siulyciau visiem vaziuot ir nezinia, gal kas is musu net i San Franciska gausis kad vaziuos :)

visoks:
Nieka nesupratau, ka cia pasakojai, bet ta dalyka, ka pavadinai klaida Nr.1, tai bishki rimtai suklydai. Vilniui tokios kainos ir nieko nepadarysi. Normalei sumokejai :)

SaBeerNik:
jap kol neivaldes gps'a kokia, reik ivaldyt maps.lt :)

Xemnon:
jei del kokiu kortu kyla klausimas tam yra puiki svetaine http://www.magiccards.info

Nostromo:
http://www.magiccards.info yra dievs !

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

Eiti į pilną versiją