Žaidimai > Turimi žaidimai

Pax Romana

(1/4) > >>

Dowydas:
Šiandien Artūras parvežė man Pax Romana, tai dėžutė tikrai nedidėlė, puse dėžutės užema taisyklių knygos :D, vienas Rule Book, vienas Play Book, kurie manau storiausi kokius esu vartes + ten nieko panašaus į FFG rulebook'us, keli paveiksliukai per visą knygą..., žodžiu rimtas žaidimas, gal net rimtesnis nei tikėjaus :D, kortų nedaug, nei šimto nėra, tik va vienas minusas dėl žemėlapio, jis plakato tipo, kaip plakatas, o dydis kaip wow'o, tai dabar galvoju ką su juo daryti, išpradžiu galvojau bandyt ant papkes kokios lypdyt, kažko kieto, bet pasitariau, tai manau į plevelę reikės klijuot, panašiai kaip laminuot, galės ir sulankstyt normaliai ir nesuplyš, o gal kas dar turit kokių idėjų? Keletas foto:

Aprašymas:
PAX ROMANA Stalo žaidimas vyksta Europoje nuo 300 metų prieš Kristų iki 1 metų prieš Kristų. Stalo žaidimo pagrindas yra strateginės operacijos nuo armijų mobilizavimo iki kitų regionų kolonizavimo, barbarų įsibrovimų, iki politinio stabilumo palaikymo. Pax Romana naudoja unikalų žymekliais pagrįstą žaidimo nuoseklumą plius kortų kaladę, kurios sukelia tam tikrus istorinius įvykius ar nelaimes, kas suteikia žaidimui ne tik siurprizus bet ir galimybes. Žaidimas suteikia įvairius scenarijus nuo greitai sužaidžiamų, vieno  - dviejų žaidėjų partijų iki istorinių mūšių inscenizavimų keturių žaidėjų partijose. Žaidimas tinkamai veikia žaidžiant 2, 3 ir keturiese. Taip pat žaidimas leidžia žaisti vienam. Scenarijų pasirinkimas - nuo Punų karų iki Rytų viduržemio konflikto tarp Graikų ir Selucidų imperijų.
Yra dvi žaidimo versijos - standartinis žaidimas, skirtas greitoms partijoms ir pažangus žaidimas, skirtas pajusti pilną žaidimą ir istoriją.
Į PAX Romania dėžę įeina vienas milžiniškas žemėlapis, 55 kortos, daugiau nei 400 žymeklių, atvaizduojančių armijas, laivus bei miestus bei didelė galybė pagalbinės medžiagos, padedančios organizuoti žaidimą.

Pax Romania tai stalo žaidimas, kuriame keikvienas žaidėjas dalyvauja epiniuose konfliktuose tarp 4 civilizacijų - Romėnų, Graikų, Kartaginos ir Rytų armijų. Žaidėjai turi plėsti savo imperiją, statyti miestus ir kovoti su kitais žaidėjais. Žaidime taip pat yra begalė netikėtų iššūkių - piratai, barbarai, vergų revoliucijos, riaušės. Žaidimo partijos laikas gali užsitęsti nuo 2 iki 12 valandų, priklausomai nuo scenarijaus ir žaidėjų kiekio

Nostromo:
Dovydai, tu esi didesnis harcorinis manjakas tokiu geimu, nei is pradziu maniau !

ExLegendz:
žemėlapis istoriškai tvarkingas ;)

Dowydas:
Jop, ir viskas paaiškinta dėl žemėlapio istoriškai, kur kokia vieta, kodėl taip, visos datos ir t.t., žaidimas labai tikroviškas :smile:

visoks:
Kaip vyksta zaidimas? Ar nereikia kitiems ilgai laukti kol vienas ejimus daro? mepas mane iskart uzkabino, todel chiurinuos i pirmas zaidzianciuju gretas. o gal siam geimui reikia surinkt 4 zaidejus ir paskirti ne klubine diena? tyliai ramiai panagrineti..

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją