Žaidimai > Magic: the Gathering

Ravnika Theme Deck Report'ai

(1/6) > >>

Xemnon:
Susirinkom is pradziu 5, pabazarinom, pasnekejom, paprikolinom. Su simu pradejom lost ant fun matchus ir po G1 visi pradejo plust. Ech antram game'e uzlauze jis mane nu bet nieko, visiem pasitaiko :D.
Su Nostromo'u sustumdom stalus, pasitariam kaip cia viskas vyks ir pristaciau turnyra ir daugeli jo detaliu. Per random deckus as gavau Rakdos (BR). Sirdyj laimes sokis prasidejo nes cia viena is 3 gildiju kuriu norejau(kitos dvi: Simic, Golgari).
R1 Arturas (Izzet)
Izzetas, Nostromo kudikis, sake jog jis buvo radikaliai pakeistas nu paziurekim G1 prapyliau staigiai deka zele drebulo ir niv-mizzet. G2 pamenu kad jam kazkas buvo negerai, bet G3 - ohoho ten buvo, ginibos neturiu nieko ir musa mane jo magas (guildmage'as). galu gale, seip netaip, atsistojau ant koju ir vos vos paemiau pergale bebuves vos ant 2 life. 2-1 (oi smagu ir cia dar tik R1) 1-0
R2 Ruta (Golgari)
Golgari, mano megiami negyveliai... gaila man juos bus must, bet reikia, G1 pamenu greitai baiges, o G2 net nepamenu kad padara jinai butu ishsimetus, nu uzlauziau visapusiskai ten. 2-0 2-0
R3 Ramunas (Boros)
Boros'as, greiciu neprilygsiu tai policijai... tuolab zmogaus kurio deka visas sita nebutu ivykes, Nostromo, rankose. Amen. G1 Guildmage'as draskesi kaip antzmogis nupyles net 4 padarus - vo cia tai korta blin. G2 Kiek pamenu su Master Warcraft sujobino mane negyvai G3 Laimejau bet nebepamenu kaip. 2-1 3-0
R4 Tomas K. (Selesnya)
Selesnya - tokenu minios, o mass removalo nera - FUCK. Pirmas game'as praejo kazkaip slidziai net nebepamenu G2 jau buvo daug daug daug tokenu ir laimejau islikes tik ant 1 life'o .. PHEW 2-0 4-0
Palaikinejau Ramui ir Tomui kompanija nes jiem dabar protas males ir kinkos drebejo ar jie pateks i Top 4 - Taip ir buvo, abu pateko.
Pusfinaliai Tomas G. (Dimir)
Dimir'as - nesitikejau kad jis taip toli nueis, G1 milino mane nesveikai jisai kol neatejo Rakdos'as (BBD - Big Bad Demon) ir nepravale lentos su pseudo-Anihilator. G2 baigesi panasiai 2-0 5-0
Finalas Tomas K. (Selesnya)
G1 net nepamenu, bet G2 pamenu kad Ragdosas ir pakankamai gera aukojimo strategija pelne man pergale, vos vienos atakos tereikejo jam i mane ir man kaput butu buve 2-0 6-0. Antras mano rengtas turnyras ir 2 pergale... reiks organizuot ir nebedalyvaut kita karta :DDDD

1. Domantas Zavadzkis (Xemnon) - Rakdos
2. Tomas Kosteckas (TomasKJ) - Selesnya
3. Ramunas Brazlauskas (Nostromo) - Boros
4. Tomas Glazauskas (Versetty) - Dimir
5. Arturas Seskus (Hornis) - Izzet
6. Simonas Kapucinskas (Simuck) - Simic
7. Ruta Gapsyte (Arisa) - Golgari
8. Dovydas Tutinas (Dowydas) - Orzhov
9. Tomas Cinga (Damaja) - Azorius
10. Gerda Verbickaite (Teja) - Gruul

Versetty:
Nu papasakosiu as, kaip cia kas buvo ir kaip stebuklingai Dimir'ai (Xemnon juk taip nesitikejo) ateis iki top 4 :D
Mus ten kankino, sodino, liepe ajti ten ir ten sake daryti ta ir ana, kol pagaliau visi sutupem, ir gavom leidima pasiimt gildijas, nu kagi gavau Dimir (juoda/melyna), viduj zmogeliukas sako - not bad not bad bet ai ziesim....

1. Pirma partija su Tomu (2 vieta kur uzeme), pries tokenu konvejeri Selesnia (zalia/balta), nu ok sedam losiam...pradejom..pirmas macas - kol mano melynai juodos nuopezos letai slinko i musio lauka, nors as jas lb stengiaus kuo greiciau jas judinti spirdamas i uzpakali , bet matyt jos buvo lb pavargusios arba susalusios kol ramas tempe jas lagamine i kluba, Tomas paleido kruva saprolingu kurie grazioj formoj per daug nesusildami mane sunesiojo. Antra partija - tomas sako "oj reik muliganint", sakau ne ne viskas gerai yra, nu kaip tas gerai pasirode gan greitai, laimejau as - o tomas mane turbut prakeike kodel nedare muligan, nu sorry as tikejau tava kortom :D trecia partija - mano pabaisiukai kaladej is to dziaugsmo kad kazka padare gero taip uzsibaliavojo kad nusprende kad nera ko lyst laukan ir taip bus gerai, nu kagi , gerai nebuvo, gavau i skutus ir braukdamas nosi ejau tyliai i kampa isbart sava kalade del ko jin taip uzdurniavo.

2. Gavau kovos drauga Artura su Izzet gildija (melyna/raudona), abu patyre pralaimejimo karteli, kaip visada pazvangem iki pilvo skausmo ir sakom gal reik pradet lost nes kazkaip visi itartinai pradejo ziuret kad mes snekam o nelosiam....nu kad jau taip norit kolegos....pradejom....pirmas macas - mano dimirai gave bart nuo manes, jauciasi prasikalte ir neblogai daro savo juoda darba lenda ir kanda arturo izzetam, bet arturas per daug necicakina ir pradeda taskyt mane burnais ir kitokiais smagiais dalykais kurie labai linksmina ji ir mane lb liudina, pralosiau.....antra partija - jausdami kalte ir matydami mano liudna veida mano kalades gyventojai lb supyksta ir pradeda nenormaliai lysti ir taskyti artura ir jo pajegas, mes laimejom yahooooo  :Yahoo!:  trecia partija - laikas ajna i pabaiga, suprantam kad partijos nedabaigsim, nu ziurim kas bus, arturas pradeda taskyt i mane zaibus, metyt savo padarus kurie staugdami mane kandzioja, bet tada prabunda mano kalade, turedamas rankoje viena korta pradedu nuo virsaus traukt kortas kurios kazkokia stebuklinga jega traukiasi kaip tik tai ko reikia, dimirai svencia, liejasi alus, vynas, visa kalade girta ir net nebesimaiso i krenta kortos ant zemes ...pergale....

3. gavau priesininka Toma cinga su Azoriu taryba (balta/ melyna) nu parlamentarai nebutu parlamentarai, sedi, raso, duonos nepraso...:D is ju judsio nulis...mano dimirai paziuri, pakraipo galva, nesupranta ka daryt, itartinai azoriai nekreipia i nieka demesio savo guildpactus raso ir tipo mes cia tik ginames...pameginom pakandziot juos, nu kandasi, bet azoriai sedi ir sau toliau raso...uzpyko mano deckas, pakviete legendary vampyriuka kuris pleso burtu knygas ir dokumentus ir visa kas is popieriaus (keistasa hobis), 4 turnai azoriai verkia, renka dokumentu ir burtu knygos skutus, liepia dingti is ju tarybos sales ir leisti jiems dirbti, bet laukia dar vienas macas, trumpai apibendrinant - tas pats scenarijus, ateina vampyras kuriam patinka popierius ir galutinai ispleso azoriu archyva...azoriai negali patiketi tokiu vandalizmu ir keikdamiesi kapituliuoja, o dirmiai tesia baliu...vel vynas, alus, sokiai ir t.t.t

4. priesininkas Ramas Ramovicius, kaltininkas viso to...nu jis su savo policininku decku neramina dimirus...jie juk nusikalteliai, o cia mentai atejo...mmm...ir kuo apkaltins ar tik ne azoriai cia bus iskviete juos...ta proga vampyras popieriaus manijakas nusprendzia per sias partijas nesirodyti...tiesa viena karta pasirodo ir blogai padaro nes ji supakuoja borosai ir isveza tardymui...pirma partija - dimirai supranta, su policija reikalai nekokie, greitai organizuotai ir siek tiek pagirioti pabega nuo policijos sulupdami ju pajegas ir tyliai pozemi trina rankom, tipo pergale netoli jau, antra partija - va cia ir prasidejo festivalis, as manau ramas aprasys ta visa musio scena as tik trumpais niuansais perbegsiu kad vyko viskas taskas i taska, buvo lb itempa kova, kas nugales ar tiesiogine zala ar pasibaigus ramo burtu knyga, rezultatas dimirai patiria pralaimejima del taisykliu niuanso nezinojimo ta2iau kaip toj dainoj...nieks kits cia nekalts...bla bla bla.... faktas kova buvo epine ir is to dziaugsmo su ramu nusprendem kad ai gana mustis, dimirai duoda kysi policijai ir pasidaline po viena taska ramiai laukia kada baigsis paskutines kovos ir bus paskelbti rezultatai.

Rezultatai skelbiami ir patenka dimirai i top 4 kur ju kelione ir baigesi, bet siaip jie patenkinti nu top 4 yra gerai...nu cia galima lb greitai viska papasakoti nes nelabai yra ka....priesininkas domantas su ragdos...bla bla...5 turnas ateina demonas kuris naikina viska ir plejeri ir taip toliau...dimirai megina tartis, siulo kysi, megina kersyt, bet demonas yra demonas proto nerasta, atejo pamojavo botagu vsio gavom malku ajnam namo...
kadangi Ramas irgi sekmingai pasikrove, kad nereiktu nuobodziai laukt finalistu prasidejo 3 vietos mazasis finalas - pirma kova - dimirai lb nuliude is po beprocio demono plesymosi pradeda lb vangiai vos judedami ir islenda i musio lauka kokiam 5 turne kai jo jau laukia ajbe borosu policininku, kurie pakuoja visus viena po kito ir sekmingai veza i nuovadas ...antras macas - pradedam apyligiai bet borosai iskviecia spec pajegas angela kuris sukdamas karda virs galvos puola lupt pasimetusius dimirus kuriem jau giliai dzin kas ir kaip ir isdauzes paskutinius likucius borosai bega i kioskeli pirkt alkoholiniu gerimu o dimirai renkasi manatkes ir lenda i dezute iki kito karto.... aciu uz demesi :D

Hornis:
Pagarba, Tomui, už tokį mano vardo vertą literatūrinį reportažą  :drinks:

Simuck:
Na, parašysiu ir aš trumpą reportažėlį.
Žodžiu, gavau vardinį decką - Simic Mutology. Ką gi, bandom.
Pirmas raundas prieš Gerdos Gruulius. Pirma partija, abu pamuliganinom po du kartus, kol pagaliau nusprendėm žaist. Man kortos krito kaip niekad gerai, todėl nelabai sunkiai laimėjau, o Gerdai buvo totalus mana screw. Antra partija - vėl kortos super krenta, vėl Gerdai mana screw. Ką čia bepridursi, 2:0.
Antras raundas prieš Ramo Borosus  :crazy:. Ir ką ten man veikt su savo žaliom sporom? Ogi nieko. Tai nieko ir nenuveikiau. Totalus mana flood per abi partijas, į vienus vartus 0:2.
Trečias raundas prieš Dovydo Orzhovus. Šį kart sekėsi biški geriau, sporos ėjo į trąsą. Eigos nelabai pamenu, bet pergalę išplėšiau. Antra partija tokia sėkminga nebuvo, o dar laikas pradėjo baiginėtis, Dovydas ten išvis "apsilifelinkino", taigi teko lygiosios 1:1.
Ketvirtas raundas prieš Rūtos Golgarius. Pirma partija - epic. Negana to, kad po Rūtos super įmantraus pasjansinio deko nukėlimo "5 kartus aukštyn žemyn, dar pašuflinam, dar pakeliam" vėl eilinis mana flood, nors ne toks baisus kaip prieš Borosus, partija truko beveik 45 min  :o. Šiaip ne taip gavau malkų (atodūsis, galim naują partiją pradėt). Na o čia nieko smagaus, nes laiko liko vos 15 min, tačiau šį kart Rūtos pasjansas nelabai pasiteisino ir man pavyko šį bei tą nuveikt. Partijos taip ir nebaigėm, bet nuvariau ją iki 1 life. Taigi, pergalė, tačiau rezultatas 1:1. Bendroj įskaitoj - 6-as. Kaip pirmą kart dalyvaujant turnyre - pusėtinai :)
Apibendrinant galiu pasakyt - nesisekė. Dekas nėra prastas, bet tiesiog tokia diena (arba tiksliau, toks jau "shufflinimas" :))

Dowydas:
Sakė reportuot tai reportuosiu :D gavau Orzhov deck'ą, su juo žaidęs nebuvau, bet peržiurėjęs kortas ir prisimines prieš tai apturėtus Ravnicos dekus, kažkaip supratau jog nieko gero nebus, permečiau kortas, radau jėzaus kortą, dėl to atsirado kiek didesnių vilčių :D, šiaip jei sukrenta idealiai kortos, gan neblogai, bet manau kiekvienam decke sukritus idealiai kortom galima kažką padaryt.
Pirma partija žaidžiau prieš Ram'ą, tai trunko labai trumpai ir sutaškė mane į vienus vartus, nelabai ką ir pakomentuot galima, atntra partija prieš Gerda, jei neklystu, tai pavyko laimėt, bet vien dėl to, kad ji turėjo Gruul decką, kuris pagal mane yra totaliai broken, nes teko su juo žaist prieš tai ir bent man su juo neįmanoma žaist :D
Trečia partija teko žaist su Simu, kadangi mūsų abiejų tokie deckai letapėdžiai, tai per visą laiką vos sužaidėm dvi partijas, ir tai antra buvo nutraukta dėl laiko.
Paskutinė partija buvo prieš Artūra, labai palankiai sukritus kortom, gan lengvai laimėjau pirmą partiją, turėjau net 29 gyvybes, ir viską kontroliavau, o kitas dvi partijas pralošiau ir abi pralošiau todėl kad ant stalo neturėjau nei vieno gyvūno :D
Pats turnyras patiko ir laukiu kitų turnyru  :smile:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją