Klubo reikalai > Klubo susitikimai

2010.12.05 Sekmadienis

(1/4) > >>

EddyViper:
Inirtingai grajinam, kad silciau butu :)

siaip as visai nieko pries DOOM'a, dixit'as nepamaisytu, jei tiek zmoniu, mano nuomone linksma butu uzkurt UW, maroom, hiroshima pasiimk, jei busi :) zodziu... kurenam tema! :Yahoo!:

Xemnon:
Na 8 zmones siandien Draft'ins MtG puseje ir tada tikriausiai siokia tokia pauze nuo mtg darysim, nebent norinciu priesingai bus. Bet Limited'o eventas tai tikrai paskutinis siais metais nes tautai reikia taupyti ties smagumo vardu - Prerelysas :)

ExLegendz:
Aš būsiu.

Nostromo:
Ehehe, Xem - iseitis yra - casual theme deck tournamentai :) Jie visai nieko nekainuoja (nu kainuoja tik pirma karta, kai isigyji theme dekus), cia dar vienas pliusas, del ko as renkuosi toki mtg stiliu.
O jei realiai..tai is esmes, jei mtg'istai, kurie draftins ir ju bus net 8 ( jau vien is ju UW galima butu uzsukti ), nores nusikratyt priesturnyrinio drebulio, tikrai galim bus uzkurent vilkolaki. Reiktu tik preliminaraus zaideju skaiciaus, bet itariu , kad zmoniu bus niolika..

Dabar del ne draftinanciu...plesausi dabar del dvieju dalyku. Pirmas: as kaip uzkietejes doomeris, noriu praeit antra scenariju, arba jei gm'insiu - noriu kad butu praeitas jis, bo jau daug maz zinom taktika ir strategija, kaip reikia zaist. Mariux bus, Edis...o kaip Dovydas ? Cia pradziai kreipiuos i veteranus marinus/evil masterius. Bet jei naujas zmogus nores, kodel gi ne, nors tai sumazina laimejimo sansa, bet nedaug, nes vis tiek opreacijai vadovaus nors vienas patyres, ir ne viena musi apturejes marinas.
Kitas variantas: norech ateit be nieko, tiesiog be jokio geimo ( neskaiciuokit UW ) ir gal koki Neuroshima uzsikurt, arba koki Pandemic, ar dar ka, nu kas realiai bus tuo metu.

Dvi tokios man mintys daba...ai, tiesa, uzsakiau paskutinius papildymus ir kita savaite as jau rankose turesiu : Small World basic game + Cursed expansio + Grand Dames of Small World expansion + Be not affraid expansion + Necromancer island expansion. Dar jusu neregetas Mazasis pasaulis, si karta net 6 zaidejams ! Bus norinciu pasinert i pasaulio uzkariavima ?

Xemnon:

--- Citata iš: "Nostromo" ---Ehehe, Xem - iseitis yra - casual theme deck tournamentai :) Jie visai nieko nekainuoja (nu kainuoja tik pirma karta, kai isigyji theme dekus), cia dar vienas pliusas, del ko as renkuosi toki mtg stiliu.

--- Baigti citatą ---
As ne del to. Nezinau kaip kitiem, bet man buna kai tiesiog jau per daug MtG zaidi ir pabosta tai atsiputi ir vel pradedi lost :) bet aisku niekada nereikia nubraukt tavo awesome theme deck'u :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją