Autorius Tema: Mirrodin Besieged - Prerelysas  (Skaityta 11735 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Mirrodin Besieged - Prerelysas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 00:36 »
As turiu klausima - kada Tomas KJ nustos rinkti prizines vietas. Shis vaikinas itariu nera laimejes turnyre vietos zemiau trecios tikriausiai...Tomai, su tokiu talentu , tu brolau pamastyk - toli eisi, taves laukia rampos sviesos !

Niu aisku sveikinu ir visus kitus, pagal Xem reporta, jusu ten tiek mazai buvo, kaip man pasirode... laukiam daugiau info ir reportu !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: Mirrodin Besieged - Prerelysas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 13:00 »
Tomo tiesiog niekas nebekvies daugiau. Visi nori laimėti :D
Mano reportas:
Atėjau, pasėdėjau, susirinkau kortikes ir išėjau namo.
Laimėjimai: penkta vieta ir žydra apyrankė nuo wizardų.
Asmeniškai nelikau patenkintas, bet oh well  :drinks:

Cyxres

  • Peasant
  • *
  • Įrašai: 12
Re: Mirrodin Besieged - Prerelysas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausis 31, 2011, 14:15 »
Report : Atejau su nuotaika gera , isejau su jos likuciu :D paemiau 8 vieta ( is 8 vietu ) :D Na bet kam rupi , juk pirmas kartas :) gal kuo toliau tuo geriau bus . :unknown:  :-x

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: Mirrodin Besieged - Prerelysas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasaris 01, 2011, 07:50 »
Nu as prisidesiu trumpai prie raportu.
Atejom, praplesem, pasidziaugem kas ka gavom, tada apsikeitem, gavom crapo kruva ir pradejom lost.
Pirma partija vs. Simas - galvojau kad mane sunesios kaip sunyti, bet per stebukla issikapanojau, neleidau jam pasileist i aikste titano 9/9, spejau paprasciausiai :) antras macas panasi kaip pirma siaip ne taip isbridau is balos sausas :) 2:0 mano naudai. Siaip pastebejimas - pries Sima buvo turbut daugiausiai nervu ir pastangu kainavusi pergale :)
Antra partija vs Tomaskj - du infectai = nieko gero. Pirmas macas, pas mane ateina super leta ranka, nusprendziu rizikuot, gaunas trumpiausia partija istorijoj, mane supleso. antras macas, biski geriau tomas sedi su 9 infectais ir laukia paskutinio, bet nesulaukia. 2:0 ramus ajnu pasivaiksciot :)
Trecia partija vs Teja - pirmas macas lb grazus, ateina Koth plainswalkeris, mane supleso jos LANDAI !!! antras macas - infecktai daro savo Teja uzkresta gripo, roto ir kitokiais virusais krenta i lova gydydis. Trecias macas,  tiksliai nepamenu, bet esme tokia kad man greitai pravyko pramust ja, pas ja letesne ranka atejo. 2:1, matau tolumoj top4.
Ketvirta partija vs Ruta - pirmas macas, greitas toks, infectas dirba juoda darba ir suvalgo priesininka. antras macas ilgesnis bet neblogai sukrito kas reikejo ir nepadejo nei super mega uber HD sega nintendo trolis. 2:0
Operacija minimum pasiekiau - top4 yra! :)
Pusfinalis su Airiu - greitai losem, pirma partija laimejau, antra KAZKAIP da db nelabai ikertu kokiu principu bet gavau, trecia nu irgi gavau. trumpai ir aiskiai 2:1 laukiu tejos.
Del 3ios - gaunu Gerda vel, ir vel ateina Koth ir vel laksto mountainai i mane, pirma partija laimiu. Antra rizikuoju su turbut idiotiskiausiom kortom rankoj per visa istorija aisku gaunu. Trecia partija muliganininu iki 5 kortu, landu nerasta. Kol ateina landai nebera jau kada juos bedeti. 2:1.
Eilinis turnyras eilini karta uzburta 4 vieta ka ir sakyt, visks normaliai.

Reziume - prerelyzas samu saboj viskas su juom tvarkoj, apyrankes, promo, pin'ai ir t.t.t BET - KAM DARYT TA DECK SWAP reikejo?  :o  as suprantu viska jei lostu koks 30 zmoniu arba butu tokiu kurie is pasaliniu. Dabar visi savi, o padarem ta nesamone, come on. Nu jei nepatraukei jau is boosterio nieko gero vadinas nu ka sekme tavo miegojo, o jei db istrauki kortu kuriu NOREJAI!!! ir turi jas atiduot, nu briedas kazkoks. 90% zaideju isejo nukabine nosis, ne todel kad nelaimejo ar panasiai, o del to, kad istrauke ko norejo o gavo crapo. Airi, siulau nedaryt tokiu deck swapu daugiau jei bus visa sava kompanija nes kitu atveju labiau apsimoka, praplesei paziurejai ka gavai, o yra ko norejau, nu dv chebra duokit man diskvalifikacija ajnu namo.  :no:
Va tep, siaip dar labiau reziume - asmeniskai as pasiekiau minimum kiek norejau, top4 yra sveiks valio. Ir va da pasveikinsiu gerda kuri pirma is mergaiciu mtg turnyre pas mus laimejo prizine vieta  :Rose: hip hip hurray!!!!!