Autorius Tema: 2011.01.05 (Trečiadienis)  (Skaityta 7762 kartus)

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
2011.01.05 (Trečiadienis)
« Įrašytas: Sausis 06, 2011, 01:16 »
Kiek keistai jauciuosi kurdamas sios dienos topika, kuris jau praejo, bet kadangi niekas nesivargino jo anksciau sukurti ten dabar issidirbineti.
Kad ir nesiplanave, susirinko nemazai snd busu, apie 10 tikrai buvo + du pakeliai cipsu is Mato puses.
Musu sesiuke (as, Robke aka Skwazi, Padauza aka Aurelija, Mariukas, Dovydas jaunesnysis, Aurdrius) losem fully expanded Small World. Pirma karta losem sesiese ir ismeginau dar nezaista ispletima - Necromancer's Island. As buvau tasai dreaded necromancer, visiskas blogis, kaip sakoma. Laimejau 6 turno pabaigoje. Kai jau emem galvoti, kad nekromantas yra broken, staiga visi supratom, kodel as laimejau. Ogi tolel, kad manes niekas beveik nemuse, nu nebent jau as naglai nuo ezero pakrantes kazkur issiplesdavau. Pradzioj mano reikalai judejo mazai, nes truko man nukariavimu, pinigeliu, shaika kazkaip tarpusavy mazai kovojo, kol galiausiai Dovydas prasuko tokia makle, kad pas ji buvo isnyke Gouliai ir atsirado samdiniai troliai. Tada Robkei truko kantrybe, jis perzergdamas prakeiktuosius elfus pasiime amazoniu spec. buri ir istaske per viena turna kone visus trolius, giliai dedamas ant to fakto, kad troliai kasa urvus ir juos slepiasi nuo uzkariautoju. Ot tada sielu gavau i savo sielu sulini ! Kaip veliau supratom, jei kas nukerta mano vaiduokli, jis eina ant Sielu sulinio virsaus ir kai surenku 4 sielas, visos grizta i saugojimo dezute, o vaiduoklis - i rezerva, is kurio paimamas naujas vaiduoklis is paspawn'inamas ezero saloje, tai vadinas nukirtus viena vaiduokli, as iseinu ant nulio kaip sakoma, va, jei Sielu sulinyje butu du ar neduokdie daugiau vaiduokliu, tai nau as einu i minusa, nes atgula i rezerva pvz du vaiduokliai, o paspawninamas tik vienas. Va, taip - vieningomis pastangomis galima sulaikyti nekromanta. As manau mums reiks dar vienos playtest sesijos, patikrinsim, ar tikrai ta teorija veikia ! Beje, as noriu pasveikint Aurelija, kuris zaide pirma karta si zaida ir sugebejo pasiekti (BET nepadidinti) mano asmenini rekorda - 18 monetu per viena turna ! O taip, ji turejo vaidiluciu Dramblio Kaulo boksta su 7 vaidilutem, plius visa pietrytine puse zemelapio buvo nuklojusi fejomis. Taip ir toliau ! Zodziu visai smagiai apturejom vakara.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.01.05 (Trečiadienis)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausis 06, 2011, 08:38 »
dziaugiuos, kad bent vienas postas yra, kad ir toks keistas.. :D

ka kiti lose?
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.01.05 (Trečiadienis)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausis 06, 2011, 09:01 »
Gal ir gerai, kad Ramas nutrauke musu kovas pries 6 rata, nes buvo atejes laikas skirstytis, o likusius 2 ratus dar butumem suke apie gera pusvalandi  :D

Manau, kad po sitos "pamokos" sekanti losima nekromanceriai taip lengvai nebeissisuks  :mob:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.01.05 (Trečiadienis)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausis 06, 2011, 09:10 »
Taigi, pasidziaugiau pergale ir uzteks :) Namie dar pasigilinau i taisykles, tai man atrodo, jei stabiliai nekromanceris i galva gauna, tai jam bus labai sunku prasimust, nu nebent labai geru specialybiu korteliu patrauks. O 6-se zaidimas zaidesi tikrai labai ilgai ( bet smagiai ), nes buvo du zmones, kurie zaide ta geima pirma karta, tai pirmi ratai kol isivaziavo buvo letesni. bet pora valandu partijai kita syki skirti manau reiketu.

O kiti, Sauliau, zaide magija. Tomas, Ruta, Matas maciau dar viena ranka cipsus draske, kita kortas laike, nu ir UN dar buvo atejes, kuris paniekinamai numojo ranka i SW ( nors vis tiek jam butu nebelike ten vietos ) ir sedo zaisti magija. taip kad buvo du staliukai tik. Bet buvo neblogai..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...