Žaidimai > Turimi žaidimai

Puerto Rico

(1/2) > >>

Dowydas:
Neseniai iškeičiau savo Civilization į Puerto Rico, kadangi žaidimas klubui su savo trukme visai netinka, o prie kitų neklubinių žaidimų kaip Pax Romana ar Warrior Knights jis man per paprastas, + atsirado FFG versija kur žymiai kompaktiškesnė ir pačiu žaidimu ir trukme, dar gavau nemažą priemoką..

Kiek žinau Mindaugas turi Puerto Rico, tai kažkas jau ir žaidę yra  :smile:  

Puerto rico stalo žaidime, žaidėjai yra plantacijų savininkai. Kiekvienas žaidėjas turi salą, kurioje sodina plantacijas, stato įvairius pastatus, įdarbina jose kolonistus, perdirba plantacijose užaugintos gerybės, parduoda jas arba siunčia į senajį pasaulį. Šį žaidimą laimi žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų, kurie yra gaunami už pastatytus pastatus ir išsiųstas gerybes. Žaidimas vyksta raundais. Kiekvieną raundą žaidėjai pasirenka savo rolę, kuri duoda tam tikrų privilegijų ją pasirinkusiam žaidėjui. Norint šį žaidimą laimėti, reikia pasitelkti planavimo ir taktinius įgudžius, kadangi kiekvieną raundą keičiasi žaidimo fazių eiga, atsižvelgiant į tai, kokia rolė buvo pasirinkta žaidėjų.
Beje pats žaidimas stovi antroje vietoje BBG.


Simuck:
Nu, Dovydai, nustebinai! :D

Dowydas:

--- Citata iš: "Simuck" ---Nu, Dovydai, nustebinai! :D
--- Baigti citatą ---

Kuom?   :D

Versetty:
Dovyds savam stiliui :D kai duod tai visi pritupiam net :D mldc :D  :friends:

Nostromo:
Juk tu Civilizacijos taip laukei, taip laukei...netgi is Rusijos kazkur keliavo, nes paprastai nebegausi, o tu pyst ir pardavei ji daba...
Jauciuosi keistai...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją