Autorius Tema: Žaidimų "wishlist"  (Skaityta 116474 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Žaidimų "wishlist"
« Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 15:12 »
Senokai galvojau sukurti tokią temą ir tikiuos kas nors apart manes turės noro čia parašyti :)

Manau kiekvienas turi kažkokį tai savo žaidimų wishlistą: ką norėtų nusipirkti, pažaisti ar bent jau pačiupinėti. Tuo pačiu suprantu, kad kai kurie ruošiamus įsigyt žaidimus laiko paslapty, dėl staigmenos ir pan. :) Tačiau, tiems kurie nelaiko, siūlau čia parašyti. Gal kažką planuojat nusipirkt, gal tiesiog užmatėt ar perskaitėt, sudomino ar tiesiog norėtumėt išbandyt klube. Taip manau atsiras daugiau vieno ar kito žaidimo bendraminčių ir gal jis greičiau atsiras klube :) Tuo pačiu bus matyti aiškesnė tendencija kokio tipo žaidimai daugumą domina.

Mano dabartinis wishlistas būtų toks:

1. Tikal. Lobių paieškos Centrinėje Amerikoje. Labai geras art'as, o žaidimo kūrėjas Wolfgang Cramer, reiškia turėtų neprastas būti. Tematika gal kiek panašus į Tobago, tačiau žaidžiasi visiškai kitaip.
2. Castles of Burgundy
3. Yinsh.
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 04, 2011, 21:28 »
Earth reborn'as, Arcana ir Thunderstone, kolkas mano liste... kazkuri ju per b-day nusipirksiu ...
ϕyrexian ϕanatic

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 05, 2011, 11:04 »
Paskutiniu metu labai susidomejau Thunderstone zaidimu (matyt dominion itakos padare). Bet zinant zaidimu gausybe, mano norai gali greitai pasikeisti :D Tikiuosi Xemas mane nustebins...  :oops:  Zinoma 7 Wonders: Leaders papildymas tikrai bus mano rankose, kai tik pasirodys pardavimuose  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 09, 2011, 09:43 »
Jo majo - birzeli iseina Small World: Underground ! Ir tai - stand alone geimas. C'mon...stoli reiks pirkti ??
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 19, 2011, 10:46 »
Pas mane pirmoi vietoi tai: http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... board-game, jau galvojau, kad nuplauks šis žaidimas, bet neseniai paupdeitino, nauju nuotrauku idėjo, tai reiškias bus  8) , iš dalies manau bus į Doom'a panašus ir šiaip kaip šio žaidimo serijos fanui must buy žaidimas :D. Gaila kad nepasirodys su Gears of War 3, bet ant rudens jau turėtu būt :)
Visa laik, kai pradėjau žaist noriu kažka strateginio iš WW2 (Axis and Allies, Tide of Iron, Memoir 44), bet kadangi pas mane ir taip visi geimai beveik strateginai, tai labai neskubėsiu su jais.
Šiaip yra daug žaidimu kuriu norėčiau, bet pirma noriu visiem papildymus nusipirkt, tai: Resident Evil papildymą, ir apie A Game of Thrones papildymus galvoju, bet dar nežinau ar laikysiu žaidima, gal iškeisiu..
O jei iš ne papildymu :D tai galvoju apie Duel in the Dark: http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... n-the-dark, ir naują FFG leidimo Civilizacija, bet vėl ten strateginis geimas...

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 24, 2011, 12:23 »
Oba, Gears of War kuria pats Corey Konieczka, tas pats, kuris pagimde Starcraft. O as dar GoW net kompiuterinio varianto nezaidziau, ot tamsuolis...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 24, 2011, 12:39 »
GoW gerulis, pirma ir antra dalis gavo GOTY apdovanojima, o trečia manau bus neišimtis  :smile:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 28, 2011, 12:40 »
Aina an...ant PC nepasileido Gow, fak ! Linkomanijoj du releasai netgi ideti ( mano dj gerbiamo RELOADED ir Razor 1911 ), bet abudu bugovi nuke'ai ir neveikia...nu ka noret, geimas gi ant PS konsoles, tai cia nepavyko hakeriams perdaryt normaliai...
O taip norejau pamegint..
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužė 28, 2011, 21:29 »
Ant Xbox 360 ne PS  :smile: , ir tai ant PC tik 1 dalis, šiaip ta žaidima reikia dviese žaist, nes jis co-op yra

Xemnon

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 656
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužė 28, 2011, 23:53 »
Dowydai, nebutina 2'se, co-op'as nieko daug neprideda tik tiek kad MP labai geras ir tiek. Ramai, as turiu orginala :P bebebe
ϕyrexian ϕanatic

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužė 29, 2011, 10:55 »
Bet ar žaisi vienas ar dviese, tavo partneris vistiek bus žaidime, o kadangi gyvas žmogus visad geriau už AI tai geriau ir dviese žaist  :D

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužė 31, 2011, 11:02 »
Zaisti dviese...vienam - gerai jums kalbet :) O man kad aplamai zaisti galima butu, va kur mesa !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #12 Įrašytas: Birželis 01, 2011, 21:13 »
:cry:

Dowydas

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 661
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #13 Įrašytas: Birželis 21, 2011, 11:28 »

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: Žaidimų "wishlist"
« Atsakymas #14 Įrašytas: Birželis 21, 2011, 14:47 »
Citata iš: "Dowydas"
Dar vienas žaidimas wishliste :D http://boardgamegeek.com/boardgame/1006 ... rs-edition

Dovydai, Dovydai ( beviltiskai palinguoja galva )...

O as tai ant dienu laukiu Pandemic + On the Brink expansion - jezau kaip laukiu! Furor Games jau atrase, kad jie jau uzsisake ir pas juos i sandelius geimas jau vaziuoja. O kai atvaziuos pas juos, iskart isvaziuos ir pas mane preke. Vien jau expansionas savaime yra bonba ! Atsinesiu i klaba rudeni, nebereiks Mindaugo kaulyt..o ten kiek navarotu prideta, shakes - 5th player prisideda, megineliu dezutes virusam laikyt (petri dishes), kruva nauju roliu, sumazintos fishkes, kad i miestus tilptu, trys afigenos challenge (Virulent Strain, Mutation ir Bio-Terorist mode), pastarajame beje vienas zmogus zaidzia pries visus kitus ir jis yra blogietis, stengias paskleist deadly virusa. Zodziu, tai vienas is labiau vykusiu ir totaliai must have expansionu ever ! Neveltui tiek laukiau re-printo, yeah !
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...