Žaidimai > Turimi žaidimai

Žaidimų "wishlist"

(1/16) > >>

Simuck:
Senokai galvojau sukurti tokią temą ir tikiuos kas nors apart manes turės noro čia parašyti :)

Manau kiekvienas turi kažkokį tai savo žaidimų wishlistą: ką norėtų nusipirkti, pažaisti ar bent jau pačiupinėti. Tuo pačiu suprantu, kad kai kurie ruošiamus įsigyt žaidimus laiko paslapty, dėl staigmenos ir pan. :) Tačiau, tiems kurie nelaiko, siūlau čia parašyti. Gal kažką planuojat nusipirkt, gal tiesiog užmatėt ar perskaitėt, sudomino ar tiesiog norėtumėt išbandyt klube. Taip manau atsiras daugiau vieno ar kito žaidimo bendraminčių ir gal jis greičiau atsiras klube :) Tuo pačiu bus matyti aiškesnė tendencija kokio tipo žaidimai daugumą domina.

Mano dabartinis wishlistas būtų toks:

1. Tikal. Lobių paieškos Centrinėje Amerikoje. Labai geras art'as, o žaidimo kūrėjas Wolfgang Cramer, reiškia turėtų neprastas būti. Tematika gal kiek panašus į Tobago, tačiau žaidžiasi visiškai kitaip.
2. Castles of Burgundy
3. Yinsh.

Xemnon:
Earth reborn'as, Arcana ir Thunderstone, kolkas mano liste... kazkuri ju per b-day nusipirksiu ...

Maroom:
Paskutiniu metu labai susidomejau Thunderstone zaidimu (matyt dominion itakos padare). Bet zinant zaidimu gausybe, mano norai gali greitai pasikeisti :D Tikiuosi Xemas mane nustebins...  :oops:  Zinoma 7 Wonders: Leaders papildymas tikrai bus mano rankose, kai tik pasirodys pardavimuose  :smile:

Nostromo:
Jo majo - birzeli iseina Small World: Underground ! Ir tai - stand alone geimas. C'mon...stoli reiks pirkti ??

Dowydas:
Pas mane pirmoi vietoi tai: http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... board-game, jau galvojau, kad nuplauks šis žaidimas, bet neseniai paupdeitino, nauju nuotrauku idėjo, tai reiškias bus  8) , iš dalies manau bus į Doom'a panašus ir šiaip kaip šio žaidimo serijos fanui must buy žaidimas :D. Gaila kad nepasirodys su Gears of War 3, bet ant rudens jau turėtu būt :)
Visa laik, kai pradėjau žaist noriu kažka strateginio iš WW2 (Axis and Allies, Tide of Iron, Memoir 44), bet kadangi pas mane ir taip visi geimai beveik strateginai, tai labai neskubėsiu su jais.
Šiaip yra daug žaidimu kuriu norėčiau, bet pirma noriu visiem papildymus nusipirkt, tai: Resident Evil papildymą, ir apie A Game of Thrones papildymus galvoju, bet dar nežinau ar laikysiu žaidima, gal iškeisiu..
O jei iš ne papildymu :D tai galvoju apie Duel in the Dark: http://www.boardgamegeek.com/boardgame/ ... n-the-dark, ir naują FFG leidimo Civilizacija, bet vėl ten strateginis geimas...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją