Žaidimai > Turimi žaidimai

Žaidimų "wishlist"

<< < (13/16) > >>

AndruX:
Kada planuoji imti? Jis mano wishliste irgi yra, bet ne Priority 1.

Nostromo:

--- Citata iš: "AndruX" ---Kada planuoji imti? Jis mano wishliste irgi yra, bet ne Priority 1.
--- Baigti citatą ---

Kadangi LNoE mano wishliste buvo paskutinis geimas, tai supirksiu ir bus ramu - istustinsiu wislista (laikinai). O planai...jau du laiskus parasiau Furorams :) Kaip zinia, be trecio jie nieko nedaro...trecia rasysiu rytoj. As biski zioplys tuo klausimu, kad sulaginau...kai uzsakinejau Survival of the Fittest + Zombies with Grave Weapons Miniatures, jie uzsimine, kad TP turi iskart ir kaina nurode padoria visai, bet as tada dar masciau, tai uzsakinejau pirmus du, paskui sumasciau kad vis tik reikia TP, o jei jau atsiunte saskaita apmokejimui buvo Survival ir Grave weapons. Sake, uzsakymus is tiekejo daro du kartus per menesi. Pliusas tas, kad tiekejas turi sandely, uztruks kol patiems Furorams atsius, bet Furorai uztruks kol man atsius. Anyway, dar si menesi manau turesiu... :yes:

ExLegendz:
aš misliju gal reiktu web exclusive suplementus paiimt dėl pilno komplekto, nes ten fun kortikes.

p.s. Apie dažymą, tai aišku reik ranką įmušt, o dėl spalvų tai kai nudažiau buvo vienaip, bet sumasčiau nulakuot, gal lakas kažkoks netinkamas, kad sureagavo spalvos, ir daugelis pasikeitė, iš pilkos patapo juoda ir t.t. Tai supanašėjo viskas.

Nostromo:
Zinai, del supplementu ir as galvoju - norech. Kiek ten ju yra oficialiu, du , trys... dar radioactive zalios permatomos zombiu figurikes. Jei jau fanai esam, tai reik turet viska. Tik va suplementu taip laisvai negausi, reiks ieskot, nes BGG turgelyje niekas nesiulo. Siulo patys frogai , savo saite, ir sakykim nera karve - apie 15 baksu kainuoja vienas. Bet kai zinai, kad ten koki 20 kortukiu tik, tai vienos savikaina biski isauga, plius is paciu frogu siust shipingas didelis. Tiesa sakant dar tuo rimtai nesidomejau, bet manau reiks, nes kiek cia liko supirkt likusi stuff'a...

Donatas:
Hmmm, idomi tema, wish listas, as tik trupuciuka ir paplanuosiu, kokiu geimu noreciau dar isigyti  <!-- s:oops: -->:oops:<!-- s:oops: --> 
1)Battlelore armijos expu .
2)Elder Sign
ir "Unseen Forces"expa.
3)Mansion of Madness expus : "Season of the Witch", "The Silver Tablet", "Forbidden Alchemy", "Til Death Do Us Part", "House of Fears", "The Yellow Sign", "Call of the Wild" .
4)Imperial assault expa: "Return to Hoth"
5)Descent 2ed. expus:  "Mists of Bilehall" ir "Labyrinth of Ruin" .
6)D&D Wrath of Ashardalon ir Legend of Drdzt.
7)Death Angel
8 )Relic
9)Talisman
 ir 'The Reaper" .
10)Lord of the Ring LCG
11)Eldrich Horror expu : "Strange Remnants" ir "Forsaken Lore" .
12)Warhammer Invasion
13)X-Wing Falcon butinai.
14)Super Dungeon Explore triju expu ir nauja versija Forgotten Kingdom.
15)Zombicide expo.
16)Red November.
17)Warhammer 40k Conquest.
18)XCOM.
19)Dust Tactics.
20)Witcher.
21)Castle Panic.
22)Power Grid.
23)Neuroshima Hex.
24)Game of Thrones 2ed : The card game.

 Na manau pradziai tiek butu :)
  Kas liecia Games Workshop Warhammer, WH 40K ir MTG teminius, tai cia jau kita svajone ir norai :D -->

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją