Žaidimai > Turimi žaidimai

Žaidimų "wishlist"

<< < (14/16) > >>

Nostromo:
Visa tai kainuos KRUVA pinigų :) Vien Talismano supirkimas atsistotų apie 1000 lt.
Beje, del Drizzt - kalbėk su Justu, jis parduos tau tą žaidimą. O Mansion of Maddness berods Xemas turi...
Civilization berods mėtosi klube.

AndruX:
Kaip sakoma - atsargiai svajok, nes gali išsipildyti ;)
Wishlistas tikrai neblogas, belieka būti geru berniuku ir rašyti laišką Kalėdų Seneliui ;)

Beje, ar kas nors dalyvaus šių metų BGG Secret Santa?

Nostromo:
Šiandien gavau iš Mariuko Spartako expansioną - The Serpents and the Wolf ( ko gero taip vadinas expa, nes dviejų naujų šeimų - Seppius ir Varinius logo yra kaip tik dvi gyvatės susipynusios ir Vilkė su dviem vilkiukais).
Trumpa apžvalga. Pirmiausiai komponentai. Prisidejo dar apie 50 intrigų kortų, tai jos dabar visos vos telpa į du deckboxus. Realiai, lošiant 4-se be šansų sunaudot visą deką, kad paskui jį reiktų reshuffle.
Iš tu 50 kortukių, gal kokie 8 guardai yra, paskui gal kokios 12 reaction kortų, ypač gera viena , kuri vadinas "My cock rages on..." ir iš abiejų galų nupieštos natos :) Čia yra daina, kurią dainavo girtas Gannikas, plikas stovedamas ant skardžio krašto, kur ir buvo įrengtas Batiato Ludus'as. Čia epizodas iš Spartacus: Gods of the Arena. Tagi, ši smagi korta leidžia....išsitraukti iš discard krūvos ne kaži ką, o patį Jupiterio PYMPALĄ ! Nu ir visa kita likus krūva yra intrigų kortos. Ką pastebėjau versdamas kortas - jos yra agresyvesnės ir griežtesnės, labiau žaidžiama su influence dalimi. Ypač viena galinga, vadinas "Machinations" , reikalauja NET 18 influence, kad sužaisti, bet efektas juodas - atima 2 įtakos taškus vienam Dominusui, ir prideda po viena kitiems dviem pasirinktiems. Taip pat pastebejau nemažai kortukių, kurios yra geros tam, kas turi nemažai gladiatorių (kas labai gerai išeis į naudą Batiatui, pačiai sunkiausiai žaisti šeimai). Ten gali exhaustinti gladiatorius, kad gautum aukso, netgi įtakos taškų. Ir dar kortų yra ne po daug kopijų, o po kelias, vadinas jos bus įvairesnės.
 
Du nauji veikėjai - Seppius ir jo sesuo Seppia - jie yra iš antro Spartako sezono. Pirma savybė - gali padidinti tam tikros schemos ar reakcijos reikalaujamos įtakos kaina, exhaustinant sargybinius. Tai galioja visą fazę. Antra - kai kuris nors žaidėjas gauna babkių iš banko naudodamas intrigos kortą, Sepijus irgi gauna nachaliava viena auksinį :) Kaip matom, nėra savybės, kad už kažką galėtum gauti intrigos taškų, kaip kad base game veikėjų, bet čia panašu - su babkėm problemų neturėtų kilti, jei tik pats nepamirši pasiimti.

Varinius buvo žiauriai įtakingas, jis sėdėjo senate. Todėl jo pirma savybė puikiai tai atspindi - kožna kartą per intrigų fazę, jis gali PRIVERSTI vieną žaidėją "paskolinti" savo įtaką :) Nu kaip priversti - jei žaidėjas atsisako, tai jam  -1 influence :) Antra savybė gerai utilizuoja sargybinius - ji labai patiktų Glaberiui. Žodžiu exhaustini 3 guardus ir iš discard krūvos patrauki viena guard'ą ir padedi jį kaip exhausted :) Varinijus JAU man dabar patinka :)

O ką mums siūlo turgus? Vergai nepasirodė labai kažkuo įpatingi, bet buvo keli įdomūs, kaip antai Deivės Džuno šventikė - ją apvertus galima prie healing roll'o pridėti +1. Žodžiu, daugiau jokių mirčių nuo sužeidimų, arba jei per Marytės plauką trūksta iki išgijimo - štai jums ir vaistas. Vat kuo patiko vergai, tai praktiškai yra didelė dalis taip vadinamų Body Slave - visi jie turi dvigubą savybę - jie arba gauna aukso (nereikia pasakot už ką, juk žodis "body" viską nusako), arba primokėjus 2 auksinius gali patraukti intrigos kortą, jei tai pvz guard'as, tai nusiperki jį už savikainą praktiškai. Yra dalis vergų, kurių kovinė statistika yra labai panaši į startinių gladiatorių, kas yra labai tematiška, nes panašu, kad šis expansionas turi teminės mėsos iš dviejų sezonų : iš priešistorės - Gods of the Arena ir antro sezono - Spartacus: the Vengeance, kur visi vergai pabėgo su Spartaku ir išmoko visai nieko kautis.

Gladiatoriai. Labai patiko tas, kad top tier gladų, tokių kaip Spartakas, Kriksas, Ganikas, Teokolis yra praktiškai vienas kitas, nu praktiškai du - tai galingasis Egiptietis (The Egyptian), kuris VISADA juda per 3 laukelius ir Kaburas (Caburus), kuris turi ne 12 , o 11 gyvybės taškų (kauliukų), bet jo savybė yra Sadistic - kai atakos metu darai 3 arba daugiau žalos, gali susigražinti vieną prarastą kauliuką! Bet ir per serialą jis ten buvo žvėris, ji vos ne vos Ganikas įveikė. O daugiau šiaip middle tier gladiatoriai, bet su unikaliom savybėm, kaip antai - gladas, kuris vadinas The Killer - jis gali atsinešti į areną DU ginklus, bet jokių šarvų. Jis ignoruoja Onomajaus Doctore savybę. Klastūnas Ašuras labai pagerintas - tai replacement korta, kuris pakeičia base game Ašurą. Jo kovinės savybės pagerintos net dviem kauliukais, plius išlaikoma jo "cunning" savybė, kuri gali atpiginti intrigos įtakos reikalavimus, bei dadėta nauja - "treacherous" - kas reiškia, kad Primuso žaidynių metu, jis gali išduoti savo komandą ir eiti 3 vs 1. Su tokia pat savybę yra dar vienas gladiatorius - Segovaskas, kuris per serialą pakėlė ranką prieš Spartaką, bet tam įtakos turėjo kalė Ilitija. Sorius, kad vis paminiu serialą, bet čia flavoro tiek, kad net varva per kraštus, kuo aš negaliu atsigėrėti....

Ginklai. Šitų yra iš kiekvienos grupės po dvi kopijas. Šarvų klasė - Impregnuotas diržas, jis papraščiausiai padaro, kad priešininko "unopposed" kauliukai hitina ne 3+ , bet 4+ , o tai jau - fifty fifty :) Atakos klasė siūlo kūjį, kuris padubliuoja Ganiko savybę - win on ties. Išbėrei kaulus, jei matai, kad daug vienodų- exhaustini kūjį ir trenki su juo per galvą. Todėl niekada niekas nepamatys pačio Ganiko su kūju. Special (mėlynų) ginklų grupėje yra "Ball and Chains" - grandinė su spygliuotu bumbulu. Jos atakos range - 3 laukeliai. Žaizda, jei yra įmanoma turi būti daroma priešininko mėlyniems "Speed" kauliukams. Kitaip sakant - įšsuki grandinę ir šmaukš per kojas :)

Taigi, va tiek toje mažutėje dėžikėje yra daug gėrio. Kažkaip nekantrumas išmėgint kyla....

ExLegendz:
Skamba smagiai, reiks kada išbandyt šešiese.

p.s Penktadieniais negaliu ateinančias tris savaites. Laisvi tik sekmadieniai, ir kalėdos :)

Maroom:
Po naujų metų būtų neblogai užkurti Spartaką klube. Įdomu būtų išbandyti 6 žaidėjams pasiskirsčius komandomis. Epinė žaidimo partija manau garantuota :smile:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją