Autorius Tema: 2011.05.11 Trečiadienis  (Skaityta 7446 kartus)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
2011.05.11 Trečiadienis
« Įrašytas: Gegužė 10, 2011, 08:38 »
Taigi, renkamės palošt :)
Siūlykit kas ką norėtumėt. Jei Matas bus, tikiuos pratęst Dominion Seaside testavimą. Jei Mindaugas bus, visai norėtau Sobek.
Gal šį kart ir jo didenybė mokslininks Dovydas pasirodys? :D Gal Ramas?
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužė 10, 2011, 09:15 »
Sorius, bet Ramas nebus, nes deadline'as ( o tiksliau birthline'as ) arteja. Butu gerai labai 11 diena pagimdyt, nes tada abu vaikai butu gime 11 diena, tik 2 metu ir 2 menesiu skirtumu :) Tada as klube rinckiaus 11 skaiciu ir visada laimeciau. Bet pirmiau dar reikia pagimdyti :) Labai pasiilgau i kluba ateit, bet turim galvoj, kad po gimdymo irgi juk neleksi, reiks padet zmonai :) Tad kai tik galesiu iskart informuosiu :)
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužė 11, 2011, 14:49 »
tai bus siandien veiksmo ar ne?
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužė 11, 2011, 16:43 »
Mokslai, kiek žinau yra pakirtę tris klubiečius.
Vasara spėju pakirto X mūsiškių.
O dėl to, kad niekas nieko nesižymi forume, net nežinau :) Jei ateis Matas su Dominionu ir sulošit kelis ratus, manau, jau bus pasiekimas. Aš, deja, esu trypiamas negailestingo mokslo batuko  :o

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužė 11, 2011, 16:49 »
as mislinu su draugu ateit, bet dabar bijau ka pirmas ispudis nebutu blogas :)
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužė 11, 2011, 17:19 »
Tada veskis jį kai būsiu aš ir tomas. Galėsi parodyti kaip tikri geekai atrodo :D :D :D

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužė 11, 2011, 17:49 »
Citata iš: "visoks"
tai bus siandien veiksmo ar ne?
Nežinau kiek to veiksmo, bet Dixit tai bus :)
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

visoks

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 810
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužė 12, 2011, 14:55 »
Aha.. tai buvo tas Dixit... visa laime ka zmoniu nedaug buvo.. ir aciu visiems, kurie nepuole pilti ant manes forume ir skelbti visiems dziugia zinia. Pagaliau apsisprendziau ir pats prisipazistu. VAKAR GĖDINGAI BUVAU SUTRIUŠKINTAS ANT DIXIT!  :O:    :cry:  :cry:  :cry: finisha gal jau ir maciau... bet tikrai niekam vaizdo nebeuzstojau...
turiu pamineti, kad kartu zaide cempiJuons Tuoms, Sims, Naujoks, Mindaugas ir MINDAUGA DUKRA! %$*#*%@$*^@$%

da pries tai sulosem Sobek, tai man visai patiko.

p.s. aisq del to ir pralosiau ka negalejau normalei keiktis... bet vis tiek.. Mindaugas jauciu nebesives dukros i kluba :D
Linkiu klubui, kad šiuo tautinio susvetimėjimo laikotarpiu, kai svetimos kalbos stipriai įtakoja mūsų gležną, tačiau labai gražią ir turiningą kalbą, sulietuvinti klubo pavadinimą, kad jis skambėtų gražiai ir ne kapotai: „Kaulakartė“.
Artūras.

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.05.11 Trečiadienis
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužė 15, 2011, 10:06 »
Citata iš: "Hornis"
Mokslai, kiek žinau yra pakirtę tris klubiečius.
Vasara spėju pakirto X mūsiškių.
O dėl to, kad niekas nieko nesižymi forume, net nežinau :) Jei ateis Matas su Dominionu ir sulošit kelis ratus, manau, jau bus pasiekimas. Aš, deja, esu trypiamas negailestingo mokslo batuko  :o

ehehe...choose one - uzmokek tris manos ir evil mokslas pakirs 3 klubiecius (3 damage), uzmokek X manos ir vasara pakirs ju dar daugiau (Wrath of God).
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...