Autorius Tema: 2011.11.13 Sekmadienis  (Skaityta 11765 kartus)

Versetty

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1445
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkritis 13, 2011, 19:01 »
Nu pabusiu pirmuoju....
Vedziau GURPS'us apie prisisukusi vaiduokli pilyje (aciu Arturui uz leidima pasinaudoti sia proga :) (bow) ) Losiantys buvo visi pirma karta ragave si fantazijos pasauli - Simas, Mindaugas ir Skwazi :) Nezinau kaip ten jiem patiko ar nepatiko (as labai tikiuos jie papasakos savo ispudzius gal net jei pasiseks ir placiau :P ). Is mano puses nauji zaidejai tikrai nepadare gedos, lose protingai, kriptyngai ir manau jei ju nenubaide tas zaidimas tai as su mielu noru dar karta jiems vesciau arba siaip losciau vienoje komandoje, realiai neturiu jokiu priekaistu nei vienam, galiu uzdeti tik pliusus naujai keptiems gurpseriams  :) Aisku kaip visada po pirmo zaidimo mates kad zmones pavargo bet taip buna visada pradzioj po to iprantama :) taip kad dar karta dekoju jums ir tikiuos ne paskutini karta losem si daikta :)  :drinks:  :friends:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkritis 13, 2011, 19:18 »
As labai tikejaus snd pamatyt daug zmoniu klube, ale buvo labai mazai, mes 4- kurie losem Dooma, ir kiti 4 kurie lose Gurpsus. Plius Donce, kuris lose - "suklijuok Warhameri'. Tiesa, Gurpsus ir as losiau, tiesa - epizodiniame vaidmenyje. Buvo taip - Tomas su Simu isejo pasitart kazko , slaptai nuo kitu zaideju, as tuo tarpu ejau ir WC, nusilengvines ir labai geros nuotaikos. Tai teko suvadinti "..ir cia priejo gruzinas ir paprase pirkti elektrini grazta.."

Beje, noriu announcinti, kad mes beat'inom dar viena Doom scenariju, si syki gan nesunkiai - Xem (kursai buvo naujai keptas Evil Mastah) surinko vos 3 fragus ! Nenoriu nuvertinti naujojo meistro talento, bet mums stebetinai gerai krito kauliukai, o jam stebetinai nekrito , ypach uz Imp'us beriant. Plius, liko viena korta kaladej, iki ketvirto frago ir man buvo like vienas life iki 5- to :) Taip kad...beje, vakaro vinis gera. Kai jau mates, kad mums terekia isbegti per atviras raudonas duris, Xemas buvo uzkaupes voriuku, gal kokius 8, tai jie lindo pro shachta ventiliacine ir kando man (va deka ko liko vienas laifo), bet ne cia esme. Esme ta, kad ikande ar fail'ine, jie iskart sokdavo i salimais esancia rugsties balute ir nusizudydavo :) Vieni is gedos, kad neikando, kiti is garbes, kad ikando net 2 wound'us. Buvo fun. Kitas fun buvo musu pusej, kai naujoka Doom'e - Tita, mes padarem mediku - tanku. Medikas jis buvo is pat pradziu, nes gavo tokia skill korta ir esu dekingas jam labai, nes nesveikai prigyde mane per zaidima, bet jis susirinko visus du sarvus ir liko su 4 armor value, o dar jis - Survivor Ops, kas reiskia, kad pradeji ne su 12 laifo, kaip mes, o su 15. Isivaizduojat ? Nenuzudomas jis ten buvo, todel daznai savo krutine mus uzstodavo, Xemas jau senei prarado vilti ji nudaigoti, todel mus tik Mariukam, kuris per visa zaidima vienintelis ir mire tris kartus. Zodziu, sveikinu visus, saunuoliai, sekanti karta imism jau sunkesni scenariju ir expansion list'o. Jau is viso turim tris praeitus scenarijus ir 1 nepraeita. Tuoj ipusesim, ar ne ?
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

skwazi

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 607
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkritis 13, 2011, 20:06 »
Na sulosiau gurpsus, nes nebuvo kito pasirinkimo  :D . Jei Tomas sako kad losem protingai ir kryptingai, tai tarkim kad taip ir buvo. :) Mano akimis ziurint tai musu idejos gan greitai issiseme ir uzsicikline sedejom gan didelej duobej, ir jei ne GM pagalba tai kazin ar butumem islipe.  Nebent man butu kantrybe galutinai issekus ir buciau emes visus su matchete mocint :) (cia kaip tam filme apie machete), o tada butu teisybe ir islindusi ...
Kas liecia mano pirma pazinti su gurpsais, tai gal nieko ir nekomentuosiu, neturiu dar tvirtos nuomones tuo klausimu. Reiktu dar sulost koki karta ar daugiau, kad galeciau pasakyt ar sita dalyka vortosiu ateity ar tiesiog nurasysiu.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkritis 13, 2011, 22:26 »
Teisingas atsakymas, pagarba  :drinks:
GURPS reikia pažaisti ne vieną kartą, sunku nuo stalo žaidimo peršokti į vaizduotę taip iškarto, bet mano nuomone verta ;)
Laukiu daugiau naujienų apie GURPS :)

Simuck

  • Administrator
  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2028
    • hmpg.net
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkritis 14, 2011, 00:28 »
Nu va, buvo šioks toks GURPS debiutas.
Nežinau ar gerai žaidėm, nes neišnaudojom visus turimus daiktus bei skillsus. Scenarijaus kaip ir neįveikėm, nes Tomui matyt nusibodo žiūrėt į mus lakstančius be tikslo, tai susitaikė ir pasakė kaip čia kas yra :D O šiaip, kadangi visi turim įjungti vaizduotę, visvien realiai gamemasteris sako ką mes vienoj ar kitoj vietoj matom, tai jis turėtų gal kiek konkrečiau nupasakot. Suprantu jei eini per mišką - matai daug medžių, bet esant pily jau ne tik plikos sienos, bet ir kiti daiktai (nors gal ir ne). Dar nelabai aišku kada naudoti tokias savybes kaip pastabumas ar pavojaus jautimas, nes nu realiai sutikęs bet ką turi nuolat kauliukus mėtyt, ar ne?
Nepaisant visko, palošėm visai smagiai, buvo ir juoko. Pvz. kareivis iš suniokoto fotelio pasiėmė spyruoklę, vėliau ją bandė panaudoti ant švytinčios pentagramos, bet nieko neišėjo :D
tomorrow [tə'mɔrəu] (n) - a mystical land where 99% of all human productivity, motivation and achievement is stored.

Hornis

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 777
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkritis 14, 2011, 01:59 »
Iš esmės tokie dalykai "kaip ir kada ką naudoti" ateina su patirtimi tiek žaidėjų, tiek meistro. Šiuo atveju kaip suprantu trūko kiek patirties abiem pusėm. Iš kitos pusės - svarbu laisvai interpretuoti taisykles - nereikia mėtyti kauliukų ar tau pavyko atidaryti duris, ar tu matai duobę kambarį, tačiau vertėtų pamesti už pastabumą, jei nori surasti ką nors keisto ar meistras liepia pamesti, leisdamas / duodamas šansą panaudoti "pagalbą".

Trumpai tariant, GURPS nėra svarbu išnaudoti visus sugebėjimus - dauguma jų dažnai lieka ir nepanaudoti. Svarbu kiek sugebi spręsti problemas ir kaip kūrybiškai gali prie jų prieiti. Meistro pareiga - sukurti kuo komfortiškesnį pasaulį tam atlikti.

Bet kokiu atveju, tikiuosi, kad bandysite dar bent kartą, o tuo tarpu galiu konsultuoti tiek Tomą, tiek norinčius žaisti įvairiais klausimais :) Nes kaip suprantu, man GURPS nusimato negreit...

Maroom

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 1493
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkritis 14, 2011, 17:01 »
Gaila, kad man nepavyko sudalyvauti GURPS'uose, teko isskubeti, tikiuosi Tomas labai neuzpyko :oops:  Taigi...stebejau GURPS kaip zaidziamas pacioje pradzioje ir pacioje pabaigoje. Ispudziai dvejopi ir "suvelti". Lyg ir idomu, lyg ir per daug vargina pats zaidimas. Jei gerai supratau, tai lyg zaidimas "remuose" ir tam tikrame scenarijuje, kuri pilnai tezino GM, o herojai ji bando visa "praeiti". Ale cia kaip grynas RPG stiliaus zaidimas kompiuteriniame variante, na bet GURPS berods ir priskiriamas RPG kategorijai  :smile: Manau cia partijos gali buti ir labai idomios, ir ne visai, labai daug kas priklauso nuo zaidziamos liaudies ir pacio GM, scenarijaus. As pats ir mielai kada suzaisciau prie kokio scenarijaus su detektyvo elementais, kazka surasti, issiaiskinti, istirti ir pan. Daznai vartoti GURPS turbut butu ne man, bet kartais - kodel gi ne? Tokie pirmieji mano ispudziai is ziurovo perspektyvos. Kita syki tikiuosi nuomone bus dar objektyvesne ir jau is zaidzianciojo perspektyvos :yes:

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkritis 16, 2011, 10:44 »
Beje, mums losiant Doom, buvo toks atvejis kai marinas mete granata i du demonus ir vienas pamegino isisukti (dodge). Mes biskiuka ne taip parulinom. Mariukas isbere "miss" su kauliukais. Pagal mano rasytus House Rules istatus, reikejo mum pirmiau padaryti scater (kuris kaip veliau paaiskejo sprogo uz sienos), jei butu buves geras epicentras, tada tas suva,kuris nedodge'ina, ima damaga, o kitas bando issisukti. "Miss" atveju jam pasisieke, papildomas scater nedaromas, jei ismetama "ammo" ikona, granatos nesunaudojamos, nes tai buvo nuspresta pirmu kauliuko metimu.
Platesne info - prie Turimu Zaidimu skilties, yra Doom aprasymas su visais "dodge" variantais ir house rulem.
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...

ExLegendz

  • Master
  • ****
  • Įrašai: 702
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkritis 16, 2011, 18:05 »
pirmu metimu buvo HIT, pataikyta, todėl vienas mire. O antru buvo miss. ir nuscaterino

Marius (Pirmas vardas) a.k.a (dar žinomas kaip)
Zazas (mIRC, Action games) / Wiedras (Strategy games) / Exas(Nuo ExLegendz (RPG))

Nostromo

  • Knight
  • *****
  • Įrašai: 2638
Re: 2011.11.13 Sekmadienis
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkritis 17, 2011, 08:48 »
Citata iš: "ExLegendz"
pirmu metimu buvo HIT, pataikyta, todėl vienas mire. O antru buvo miss. ir nuscaterino

Jei taip tikrai buvo (nors as pamenu kitaip), tada nereikejo antru atveju scaterint, nes blast damage daugiau apsprendzia pats pirmasis kauliuko metimas. Jei antru atveju demonas gavo "miss", tai tiesiog pasiseke zalciui...
Trys svarbiausi dalykai vyro gyvenime: Alus ir papai...